Reikalingas
pasiūlymas?

Užpildykite žemiau pateiktą formą arba susisiekite su mumis el. paštu.

  • ✓ Jokio sąrankos mokesčio   
  • ✓ Klientų aptarnavimas 24/7    
  • ✓ Nereikia kreditinės kortelės    
  • ✓ Galima bet kada atšaukti
Naudoja
Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
Play Wow button
Tour

Prašymas suteikti daugiau informacijos

Ar jums reikalingi konkretūs atsakymai į jums rūpimus klausimus, susijusius su mūsų programine įranga? Jei taip, prašome peržiūrėti toliau pateiktą informaciją ir įvesti savo kontaktinius duomenis žemiau pateiktoje formoje. Mes tiesiogiai susisieksime su jumis ir pateiksime atsakymus.

Woman responding to text while walking
How it works

Norite pamatyti kaip tai veikia?

Nuo 2004 metų mes padedame įmonėms iš viso pasaulio pagerinti jų klientų aptarnavimą. Daugiau nei 150 milijonų galutinių vartotojų mums patikėjo savo aptarnavimo operacijas, nes mes suprantame, kad puikaus klientų aptarnavimo teikimas yra sunkus darbas. Dėl to mes ir sukūrėme „LiveAgent“ – programinę įrangą, kuri už jus nudirba visą sunkų darbą.

Užsisakykite demonstraciją jau šiandien ir sužinokite, ką siūlo „LiveAgent“. Jūs nenusivilsite.

Kainodara

Sužinokite daugiau apie mūsų „Freemium“ kainodaros modelį.

Funkcijos

Peržiūrėkite daugiau nei 180 mūsų siūlomų pažangių pagalbos tarnybos funkcijų.

Privatumo politika

Peržiūrėkite mūsų privatumo politiką ir sužinokite, kaip mes naudojame jūsų informaciją.

Reikalinga pasirašyta konfidencialumo sutartis?

Jei pageidaujate, kad pasirašytume konfidencialumo sutartį, nesivaržydami susisiekite su Andy andy@liveagent.com. Jis jums maloniai ją persiųs.

Provide personalized customer service

Norite sužinoti daugiau?

Užpildykite formą ir mes netrukus su jumis susisieksime.

Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
Slido green logo

Jūs Būsite Gerose Rankose!

"Ar žinojote, ką bendro turi Huawei, BMW, Yamaha ir O2? Atspėjote teisingai... LiveAgent!"

Dabar išbandykite nemokamai Nereikalaujama Kreditinė Kortelė
Related Articles to Prašymas pateikti pasiūlymą
LiveAgent has created free, ready-to-use email templates for any company or an individual seeking to provide professional customer service.

Atsakymo į pinigų grąžinimo prašymą el. laiško šablonai

Tekste kalbama apie svarbų rinkodaros elemento, tai yra kliento vertės pasiūlymą, kurio tik 17% rinkodaros specialistų supranta. Tai gali padėti pritraukti ir išlaikyti klientus, taip pat sumažinti pirkinių krepšelio atšaukimo rodiklius naudojant LiveAgent paslaugą. Rašymo testas, kainų skaičiuoklė ir daugelis kitų funkcijų yra prieinamos bendradarbiaujant su LiveAgent.

Norite pakeisti programinės įrangos tiekėją, bet nežinote, nuo ko pradėti? Šis išbaigtas skambučių centro pakeitimo kontrolinis sąrašas padės jums įveikti šį procesą be jokio vargo.

Skambučių centro perkėlimo kontrolinis sąrašas

Straipsnyje aptariamos priemonės, kurios padės užtikrinti sėkmingą perėjimą į naująją programinę įrangą skambučių centre. Rekomenduojama naudoti įvairias priemones, pvz., laiko juostą, bandomąjį paleidimą, reguliarų patikrinimą, peržiūros susitikimus su agentais, kad būtų galima stebėti ir patobulinti sistemą. Pabrėžiama reguliarumo ir organizacijos svarba.

Pasirūpinkite, kad jūsų bendravimas nekeltų rizikos ir pasirinkite galingą komunikacijos įrankį savo įmonės verslui – „LiveAgent“ tiesioginį pokalbį.

Tiesioginio pokalbio funkcija verslo įmonėms

Tiesioginis pokalbis gali pagerinti komandinį darbą ir klientų aptarnavimą. Tai lengva integruoti į jūsų svetainę ir saugu naudoti su daugybe funkcijų, tokių kaip video pokalbiai ir atsiliepimų apklausa. LiveAgent yra patikima tiek mažoms, tiek didelėms įmonėms ir jums nereikia turėti programavimo patirties, kad pradėtumėte naudoti tai.

Naudodami „LiveAgent“ klientų aptarnavimo dokumentacijos programinę įrangą, galite lengvai sukurti išsamią žinių bazę su klientų aptarnavimo dokumentacija ir tada jie turės prieigą prie savitarnos.

Lengvai sukurkite žinių bazę ir klientų aptarnavimo dokumentaciją

LiveAgent is a customer service system that combines ticketing, chat, voice and video calls, social media, and self-service tools. It has over 180 functions, 40 integrations, and can be customized to meet the needs of various industries. LiveAgent has been in the market for over 15 years and has served various businesses. It has received the most reviews and highest ratings for its software in 2019-2020. More than 30,000 companies trust LiveAgent for their customer service needs.

Sumažinkite dėl naujų klientų įsigijimo patiriamas išlaidas ir padidinkite savo startuolio ar smulkaus verslo klientų ilgalaikę vertę naudodami tiesioginių pokalbių programinę įrangą.

Tiesioginis pokalbis startuoliams ir mažoms įmonėms

Straipsnyje aptariami tiesioginiai pokalbiai internete ir jų pranašumai. Tiesioginis pokalbis gali būti naudojamas ne tik bendravimo su klientais, bet ir vidiniams tikslams, pavyzdžiui, apmokymams. Integruojant į savo svetainę, tiesioginis pokalbis yra lengvai prieinamas. Tačiau, svarbu užtikrinti klientų saugumą ir laikytis internetinio etiketo taisyklių. Paskutiniame skyriuje pateikiami klausimai ir atsakymai apie live chat software.

LiveAgent teikia nemokamą bilietavimo programinę įrangą, kuri nukreipia el. laiškus, internetinius pokalbius, skambučių centrą ir žinių bazę į vieną pašto dėžutę.

Nemokama bilietavimo programinė įranga

Siūloma nemokama bilietavimo programinė įranga, kuri padeda vartotojams sumažinti laiką, kurį jie skiria klientų problemų sprendimui. Taip pat suteikiamas vienas bendravimo taškas, kad būtų lengviau ir greičiau išspręsti visas klientų užklausas iš kelių kanalų. Laikoma, kad tai pagerina agentų produktyvumą.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai