Vertinama kiekvienoje pramonės šakoje

Sužinokite, kaip LiveAgent pagerina jūsų E-komercijos verslą.

  • ✓ Nėra paruošimo mokesčio    
  • ✓ Klientų aptarnavimas 24/7    
Naudoja
Forbes logo
airbus logo
Nascar logo

Pagerinkite įsitraukimą

Sukurkite teigiamą klientų patirtį, kuri padės jūsų klientams bendrauti.

24%

Sutrumpinkite atsakymų laiką

Pagerinkite pirmojo asakymo rodiklius su automatizuotu bilietų nukreipimu.

37%

Sumažinkite bilietų apimtį

Sumažinkite pagalbos bilietų srautą, naudodami žinių bazę.

Industry background

Pagalbos tarnybos programinė įranga E-komercijos pramonei

Priartėkite prie savo potencialių klientų su LiveAgent – labiausiai peržiūrima ir #1 vertinama pagalbos tarnybos programinė įranga smulkioms ir vidutinėms įmonėms 2019 metais.

Sutrumpinkite savo atsakymo laiką iki 26%, perkeldami visas klientų žinutes iš socialinės žiniasklaidos į vieną pašto dėžutę.

Naudodami mūsų integruotą internetinių pokalbių valdiklį, realiuoju laiku suteikite savo klientams pagalbą, apmokėjimo proceso metu atsakydami į bet kuriuos jiems kylančius klausimus.

Naudokite mūsų integruotą CRM ir pagerinkite klientų lojalumą teikdami įsimintiną ir suasmenintą aptarnavimo patirtį.

Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
Didinkite klientų lojalumą
Slido green logo

Padidinkite laimę ir pasitenkinimą

Sprendimas savo svetainėje taikyti e-komercijai pritaikytą LiveAgent trunka vos kelias sekundes. Tačiau poveikis jūsų e-komercijai truks visą laiką. Savo internetinėje parduotuvėje pritaikę LiveAgent, galite daugiau nei 60% padidinti savo klientų laimę.

happy customers-illustration
ecommerce services-illustraion

Padėkite savo klientams

Tinkamu metu ištiesus pagalbos ranką savo klientams, galite ženkliai įtakoti savo verslą. Kiekvieną kartą, kai jiems iškils naujų klausimų, jūsų internetiniai pokalbiai ir skambučių centras bus pasiruošę padėti. Suteikite jėgų savo klientų aptarnavimui su e-komercijai pritaikytu LiveAgent.

Sukurkite lojalių klientų bazę

Klientų lojalumas turėtų būti vienas iš svarbiausių rodiklių jūsų verslui. Jie renkasi jūsų prekes ir paslaugas tol, kol jie yra patenkinti. Kuo didesnis jūsų klientų lojalumas, tuo geresnius rezultatus matysite kiekvieno mėnesio pabaigoje.

ecommerce choice-illustration
Man doing groceries with shopping list

Sumažinkite pirkinių krepšelio atsisakymą

Stebėkite savo klientus, pasiruoškite iš anksto ir susisiekite naudodami aktyvius kvietimus pokalbiui. Naudodami internetinius pokalbius ir užklausų formas, jūs galite teikti 24/7 pagalbą savo klientams net ir būdami neprisijungę.

Sutaupykite daugiau su LiveAgent

Išanalizuokte ir palyginkite LiveAgent su kitais pagalbos tarnybos sprendimais, ir išsirinkite jūsų pramonės šakai siūlantį tinkamsiausias funkcijas ir geriausią kainą.

Daugiau, nei 21 000 įmonių negali klysti

Peržiūrėkite mūsų sėkmės istorijas ir liudijimus, bei sužinokite, kaip LiveAgent pagerina jūsų klientų aptarnavimą ir padidina verslo partnerių laimę.

Jūs Būsite Gerose Rankose!

"Ar žinojote, ką bendro turi Huawei, BMW, Yamaha ir O2? Atspėjote teisingai... LiveAgent!"

Dabar išbandykite nemokamai Nereikalaujama Kreditinė Kortelė

DUK

Kodėl e-komercijos įmonės turėtų investuoti į pagalbos tarnybos programinę įrangą?

Investuodami į pagalbos tarnybos programinę įrangą, e-komercijos savininkai gali sutaupyti lėšų ir padidinti produktyvumą. Pagalbos tarnybos programinę įrangą lengva naudoti ir siekiant efektyvios darbotvarkės, ją galima nesudėtingai integruoti į kitas platformas.

Kokia yra LiveAgent teikiama nauda?

LiveAgent yra galinga ir lengvai naudojama pagalbos tarnybos programinė įranga. Ji apima daug e-komercijai tinkamų naudų, tokių kaip padidėjusios pajamos, klientų pasitenkinimas, pagerintas darbo srautas ir sumažintas nutrauktų sutarčių skaičius.

Kodėl jūsų e-komercijos verslas turėtų rinktis LiveAgent, kaip pagalbos tarnybos programinę įrangą?

Siekiant tapti sėkmingu internetiniu verslu, turite užtikrinti kokybišką klientų aptarnavimą. LiveAgent yra funkcionali pagalbos tarnybos programinė įranga, kuria lengva naudotis už prieinamą kainą ir yra suderinama su beveik bet kuria interneto svetaine.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai