HTML

Kas yra HTML?

HTML yra hiperteksto žymėjimo kalba. Tai yra geriausiai žinoma žymėjimo kalba, paprastai naudojama kuriant tinklalapius ar žiniatinklio programas.

HTML dokumentai siunčiami iš žiniatinklio arba vietinio serverio ir apdorojami žiniatinklio naršyklėse, kurios paverčia HTML į daugialypės terpės tinklalapius.

HTML dažniausiai naudojamas kartu su CSS ir JavaScript.

Frequently asked questions

Ką reiškia HTML?

HTML arba hiperteksto žymėjimo kalba leidžia vartotojui kurti ir sisteminti tinklalapių ir programų skiltis, pastraipas, antraštes, nuorodas ir citatas. Tai nėra programavimo kalba, bet leidžia formatuoti dokumentus internete. Ji naudoja paprastas kodo struktūras.

Kokie yra HTML pagrindai?

HTML pagrindas yra elementų (žymų) rinkiniai, kuriuos galima pavadinti tinklalapių komponentais. Dauguma elementų turi pradžią ir pabaigą, kuriuose naudojama atitinkama žyma, pvz.: element . Pagrindiniai puslapiai, informacija apie puslapius ir kontaktiniai puslapiai paprastai yra pagrįsti HTML.

Ar galite redaguoti HTML per „LiveAgent“?

„LiveAgent“ turite prieigą prie WYSIWYG rengyklės, leidžiančios įvesti ir formatuoti turinį HTML formatu. Taip galite lengvai redaguoti ir formuoti savo el. laiškų turinį, kurti šablonus ir formatuoti žinių bazę. Čia galite paryškinti tekstą, kurti sunumeruotus sąrašus, pridėti paveikslėlių, įklijuoti lenteles arba įterpti nuorodas.

Grįžti į Žodyną Susikurkite NEMOKAMĄ paskyrą

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai