„Shopify“

Kas yra „Shopify“?

„Shopify“ yra elektroninės prekybos platforma, naudojama kuriant internetines parduotuves, kuriose parduodami produktai ir paslaugos. „Shopify“ turi daugybę išskirtinių funkcijų, įskaitant pristatymą, produktų rinkodarą, įvairių tipų mokėjimo parinktis ir klientų įtraukimo įrankius. Naudodami „Shopify“ galite lengvai sukurti naują el. parduotuvę ir pradėti prekiauti savo produktais ar paslaugomis.

Shopify“ yra platforma, kuria turėtų naudotis kiekvienas verslininkas, nes ji labai paprasta. Naudojantis „Shopify“ galima sutaupyti laiko ir pinigų bei sutelkti dėmesį į kitus savo verslo aspektus.

Kaip galite tuo naudotis?

Galite naudoti „Shopify“ integraciją, kad greitai ir efektyviai aptarnautumėte savo pirkėjus ar klientus. Naudodami „LiveAgent“ galite sekti klientų aptarnavimo el. laiškus, teikti aptarnavimą telefonu, taip pat savo tinklalapyje patalpinti tiesioginio pokalbio realiuoju laiku mygtuką su iš anksto nustatytu dizainu.

Tiesioginio pokalbio mygtuko naudojimas parduotuvės svetainėje yra naudingas, nes tai yra nesudėtinga bendravimo priemonė, kurią klientai gali naudoti norėdami susisiekti su jumis dėl informacijos apie produktą, bet kokių problemų ir dar daugiau. Tai gali labai pagerinti klientų įsitraukimą ir klientų pasitenkinimą.

Kokios naudos galite gauti iš „Shopify“ integracijos?

 • Sklandžiai susisiekite su savo klientais visais kanalais
 • Greitai aptarnaukite savo klientus
 • Svetainėje patalpinus tiesioginio pokalbio mygtuką padidės klientų įsitraukimas ir jie taps labiau patenkinti
 • Tiesioginis pokalbis gali efektyviai paversti potencialius klientus ir svetainės lankytojus mokančiais klientais

Kaip patalpinti „LiveAgent“ tiesioginio pokalbio mygtuką „Shopify“ parduotuvėje?

Jei norite savo svetainėje patalpinti „LiveAgent“ tiesioginio pokalbio mygtuką, vadovaukitės šiuo paprastu vadovu.

 • Atidarykite „LiveAgent“ ir eikite į Konfigūracija> Sistema> Įskiepiai. „Shopify“ integraciją su pokalbių mygtuko įskiepiu rasite įskiepių sąraše. Kai jį rasite, spustelėkite aktyvinimo jungiklį, o kai jis taps žalias, „LiveAgent“ bus paleistas iš naujo.
„Shopify“ integracija su pokalbių mygtuku „LiveAgent“ įskiepių sąraše
„Shopify“ integracija su pokalbių mygtuku
 • Kai programa paleidžiama iš naujo, įskiepių sąrašo viršuje raskite aktyvų „Shopify“ integraciją su pokalbių mygtuko įskiepį ir spustelėkite krumpliaračio piktogramą, kad sukonfigūruotumėte įskiepį. Tada turite įvesti savo duomenis – „Shopify“ parduotuvės URL, API raktą ir slaptažodį. „Shopify“ parduotuvėje taip pat galite pasirinkti tiesioginio pokalbio mygtuko dizainą.
„Shopify“ pokalbių mygtuko įskiepio konfigūracija „LiveAgent“
Įskiepio konfigūracija
 • API raktą galite rasti „Shopify“ nustatymuose. Eikite į Programos, puslapio apačioje spustelėkite Tvarkyti privačias programas, tada Įgalinti privačių programų kūrimą. Patikrinkite visas žymes ir spustelėkite Įgalinti privačių programų kūrimą. Tada spustelėkite Sukurti privačią programą.
Tvarkykite privačias programas „Shopify“ programų skilties apačioje
Puslapio apačioje tvarkykite privačių programų parinktį
 • Pavadinkite programą ir pateikite programos kūrėjo el. pašto adresą reikiamuose laukeliuose. Tada spustelėkite Rodyti neaktyvius administratoriaus API leidimus. Slinkite žemyn ir raskite Scenarijaus žymas. Pakeiskite leidimus iš Nėra prieigos į Skaityti ir rašyti.
Pakeiskite scenarijaus žymų leidimus „Shopify“ į Skaityti ir rašyti
Pakeiskite scenarijaus žymų teisę į Skaitymas ir rašymas
 • Spustelėkite Išsaugoti, tada – Sukurti programą. Raskite skyrių Administratoriaus API ir nukopijuokite API raktą. Grįžkite į „LiveAgent“ ir įklijuokite raktą į konfigūraciją. Atlikite tą patį su API slaptažodžiu, tada spustelėkite Išsaugoti. Integracija baigta ir galite kalbėtis su „Shopify“ parduotuvės klientais iš „LiveAgent“.

Kaip integruoti „Shopify“ su „LiveAgent“ įskiepiu

Naudodami šią integraciją, savo klientų užsakymus galėsite matyti „LiveAgent“ paskyros informacijos apie bilietus skiltyje. Norėdami pradėti, vadovaukitės toliau pateiktomis integravimo instrukcijomis.

 • „LiveAgent“ paskyroje eikite į Konfigūracija> Sistema> Įskiepiai, suraskite „Shopify“ integraciją ir spustelėkite aktyvinimo mygtuką. „LiveAgent“ bus paleistas iš naujo, kai tai padarysite. Tada aktyvią integraciją rasite įskiepių sąrašo viršuje. Spustelėkite krumpliaračio piktogramą, kad sukonfigūruotumėte įskiepį, kuriame turėsite pateikti „Shopify“ duomenis.
„Shopify“ integracija „LiveAgent“ įskiepių sąraše
„Shopify“ integracija aktyvi
 • Šį įskiepį galima naudoti kartu su jūsų „Shopify“ paskyros programa. Prisijunkite prie „Shopify“ administratoriaus skydelio ir eikite į skiltį Programos. Spustelėkite Sukurti naują asmeninę programą. Jei šios parinkties neturite, turite įgalinti asmeninių programų valdymą. Spustelėkite Tvarkyti asmenines programas, tada – Įgalinti asmeninių programų kūrimą. Pažymėkite visas žymes ir spustelėkite Įgalinti asmeninių programų kūrimą. Tada galėsite Sukurti naują asmeninę programą.
Sukurkite naują asmeninę programėlę „Shopify“, kad sukurtumėte integraciją su „LiveAgent“
Sukurkite naują asmeninę programėlę
Norėdami pakeisti integravimo leidimų nustatymus, spustelėkite Tvarkyti privačias programas „Shopify“
Įgalinti privačių programų valdymą
 • Dabar galite pavadinti programą ir pateikti atsarginį el. paštą. Taip pat turėsite įjungti leidimus, kurie pagal pirminį nustatymą yra išjungti. Puslapio apačioje spustelėkite Peržiūrėti išjungtus administratoriaus API leidimus. Slinkite žemyn, raskite Klientai ir nustatykite Skaitymo ir rašymo leidimus. Atlikite tą patį su Scenarijaus žymėmis ir Užsakymais, kurie yra žemiau sąraše, o tada spustelėkite Išsaugoti.
Pakeiskite leidimus rankiniu būdu, kad „LiveAgent“ galėtų pasiekti „Shopify“ duomenis
Pakeisti skaitymo ir rašymo leidimus
 • Dabar turėsite matomą API raktą ir slaptažodį. Nukopijuokite ir įklijuokite API raktą ir slaptažodį į „LiveAgent Shopify“ įskiepio konfigūraciją, peržiūrėkite kitas parinktis ir spustelėkite Išsaugoti.
Nukopijuokite ir įklijuokite API raktą ir slaptažodį į „Shopify“ įskiepio konfigūraciją „LiveAgent“
„Shopify“ įskiepio konfigūracija

Jūsų „Shopify“ įskiepis turėtų būti aktyvus. Pažvelkite į kai kuriuos ankstesnius savo klientų bilietus ir spustelėkite „Shopify“ mygtuką dešiniajame skydelyje, kad pamatytumėte kliento užsakymus bilietų rodinyje.

„Shopify“ įskiepis yra aktyvus „LiveAgent“, o klientų užsakymai gali būti matomi bilietų rodinyje
„Shopify“ įskiepis aktyvus

Kaip integruoti „Shopify“ per „Zapier“

„LiveAgent“ ir „Shopify“ sujungimas naudojant „Zapier“ yra lengvas, greitas ir intuityvus. Vienos programos trigeris suaktyvins veiksmą kitoje, sukurdamas geresnę darbo eigą. Galite sukurti daugiau nei vieną integraciją ir jas konfigūruoti, kad veiktų taip, kaip norite. Tam nereikia programavimo patirties.

„LiveAgent“ ir „Shopify“ integracijos puslapis „Zapier“
„LiveAgent“ + „Shopify“

Viskas paeiliui. Jei niekada nesukūrėte „Zapier“ integracijos, turite užsiregistruoti ir sukurti „Zapier“ paskyrą. Tai padaryti galite spustelėję šią nuorodą. Baigę eikite į „LiveAgent + Shopify“ integracijos puslapį, esantį „Zapier“.

Pasirinkite „Zapier“ trigerį ir veiksmą
Pasirinkite trigerį ir veiksmą

Slinkdami žemyn, galite pamatyti skiltį Sujunkite „LiveAgent + Shopify“ per kelias minutes. Čia galite pasirinkti norimą trigerį ir veiksmą. Iš sąrašo galite pasirinkti viską, ką norite ir sukurti ryšį. Pavyzdžiui, mes pasirinksime „Shopify“ trigerį „Naujas produktas“ ir „LiveAgent“ veiksmą „Naujas pokalbis“. Baigę spustelėkite apačioje esantį mėlyną mygtuką.

Pasirinktas trigeris „Naujas produktas“ ir veiksmas „Sukurti pokalbį“
Naujas produktas sukurs naują pokalbį

Dabar turite sukonfigūruoti trigerį. Taigi pirmyn, prisijunkite prie trigerio programos paskyros, kuri mūsų atveju yra „Shopify“ ir nustatykite trigerį. Procesas yra gana lengvas ir jums tereikia užpildyti keletą laukų.

„Shopify“ trigerio konfigūracija „Zapier“
„Shopify“ konfigūracija

Kai baigsite, rekomenduojame išbandyti trigerį, kad įsitikintumėte, jog jis veikia taip, kaip norite. Šį veiksmą galima praleisti ir užbaigti paskutinį „Zapier“ konfigūravimo proceso veiksmą.

„Shopify“ trigerio bandymas programoje „Zapier“
Trigerio testas

Viskas, ką reikia padaryti, tai nustatyti savo veiksmą. Užpildykite reikiamus laukus, pvz., el. paštą. Jei norite patikslinti informaciją apie veiksmą, užpildykite nebūtinus laukus.

„LiveAgent“ veiksmų sąranka „Zapier“
„LiveAgent“ konfigūracija

Kai baigsite, atlikite dar vieną integracijos testą, kad pamatytumėte, ar veikia. Jei iškils kokių nors problemų, „Zapier“ paprastai iš karto pasiūlys trikčių šalinimo parinktį, kad galėtumėte lengvai ištaisyti gedimą. Tačiau Zapier integracijos problemų pasitaiko retai.

Sėkmingas „LiveAgent“ ir „Shopify“ integracijos testas
Integracijos testas sėkmingas

Jei sėkmingai atlikote ankstesnius veiksmus, jūsų integracija turėtų būti paruošta naudoti. Išbandykime. Eikite į „Shopify“ produktų skiltį.

„Shopify“ produktų skiltis
„Shopify“ produktai

Sukurkite naują produktą ir įveskite produkto pavadinimą bei aprašymą. Šis produktas gali būti naudojamas kaip testas, todėl jums nereikia ilgai įvedinėti visos informacijos.

Sukurkite naują „Shopify“ produktą
Produkto kūrimas

Peržiūrėkite „LiveAgent“ bilietus (naują bilietą turėtumėte gauti per kelias sekundes.) Jei viskas veikia, sėkmingai sujungėte dvi programas.

Naujas bilietas, kuris buvo išsiųstas iš „Shopify“ sukūrus produktą
Naujas „LiveAgent“ pokalbis

Sužinokite apie kitas funkcijas ir integracijas, kurios gali padėti bendrauti su potencialiais klientais, tvarkyti užsakymus ir dar daugiau. Bet kuriuo metu grįžkite į „Zapier“, kad sukurtumėte kitas „LiveAgent“ ir „Shopify“ integracijas, arba pasirinkite kitą programą, prie kurios norite prisijungti.

Frequently asked questions

Kas yra „Shopify“ integracija „LiveAgent“?

„LiveAgent“ teikia „Shopify“ integraciją klientams, kurie norėtų įdiegti tiesioginį pokalbį savo elektroninėje parduotuvėje.

Kaip galite integruoti „Shopify“ į „LiveAgent“?

Štai trumpas išsamus vadovas:

1. Eikite į Konfigūracija

2. Spustelėkite Sistema & gt; Įskiepiai

3. Užpildykite informaciją iš savo „Shopify“ parduotuvės

Grįžti prie Integracijų Susikurkite NEMOKAMĄ paskyrą
Kaip susisiekti su „Shopify“ klientų aptarnavimo tarnyba el. paštu, tiesioginiu pokalbiu internete, telefonu, socialiniuose tinkluose ir savitarnoje.

„Spotify“ pagalbos centro kontaktai

Shopify yra prekybos platforma leidžianti kaupti parduotuvę bei parduoti produktus internetu ar asmeniškai, o Shopify klientų aptarnavimo kanalai yra el. paštas, gyvoji kalba ir socialiniai tinklai. Taip pat galima naudoti Shopify žinių bazę arba forumą, o jų klientų aptarnavimo komanda greičiausiai atsakys per 12 valandas el. paštu arba per 30 minučių gyvoje kalboje. Shopify nesiūlo klientų aptarnavimo telefonu.

Įdiegus tiesioginius pokalbius savo svetainėje, padidėja konversijų skaičius. Į savo „Shopify“ parduotuvę įtraukite greičiausią rinkoje pokalbių programinę įrangą „LiveAgent“.

Geriausi tiesioginiai pokalbiai, skirti „Shopify“ parduotuvėms

LiveAgent yra funkcionalus tiesioginių pokalbių sprendimas, kuris leidžia ryšį su klientais palaikyti įvairiais komunikacijos kanalais. Su priedais, tokiais kaip neribota bilietų istorija, daugelis el. laiškų adresų ir chato mygtukų, jis gali būti naudojamas nedidelėms, vidutinėms ir didelėms įmonėms. Įrankis yra geriausiai įvertintas taip pat veiksmingas pagalbos centro programinė įranga 2020 m. Yra siūlomi tiek mokami, tiek nemokami planai.

Prekės ženklo propaguotojas ar prekės ženklo ambasadorius gali būti žinomas žmogus ar darbuotojas, skleidžiantis prekės ženklą tarp žmonių. Šie žmonės gali būti socialiniai nuomonės formuotojai.

Prekės ženklo propoguotojas

Straipsniai aptaria prekės ženklo kūrimą, produktų pristatymą el. laiškais ir kaip paversti nepatenkintus klientus prekės ženklo šalininkais. Pateikiamos idėjos, kaip tai padaryti, įskaitant klausymąsi jų problemų, nuoširdaus atsiprašymo ir sprendimų pasiūlymą.Šaltiniuose galima rasti daugybę naudingų resursų, susijusių su prekės ženklu ir klientų aptarnavimu.

"Salesflare" CRM sprendimas teikiamas su LiveAgent integracija. Automatizuokite ir stebėkite, kas vyksta, tiesiai iš savo LiveAgent skydelio.

“Salesflare”

LiveAgent siūlo nemokamus el. laiškų šablonus, taip pat pardavimų automatizavimo ir klientų aptarnavimo integracijas. Pardavimų automatizavimas padeda sumažinti pasikartojančių užduočių skaičių, palengvina darbą ir padidina pelną, tačiau reikia atkreipti dėmesį, kad per daug automatizavimo gali duoti priešingų rezultatų. Svarbu priimti personalizuotą pardavimo procesą. LiveAgent taip pat siūlo įvairias funkcijas, pvz., el. pašto šablonus ir Salesforce integraciją.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai