Spausdinimo Greičio Testas

Koks yra geras spausdinimo greitis?

Nėra vieningo apibrėžimo, susijusio su geru spausdinimo greičiu, tačiau vidutinis daugumos žmonių spausdinimo greitis yra apytiksliai 40 žodžių per minutę (ŽPM). Jei jus kreipiatės dėl darbo, kuriame reikia daug spausdinti klaviatūra (tokio kaip klientų aptarnavimo atstovas, kuriam tenka daug spausdinti pokalbių metu), jūs turėtumėte sugebėti spausdinti 60-80 žodžių per minutę greičiu. Kitų profesijų atstovai, kurie atlikdami pareigas daug spausdina klaviatūra (teisininkai, sekretoriai ar transkripscionistai), turėtų spausdinti iki 100 ŽPM greičiu.

Kodėl svarbu turėti gerą spausdinmo greitį?

Darbdaviai vertina greitai spausdinančius darbuotojus, nes per tą patį laiką, jie gali atlikti daugiau darbo. Tačiau labai svarbu, kad dėl greičio, neaukotumėte savo spausdinimo tikslumo. Jei jūs spausdinate greitai, tačiau darote daug klaidų, jūs turėsite grįžti ir taisyti savo parašytą tekstą, o tai yra labai neefektyvu. Jei jūs darote daug klaidų, galite patobulinti savo spaudinimą, mūsų spausdinimo testo pagalba.

LiveAgent - Powerful WYSIWYG editor

Spausdinimo greičio testą teikia LiveAgent

LiveAgent yra pirmoji pagalbos tarnybos ir internetinių pokalbių programinė įranga pasiekusi rinką. Ji veikia nuo 2003 metų ir padeda įmonėms teikti nepriekaištingą pagalbą jų klientams.

Ar esate pasiruošę mus išbandyti?

Esate perkrauti užklausomis?

Norite pagerinti savo spausdinimo greitį ir sumažinti bilietų apkrovą? Jokių problemų.  Naudokite savo LiveAgent įrankių dėžutę ir nustebinkite savo klientus su žaibo greitumo išsamiais atsakymais, kurie tuo pačiu yra pritaikyti asmeniniams poreikiams.  Naudojan LiveAgent, pasaulinio lygio klientų aptarnavimo teikimas yra nesudėtinga užduotis.

  • Leader in knowledge management software
  • Leader in issue tracking software badge

Kaip spausdinimo testas gali padėti jūsų verslui?

Padidina agentų produktyvumą

Greitėjant spausdinimo greičiui, gerėja agento efektyvumas. Kuo greičiau spausdina jūsų agentai, tuo greičiau jie gali išspręsti bilietus ir pereiti prie labiau kompleksinių užduočių.

Trumpesnis sprendimo laikotarpis

Didesnis spausdinimo greitis lygus trumpesniam sprendimo laikotarpiui. Nustebinkite savo klientus su žaibiškai greitais atsakymais iternetinio pokalbio metu ar socialinėje žiniasklaidoje ir pagerinkite savo spausdinimo greitį, su mūsų internetinių pokalbių spaudinimo testu.

Didesnis klientų pasitenkinimas

Klientai nori greitų atsakymų į savo užklausas. Aptarnaukite juos naudodami didelį spausdinimo greitį ir trumpą sprendimo laikotarpį, bei tuo pat metu pagerinkite klienų pasitenkinimą.

Pagerinkite konversiją ir pardavimus

Didelis spausdinimo greitis jums gali padėti konvertuoti svetainės lankytojus į mokius klientus. Suderinkite savo greito spausdinimo įgūdžius su aktyviais tiesioginio pokalbio pakvietimais ir jums pasiseks!

DUK

Spausdinimo greičio testas yra testas, matuojantis žodžių ir simbolių skaičių, kurį galite išspausdinti per minutę. Be greičio, testas papildomai matuoja ir rašybos tikslumą.

Vidutinis spausdinimo greitis priklauso nuo verslo šakos, tačiau vidutinis profesionalaus spausdintojo greitis svyruoja nuo 65 iki 70 ŽPM.

Trumpinys ŽPM reiškia žodžius per minutę. Kai atliekate spausdinimo testą, jūsų tikslas yra pasiekti 65 – 70 žodžių per minutę greitį.

SPM yra jūsų spausdinamų simbolių skaičius per minutę, įskaitant ir padarytas klaidas. 

Norėdami spausdinti greičiau, turite praktikuoti spausdinimą ir ant klaviatūros surasti sau patogią pirštų poziciją. Jei tik pradedate, nesureikšminkite savo spausdinimo greičio. Vietoje to, stenkitės nežiūrėdami į klaviatūrą paspausti teisingus mygtukus. Kai tik pradėsite jausti kiekvieno mygtuko padėti klaviatūroje, pabandykite padidinti greitį. Norint pagerinti savo spausdinimo greitį, atlikite praktinius testus ir stebėkite savo progresą.

Potencialių ir esamų darbuotojų prašymas atlikti spausdinimo testą gali padėti pagerinti profuktyvumą, klientų pasitenkinimą ir padidinti pelną. Kuo greičiau jūsų darbuotojai sprendžia problemas, tuo laimingesni bus jūsų klientai. Didelis klientų pasitenkinimas pagerins jūsų išlaikymo ir pelno rodiklius.

Aptarnaujant klientus, spausdinimo greitis yra svarbus, nes kuo greičiau pagalbos agentas gali spausdinti, tuo daugiau bilietų jis gali išspręsti. Tai sumažina bilietų kiekį, padidina produktyvumą ir klientų pasitenkinimą.

Įvaldę spausdinimo pradmenis, išmokite klaviatūros trumpinius, kurie gali padėti pagerinti produktyvumą ir efektyvumą, nes kai bandote įvykdyti kai kurias funkcijas, jie sumažina paspaudimų skaičių.

Savo spausdinimo greitį turėtumėte išbandyti mažiausiai vieną kartą per mėnesį. Spausdinimo tikslumas ir greitis priklauso nuo raumenų atminties, todėl reikėtų juos treniruoti atliekant spausdinimo testus su atsitiktine tvarka sugenertuotais žodžiais.

Spausdinimo testas yra svarbus, nes jis parodo, kaip greitai ir tiksliai jūs galite spausdinti. Dauguma įmonių, spausdinimo testą naudoja kaip atspirties tašką, norėdamos išsiaiškinti, ar jūs būtumėte tinkamas tam tikroms pozicijoms, tokioms kaip klientų aptarnavimo atstovas, sekretorius ar raštininkas.

Geriausias būdas praktikuotis greitesnio spausdinimo yra vėl ir vėl atlikinėti testus. Pirmiausiai, reikia susikaupti ties raumenų atmintimi, pirštų pozicija ir visą dėmesį skirti tikslumui, o ne greičiui. Laikui bėgant, jūsų raumenų atmintis prisitaikys ir spausdindami jūs paspausite teisingus mygtukus bei galėsite daugiau dėmesio skirti greičiui.

LiveAgent spausdinimo testas yra nemokamas. Mes norėjome sukurti įrankį, kurį galėtumėte nuolat naudoti, praktikuodami savo nepriekaištingus spausdinimo įgūdžius.

Nėra idealios pirštų pozicijos ant klaviatūros. Tačiau jūs turėtumėte rasti sau patogią pirštų poziciją klaviatūroje. Galėtų padėti lengvas pirštų sulenkimas ir rankų nuleidimas, kad jie būtų pasiruošę judėti.

Jei norite išlaikyti tikslumą ir tuo pačiu spausdinti gritai, svarbu nustoti žvilgčioti į savo klaviatūrą ir pradėti pasitikėti savo nuojauta bei raumenų atmintimi. Jei pradėsite žvilgčioti į klaviatūrą, jūsų pirštai gali prarasti nuovoką.

Ne kiekvienam darbdaviui rūpės jūsų spausdinimo greitis, tačiau jei jūs kreipsitės dėl darbo, kurio viena iš esminių atsakomybių yra spausdinimas, jūsų spausdinimo greitis gali būti lemiamas rodiklis. Iš esmės, klientų aptarnavimo atstovai, sekretoriai, rašytojai ir kiti panašios srities darbuotojai, norėdami būti priimti į darbą, turi turėti vidutinį arba didesnį už vidutinį spausdinimo greitį.

Būsite gerose rankose!

Susiję straipsniai suSpausdinimo Testas
Padidinkite klientų įsitraukimą siūlydami suasmenintą daugiakanalę pagalbą. Suteikite savo klientams malonius pojūčius, kas kartą bendraujant su jūsų įmone.

Padidinkite įsitraukimą su LiveAgent

48% išmaniųjų telefonų naudotojų linkę įgyti iš įmonių, kurių mobiliose svetainėse yra mokomoji vaizdinė medžiaga. Mes teikiame migracijos paslaugas ir asmenišką klientų aptarnavimą realiuoju laiku.

Every business thrives on excellent customer service. Discover whether your company provides these services by reading our statistics and benchmarks.

Klientų aptarnavimo standartai

Quality Unit, LLC siūlo klientų aptarnavimo programinę įrangą, VoIP telefono sistemas, savitarnos programinę įrangą, įeinančių skambučių centro programinę įrangą, skundų valdymo sistemą, klientų portalo programinę įrangą ir el. pašto valdymo programinę įrangą. Jie taip pat teikia pardavimų kontaktus ir siūlo prenumeruoti naujienlaiškį.

LiveAgent apjungia puikius internetinius pokalbius, bilietavimą ir automatizaciją. Pagerinkite savo rinkodarą su LiveAgent pagalbos tarnybos programine įranga.

Norite pagerinti savo rinkodaros reputaciją?

LiveAgent yra daugiakalbė programa, kuri palaiko 43 kalbas. Taip užtikrina, kad jūsų užsienio klientai nesijustų kalbinės barjero. Taip pat yra mobili aplikacija.

Padidinkite konversijos santykį pagerinę klientų aptarnavimo strategiją, tokią kaip internetinių pokalbių pritaikymas ir pagalbos teikimas realiuoju laiku.

Padidinkite konversijos santykį su LiveAgent

Didžioji konversijos santykio dalis rodo sėkmingą rinkodaros strategiją ir lengvai prieinamą produktą. Gerai gali laikyti santykį nuo 2% iki 5%.

Sprendimo laikas yra laikas, per kurį išsprendžiamas bilietas. Jis prasideda tą pačią sekundę, kai bilietas patenka į jūsų pagalbos tarnybą ir baigiasi, kai jis yra išsprendžiamas.

Sprendimo laikas

Sprendimo laikas gali būti pagerintas naudojant tinkamą klientų aptarnavimą ir įrankius. LiveAgent siūlo tai ir daugiau su daugybe funkcijų.

Naudodami LiveAgent, 26% pagerinkite savo atsakymo laiką. Jūsų klientai bus patenkinti, o pardavimai pradės augit. Išmeginkite LiveAgent jau šiandien.

Norite padidinti atsakymų greitį?

LiveAgent yra labiausiai peržiūrima ir #1 vertinama pagalbos tarnybos programinė įranga smulkioms įmonėms 2020 metais, kurias renkasi daugiau nei 21 000 įmonių. Ji siūlo daugiau nei 180 funkcijų ir 40 integracijų bei lengvai pritaikoma verslo reikalavimams.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai