Išbandyti

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

„WordPress“

Norėdami suaktyvinti „WordPress“ integraciją, atlikite mūsų vadove aprašytus veiksmus arba tiesiog pažiūrėkite žemiau esantį vaizdo įrašą.

How to install LiveAgent wordpress plugin | www.liveagent.com
  • Pirmasis žingsnis yra įdiegti ir suaktyvinti „LiveAgent“ įskiepį „WordPress“. Eikite į „WordPress“ administratoriaus skydelį, o po to spauskite Įskiepiai> Įdiegti naują įskiepį> „LiveAgent“ paieška> Įdiegti dabar> Aktyvinti įskiepį.
„WordPress“
  • Kairiajame meniu spustelėkite „LiveAgent“> Prisijungti> Nukopijuokite pokalbio mygtuko kodą iš „LiveAgent“ diegimo į iškarpinę („Ctrl“ + C). Tada grįžkite į „WordPress“ ir įklijuokite pokalbio mygtuką („Ctrl“ + V) į nurodytą laukelį> Išsaugokite
„WordPress“
  • Eikite į parduotuvės tinklalapį, atnaujinkite jį ir pokalbio mygtukas yra paruoštas.
„WordPress“

Kas yra „WordPress“?

„WordPress“ buvo įkurtas 2003 m., turint tikslą patobulinti kasdienio rašymo tipografiją ir turėjo mažiau vartotojų, nei galite suskaičiuoti ant savo pirštų ir kojų pirštų. Nuo to laiko jis tapo didžiausiu savarankiškai rengiamų tinklaraščių rašymo įrankiu pasaulyje ir yra naudojamas milijonuose svetainių ir kasdien matomas dešimtimis milijonų žmonių.

Kaip galima tai naudoti?

„LiveAgent“ priklusanti „Wordpress“ integracija leidžia „WordPress“ svetainėje ar tinklaraštyje patalpinti tiesioginio pokalbio mygtuką. Paverskite savo svetainę galingu „WordPress“ pagalbos centru arba naudokitės tiesioginiu „WordPress“ pokalbiu su „LiveAgent“.

DUK

Kaip galima naudoti „WordPress“ integraciją?

„LiveAgent“ sukūrė šią integraciją „WordPress“ klientams, kad jie galėtų patalpinti tiesioginio pokalbio mygtuką savo svetainėje. Aptarnaudami klientus realiuoju laiku galite pagerinti klientų aptarnavimą, klientų pasitenkinimą, klientų patirtį ir sumažinti išlaidas.

Kaip integruoti „WordPress“ su „LiveAgent“?

Pirmasis žingsnis yra eiti į savo „WordPress“ svetainę ir spustelėti įskiepius, kad suaktyvintumėte „LiveAgent“. Antras žingsnis yra prisijungti prie „LiveAgent“ ir sukurti tiesioginio pokalbio mygtuką. Trečias žingsnis yra nukopijuoti HTML kodą ir įdiegti jį „WordPress“. Po to atnaujinkite savo svetainę ir iškart galite aptarnauti savo klientus.

Grįžti prie Integracijų Susikurkite NEMOKAMĄ paskyrą

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×

Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai