Sveiki atvykę į mūsų partnerių programą!

Taip! Mes turime partnerių programą. Dar mūsų nežinote? Leiskite jums prisistatyti! Dar daugiau, mes jums papasakosime, ką galime pasiūlyti jums ir jūsų lankytojams/vartotojams.

Already know LiveAgent?

Join our affiliate program NOW and start earning money right away!

Kas yra LiveAgent?

LiveAgent yra daugiakanalė pagalbos tarnybos programinė įranga. Šie kanalai apima El. paštą, Skambučius, Žinių bazę, “Viber”, /”Facebook”, “Instagram”, /”Twitter”, Internetinius Pokalbius ir dar daugiau! Sistema yra tinkama kiekvienai pramonei, kuri pageidauja efektyvaus klientų užklausų valdymo iš vienos vietos. Žemiau, apžiūrėkite LiveAgent sąsają ir pamatykite, kaip ji veikia.

LiveAgent 2021 | Better Customer Service Starts Today | Live Agent01:12Youtube video: LiveAgent 2021 | Better Customer Service Starts Today
Live Agent

Ką dar siūlo LiveAgent?

Mobiliąją aplikaciją

Būkite visada prieinami savo klientams su LiveAgent mobiliąja aplikacija. LiveAgent prieinamas tiek Android, tiek ir iOS vartotojams, todėl galite atsakyti savo kientams net ir būdami kelyje.

Integracijas

Siekdami patenkinti klientus iš skirtingų pramonės sričių, LiveAgent siūlo didelį integracijų skaičių. Integracijos apima nuo E-komercijos, CRM, Projektų valdymo įrankių iki VoIP partnerių. Tokiu būdu jūs sukursite pilnai centralizuotą sistemą, atitinkančią jūsų įmonės poreikius. Dar svarbiau yra tai, jog už šias integracijas, LiveAgent netaiko jokių papildomų mokesčių.

Kalbų pasirinkimai

Ar jūs turite klientų atstovų visame pasaulyje, kalbančių skirtingomis kalbomis? Nesirūpinkite, LiveAgent jūsų pasirinkimui siūlo 45 kalbas. Ir tai dar ne pabaiga. Jūsų klientams siūlome kalbai pritaikytus valdiklius, kad su jais galėtumėte bendrauti pasirinkta kalba.

Analitinės apžvalgos

Su LiveAgent Analitinėmis apžvalgomis per kelias sekundes galite gauti savo klientų aptarnavimo/pagalbos apžvalgas. Apžvalgose galite gauti ataskaitas pagal efektyvumą, kanalą, departamentus ir žymas. Tokiu būdu jums nereikia patiems rinkti duomenų, nes viskas yra pateikiama vienoje vietoje, todėl galite nedelsdami analizuoti bendrą situaciją.

Norite sužinoti daugiau? Peržiūrėkite visas LiveAgent Funkcijas.

Kodėl turėtumėte prisijungti prie mūsų partnerių programos?

5$ registracijos premija

Money bag coin dollars

Gaukite 5 dolerių komisinius vien tik už registraciją mūsų partnerių programoje. Jie bus išmokėti kartu su pirmuoju jūsų uždirbtų kominsių išmokėjimu.

Pasikartojantys komisiniai

repeat

Mes siūlome 20% komisinius už pradinį mokėjimą +20% komisinius už visus pasikartojančius mokėjimus jūsų sąskaitoje.

Reklaminė medžiaga

promo materials

Rinkitės iš gausaus partnerių nuorodų ir reklamjuosčių pasirinkimo. Taip pat prieinami patarimai, reklaminė medžiaga ir priskirtas vadybininkas.

Partnerių vadybininkas

Manager

Priskirtas partnerių vadybininkas jums atsakys į bet kuriuos klausimus, susijusius su reklama ar programos naudojimu.

Are you ready to join our affiliate program?

Earning money with LiveAgent Affiliate Program is easy. We do the work, and you earn cash.

Kaip tai veikia?

Mūsų partnerių programa yra tiksli ir lengvai naudojama. Vidutinė konversija yra 1:66 (priklausomai nuo taikomos reklamos ir sezono), o tai reiškia, kad vienas iš 66 lankytojų atlieka pirkimą.

Mes atliekame viską – palaikome produktus, tvarkome parsisiuntimus ir klientų užklausas, o jums sumokame už lankytojų nukreipimą į mūsų svetainę. LiveAgent partnerių programa siūlo jūsų pardavimų, srauto, sąskaitos balanso ir bendros veiklos ataskaitas realiuoju laiku.

Pavyzdys:

Įsivaizduokime, kad per jūsų svetainę, Bilietas + Pokalbis planą užsiprenumeravo 10 žmonių. Bilietas + Pokalbis planas kainuo 29 dolerius vienam agentui per mėnesį. 29 dolerius padauginus is 10, iš viso gaunasi 290 dolerių. Mokėjimo apdorojimo mokestis yra 8%, todėl bendras apskaičiuotas jūsų procentas yra 92% arba suapvalinus – 267 JAV doleriai. Nuo šios sumos, jūs gaunate 20% komisinių, kurie sudaro 54 dolerius.

Procesas vyksta tokia tvarka:

2. Naršydamas mūsų svetainėje, lankytojas gali apsispręsti dėl užsakymo

3. Jei lankytojas užsisako (užsakymą nebūtina pateikti tos pačios naršyklės sesijos metu – slapukai ir IP adresas yra saugomi neribotą laiką), užsakymas bus užregistruotas kaip jūsų pardavimas ir už šį pardavimą, jūs gausite komisinius. Jei užsakymą nukreipė keletas partnerių, mes padalinsime komisinius visiems dalyvavusiems parteriams.

Kodėl LiveAgent?

Registracijos Premija 5$!

Jūs gausite 5$ komisinį vien tik dėl to, kad užsiregistruosite mūsų partnerių programoje! Jis bus išmokėtas kartu su pirmąja uždirbtų komisinių išmoka, kaip motyvacija tapti mūsų ilgalaikiu partneriu.

Jūs gausite komisinius jei klientai atliks pirkimą per 90 dienų. Šiais laikais vyrauja tendencija trumpinti slapukų langą iki keletos valandų. Mes norime išlaikyti mūsų partnerystės sąžiningumą.

Daugiau nei 1 partnerio nukreiptas pardavimas

Jei pardavimą nukreipė ne vienas partneris, mes padalinsime komisinį mokestį jiems visiems. Štai kaip tai veikia: Pirmasis partneris gaus 10% premiją – jis supažindino klientą su prekės ženklu. Paskutinysis partneris gaus 30% premiją, nes jis įtikino klientą pirkti. Likusią komisinių dalį (60%) mes padalinsime po lygiai visiems partneriams (įskaitant ir pirmąjį bei paskutinįjį).

Fiksuoti kaštai 8%

Mūsų kiekvieno mokėjimo apdorojimas vidutiniskai kainuoja fiksuotą, 8% mokestį. Dėl to, komisiniai yra skaičiuojami nuo 92% bendro užsakymo vertės.

Išmoka

Išmokėjimai už per praėjusį mėnesį nukreiptus pardavimus atliekami kiekvieno mėnesio 15 dieną. Minimali išmoka yra 250 dolerių ir jūs turite nukreipti mažiausiai du atskirus klientus.

Pasikartojančių komisinių struktūra

Už pirmąjį pardavimą jūs uždirbsite 20% komisinius. Už tolimesnius pasikartojančius pardavius, jūs gausite 20% komisinius, kol per jūsų nuorodą mūsų programinę įrangą įsigijęs asmuo nesustabdys savo mokėjimų. Mes manome, kad pasikartojantys komisinių mokėjimai yra patikimos partnerystės ženklas. Norėdami gauti daugiau informacijos apie mūsų komisinių skaičiavimą, prašome susisiekti su mūsų pagalbos tarnyba.

Leistini srauto šaltiniai

Su savo partneriais mes siekiama sukurti ilgalaikius santykius. Mums visada malonu matyti su mumis dirbančius tinklaraštininkus ar apžvalgų portalus. Mes renkamės kokybę vietoje sukurto turinio ir siekiame bet kokio tipo nukreipiančiojo srauto el. pašu ar socialinėje žiniasklaidoje, kuris pridėtų vertę mūsų vartotojams.

Neleistini srauto šaltiniai

Savo partnerių programoje mes netoleruojame bet kokių mokėjimo už paspaudimą kampanijų, nes jos kertasi su mūsų veikla. Be to, mes taip pat draudžiame bet kokį įtartiną srautą, kuris nėra naudingas mūsų tikslinei auditorijai.

Peter Komornik

LiveAgent apjungia puikius internetinius pokalbius, bilietavimą ir automatizavimą, kuri mums suteikia galimybę teikti išskirtinę pagalbą savo klientams.

Peter Komornik, Vadovas
logo slido black
Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
eSky logo
Slido green logo
Learn with LiveAgent. We share articles about customer service, live chat software, call center setup, self-service support, and more!

Pagalba

Learn with LiveAgent. We share articles about customer service, live chat software, call center setup, self-service support, and more!

Get better overview about your support service. Track time spent by each agent supporting customers automatically by LiveAgent’s function - Time tracking.

Time tracking

Get better overview about your support service. Track time spent by each agent supporting customers automatically by LiveAgent’s function - Time tracking.

Aptarnaudama 9 skirtingas šalis, Contrado naudoja tik vieną LiveAgent. Contrado klientų pagalba, per mėnesį gali išspręsti 8 000 pagalbos bilietų. Skaityti daugiau.

Contrado

Aptarnaudama 9 skirtingas šalis, Contrado naudoja tik vieną LiveAgent. Contrado klientų pagalba, per mėnesį gali išspręsti 8 000 pagalbos bilietų. Skaityti daugiau.

Užsiregistruokite mūsų „LiveAgent“ partnerių programai. Skaitykite daugiau ir sužinokite, kodėl verta tapti „LiveAgent“ partneriu.

„LiveAgent“ partnerių programos registracija

LiveAgent yra klientų aptarnavimo programinė įranga, kuri siūlo VoIP telefono sistemas, savitarnos programą, įeinančių skambučių centrą, skundų valdymo sistemą, klientų portalą ir el. pašto valdymo programinę įrangą. Taip pat yra kaimyninės partnerystės ir apdovanojimų laimėjimų. Galite susisiekti su jų pardavimų kontaktų informacija ir užsiregistruoti demonstracijai.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai