„Mailchimp“

Kas yra „Mailchimp“?

„MailChimp“ yra el. pašto rinkodaros programinė įranga, sukurta 2001 m. Tai yra žiniatinklio programa, nors duomenis galima atsisiųsti ir taip pat yra programa, kurią galima naudoti neprisijungus prie interneto. Ji turi 3,5 milijono vartotojų, kurie išsiunčia daugiau nei 4 milijardus el. laiškų per mėnesį. „Mailchimp“ galima lengvai integruoti į „LiveAgent“.

Kaip tai veikia?

Prijungę „Mailchimp“ prie „LiveAgent“, galėsite tiesiogiai ir iš bilietų sąsajos užprenumeruoti kontaktus į el. pašto rinkodaros sąrašus ir jų atsisakyti. Įtraukti kontaktus yra paprasta, tačiau reikalingas el. pašto adresas ir jūsų kontaktas turi patvirtinti prenumeratą. Išbandykite integraciją ir pamatykite el. pašto rinkodaros įrankio naudą kartu su klientų aptarnavimo programa.

Privalumai

  • Tvarkykite prenumeratas
  • Greitesni atsakymai klientams
  • Viena įranga valdyti el. pašto rinkodarą

Kaip sujungti „Mailchimp“ ir „LiveAgent“?

„LiveAgent“ turi savąją „Mailchimp“ integraciją, kurią galima rasti įskiepių skiltyje. Jei norite integruoti „Mailchimp“ ir geriau valdyti savo klientus, vadovaukitės šiuo vadovu.

Atidarykite „LiveAgent“ ir eikite į Konfigūracija> Sistema>Įskiepiai ir sąraše raskite „Mailchimp“. Spustelėkite aktyvinimo jungiklį dešinėje pusėje.

„Mailchimp“ įskiepis „LiveAgent“ įskiepių sąraše
„Mailchimp“ įskiepis

„LiveAgent“ bus paleistas iš naujo ir pamatysite, kad įskiepis yra aktyvus sąrašo viršuje tarp kitų aktyvių įskiepių. Dabar spustelėkite konfigūracijos mygtuką –krumpliaračio piktogramą šalia jungiklio. Čia turite įvesti savo API raktą.

Spustelėkite mygtuką Gauti „Mailchimp“ API raktą ir „LiveAgent“ nukreips jus į „Mailchimp“ paskyrą. Sukurkite API raktą ir nukopijuokite jį į įskiepio konfigūraciją. Baigę spustelėkite Išsaugoti.

„Mailchimp“ įskiepio konfigūracija ir sąranka
„Mailchimp“ įskiepio sąranka
Sukurkite API raktą „Mailchimp“, kad galėtumėte jį integruoti su „LiveAgent“
Sukurti API

Dabar galite tvarkyti savo prenumeratas iš „LiveAgent“. Atidarykite bet kurį klientų aptarnavimo bilietą ir dešiniajame skydelyje raskite „Mailchimp“ piktogramą. Spustelėkite ją, kad pamatytumėte rinkodaros komunikacijos valdymo parinktis.

„Mailchimp“ integravimo įskiepis yra aktyvus ir veikia „LiveAgent“ bilietų sistemoje
„Mailchimp“, esantis „LiveAgent“

Kaip prijungti „Mailchimp“ prie „LiveAgent“ per „Zapier“?

„Mailchimp“ galima prijungti prie „LiveAgent“ per „Zapier“ paslaugą. Ji naudoja trigerį ir veiksmą, kai vartotojai pasirenka sujungti dvi programas ir sukurti integraciją. Procesas trunka vos kelias minutes ir jums nereikia jokios programavimo patirties.

Jei jums reikia „Zapier“ paskyros, sukurkite ją čia. Jei turite, eikite į „LiveAgent + Mailchimp“ integracijos puslapį, esantį „Zapier“.

„LiveAgent“ ir „Mailchimp“ integracijos puslapis, esantis „Zapier“
„LiveAgent“ + „Mailchimp“

Būdami šiame puslapyje, slinkite žemyn, kol pamatysite antraštę Sujungti „LiveAgent“ + „Mailchimp“ per kelias minutes. Čia pasirenkate trigerį ir veiksmą. Apsvarstykite, ką norite atlikti savo integracijoje ir tai pasirinkite.

Kaip pavyzdį parodome integraciją su „LiveAgent“ trigeriu Naujas klientas ir „Mailchimp“ veiksmu Įtraukti/atnaujinti prenumeratorių. Po to spustelėkite mėlyną mygtuką Prisijungti.

Pasirinktas „LiveAgent“ trigeris ir „Mailchimp“ veiksmas
Pasirinktas veiksmas ir trigeris

Kitas žingsnis yra sukonfigūruoti „LiveAgent“ trigerį. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai spustelėkite Tęsti ir tada prisijunkite prie savo „LiveAgent“ paskyros per „Zapier“. Paskutinis žingsnis yra trigerio testas. Galite tai praleisti, bet rekomenduojame išbandyti.

„LiveAgent“ trigerio sąranka
Trigerio sąranka
„LiveAgent“ trigerio testas
Trigerio testas

Dabar apie „Mailchimp“ veiksmus. Vėl prisijunkite prie „Mailchimp“ ir pasirinkite savo paskyrą. Kitame žingsnyje galite pasirinkti auditoriją ir kaip „Mailchimp“ rinks klientų duomenis iš „LiveAgent“.

Užpildykite reikiamus laukus. Jei nežinote, ką įrašyti į el. pašto adreso lauką, pagalbos ieškokite šiame vadove. Po to galite patikslinti savo el. pašto rinkodaros paslaugų sąlygas.

„Mailchimp“ veiksmų sąranka
Veiksmų sąranka

Kai baigsite, atlikite paskutinį integracijos testą.

„Mailchimp“ ir „LiveAgent“ integracijos testas
Integracijos testas

Baigta. Pažvelkite į savo „Mailchimp“ paskyrą ir pamatykite rezultatus. Nuo šiol jūsų klientai turėtų būti įtraukti į jūsų kampanijas

Į „LiveAgent“ kontaktų sąrašą įtrauktas naujas kontaktas
Naujas kontaktas „LiveAgent“
Po sėkmingo integravimo į „Mailchimp“ buvo įtrauktas naujas prenumeratorius
Naujas „Mailchimp“ prenumeratorius

Grįžkite į „Zapier“, jei reikia sukurti daugiau integracijų.

Frequently asked questions

Kas yra „Mailchimp“?

„Mailchimp“ yra puikus rinkodaros įrankis, leidžiantis jūsų įmonei palaikyti ryšį su klientais. Be to, jis leidžia kurti įtraukiančias kampanijas, o taip pat stebėti ir analizuoti visus kampanijos duomenis.

Kaip galite integruoti „Mailchimp“ su „LiveAgent“?

Štai greitas ir paprastas būdas:

1. Sukurkite „Mailchimp“ paskyrą

2. Prisijunkite prie „LiveAgent“

3. Eikite į Konfigūracijos - Sistema - Įskiepiai

4. Suaktyvinkite „Mailchimp“

5. Nukopijuokite ir įterpkite API raktą į „Mailchimp“

6. Ir NAUDOKITE

Grįžti prie Integracijų Susikurkite NEMOKAMĄ paskyrą

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai