Reikalingas
pasiūlymas?

Užpildykite žemiau pateiktą formą arba susisiekite su mumis el. paštu.

  • ✓ Jokio sąrankos mokesčio
  • ✓ Klientų aptarnavimas 24/7
  • ✓ Nereikia kreditinės kortelės
  • ✓ Galima bet kada atšaukti
Naudoja
Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
Play Wow button
Tour

Prašymas suteikti daugiau informacijos

Ar jums reikalingi konkretūs atsakymai į jums rūpimus klausimus, susijusius su mūsų programine įranga? Jei taip, prašome peržiūrėti toliau pateiktą informaciją ir įvesti savo kontaktinius duomenis žemiau pateiktoje formoje. Mes tiesiogiai susisieksime su jumis ir pateiksime atsakymus.

Woman responding to text while walking
How it works

Norite pamatyti kaip tai veikia?

Nuo 2004 metų mes padedame įmonėms iš viso pasaulio pagerinti jų klientų aptarnavimą. Daugiau nei 150 milijonų galutinių vartotojų mums patikėjo savo aptarnavimo operacijas, nes mes suprantame, kad puikaus klientų aptarnavimo teikimas yra sunkus darbas. Dėl to mes ir sukūrėme „LiveAgent“ – programinę įrangą, kuri už jus nudirba visą sunkų darbą.

Užsisakykite demonstraciją jau šiandien ir sužinokite, ką siūlo „LiveAgent“. Jūs nenusivilsite.

Kainodara

Sužinokite daugiau apie mūsų „Freemium“ kainodaros modelį.

Funkcijos

Peržiūrėkite daugiau nei 180 mūsų siūlomų pažangių pagalbos tarnybos funkcijų.

Privatumo politika

Peržiūrėkite mūsų privatumo politiką ir sužinokite, kaip mes naudojame jūsų informaciją.

Reikalinga pasirašyta konfidencialumo sutartis?

Jei pageidaujate, kad pasirašytume konfidencialumo sutartį, nesivaržydami susisiekite su Andy andy@liveagent.com. Jis jums maloniai ją persiųs.

Provide personalized customer service

Norite sužinoti daugiau?

Užpildykite formą ir mes netrukus su jumis susisieksime.

Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
eSky logo
Slido green logo
Susiję straipsniai suPrašymas pateikti pasiūlymą
Puikus klientų aptarnavimas prasideda nuo pažangesnės aptarnavimo komandos programinės įrangos. Susipažinkite su LiveAgent privalumais ir pradėkite ja naudotis vos po keleto minučių.

Teikite puikų klientų aptarnavimą

Intuityvi klientų aptarnavimo programinė įranga, daugiakanalė platforma su daugybė integracijų ir mokymosi galimybės. LiveAgent siūlo įvairias klientų aptarnavimo įrankių, įskaitant tiesioginius pokalbius, skambučių centrą, ir užklausų valdymo sistemą.

Padidinkite klientų įsitraukimą siūlydami suasmenintą daugiakanalę pagalbą. Suteikite savo klientams malonius pojūčius, kas kartą bendraujant su jūsų įmone.

Padidinkite įsitraukimą su LiveAgent

"LiveAgent" siūlo įvairias klientų aptarnavimo programas, kad padidintų klientų įsitraukimą. Integruotas CRM leidžia suteikti pritaikytą aptarnavimą ir asmenišką patirtį, o puikūs internetiniai pokalbiai, bilietavimas ir automatizacija užtikrina greitą aptarnavimą.

Susisiekite su mūsų pardavimų viceprezidentu ir aptarkite galimus partnerystės variantus. Naudokite žemiau esantį kontaktinį mygtuką, kad parašytumėte jam tiesiogiai.

Norite bendradarbiauti?

LiveAgent is a comprehensive software for customer service, including ticketing systems, online chats, call center software, social media customer service, knowledge base, and client portal software. The software is highly recommended for retail stores looking to improve customer service quality. LiveAgent also offers call center software, which can improve customer relationship management and increase sales opportunities. The software offers a free trial and a variety of paid plans. The main advantages of LiveAgent over competitors include its stability, functionality, and excellent customer support, along with advanced integration and automation features that create added value for consumers. The article also discusses how to use email marketing to advertise and deliver products, as well as how to use LiveAgent software to enhance customer experience, increase satisfaction levels, and drive revenue. Survey email templates are also provided to help refine marketing strategies.

Duomenų saugumas yra vienas svarbiausių mūsų prioritetų, todėl visada siekiame žinoti apie savo akląsias zonas. Jei esate saugumo tyrėjas, būsime dėkingi už jūsų pagalbą ir už ją atsilyginsime.

„LiveAgent“ premijų už klaidas programa

LiveAgent yra klientų aptarnavimo sistema su daugybe funkcijų ir integracijų, pradedant nuo 15$/agentui/mėn. Tai gali sumažinti bilietų apkrovas ir padidinti klientų aptarnavimo efektyvumą. Nemokama bandomoji versija.

Suteikite savo klientams galimybę rasti atsakymus, kuriie jiems reikalingi, naudojantis savitarnos paslaugomis. „LiveAgent“ DUK programinė įranga leidžia jums sukurti puikius klientų portalus.

Pasinaudokite DUK programine įranga, kad optimizuotumėte klientų savitarną

Sukurkite tvarkingai suformatuotą turinį naudodami WYSIWYG redaktorių. Pridėkite paveikslėlių ir vizualinių efektų, kad turinys būtų patrauklesnis ir lengviau įsisavinamas. Išbandykite „LiveAgent“ klientų aptarnavimo programinę įrangą nemokamai. Sukurkite DUK programinę įrangą, kad optimizuotumėte klientų savitarną ir pagerintumėte agentų produktyvumą.

Naudodami „LiveAgent“ klientų aptarnavimo dokumentacijos programinę įrangą, galite lengvai sukurti išsamią žinių bazę su klientų aptarnavimo dokumentacija ir tada jie turės prieigą prie savitarnos.

Lengvai sukurkite žinių bazę ir klientų aptarnavimo dokumentaciją

"LiveAgent" programa suteikia daugybę funkcijų smulkioms ir vidutinėms įmonėms, pagerindama klientų aptarnavimą. Tai vertina pasaulinės kompanijos. Pasižyminti daugiau nei 180 funkcijų, ji suteikia geriausią klientų aptarnavimą 24/7. Taip pat suteikia daugybę tinkamų funkcijų ir geriausią kainą.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

Start Free Trial x