Vertinama kiekvienoje pramonės šakoje

Sužinokite, kaip LiveAgent pagerina jūsų mados verslą.

  • ✓ Nėra paruošimo mokesčio   
  • ✓ Klientų aptarnavimas 24/7    
Naudoja
Forbes logo
airbus logo
Nascar logo

Padidintas įsitraukimas

Sukurkite teigiamą klientų patirtį, kuri privers jūsų klientus bendrauti.

24%

Sutrumpinkite atsakymų laiką

Pagerinkite pirmojo atsakymo rodiklius su automatizuotu biletų nukreipimu.

37%

Sumažinkite bilietų apimtį

Sumažinkite pagalbos bilietų spūstį, naudodami žinių bazę.

Industry background

Mados Pramonei skirta pagalbos tarnybos programinė įranga

Padėkite stilingai apsirengti su LiveAgent. Pasiūlykite savo paslaugas skirtinguose pagalbos kanaluose, rūšiuokite savo bendravimą pagal prioritetus ir nedelsiant padėkite savo klientams.

Sumažinkite pirkinių krepšelio atšaukimą, su mūsų internetinių pokalbių valdikliu siūlydami pagalbą realiuoju laiku.

Įgavę klientų pasitikėjimą padidinkite užsakymų vertes ir teikite aktyvią pagalbą, susijusią su dydžiais, pristatymu ir kitais dalykais.

Suasmeninkite kiekvieno kliento patirtį, iš mūsų integruotos CRM sistemos po ranka turėdami informaciją, apie kiekvieną klientą.

Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
Slido green logo

Suteikite klientams pasididžiavimą

Kuriant LiveAgent buvo naudojama tik aukščiausio lygio technologijos ir informacija. Įsigydami jūsų drabužius ir aksesuarus, iš jūsų klientai tikis tokios pat kokybės. Sukelkite savo klientams pasididžiavimo jausmą su geriausia klientų pagalbos programine įranga. Prieš kerpant, pamatuokite du kartus!

woman painting-illustration
woman looking at fashion window-illustration

Pirkite mažiau, išsirinkite geriau

Ne visada jums reikalingos kelios aplikacijos, kad įvykdytumėte “paprastą” užduotį – teikti išskirtinį klientų aptarnavimą. Mados pramonei skirta LiveAgent yra jūsų daugiakanalė programinė įranga.

Mada siejasi su laime

Pamenate laikus, kai įsigijote jums labai patinkantį drabužį? Kaip jūs jautėtės, kai pagaliau jį laikėte savo rankose? Jūsų klientai nori jausti tokį patį laimės pojutį, kas kartą iš jūsų kažką įsigydami. Palaikykite lojalius klientus ir visada, kai tik to reikia, teikite jiems išskirtinį klientų aptarnavimą.

woman working on fashion-illustration

Sutaupykite daugiau su LiveAgent

Išanalizuokte ir palyginkite LiveAgent su kitais pagalbos tarnybos sprendimais, ir išsirinkite jūsų pramonės šakai siūlantį tinkamsiausias funkcijas ir geriausią kainą.

Daugiau, nei 21 000 įmonių negali klysti

Peržiūrėkite mūsų sėkmės istorijas ir liudijimus, bei sužinokite, kaip LiveAgent gali pagerinti jūsų klientų aptarnavimą ir padidinti klientų pasitenkinimą.

Jūs Būsite Gerose Rankose!

"Ar žinojote, ką bendro turi Huawei, BMW, Yamaha ir O2? Atspėjote teisingai... LiveAgent!"

Dabar išbandykite nemokamai Nereikalaujama Kreditinė Kortelė

DUK

Kodėl mados prekės ženklui reikalinga pagalbos tarnybos programinė įranga?

Jei jūs esate mados prekės ženklo savininkas, jūs turėtumėte turėti pagalbos tarnybos programinę įrangą, kuri padėtų aptarnauti jūsų klientus. Ši programinė įranga leidžia automatizuoti užduotis, tokia kaip slaptažodžio atstatymas, padėkos žinutės ir pasiūlyti pagalbą socialiniuose tinkluose.

Kodėl jūsų mados prekės ženklas, turėtų rinktis LiveAgent, kaip pagalbos tarnybos programinę įrangą?

Pagalbos tarnybos programinė įranga jums leidžia patogiai spręsti klientų užklausas, į tai neįdedant daug pastangų ir laiko. LiveAgent yra vienas sprendimas visiems klientų pagalbos kanalams – telefonui, el. paštui, pokalbiams ir socialiniams tinklams. Ji suteikia pilną įrankių rinkinį, skirtą klientų pagalbos valdymui, įskaitant galimybę dirbti su bilietais, įdiegti internetinius pokalbius ar stebėti socialinę žiniasklaidą.

Kokią naudą iš LiveAgent gali gauti jūsų mados prekės ženklas?

LiveAgent jums suteikia galimybę teikti klientų aptarnavimą savo svetainėje. Dar daugiau, jis yra integruojamas į jūsų svetainę ir jūsų klientams suteikia galimybę pateikti bilietus ir nesudėtingai juos peržiūrėti.

Related Articles to Mada
Padidinkite klientų įsitraukimą siūlydami suasmenintą daugiakanalę pagalbą. Suteikite savo klientams malonius pojūčius, kas kartą bendraujant su jūsų įmone.

Padidinkite įsitraukimą su LiveAgent

80% vartotojų nori įsigyti prekes iš jų patirtimi personalizuotų prekės ženklų. Mokomoji turinio medžiagų teikimas mobiliose svetainėse yra svarbus pritraukiant išmaniųjų telefonų naudotojus. Siūlomos migracijos paslaugos yra lengvo ir populiaraus pagalbos tarnybos sprendimo dalis.

LiveAgent apjungia puikius internetinius pokalbius, bilietavimą ir automatizaciją. Pagerinkite savo rinkodarą su LiveAgent pagalbos tarnybos programine įranga.

Norite pagerinti savo rinkodaros reputaciją?

LiveAgent yra galinga pagalbos tarnybos programinė įranga, kuri padeda efektyviai išspręsti klientų užklausas iš skirtingų kanalų ir padidina klientų triukšmo lygį, lojalumą ir sumažina nutrauktų sutarčių kiekį. Ją galima integruoti į jūsų svetainę ir socialinius tinklus, taigi tai gali padėti pritraukti naujų klientų ir pagerinti prekės ženklo žinomumą.

Ar klientams, naudojantiems jūsų svetainės talpinimo paslaugas, reikia geresnės pagalbos? Suteikite tai jiems su tinkama programine įranga. Išbandykite „LiveAgent“ 14 dienų nemokamai be jokių išankstinių įsipareigojimų.

Pagalbos tarnybos programinė įranga, skirta svetainių talpinimo pramonei

Svarbu tvarka ir gražūs kūrimi kanalai, kad klientai galėtų susisiekti. LiveAgent yra sprendimas, kuris gali padėti geriausiai pasirinkti jūsų verslo reikmėms.

Be įspūdingų konstrukcijų ir statinių statymo, jūs taip pat galite statyti lojalių klientų duomenų bazę. Sužinokite, kaip suvaldyti LiveAgent galią.

Pagalbos tarnybos programinė įranga Nekilnojamojo Turto sektoriui

LiveAgent yra pagalbos tarnybos programinė įranga, kuri padeda nekilnojamojo turto agentams atsakyti į klientų užklausas greitai ir efektyviai. Tai leidžia agentams sutelkti dėmesį į klientus ir pagerinti visų užklausų valdymą, kad būtų suteikta puiki klientų aptarnavimo patirtis ir padidintos pajamos.

LiveAgent apjungia puikius internetinius pokalbius, bilietavimą ir automatizaciją, kurie leidžia suteikti išskirtinį aptarnavimą. Padidinkite savo pardavimus su LiveAgent jau šiandien.

Neturite išeičių? Padidinkite pardavimus su LiveAgent!

LiveAgent klientų aptarnavimo programinė įranga padeda bendrovėms padidinti pardavimus teikiant puikų klientų aptarnavimą. Taip pat LiveAgent sprendimas padidina klientų pasitenkinimą, klientų išlaikymą, taupo laiką ir sumažina su klientų aptarnavimu susijusias išlaidas. Geras pardavimų padidėjimas nuo 5% iki 10% gali būti laikomas geru. LiveAgent siūlo nemokamą 7 arba 30 dienų bandymą, prieiga prie klientų aptarnavimo yra prieinama 24/7, ir paslaugos atsisakyti galima bet kuriuo metu.

Automobilių pramonei skirtas LiveAgent jums suteikia daug galimybių palaikyti ryšius su savo lojaliais klientais, naudojant galingus įrankius ir funkcijas.

Pagalbos tarnybos programinė įranga Automobilių pramonei

LiveAgent yra lanksti ir išsami pagalbos tarnybos programinė įranga, kuri padeda spręsti klientų problemas ir suteikia galimybę peržiūrėti problemų sprendimo istoriją. Ji tinka automobilių pramonės verslui, nes leidžia išsaugoti klientus ir lengvai pritaikoma bet kokioje verslo aplinkoje.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai