„WordPress“

Norėdami suaktyvinti „WordPress“ integraciją, atlikite mūsų vadove aprašytus veiksmus arba tiesiog pažiūrėkite žemiau esantį vaizdo įrašą.

Youtube video: How to install LiveAgent wordpress plugin | www.liveagent.com
  • Pirmasis žingsnis yra įdiegti ir suaktyvinti „LiveAgent“ įskiepį „WordPress“. Eikite į „WordPress“ administratoriaus skydelį, o po to spauskite Įskiepiai> Įdiegti naują įskiepį> „LiveAgent“ paieška> Įdiegti dabar> Aktyvinti įskiepį.
„WordPress“ - App - Uploads - 2019 - 09 - Csm Wpprveee 0695447c46.jpg
  • Kairiajame meniu spustelėkite „LiveAgent“> Prisijungti> Nukopijuokite pokalbio mygtuko kodą iš „LiveAgent“ diegimo į iškarpinę („Ctrl“ + C). Tada grįžkite į „WordPress“ ir įklijuokite pokalbio mygtuką („Ctrl“ + V) į nurodytą laukelį> Išsaugokite
„WordPress“ - App - Uploads - 2019 - 09 - Csm WP2 0f0e1379f8.jpg
  • Eikite į parduotuvės tinklalapį, atnaujinkite jį ir pokalbio mygtukas yra paruoštas.
„WordPress“ - App - Uploads - 2019 - 09 - Csm Wpdruhee 81aa62e1c3.jpg

Kas yra „WordPress“?

„WordPress“ buvo įkurtas 2003 m., turint tikslą patobulinti kasdienio rašymo tipografiją ir turėjo mažiau vartotojų, nei galite suskaičiuoti ant savo pirštų ir kojų pirštų. Nuo to laiko jis tapo didžiausiu savarankiškai rengiamų tinklaraščių rašymo įrankiu pasaulyje ir yra naudojamas milijonuose svetainių ir kasdien matomas dešimtimis milijonų žmonių.

Kaip galima tai naudoti?

„LiveAgent“ priklusanti „Wordpress“ integracija leidžia „WordPress“ svetainėje ar tinklaraštyje patalpinti tiesioginio pokalbio mygtuką. Paverskite savo svetainę galingu „WordPress“ pagalbos centru arba naudokitės tiesioginiu „WordPress“ pokalbiu su „LiveAgent“.

Frequently asked questions

Kaip galima naudoti „WordPress“ integraciją?

„LiveAgent“ sukūrė šią integraciją „WordPress“ klientams, kad jie galėtų patalpinti tiesioginio pokalbio mygtuką savo svetainėje. Aptarnaudami klientus realiuoju laiku galite pagerinti klientų aptarnavimą, klientų pasitenkinimą, klientų patirtį ir sumažinti išlaidas.

Kaip integruoti „WordPress“ su „LiveAgent“?

Pirmasis žingsnis yra eiti į savo „WordPress“ svetainę ir spustelėti įskiepius, kad suaktyvintumėte „LiveAgent“. Antras žingsnis yra prisijungti prie „LiveAgent“ ir sukurti tiesioginio pokalbio mygtuką. Trečias žingsnis yra nukopijuoti HTML kodą ir įdiegti jį „WordPress“. Po to atnaujinkite savo svetainę ir iškart galite aptarnauti savo klientus.

Grįžti prie Integracijų Susikurkite NEMOKAMĄ paskyrą

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai