Apdovanojimaiir sertifikatai

Sužinokite daugiau apie įvairius, per daugelį metų LiveAgent laimėtus apdovanojimus ir kokybės sertifikatus.

  • ✓ No setup fee
  • ✓ Customer service 24/7
  • ✓ No credit card required
  • ✓ Atšaukite bet kuriuo metu
Naudoja
Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
Awards header logo
Smiling woman with crossed arms
Medal icon

LiveAgent ir gauti apdovanojimai

Mūsų paslauga buvo įvertinta keletos pramonės pirmaujančių B2B ir SaaS susijusių organizacijų, įskaitant teigiamą populiarių pagalbos tarnybos sprendimų apžvalgos platformų ir ekspertų pripažinimą. Ji užsitvirtino lyderės poziciją kai kuriose kategorijose, įskaitant pagalbos tarnybos programinę įrangą, internetinių pokalbių programinę įrangą ir klientų pagalbos programinę įrangą.

Select year
  • 2021-lt
  • 2020-lt
  • 2019-lt

2021-lt

2020-lt

2019-lt

Susiję straipsniai suApdovanojimai ir sertifikatai
Funkcijos - Apdovanojimai Ir Zenkleliai

Apdovanojimai ir ženkleliai

Sukurkite linksmą darbo vietą ir apdovanokite savo agentus apdovanojimais ir ženkleliais už atliktas užduotis ar veiksmus. Gaukite juos visus, tačiau saugokitės neigiamų!

Gaukite įkvėpimo perskaitę mūsų 10 atsiprašymo el. laiškų šablonų, kurie padės sumažinti klientų praradimą ir išlaikyti jų tikėjimą jūsų verslu.

Kaip parašyti atsiprašymo laišką

El. laiškai yra efektyvus būdas komunikuoti su klientais ir skatinti pirkimo sprendimus. Verslo el. laiškų šablonai gali pagerinti klientų aptarnavimą ir padėti išlaikyti ryšį su jais. Išbandykite nemokamai!

Žinių bazės programinė įranga yra būtina teikiant pagalbą savo klientams. LiveAgent siūlo ne tik tai, bet ir daugiau. Sužinokite, kodėl turėtumėte rinktis LiveAgent.

Suteikite klientams žinių bazės programinę įrangą

LiveAgent siūlo žinių bazės sprendimą, kuris padeda tarptautinėms įmonėms teikti savitarnos galimybę 24/7, keliose šalyse. Tai puikus būdas užtikrinti, kad darbuotojai neatsiliktų nuo naujienų ir produktų/paslaugų atnaujinimų. Verslui reikia sukurti būtinus straipsnius tokiomis kalbomis, kurios reikalingos pagalbai. Tokią taktiką galima taikyti kuriant vidinę įmonės žinių bazę.

Efektyviai valdykite didelį kiekį el. laiškų naudodami el. pašto valdymo programinę įrangą. Sužinokite daugiau apie el. pašto valdymo sistemos pranašumus, funkcijas ir kita!

El. pašto valdymo programinė įranga

LiveAgent siūlo nemokamą 7 arba 30 dienų bandymą, kad būtų galima patikrinti jos efektyvumą. Puikus klientų aptarnavimas yra pagrindinis ilgalaikio pelningumo veiksnys, todėl vertinga turėti gerai tvarkomą aptarnavimo komandą. El. pašto rinkodara LiveAgent yra galinga klientų aptarnavimo programinė įranga, kuri padeda pagerinti prekės ženklo žinomumą, lojalumą ir sumažina sutarčių nutraukimo kiekį. Tai suteikia daug daugiau saugumo jums ir visai jūsų komandai.

Klientų aptarnavimo programinė įranga sujungia galingą pašto dėžutę, tiesioginius pokalbius, skambučių centrą ir klientų portalą. Pasirinkite tinkamą savo poreikiams.

Klientų aptarnavimo programinė įranga

Klientų aptarnavimo programinė įranga suteikia lanksčias bendravimo ir el. pašto įgūdžiais pagrįstas nukreipimo parinktis, tinkinamus el. pašto šablonus, klientų segmentavimo parinktis ir SLA stebėjimą. Tai padeda organizuoti klientų bendravimą ir saugoti duomenis, užtikrinant efektyvų klientų aptarnavimą.

Sukurkite linksmą darbo vietą ir apdovanokite savo agentus apdovanojimais ir ženkleliais už atliktas užduotis ar veiksmus. Gaukite juos visus, tačiau saugokitės neigiamų!

Apdovanojimai ir ženkleliai

Mokymasis Tinklaraštis Akademija Šablonai seminarai Rašymo testas Kainų skaičiuoklė. Klientų aptarnavimo programinė įranga VoIP telefono sistemos Savitarnos programinė Įeinančių skambučių centro programinė El. pašto valdymo programinė įranga. Apdovanojimai ir ženkleliai skatina darbuotojų produktyvumą.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

Start Free Trial x