Išbandyti

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

API

Kas yra API?

API taip pat vadinama aplikacijų programavimo sąsaja. Tai įvairių protokolų, įrankių ir kodų derinys. API naudojama kuriant aplikacijų programinę įrangą ir skirtingų programinės įrangos segmentų ryšiams. Ji apibrėžia, kaip šie komponentai turėtų bendradarbiauti. API funkcija yra leisti programoms „bendrauti“ tarpusavyje. Ji vykdo pagrindines programinės įrangos kūrėjų komandas įprastoms operacijoms atlikti.

Peržiūrėkite pilną „LiveAgent“ informaciją apie API.

API
{ “@context”: “https://schema.org”, “@type”: “FAQPage”, “mainEntity”: [{ “@type”: “Question”, “name”: “Ką reiškia API?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “API arba aplikacijų programavimo sąsaja yra taisyklių rinkinys, tiksliai apibūdinantis, kaip programos „bendrauti“ tarpusavyje. Visų pirma, tai gairių, kaip turėtų atrodyti programinės įrangos komponentų sąveika, specifikacija. API diegimas yra įprastų procedūrų, protokolų ir IT sprendimų, sudarančių kompiuterio programą, rinkinys.” } }, { “@type”: “Question”, “name”: “Ar „LiveAgent“ bendrina savo API?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “„LiveAgent“ pateikia visą informaciją apie savo API.” } }, { “@type”: “Question”, “name”: “Kokius veiksmus galima atlikti naudojant „LiveAgent“ API?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “Galimi „LiveAgent“ API veiksmai: Atsisiųskite įmonių sąrašą. Ištrinkite pokalbius. Sukurkite naujus pokalbius. Užregistruokite naujus klientus. Atsisiųskite skyriaus sąrašą. Pašalinkite žinių bazės įrašus. Skyriaus ataskaitos.” } }] }

DUK

Ką reiškia API?

API arba aplikacijų programavimo sąsaja yra taisyklių rinkinys, tiksliai apibūdinantis, kaip programos „bendrauti“ tarpusavyje. Visų pirma, tai gairių, kaip turėtų atrodyti programinės įrangos komponentų sąveika, specifikacija. API diegimas yra įprastų procedūrų, protokolų ir IT sprendimų, sudarančių kompiuterio programą, rinkinys.

Ar „LiveAgent“ bendrina savo API?

LiveAgent“ pateikia visą informaciją apie savo API.

Kokius veiksmus galima atlikti naudojant „LiveAgent“ API?

Galimi „LiveAgent“ API veiksmai: Atsisiųskite įmonių sąrašą. Ištrinkite pokalbius. Sukurkite naujus pokalbius. Užregistruokite naujus klientus. Atsisiųskite skyriaus sąrašą. Pašalinkite žinių bazės įrašus. Skyriaus ataskaitos

Grįžti į Žodyną Susikurkite NEMOKAMĄ paskyrą

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×

Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai