Vertinama kiekvienoje pramonės šakoje

Nesvarbu kokioje srityje vykdote veiklą, sveikatos apsaugos ar
automobilių, LiveAgent
gali jums padėti.

  • ✓ Nėra paruošimo mokesčio
  • ✓ Klientų aptarnavimas 24/7
Naudoja
Forbes logo
airbus logo
Nascar logo

Padidinkite įsitraukimą

Sukurkite teigiamą klientų patirtį, kuri paskatins jūsų klientus bendrauti.

24%

Sutrumpinkite atsakymo laiką

Pagerinkite pirmojo atsakymo rodiklį, naudodami automatinį bilieto nukreipimą.

37%

Sumažinkite bilietų apimtį

Sumažinkite pagalbos bilietų srautą su žinių baze.

Industry background

Vienas pagalbos tarnybos sprendimas skirtingoms pramonėms

Sužinokite, kaip LiveAgent prisitaiko prie skirtingų pramonės poreikių. Peržiūrėkite mūsų esamų klientų liudijimus ir naudojimo patirtį skirtingose pramonės šakose. Pamatykite, kaip LiveAgent gali prisitaikyti prie jūsų reikalavimų ir pagerinti jūsų klientų pagalbą, naudojant teisingą daugiakanalę pagalbos tarnybos programinę įrangą.

Pamatykite, kaip LiveAgent prisitaiko prie jūsų nišos

Išanalizavę klientų elgesį ir informaciją, bei jų aplankytus puslapius, realiu laiku nustatykite perspektyvius klientus.

Sužinoti daugiau

Sukurkite virtualius demonstracinius kambarius ir suteikite suasmenintą apsipirkimo patirtį, naudodami tokias pažangias funkcijas, kaip pokalbiai realiuoju laiku ir HD kokybės vaizdo skambučiai.

Sužinoti daugiau

Sukurkite išsamius klientų profilius ir bendraukite su jais naudodami skirtingus kanalus, tokius kaip el. paštas ir internetiniai pokalbiai.

Sužinoti daugiau

Sukurkite lanksčią pagalbos sistemą savo klientams ir suteikite galimybę, bet kuriuo metu pradėti pokalbį keliuose kanaluose.

Sužinoti daugiau

Bendraukite su klientais plačiu mąstu ir iš vienos aplikacijos suteikite pagalbą jų dažniausiai naudojamame kanale.

Sužinoti daugiau

Apjunkite visą bendravimą į vieną bilietavimo sistemą, kuri yra integruojama su daugiau, nei 130 išorinių įrankių, tokių kaip “Stripe” ar “Paypal”.

Sužinoti daugiau

Atlikite daugiau pardavimų stebėdami savo svetainės lankytojų elgesį ir sukurdami suasmenintus produktų pasiūlymus realiuoju laiku.

Sužinoti daugiau

Stebėkite savo investicijų pelningumo rodiklį (ROI) ir palaikykite efektyvumą, naudojant mūsų patikimus analitikos, laiko stebėjimo ir ataskaitų įrankius.

Sužinoti daugiau

Suteikite išskirtinę klientų aptarnavimo patirtį, pasiūlydami pagalbą realiuoju laiku ir savitarnos centrus.

Sužinoti daugiau

Pagerinkite savo įdarbinimą su tinkamai automatizuota darbotvarke ir sutelkite dėmesį į ilgalaikių santykių kūrimą.

Sužinoti daugiau

Padėkite tvirtus pamatus savo rinkodaros kampanijoms ir sinchronizuokite savo klientų informaciją, naudodami jums patinkančius įrankius.

Sužinoti daugiau

Bendraukite su potencialiais klientais, suteikite suasmenintą aptarnavimą ir paverskite augantį interneto srautą didesnėmis pajamomis.

Sužinoti daugiau

Suteikite sumanesnį klientų aptarnavimą, naudojant internetinius pokalbius, inetraktyvųjį autoatsakiklį (IVR) ir unikalias CRM įžvalgas.

Sužinoti daugiau

Puoselėkite prekės ženklą siūlydami suasmenintus pardavimus, įsitraukimą ir pagalbos patirtį.

Sužinoti daugiau

Naudokite žymas ir žymų ataskaitas, kad nustatytumėte pasikarojančias problemas, sukurtumėte įžvalgas ir pagerintumėte planus.

Sužinoti daugiau

Rinkite klientų informaciją ir ją naudokite siekdami pateikti suasmenintas rekomendacijas ir nepamirštamą apsipirkimo patirtį.

Sužinoti daugiau

Stebėkite savo veiklos ir augimo rodiklius su mūsų patikima analitika, išsamiomis ataskaitomis ir vertingomis integracijomis.

Sužinoti daugiau

Sutaupyti daugiau with LiveAgent

LiveAgent Product Tour | Live Agent02:25Youtube video: LiveAgent Product Tour
Live Agent

Aukite su geriausiais

Prisijunkite prie augančio įmonių skaičiaus, kurios pasitiki LiveAgent ir veikia įvairiose pramonės šakose. Sužinokite, kaip jos išnaudoja daugiakanalę bendravimo platformą ir kaip jūs tuo galėtumėte pasinaudoti.

LiveAgent gali išpildyti keletos skirtingos pramonės šakų įmonių reikalavimus. Sužinokite kaip, pamatykite kaip tai veikia ir pradėkite pokyčius. 

Susiję straipsniai suPramonė
Padidinkite klientų įsitraukimą siūlydami suasmenintą daugiakanalę pagalbą. Suteikite savo klientams malonius pojūčius, kas kartą bendraujant su jūsų įmone.

Padidinkite įsitraukimą su LiveAgent

"LiveAgent" siūlo įvairias klientų aptarnavimo programas, kad padidintų klientų įsitraukimą. Integruotas CRM leidžia suteikti pritaikytą aptarnavimą ir asmenišką patirtį, o puikūs internetiniai pokalbiai, bilietavimas ir automatizacija užtikrina greitą aptarnavimą.

Geras klientų aptarnavimas yra svarbiausias išlaikymo variklis. Įmonės turi atitikti klientų lūkesčius, įskaitant nepriekaištingą aptarnavimą ir įsimintinas patirtis. Matuojant klientų aptarnavimo rodiklius ir kurdami tvarkomą ir informuotą komandą, galima gerinti reputaciją, lojalumą ir pajamas. LiveAgent siūlo savo klientams efektyvią aptarnavimą.

Klientų aptarnavimo lyginamoji ataskaita

Geras klientų aptarnavimas yra svarbiausias išlaikymo variklis. Įmonės turi atitikti klientų lūkesčius, įskaitant nepriekaištingą aptarnavimą ir įsimintinas patirtis. Matuojant klientų aptarnavimo rodiklius ir kurdami tvarkomą ir informuotą komandą, galima gerinti reputaciją, lojalumą ir pajamas. LiveAgent siūlo savo klientams efektyvią aptarnavimą.

Ar norėtumėte sužinoti daugiau apie LiveAgen“? Užsisakykite nemokamą sistemos pristatymą ir sužinokite daugiau apie LiveAgent bei kaip tai gali padėti jums pasiekti sėkmę.

Suplanuokite demonstraciją

Ladek.com offers computer software for businesses, including product updates and advertising, free accounts, and data transmission. They also offer service improvements such as response templates, ticket flow, and data security. The text provides information on different areas of business where programs and tools can be used to improve customer service, sales, and growth. Additionally, there is information on certain programs that can help with tracking visitor behavior and providing flexible support systems. LiveAgent is a highly-rated customer support solution that provides online chats and help center capabilities. It is used by over 150 million users and has been beneficial for increasing revenue and customer value.

Bankininkystės pramonei keliantis į skaitmeninį pasaulį yra svarbu atitikti klientų keliamus reikalavimus ir poreikius. LiveAgent gali jums padėti.

Pagalbos tarnybos programinė įranga Bankininkystės pramonei

LiveAgent yra programinė įranga, skirta mažoms ir vidutinėms įmonėms, padedanti pagerinti klientų aptarnavimą ir laikyti juos ištikimais prekės ženklui. Jų paslauga yra naudojama daugiau nei 30% sėkmingų įmonių. LiveAgent siūlo alternatyvą kitoms pagalbos tarnybos programinėms įrangoms ir daugiau nei 180 pagalbos tarnybos funkcijų bei virš 40 integracijų suteikia geriausią įmanomą klientų aptarnavimą 24/7. Be to, siūloma pasirinkti tinkamiausias funkcijas ir geriausią kainą naudojant LiveAgent alternatyvas. Taip pat pataroma skirti dėmesį esamiems klientams, o ne tik naujiems. Reikia susikurti paskyrą ir sutikti su terminais ir privatumo politika.

Naudodami „LiveAgent“ klientų aptarnavimo dokumentacijos programinę įrangą, galite lengvai sukurti išsamią žinių bazę su klientų aptarnavimo dokumentacija ir tada jie turės prieigą prie savitarnos.

Lengvai sukurkite žinių bazę ir klientų aptarnavimo dokumentaciją

"LiveAgent" programa suteikia daugybę funkcijų smulkioms ir vidutinėms įmonėms, pagerindama klientų aptarnavimą. Tai vertina pasaulinės kompanijos. Pasižyminti daugiau nei 180 funkcijų, ji suteikia geriausią klientų aptarnavimą 24/7. Taip pat suteikia daugybę tinkamų funkcijų ir geriausią kainą.

„LiveAgent“ omnikanalio skambučių centro programinė įranga suteikia agentams galimybę teikti individualizuotas paslaugas jūsų klientams. Išbandykite naują klientų aptarnavimo patirtį dabar.

Call center software

LiveAgent siūlo įvairias programinės įrangos ir paslaugas klientų aptarnavimui, įskaitant skambučių centro programinę įrangą ir kompiuterinės telefonijos integraciją. Su stumiamaisiais pranešimais, skambučių žurnalais ir IVR, jūsų klientų aptarnavimas taps efektyvesnis. Susikurkite NEMOKAMĄ paskyrą ir išbandykite funkcijas.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

Start Free Trial x