CRM

Ryšių su klientais valdymas (CRM) – tai jūsų klientų ir pirkėjų informacijos bei duomenų valdymas. Jis naudojamas siekiant suteikti geresnę pagalbą, geresnį aptarnavimą ir geresnes paslaugas klientams.

Ryšių su klientais valdymas yra svarbi kiekvieno sėkmingo verslo dalis, ypač šiandieniniame pasaulyje, kuriame konkurencija nuolatos auga. Įmonės visame pasaulyje pradėjo naudoti ryšių su klientais valdymo programinę įrangą, siekdamos geriau išspręsti darbo eigos problemas ir teikti geresnes paslaugas savo klientams.

„LiveAgent“ nėra išimtis, todėl tai ne tik paprasta klientų aptarnavimo programinė įranga, bet ir puiki priemonė santykiams su klientais valdyti.

Missing a CRM software?

No problem! LiveAgent offers a powerful built-in CRM that allows you to create unique CRM fields. Try it today for free. No credit card required.

Naudodami „LiveAgent“ galite saugoti, tvarkyti ir lengvai pasiekti bet kokią su klientais susijusią informaciją, įrašus ar duomenis. Nesvarbu, ar tai būtų kontaktai, užsakymai, pomėgiai, asmeninės simpatijos ar antipatijos, šią informaciją galite pasiekti bet kada, kai jums to reikia. Tai gali padėti jums sekti potencialius klientus, sudaryti sutartis, valdyti turtą ir išteklius, padėti jums užtikrinti geriausią klientų aptarnavimą naudojant geriausius įrankius.

Galite dar labiau padidinti „LiveAgent“ CRM galimybes naudodamiesi integracijomis, pvz., „PipeDrive“, „SharpSpring“ ar „Highrise“, kad pagerintumėte ryšių su klientais valdymą.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai