Tai yra „Quality Unit“ privatumo politika. Mūsų pagrindinis puslapis internete yra http://www.qualityunit.com. Jei turite klausimų apie šią politiką, susisiekite su mumis.

Duomenų rinkimas

„Quality Unit“ rūpi jūsų privatumas, todėl laikomės „The Platform for Privacy Preferences Project“ arba P3P praktikos. P3P buvo sukurtas taip, kad žiniatinklio naudotojai galėtų tiksliau valdyti informacijos, kuria jie nori dalintis, pobūdį.

„Quality Unit“ pasilieka teisę turėti prieigą prie bet kurios arba visų jūsų paskyrų, kad galėtų atsakyti į jūsų techninės pagalbos prašymus. Mes išlaikysime reikalingas administracines, fizines ir technines apsaugos priemones, skirtas jūsų duomenų saugumui, konfidencialumui ir vientisumui apsaugoti. Mes neatskleisime jūsų duomenų, išskyrus atvejus, kai tai yra privaloma pagal įstatymus arba jei jūs tai leidžiate.

P3P politika deklaruoja surinktus duomenis grupėmis (taip pat vadinama „pareiškimais“). Mūsų politika turi 4 duomenų grupes. Kiekvienos grupės duomenų tvarkymas bus aprašytas atskirai taip:

Grupė „Prieigos žurnalo informacija“

„Quality Unit“ renka anoniminius duomenis apie vartotojų elgsenąsu mūsų programine įranga. Stebime šiuos duomenis, kad patobulintume savo produktą ir išvengtume klaidų bei neplanuotų gedimų. Mes renkame šią informaciją:

 • Paspaudimų srauto duomenys
 • Paskyros naudojimo duomenys
 • HTTP protokolo elementai

Šie duomenys bus naudojami šiems tikslams:

 • Dabartinės veiklos užbaigimas ir tęstinumas
 • Svetainės ir sistemos administravimas
 • Tyrimai ir plėtra
 • Mūsų produktų ir paslaugų tobulinimas

Šiuos duomenis naudos tik „Quality Unit“ ir jų agentai. Toliau paaiškinta, kodėl šie duomenys renkami. Mūsų žiniatinklio serveris renka prieigos žurnalus, kuriuose yra ši informacija.

Grupė „Slapukai“

Mes renkame šią informaciją:

 • HTTP slapukai
 • „Flash“ slapukai

Šie duomenys bus naudojami šiems tikslams:

 • Tyrimai ir plėtra.
 • Vienkartinis pritaikymas.

Šiuos duomenis naudos tik „Quality Unit ir jų agentai. Pateikiamas toks paaiškinimas, kodėl šie duomenys renkami: slapukai naudojami sekti mūsų svetainės lankytojus, kad galėtume geriau suprasti, kurios mūsų svetainės dalys jums labiausiai tinka. Mes taip pat naudojame slapukus, kad mūsų serveris galėtų išlaikyti informaciją apie jūsų pirkinių krepšelio turinį.

Grupė „Sandorio informacija“ (būtina)

Mes renkame šią informaciją:

 • Fizinio kontakto informacija
 • Kontakto internete informacija
 • Demografiniai duomenys
 • Pirkimo informacija

Šie duomenys bus naudojami šiems tikslams:

 • Dabartinės veiklos užbaigimas ir tęstinumas
 • Tyrimai ir plėtra

Šiuos duomenis naudos tik „Quality Unit“ ir jų agentai. Be to, šią informaciją gaus šių tipų subjektai:

 • Susisiekimas su lankytojais dėl paslaugų ar produktų rinkodaros.

Šiuos duomenis naudos tik „Quality Unit“ ir jų agentai. Be to, šią informaciją gaus šių tipų subjektai:

 • Pristatymo paslaugų teikėjai

Pateikiamas toks paaiškinimas, kodėl šie duomenys renkami:

 • Informacija, kurią renkame, kad galėtume apdoroti jūsų pirkimą.

Slapukai

Slapukai yra technologija, kuri gali būti naudojama siekiant suteikti jums pritaikytą informaciją iš svetainės. Slapukas yra duomenų elementas, kurį svetainė gali nusiųsti į jūsų naršyklę, kuri gali juos išsaugoti jūsų sistemoje. Galite nustatyti, kad jūsų naršyklė praneštų jums, kai gausite slapuką ir turėsite galimybę nuspręsti, ar jį priimti.

„Flash“ slapukai (vietiniai bendrinami objektai) yra „Macromedia Flash Player“ siūloma technologija. Galite nustatyti savo operacinės sistemos leidimus, kad ta naršyklė negalėtų įrašyti jokios informacijos į diską ir apsaugotų jūsų privatumą. Kitas variantas, kaip išvengti „Flash“ slapukų, yra pašalinti „Macromedia Flash Player“ iš kompiuterio.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami šiais tikslais:

 • Pritaikymas pagal naudotoją
 • Tyrimai ir plėtra

Kompaktiška politikos santrauka

Kompaktiška politika, atitinkanti šią politiką, yra tokia:

CP=NOI CURa ADMa DEVa TAIa CONa OUR DELa BUS IND PHY ONL UNI PUR COM NAV DEM STA

Šioje lentelėje paaiškinta kiekvieno kompaktiškos politikos lauko reikšmė.

LaukasReikšmė
CP= Tai kompaktiškos politikos antraštė; ji rodo, kad toliau pateikiama kompaktiška P3P politika.
NOINerenkama identifikuojama informacija, todėl prieiga nėra įmanoma.
CURaDuomenys naudojami dabartinei veiklai užbaigti.
ADMaDuomenys naudojami svetainės administravimui.
DEVaDuomenys naudojami tyrimams ir plėtrai.
TAIaDuomenys naudojami svetainei pritaikyti.
CONaDuomenys naudojami norint susisiekti su vartotoju.
OURDuomenys pateikiami mums patiems ir mūsų agentams.
DELaDuomenys pateikiami pristatymo paslaugų teikėjams.
BUSMūsų verslo praktika nurodo, kiek laiko duomenys bus saugomi.
INDDuomenys bus saugomi neribotą laiką.
PHYRenkama fizinio kontakto informacija.
ONL Renkama kontakto internete informacija.
UNIRenkami unikalūs identifikatoriai.
PURSurinkta informacija apie pirkimą.
COMRenkama kompiuterinė informacija.
NAVSurinkti naršymo ir paspaudimų srauto duomenys.
DEMRenkami demografiniai ir socialiniai-ekonominiai duomenys.
STARenkami valstybės valdymo duomenys

Kompaktišką politiką siunčia žiniatinklio serveris kartu su aprašytais slapukais. Daugiau informacijos rasite P3P diegimo vadove adresu http://www.w3.org/TR/p3pdeployment.

Politikos vertinimas

Žiniatinklio naršyklė įvertins šios politikos kompaktišką politiką, kai ji bus naudojama su slapuku. Žiniatinklio naršyklės veiksmai priklausys nuo to, kokį privatumo lygį vartotojas pasirinko savo naršyklėje (žemas, vidutinis, vidutiniškai aukštas arba aukštas; numatytasis nustatymas yra vidutinis. Be to, žiniatinklio naršyklė patikrins, ar slapukų politika laikoma patenkinama ar nepatenkinama, ar slapukas priklauso tam seansui, ar yra nuolatinis, ir ar slapukas naudojamas pirmosios ar trečiosios šalies kontekste.

Pastaba: šis vertinimas dabartiniu metu yra eksperimentinis ir neturėtų būti laikomas testavimo su tikra žiniatinklio naršykle pakaitalu.

Nepatenkinama politika: ši kompaktiška politika laikoma nepatenkinama pagal interneto naršyklės nustatytas taisykles. Žiniatinklio naršyklės elgesys dėl slapukų, nustatytų pagal šią kompaktišką politiką, yra toks:

Pirmosios šalies naudojimasTrečiosios šalies naudojimas
Nuolatiniai slapukaiŽemas: politika šiuo lygiu yra patenkinama; slapukai bus priimti. Vidutinis: atsisakyti neleidžiama visiems nepatenkintiems gavėjams, todėl slapukas bus pakeistas į seanso slapuką. Vidutiniškai aukštas: atsisakyti neleidžiama, todėl slapukas bus užblokuotas. Aukštas: kadangi sutikimo nereikia, slapukas bus užblokuotas.Žemas: atsisakyti neleidžiama visiems nepatenkintiems gavėjams, todėl slapukas bus pakeistas į seanso slapuką. Vidutinis: atsisakyti neleidžiama visiems nepatenkintiems gavėjams, todėl slapukas bus užblokuotas. Vidutiniškai aukštas: kadangi sutikimo nereikia, slapukas bus užblokuotas. Aukštas: kadangi sutikimo nereikia, slapukas bus užblokuotas.
Sesijos slapukaiŽemas: politika šiuo lygiu yra patenkinama; slapukai bus priimti. Vidutinis: politika šiuo lygiu yra patenkinama; slapukai bus priimti. Vidutiniškai aukštas: politika šiuo lygiu yra patenkinama; slapukai bus priimti. Aukštas: kadangi sutikimo nereikia, slapukas bus užblokuotas.Žemas: politika šiuo lygiu yra patenkinama; slapukai bus priimti. Vidutinis: atsisakyti neleidžiama visiems nepatenkintiems gavėjams, todėl slapukas bus užblokuotas. Vidutiniškai aukštas: kadangi sutikimo nereikia, slapukas bus užblokuotas. Aukštas: kadangi sutikimo nereikia, slapukas bus užblokuotas.

Politika, kurią „Internet Explorer 6“ laiko nepatenkinama, apima tam tikrų kategorijų duomenis, kurie naudojami ar bendrinami tam tikru būdu. Ši politika priskirta nepatenkinamai kategorijai, nes šios kategorijos duomenys yra susieti su šios politikos slapukais:

 • Renkama fizinio kontakto informacija.
 • Renkama kontakto internete informacija.

Be to, duomenys naudojami tokiu būdu ir dėl to politika žymima kaip nepatenkinama:

 • Duomenys naudojami norint susisiekti su vartotoju.

Atminkite, kad leidžiant atsisakyti, ši politika bus priimtina nustatymuose „žemas“ ir „vidutinis“, o taip pat „vidutiniškai aukštas“, jei naudojami pirmosios šalies slapukai. Kai nustatymas „aukštas“ arba „vidutiniškai aukštas“ trečiųjų šalių slapukų nustatymuose, visi šie duomenų naudojimo būdai turi būti patvirtinti, kad politiką būtų galima vykdyti.

Susiję Straipsniai
Ieškote konkretaus puslapio esančio LiveAgent svetainėje? Peržiūrėkite mūsų svetainės žemėlapį ir greitai raskite savo ieškomą informaciją.

Svetainės Žemėlapis

LiveAgent yra kompleksinė programinė įranga, skirta klientų aptarnavimui. Šis produktas apima bilietavimo sistemą, internetinių pokalbių ir skambučių centrų programinę įrangą, socialinės žiniasklaidos klientų aptarnavimo programinę įrangą, žinių bazės ir klientų portalo programinę įrangą. Produkto funkcijos apima skambučių įrašymo, perskambinimo, skundų valdymo, klientų bendravimo ir el. pašto valdymo programinę įrangą. LiveAgent taip pat siūlo virtualaus telefono programinę įrangą ir pagalbos dokumentacijos programinę įrangą. Tai yra nemokamas produktas, taip pat siūlomi mokami planai. LiveAgent yra vertinamas už savo funkcijas ir galimybę prisitaikyti prie daugybės verslo vertimų ir pramonės sričių.

Daugiau nei 17 000 klientų patiki „LiveAgent“ savo duomenis. Duomenų saugumas mums labai svarbus. „LiveAgent“ serveriai talpinami IV arba III+ pakopos, PCI DSS, SSAE-16 arba ISO 27001 reikalavimus atitinkančiose patalpose.

Saugumo privatumo politika

LiveAgent yra įrankis, kuris leidžia rinkti ir saugoti įmonių informaciją savo aptarnavimo tarnybos programinėje įrangoje. Galima rinkti ir organizuoti kontaktus, o galima saugoti informaciją, tokia kaip įmonės pavadinimas, logotipas, el. pašto adresas, telefono numeriai, kontaktų grupės, laiko juosta, kalba, užrašai ir pasirinktiniai kontaktų laukeliai. Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kuriuos galima priimti ar atmesti. Galima susitarti dėl skambučio arba prisiregistruoti demonstracijai. Padės užtikrinti asmeniškesnį aptarnavimą.

Priimdami šias taisykles ir sąlygas, naudodami mūsų paslaugas ar naršydami svetainę patvirtinate, kad perskaitėte, supratote ir sutinkate laikytis mūsų taisyklių ir sąlygų.

Taisyklės ir sąlygos

Tekste aptariama „LiveAgent“ klientų aptarnavimo programinė įranga, kuri leidžia klientams gauti nuolatinę pagalbą per visus kanalus. Platforma taip pat siūlo aptarnavimo portalus su klientų atsiliepimais ir straipsniais, kurie gali būti laikomi privačiais. Be to, tekste pateikiamas skambučių centro įrengimo kontrolinis sąrašas ir siūloma žinių bazės kūrimo priemonė, kuria galima kurti savitą savo klientų portalą su kategorijomis pagal produktus ar paslaugas.

Duomenų saugumas yra vienas svarbiausių mūsų prioritetų, todėl visada siekiame žinoti apie savo akląsias zonas. Jei esate saugumo tyrėjas, būsime dėkingi už jūsų pagalbą ir už ją atsilyginsime.

„LiveAgent“ premijų už klaidas programa

Tekstas apie LiveAgent paslaugą, kuria galima prisijungti po proceso, kuriame klientų paskyros kuriama. Tekste taip pat pateikiami kontaktai ir skambučių susitarimo galimybės. Svetainė naudoja slapukus.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai