API

Kas yra API?

API taip pat vadinama aplikacijų programavimo sąsaja. Tai įvairių protokolų, įrankių ir kodų derinys. API naudojama kuriant aplikacijų programinę įrangą ir skirtingų programinės įrangos segmentų ryšiams. Ji apibrėžia, kaip šie komponentai turėtų bendradarbiauti. API funkcija yra leisti programoms „bendrauti“ tarpusavyje. Ji vykdo pagrindines programinės įrangos kūrėjų komandas įprastoms operacijoms atlikti.

Peržiūrėkite pilną „LiveAgent“ informaciją apie API.

API
{ “@context”: “https://schema.org”, “@type”: “FAQPage”, “mainEntity”: [{ “@type”: “Question”, “name”: “Ką reiškia API?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “API arba aplikacijų programavimo sąsaja yra taisyklių rinkinys, tiksliai apibūdinantis, kaip programos „bendrauti“ tarpusavyje. Visų pirma, tai gairių, kaip turėtų atrodyti programinės įrangos komponentų sąveika, specifikacija. API diegimas yra įprastų procedūrų, protokolų ir IT sprendimų, sudarančių kompiuterio programą, rinkinys.” } }, { “@type”: “Question”, “name”: “Ar „LiveAgent“ bendrina savo API?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “„LiveAgent“ pateikia visą informaciją apie savo API.” } }, { “@type”: “Question”, “name”: “Kokius veiksmus galima atlikti naudojant „LiveAgent“ API?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “Galimi „LiveAgent“ API veiksmai: Atsisiųskite įmonių sąrašą. Ištrinkite pokalbius. Sukurkite naujus pokalbius. Užregistruokite naujus klientus. Atsisiųskite skyriaus sąrašą. Pašalinkite žinių bazės įrašus. Skyriaus ataskaitos.” } }] }

DUK

Ką reiškia API?

API arba aplikacijų programavimo sąsaja yra taisyklių rinkinys, tiksliai apibūdinantis, kaip programos „bendrauti“ tarpusavyje. Visų pirma, tai gairių, kaip turėtų atrodyti programinės įrangos komponentų sąveika, specifikacija. API diegimas yra įprastų procedūrų, protokolų ir IT sprendimų, sudarančių kompiuterio programą, rinkinys.

Ar „LiveAgent“ bendrina savo API?

LiveAgent“ pateikia visą informaciją apie savo API.

Kokius veiksmus galima atlikti naudojant „LiveAgent“ API?

Galimi „LiveAgent“ API veiksmai: Atsisiųskite įmonių sąrašą. Ištrinkite pokalbius. Sukurkite naujus pokalbius. Užregistruokite naujus klientus. Atsisiųskite skyriaus sąrašą. Pašalinkite žinių bazės įrašus. Skyriaus ataskaitos

Grįžti į Žodyną Susikurkite NEMOKAMĄ paskyrą

Expert note

API tai aplikacijų programavimo sąsaja, leidžianti programoms tarpusavyje bendrauti. Tai yra dažnai naudojamas įrankis programinės įrangos kūrimui ir integravimui.

Andrej Saxon
Andrej Saxon
Sales manager
Aplikacijų programavimo sąsaja yra įrankių ir kodų derinys. Programinė įranga naudoja API, kad integruotų kitas programas, todėl API žymi bendradarbiavimą.

API

LiveAgent yra klientų aptarnavimo ir komunikacijos programinė įranga su daugybe funkcijų ir alternatyvų. Įmonė siūlo įvairias sistemų integracijas ir mokymo priemones. Taip pat yra siūloma nemokama programos demonstracija, o jo klientų atsiliepimai yra teigiami. Prenumeruojant naujienlaiškį gausite naujausią informaciją apie atnaujinimus ir nuolaidas.

Aptarnavimo programinė įranga yra platforma, naudojama kuriant sąveiką tarp klientų ir organizacijos klientų aptarnavimo atstovų.

Aptarnavimo programinė įranga

Šiame tekste aptariamos skirtingos klientų aptarnavimo programos ir jų integracijos galimybės. Tai apima siūlomas nemokamas išbandymas su „LiveAgent“, klientų atsiliepimus, paslaugų valdymo programinę įrangą ir IT aptarnavimo tarnybą. Taip pat pateikiama informacija apie įmonės veiklą, apdovanojimus ir mokymosi bei tinklaraščių galimybes.

Learn about customer service terminology and jargon inside the LiveAgent glossary and get better every single day.

Pagalbos Tarnybos Programinės Įrangos Žodynas

Tekste aptariamos klientų aptarnavimo programinės įrangos ir paslaugos, kontaktų centrai, pokalbių internetu ir kitos konsultacijų paslaugos. Taip pat pabrėžiamas klientų aptarnavimo kokybės svarumas bei aptarnavimo procesų automatizavimo ir optimizavimo svarba.

Aptarnavimo tarnyba yra vienas kontakto taškas tarp įmonės ir klientų, vartotojų, verslo partnerių. Aptarnavimo tarnyba gali būti apibūdinta kaip pagalbos tarnyba.

Aptarnavimo tarnyba

LiveAgent yra klientų aptarnavimo programinė įranga, kuria naudojantis galima gauti išskirtinę klientų patirtį. Siūlomas nemokamas išbandymas, o taip pat pateikiami paslaugų valdymo įrankiai, integracijos ir alternatyvos. Įmonė taip pat siūlo mokymosi ir tinklaraščių paslaugas, o galima prenumeruoti naujienlaiškį. Teisinės taisyklės ir privatumo politika yra įgyvendinamos įmonėje Quality Unit, LLC. LiveAgent taip pat pelnė pažymėjimus. Klientų aptarnavimo programinė įranga gali padėti efektyviai bendrauti su klientais ir taupyti laiką. Simplifying: LiveAgent yra klientų aptarnavimo programinė įranga, suteikianti išskirtinę patirtį. Siūlomas nemokamas išbandymas ir integracijos, taip pat galima naudotis mokymosi ir tinklaraščių paslaugomis. Teisinės taisyklės ir privatumo politika vykdomos įmonėje Quality Unit, LLC.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai