Vertinama kiekvienoje pramonės šakoje

Nesvarbu kokioje srityje vykdote veiklą, sveikatos apsaugos ar
automobilių, LiveAgent
gali jums padėti.

  • ✓ Nėra paruošimo mokesčio    
  • ✓ Klientų aptarnavimas 24/7    
Naudoja
Forbes logo
airbus logo
Nascar logo

Padidinkite įsitraukimą

Sukurkite teigiamą klientų patirtį, kuri paskatins jūsų klientus bendrauti.

24%

Sutrumpinkite atsakymo laiką

Pagerinkite pirmojo atsakymo rodiklį, naudodami automatinį bilieto nukreipimą.

37%

Sumažinkite bilietų apimtį

Sumažinkite pagalbos bilietų srautą su žinių baze.

Industry background

Vienas pagalbos tarnybos sprendimas skirtingoms pramonėms

Sužinokite, kaip LiveAgent prisitaiko prie skirtingų pramonės poreikių. Peržiūrėkite mūsų esamų klientų liudijimus ir naudojimo patirtį skirtingose pramonės šakose. Pamatykite, kaip LiveAgent gali prisitaikyti prie jūsų reikalavimų ir pagerinti jūsų klientų pagalbą, naudojant teisingą daugiakanalę pagalbos tarnybos programinę įrangą.

Pamatykite, kaip LiveAgent prisitaiko prie jūsų nišos

Išanalizavę klientų elgesį ir informaciją, bei jų aplankytus puslapius, realiu laiku nustatykite perspektyvius klientus.

Sužinoti daugiau

Sukurkite virtualius demonstracinius kambarius ir suteikite suasmenintą apsipirkimo patirtį, naudodami tokias pažangias funkcijas, kaip pokalbiai realiuoju laiku ir HD kokybės vaizdo skambučiai.

Sužinoti daugiau

Sukurkite išsamius klientų profilius ir bendraukite su jais naudodami skirtingus kanalus, tokius kaip el. paštas ir internetiniai pokalbiai.

Sužinoti daugiau

Sukurkite lanksčią pagalbos sistemą savo klientams ir suteikite galimybę, bet kuriuo metu pradėti pokalbį keliuose kanaluose.

Sužinoti daugiau

Bendraukite su klientais plačiu mąstu ir iš vienos aplikacijos suteikite pagalbą jų dažniausiai naudojamame kanale.

Sužinoti daugiau

Apjunkite visą bendravimą į vieną bilietavimo sistemą, kuri yra integruojama su daugiau, nei 130 išorinių įrankių, tokių kaip “Stripe” ar “Paypal”.

Sužinoti daugiau

Atlikite daugiau pardavimų stebėdami savo svetainės lankytojų elgesį ir sukurdami suasmenintus produktų pasiūlymus realiuoju laiku.

Sužinoti daugiau

Stebėkite savo investicijų pelningumo rodiklį (ROI) ir palaikykite efektyvumą, naudojant mūsų patikimus analitikos, laiko stebėjimo ir ataskaitų įrankius.

Sužinoti daugiau

Suteikite išskirtinę klientų aptarnavimo patirtį, pasiūlydami pagalbą realiuoju laiku ir savitarnos centrus.

Sužinoti daugiau

Pagerinkite savo įdarbinimą su tinkamai automatizuota darbotvarke ir sutelkite dėmesį į ilgalaikių santykių kūrimą.

Sužinoti daugiau

Padėkite tvirtus pamatus savo rinkodaros kampanijoms ir sinchronizuokite savo klientų informaciją, naudodami jums patinkančius įrankius.

Sužinoti daugiau

Bendraukite su potencialiais klientais, suteikite suasmenintą aptarnavimą ir paverskite augantį interneto srautą didesnėmis pajamomis.

Sužinoti daugiau

Suteikite sumanesnį klientų aptarnavimą, naudojant internetinius pokalbius, inetraktyvųjį autoatsakiklį (IVR) ir unikalias CRM įžvalgas.

Sužinoti daugiau

Puoselėkite prekės ženklą siūlydami suasmenintus pardavimus, įsitraukimą ir pagalbos patirtį.

Sužinoti daugiau

Naudokite žymas ir žymų ataskaitas, kad nustatytumėte pasikarojančias problemas, sukurtumėte įžvalgas ir pagerintumėte planus.

Sužinoti daugiau

Rinkite klientų informaciją ir ją naudokite siekdami pateikti suasmenintas rekomendacijas ir nepamirštamą apsipirkimo patirtį.

Sužinoti daugiau

Stebėkite savo veiklos ir augimo rodiklius su mūsų patikima analitika, išsamiomis ataskaitomis ir vertingomis integracijomis.

Sužinoti daugiau

Sutaupyti daugiau with LiveAgent

LiveAgent Product Tour | Live Agent02:25Youtube video: LiveAgent Product Tour
Live Agent

Aukite su geriausiais

Prisijunkite prie augančio įmonių skaičiaus, kurios pasitiki LiveAgent ir veikia įvairiose pramonės šakose. Sužinokite, kaip jos išnaudoja daugiakanalę bendravimo platformą ir kaip jūs tuo galėtumėte pasinaudoti.

LiveAgent gali išpildyti keletos skirtingos pramonės šakų įmonių reikalavimus. Sužinokite kaip, pamatykite kaip tai veikia ir pradėkite pokyčius. 

Jūs Būsite Gerose Rankose!

"Ar žinojote, ką bendro turi Huawei, BMW, Yamaha ir O2? Atspėjote teisingai... LiveAgent!"

Dabar išbandykite nemokamai Nereikalaujama Kreditinė Kortelė
Susiję straipsniai suPramonė
LiveAgent apjungia puikius internetinius pokalbius, bilietavimą ir automatizaciją. Pagerinkite savo rinkodarą su LiveAgent pagalbos tarnybos programine įranga.

Norite pagerinti savo rinkodaros reputaciją?

„LiveAgent“ programinė įranga padeda organizuoti pardavimus ir klientų aptarnavimą „AVMarket“ ir „Covomo“ įmonėms, užtikrinant aukštą klientų pasitenkinimą ir pardavimų padidėjimą. Klientų aptarnavimo apklausa svarbi šio procesio dalis. Keliantis iš „Novocall“ į „LiveAgent“, galima pasinaudoti daugiau nei 175 funkcijomis ir 40 integracijomis.

Be įspūdingų konstrukcijų ir statinių statymo, jūs taip pat galite statyti lojalių klientų duomenų bazę. Sužinokite, kaip suvaldyti LiveAgent galią.

Pagalbos tarnybos programinė įranga Nekilnojamojo Turto sektoriui

LiveAgent siūlo pagalbos tarnybos programinę įrangą mados, mažmeninės, automobilių, ir sporto pramonei. Jos leidžia taupyti laiką clientų aptarnavimo ir padeda išvengti pirkinių krepšelio atšaukimo. Sistema suteikia galimybę teikti pagalbą klientams realiuoju laiku ir personalizuoti klientų patirtį. Taikant LiveAgent, galima greitai reaguoti į klientų aptarnavimo problemas ir pagerinti klientų aptarnavimo kokybę.

Svarstote apie LiveAgent pagalbos tarnybos programinę įrangą? Užpildykite savo informaciją ir pradėkite Nemokamą Bandymą, jokių paslėptų eilučių ir nereikalaujama kreditinės kortelės informacija.

Pradėkite nemokamą išbandymą jau šiandien

The given text is promoting LiveAgent, a customer service software that offers various tools such as VoIP phone systems, inbound call center software, complaint management, and email management. The text provides information on the company's history, awards, and partnerships, as well as offering a free trial and demo. Contact options include a contact form, messenger, and WhatsApp chat. The text concludes with a request to accept the use of cookies before engaging in contact.

LiveAgent apjungia puikius internetinius pokalbius, bilietavimą ir automatizaciją, kurie leidžia suteikti išskirtinį aptarnavimą. Padidinkite savo pardavimus su LiveAgent jau šiandien.

Neturite išeičių? Padidinkite pardavimus su LiveAgent!

The TEXT is summarized for marketing purposes in LT.

Bankininkystės pramonei keliantis į skaitmeninį pasaulį yra svarbu atitikti klientų keliamus reikalavimus ir poreikius. LiveAgent gali jums padėti.

Pagalbos tarnybos programinė įranga Bankininkystės pramonei

LiveAgent yra programinė įranga, skirta mažoms ir vidutinėms įmonėms, padedanti pagerinti klientų aptarnavimą ir laikyti juos ištikimais prekės ženklui. Jų paslauga yra naudojama daugiau nei 30% sėkmingų įmonių. LiveAgent siūlo alternatyvą kitoms pagalbos tarnybos programinėms įrangoms ir daugiau nei 180 pagalbos tarnybos funkcijų bei virš 40 integracijų suteikia geriausią įmanomą klientų aptarnavimą 24/7. Be to, siūloma pasirinkti tinkamiausias funkcijas ir geriausią kainą naudojant LiveAgent alternatyvas. Taip pat pataroma skirti dėmesį esamiems klientams, o ne tik naujiems. Reikia susikurti paskyrą ir sutikti su terminais ir privatumo politika.

Naudodami LiveAgent, 26% pagerinkite savo atsakymo laiką. Jūsų klientai bus patenkinti, o pardavimai pradės augit. Išmeginkite LiveAgent jau šiandien.

Norite padidinti atsakymų greitį?

"LiveAgent yra daugiafunkcinė programa, kuri padeda pagerinti klientų patirtį ir reputaciją, palaikyti daug kalbų ir integraciją su populiariais socialiniais tinklais."

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai