Vertinama kiekvienoje pramonės šakoje

Sužinokite, kaip LiveAgent pagerina pramogų verslą.

  • ✓ Nėra paruošimo mokesčio    
  • ✓ Klientų aptarnavimas 24/7    
Naudoja
Forbes logo
airbus logo
Nascar logo

Pagerinkite įsitraukimą

Sukurkite teigiamą klientų patirtį, kuri paskatins jūsų klientus bendrauti.

24%

Sumažinkite atsakymo laiką

Pagerinkite pirmojo atsakymo santykį, naudodami automatizuotą bilieto nukreipimą.

37%

Sumažinkite bilietų apimtį

Naudodami žinių bazę, sumažinkite pagalbos bilietų srautą.

Industry background

Pagalbos tarnybos programinė įranga Pramogų industrijai

Su LiveAgent į vieną vietą apjunkite linksmybes ir produktyvumą. Likite arčiau savo klientų ir suteikite greitą pagalbą su LiveAgent.

Pritaikykite savo internetinių pokalbių valdiklį ir klientų aptarnavimo portalą prie savo prekės ženklo dizaino, naudodami mūsų lengvai valdomą WYSIWYG redaktorių.

Stebėkite savo agentų našumą, mokykitės iš faktinių duomenų įžvalgų ir įgyvendinkite pokyčius, kad atitiktumėte savo KPI.

Pritraukite naujų klientų ir padidinkite jų vertę, teikdami neužmirštamą patirtį, kuri sklistų iš lūpų į lūpas.

Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
Slido green logo

Gaukite apdovanojimą už išskirtinę klientų pagalbą

Jau nuo vaikystės mes siekiame būti apdovanoti už gerus darbus. Teikdami A+ lygio klientų aptarnavimą, jūs ir jūsų agentai gali vėl išgyventi šį jausmą. Gaukite pačius geriausius atsiliepimus ir jums bus įteiktas specialus ženklelis – viskas su pramogų industrijai skirtu LiveAgent.

throphy celebration-illustration
entertainment game console-illustration

Pritaikykite savo kelionę

Pritaikykite savo internetinių pokalbių lango, mygtukų ir kitų elementų išvaizdą. Viskas priklauso nuo jūsų vaizduotės ir nusistatymo. Pramogų industrijai skirtas LiveAgent jums suteikia laisvę pasirinkti savo pačių kryptį ir leistis į unikalią kelionę, kurioje kiekvienas aspektas yra skirtingas.

Saugumas jūsų verslui

Su pramogų industrijai skirtu LiveAgent, jums nebereikės rizikuoti savo pinigais ir geru prekės ženklo vardu. Su 96% pasitenkinimo santykiu, paremtu 15 000 nepriklausomų apžvalgų įvairiose pramonės šakose, tai yra saugus sprendimas jums ir jūsų verslui.

entertainment-playing automat-illustration

Sutaupykite daugiau su „LiveAgent“

Analizuokite ir palyginkite LiveAgent su kitais klientų aptarnavimo sprendimais bei pasirinkite vieną, siūlantį jūsų pramonės šaką labiausiai atitinkančias funkcijas ir geriausią kainą.

Daugiau, nei 21 000 įmonių negali klysti

Peržiūrėkite mūsų sėkmės istorijas ir liudijimus bei sužinokite, kaip LiveAgent pagerina jūsų klientų aptarnavimą ir padidina jūsų klientų laimingumą.

Jūs Būsite Gerose Rankose!

"Ar žinojote, ką bendro turi Huawei, BMW, Yamaha ir O2? Atspėjote teisingai... LiveAgent!"

Dabar išbandykite nemokamai Nereikalaujama Kreditinė Kortelė
G2 Crowd
Capterra
GetApp
Susiję straipsniai suPramogų pramonė
Padidinkite klientų įsitraukimą siūlydami suasmenintą daugiakanalę pagalbą. Suteikite savo klientams malonius pojūčius, kas kartą bendraujant su jūsų įmone.

Padidinkite įsitraukimą su LiveAgent

80% vartotojų yra linkę įsigyti iš prekės ženklo, kuris suteikia suasmenintą patirtį, o 48% išmaniųjų telefonų naudotojų yra linkę įsigyti iš įmonių, kurių mobiliosiose svetainėse yra mokomoji medžiaga. Taip pat siūlome migracijos paslaugas iš populiariausių pagalbos tarnybų sprendimų, kad klientai būtų laimingi.

LiveAgent apjungia puikius internetinius pokalbius, bilietavimą ir automatizaciją. Pagerinkite savo rinkodarą su LiveAgent pagalbos tarnybos programine įranga.

Norite pagerinti savo rinkodaros reputaciją?

LiveAgent yra daugiakalbė programa, kuri palaiko 43 kalbas. Taip užtikrina, kad jūsų užsienio klientai nesijustų kalbinės barjero. Taip pat yra mobili aplikacija.

Įvairios sveikatos apsaugos įstaigos pasitiki LiveAgent teikdami pagalbą klientams. Išbandykite ir pamatysite kodėl.

Pagalbos tarnybos programinė įranga Sporto pramonei

LiveAgent yra klientų aptarnavimo programinė įranga, kuri apima voip telefono sistemas, skundų valdymo sistemą ir el. pašto valdymo programinę įrangą. Company taip pat yra akademija, kuri siūlo mokymo kursus, ir partnerių programa. Galite susisiekti su LiveAgent per socialinius kanalus arba užsiregistruoti demonstracijai. Quality Unit LLC valdo LiveAgent ir taiko taisykles ir sąlygas, saugumo politiką ir privatumo politiką.

Padidinkite konversijos santykį pagerinę klientų aptarnavimo strategiją, tokią kaip internetinių pokalbių pritaikymas ir pagalbos teikimas realiuoju laiku.

Padidinkite konversijos santykį su LiveAgent

LiveAgent is a powerful customer service software that helps organizations efficiently handle customer requests from various channels and improve their marketing reputation. By integrating with websites and social media, LiveAgent can attract new customers and increase brand awareness. It offers a free trial and various features, including IVR functions. The solution can also increase customer satisfaction, loyalty, and sales while reducing costs. Migruokite iš Gorgias į LiveAgent is a call to migrate from Gorgias to LiveAgent to reduce customer shopping cart abandonment and increase engagement. LiveAgent is an economical and effective solution for organizations with high service request volume that provides unlimited agent conditions and integration with calls and social media.

Ar klientams, naudojantiems jūsų svetainės talpinimo paslaugas, reikia geresnės pagalbos? Suteikite tai jiems su tinkama programine įranga. Išbandykite „LiveAgent“ 14 dienų nemokamai be jokių išankstinių įsipareigojimų.

Pagalbos tarnybos programinė įranga, skirta svetainių talpinimo pramonei

LiveAgent - tai klientų aptarnavimo sistema, kurioje yra susijungiama bilietų sistema, pokalbis, balsas ir vaizdo skambučiai, socialiniai tinklai ir savarankiškos priemonės. Ši programa gali būti pritaikyta skirtingoms pramonės šakoms ir ji yra patikima, neribotos agentų, elektroninių laiškų, socialinės žiniasklaidos ir skambučių integracija bei žinių bazės kūrimo ir valdymo įrankis. Naudojant LiveAgent, galima personalizuoti klientų patirtį ir padidinti pajamas. Tai yra ekonomiškas ir gerai veikiantis sprendimas, dėl ko jis yra naudojamas daugiau nei 21 000 įmonių, tarp jų yra ir brandžių įmonių.

Automobilių pramonei skirtas LiveAgent jums suteikia daug galimybių palaikyti ryšius su savo lojaliais klientais, naudojant galingus įrankius ir funkcijas.

Pagalbos tarnybos programinė įranga Automobilių pramonei

LiveAgent yra lanksti pagalbos tarnybos programinė įranga, kuri padeda spręsti klientų problemas automobilių pramonės versle. Ji teikiama su paprasta ir intuityvia vartotojo sąsaja ir daug funkcijų, kurios palengvina užklausų valdymą. LiveAgent teikia daugybe funkcijų ir lanksčią kainodarą, ir tai palengvina verslo aplinką.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai