Išbandyti

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

Tiesioginiai pokalbiai kelionių ir apgyvendinimo paslaugų teikėjams

Impress your customers and increase their satisfaction.

 • ✓ No setup fee   
 • ✓ Customer service 24/7    
 • ✓ No credit card required    
 • ✓ Cancel any time
Used by
logo clients forbes
logo clients airbus
logo clients nascar
logo clients usc
Header Animation
Helpdesk software

Net ekonominės ar politinės krizės metu kelionių pramonė visada atsigaudavo ir pritraukdavo naujų keliautojų. Kelionių pramonė, kaip viena pelningiausių pramonės šakų, remiasi technologinių naujovių akcentavimu.

Šiais laikais kelionės į bet kurį pasaulio kampelį yra pigesnės nei bet kada anksčiau. Susisiekimo atžvilgiu pasaulis tapo plokščias ir ranka pasiekiamas. Naudodamiesi socialiniais tinklais, žmonės užmezga naujus ryšius su bet kuo pasaulyje, todėl jie dažnai nori bei gali susikrauti lagaminą ir leistis į kelionę tyrinėti pasaulio.

Verslo pasaulis naudoja keliones, kad plėstųsi ir vykdytų sandorius užsienyje. Tačiau bendras keliautojų troškimas yra laisvumo ir patogumo jausmas renkantis kitą kelionės tikslą ar užsisakant viešbutį.

Tiesioginiai pokalbiai šį troškimą lengvai išpildo, bet tai suteikia ir daugiau naudos.

Pasiruošę sužinoti daugiau? Pirmyn!

Kas yra tiesioginis pokalbis?

Tiesioginio pokalbio valdiklį paprasta naudoti, taip pat tai vertinga komunikacijos priemonė, skirta tikralaikiam bendravimui tarp kliento ir klientų aptarnavimo atstovo – veikiantis naršyklėje, skirtas veiksmingai ir realiuoju laiku atsakyti į klientų klausimus.

https://www.youtube.com/watch?v=GO4rPDffDew&t=1s

Kuo tiesioginis pokalbis skiriasi nuo aptarnavimo telefonu ir el. paštu?

Tiesioginis pokalbis turi daug pranašumų, lyginant su aptarnavimu telefonu ar el. paštu.

 • Mažesnis laukimo laikas
 • Tikralaikis bendravimas
 • Galima redaguoti išvaizdą, kad atspindėtų jūsų prekės ženklą
 • Patogus vartotojui
 • Rentabilus
 • Veikiantis naršyklėje
 • Reikalaujantis minimalių kliento pastangų

Nors klientų aptarnavimas telefonu ir el. paštu vis dar plačiai naudojami, statistika kalba pati už save. Daugiau nei 60 % klientų pageidauja naudoti susirašinėjimą internetu vietoje atsakymų į klausimus tradiciniais kanalais ir čia nekalbama griežtai apie tūkstantmečio kartą. 45 % vyresnių nei 55 metų žmonių patvirtino, kad bent kartą naudojosi tiesioginiu pokalbiu internetinėje svetainėje.

Ar tiesioginiai pokalbiai naudingi kelionių agentūroms?

Kelionės yra didelė ir dinamiška rinka. Kiekvienais metais milijonai žmonių keliauja po visą pasaulį, kai kurie iš jų – kelis kartus. Kiekvienas iš šių potencialių keliautojų ar jau dažnai keliaujančių nusipelno malonaus ir efektyvaus aptarnavimo internete, kurią agentūros iš tikrųjų gali suteikti.

Tiesioginiai pokalbiai buvo sukurtas būtent šiam tikslui.

Anksčiau tiek klientams, tiek kelionių agentūroms susitarti dėl užsakymo užtrukdavo labai ilgai ir dažniausiai būdavo privalu apsilankyti agentūroje. Internetinių paieškos sistemų populiarumas visiškai pakeitė šį procesą.

Kelionių pramonė tapo viena sparčiausiai technologiškai besivystančių pramonės šakų, turinti aiškiai apibrėžtą skaitmeninę strategiją. Norėdami visiškai išnaudoti šiuolaikinių keliautojų klientų pasitenkinimo galimybes, tiesioginis pokalbis yra idealus įrankis klientams ir kelionių agentams tartis dėl kelionių.

Kaip kelionių agentai turėtų naudotis tiesioginiais pokalbiais?

Neabejotina, kad tiesioginis pokalbis padaro didelę įtaką kliento apsisprendimui. Tačiau, tarkime, vadovo sprendimas, pavyzdžiui, įsigyti paketą iš jūsų agentūros, priklauso nuo jūsų kelionių agentų įgūdžių ir profesinio požiūrio.

Kiekviena kelionė turi savo paskatą. Nesvarbu, ar dėl asmeninių, ar su darbu susijusių priežasčių, klientai kelionių ar transporto agentūrą pasirinks atsižvelgdami į tai, kaip ji gali patenkinti jų lūkesčius.

Tiesioginiai pokalbiai pravers bendraujant ne tik su pirmą kartą keliaujančiais, bet ir sezoniniais keliautojais. Jei iki šiol to dar nesate padarę, tiesioginio pokalbio įdiegimas yra naujoviškas būdas suteikti gaivumo įmonės įvaizdžiui kliento akimis, taip paskatinant dar didesnį įsitraukimą.

Kelionių agentams tiesioginis pokalbis yra galingas aptarnavimo, reklamos ir konversijos įrankis. Laikydamiesi teisingų tiesioginio pokalbio etiketo taisyklių, agentai gali suteikti žmogišką ir malonią patirtį potencialiems bei nuolatiniams klientams.

The key is to set realistic expectations, and then not to just meet them, but to exceed them – preferably in unexpected and helpful ways.

Richard Branson – Founder of the Virgin group

.

Tiesioginis pokalbis yra pilnas funkcijų, kurios gali padėti agentams suteikti nepamirštamą kelionės patirtį.

Kiekviena pokalbių sesija paverčiama bilietais ir išsaugoma universalioje, bendrai naudojamoje pašto dėžutėje. Bet kuris prieigą turintis agentas gali surasti bet kurį kliento profilį ar sąveikos istoriją.

LiveAgent-Universali-pašto-dėžutė
Universalios pašto dėžutės pavyzdys (spustelėkite, jei norite padidinti)

Įvairūs, iš anksto paruošti dizainai pokalbių mygtukų ir prijungimo langų galerijoje bei galimybė sukurti visiškai naujos išvaizdos valdiklį.

Pokalbių mygtukų galerija
Pokalbių mygtukų galerijos pavyzdys (paspauskite, kad padidinti)

Iššokantys pranešimai, kurie gali padidinti IG. Agentai gali sukurti vieną ar kelis pakvietimus ir lankytojus lydėti pirkimo proceso metu.

Kvietimų pokalbiui galerija pokalbio gyvai programinėje įrangoje – „LiveAgent“
Kvietimo pokalbiui pavyzdys (spustelėkite, jei norite padidinti)

Peržiūrėjus, kokiame URL šiuo metu lankosi tiesioginio pokalbio pašnekovas, atitinkamai suasmeninti kvietimai taip pat gali siūlyti akcijinių kelionių paketų ar kitų kelionių pasiūlymų. Aktyvius kvietimus pokalbiui „LiveAgent“ leidžia naudoti tik tada, kai yra pakankamai laisvų agentų.

Internetinės bilietų istorijos funkcija klientų aptarnavimo programinėje įrangoje - „LiveAgent“
Dabartinį URL nustatančios funkcijos pavyzdys (spustelėkite, jei norite padidinti)

Neprivaloma naudoti, bet naudinga funkcija agentams, kurie nori būti vienu žingsniu priekyje klientų. Agentas gali stebėti, ką rašo klientas, ir paruošti atsakymą dar prieš klientui spustelint siųsti.

Rašymas realiuoju laiku
Rašymo realiuoju laiku rodymo pavyzdys (spustelėkite, jei norite padidinti)

Atsakymų šablonai supaprastina darbo eigą, pateikdami iš anksto paruoštus, ateičiai saugomus trumpus teksto atsakymus.

Atsakymų šablonai
Atsakymų šablonų pavyzdys (spustelėkite, jei norite padidinti)

Pokalbių žurnalo tipas, kuriame saugoma ankstesnių pokalbių informacija.

Pokalbių istorijos funkcija „LiveAgent“ platformoje
Pokalbių istorijos pavyzdys (spustelėkite, jei norite padidinti)

Siekdami užtikrinti greitą ir tikslingą aptarnavimą, agentai bei pokalbių administratoriai gali rinktis iš trijų iš anksto nustatytų nukreipimo parinkčių.

 • Atsitiktinis priskyrimas
 • Perspėti visus
 • Maksimalus panaudojimas
Pokalbių paskirstymas
Pokalbių paskirstymo pavyzdys (spustelėkite, jei norite padidinti)

Maksimalų eilės limitą galima nustatyti pokalbio mygtuko nustatymuose. Kai limitas pasiekiamas, siekiant optimizuoti klientų laukimo laiką, svetainėje esantis valdiklis bus automatiškai paslėptas.

Maksimalus eilės ilgis
Maksimalaus eilės ilgio pavyzdys (spustelėkite, jei norite padidinti)

Kaip ir išorinis pokalbis su klientais, tiesioginis pokalbis suteikia agentams galimybę siųsti tikralaikius pranešimus pašnekovui. Vidiniai pokalbiai matomi tik siuntėjui ir gavėjui.

Vidinis pokalbis
Vidinio pokalbio pavyzdys (spustelėkite, kad padidintumėte)

Žymos gali būti pridėtos rankiniu būdu arba automatiškai konkretiems žodžiams ar frazėms, taip kiekvienam agentui sukuriant individualią darbo eigą.

Žymų-funkcija-LiveAgent
Žymų pavyzdžiai (spustelėkite, jei norite padidinti)

Galimi klientų komentarai ar atsiliepimai ir agento efektyvumo ar bendro pasitenkinimo pokalbio sesija įvertinimai.

Agentų reitingavimas
Agentų reitingavimo pavyzdys (spustelėkite, jei norite padidinti)

Privalumai įvairių tipų kelionių agentūroms

Tiesioginis pokalbis yra „LiveAgent“ omnikanalio pagalbos centro programinės įrangos dalis, todėl turi papildomų funkcijų, naudingų skirtingoms kelionių agentūroms.

 • Įmonių kelionių agentūros

Tarkime, įmonė keliaujantiems darbuotojams yra nustačiusi tam tikrą įmonės kelionių politiką, pavyzdžiui, dėl lėktuvo bilietų, oro linijų, viešbučių, automobilių. „LiveAgent“ integruotoje CRM sistemoje gali būti saugomi visi šie reikalavimai, kuriuos gali pasiekti bet kuris prieigą turintis asmuo.

 • Poilsinių kelionių agentūros

Poilsiui į naują šalį keliaujantiems klientams agentas per pokalbį gali pridėti ir išsiųsti dokumentus, pvz., vizų reikalavimus.

Jei klientas nori susisiekti su agentūra ne darbo valandomis, jis gali užpildyti kontaktinę formą. Kai atsiras prisijungusių agentų, jis bus priskirtas vienam iš jų arba konkrečiai komandai. Pokalbio mygtuką taip pat galima pritaikyti pagal rinkos kalbą.

 • Internetinės kelionių agentūros

Panašios į kitas agentūras, tačiau skiriasi tuo, kad naudoja automatizavimo priemones. Dėl internetinio automatizavimo internetinėms agentūroms gali praversti tiesioginiai pokalbiai naudojant automatizuotas funkcijas, pavyzdžiui, taisykles, pagal kurias pokalbiai bus priskiriami atitinkamiems skyriams.

Travel and Accommodation Industry Solution

Learn how multi-channel help desk software benefits Travel and Accommodation industry

Try LiveAgent

Kaip integruoti tiesioginius pokalbius į savo svetainę?

Tiesioginio pokalbio mygtuko integravimas negali būti paprastesnis. Tereikia nukopijuoti ir įklijuoti trumpą HTML kodą iš „LiveAgent“ paskyros į savo svetainę, ir pokalbis bus paruoštas. Nereikia atsisiųsti jokios papildomos programinės įrangos, tačiau integracija su trečiosios šalies programine įranga arba programa yra palaikoma.

https://www.youtube.com/watch?v=GO4rPDffDew

Kokios yra tiesioginio pokalbio internetu saugos funkcijos?

Duomenų apsauga, paskyros saugumas ir privatumo klausimai yra labai svarbūs visiems, kurie valdo ir vykdo savo verslą internete. Ne kitaip yra ir su „LiveAgent“. Štai keletas svarbiausių saugumo funkcijų.

Žinių bazė

Jei norite sužinoti daugiau, ieškokite papildomos informacijos mūsų žinių bazėje.

Enhance the travel experience for your customers

Start a free-14 day trial, no credit card required

Try LiveAgent

FAQ

What is live chat?

Live chat is a browser-based communication tool for instant messaging between the client and the customer service representative in real-time.

How is live chat different from phone and email support?

Live chat offers features and improvements for a more streamlined customer experience than phone or email - Real-time conversation, Fully customizable, User-friendly, Cost-effective, Browser-based, Lowest required customer effort.

Is live chat useful to travel agencies?

Live chat is a convenient way for travelers to have their travel inquiries administered instantly and effortlessly.

How should travel agents use live chat?

Travel agents can utilize several different features for an enhanced user experience: Universal inbox, Customizable chat button, Proactive chat invitations, Real-time typing view, Canned responses, Chat overview, Chat history, Chat distribution, Internal chat, tags and Post chat survey

Benefits for different types of travel agencies

Built-in CRM, contact forms, multilingual options, or rules are some of the beneficial features available to any travel agency

How to integrate live chat to your website?

Fully supported native integration. Quick copy and paste of an HTML code, and you can chat immediately.

What are live chat's security features?

Core security features are BAN IPs, 2-step verification, HTTPS Encryption, Multiple Data Centers, GDPR.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×

Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai