Vertinama kiekvienoje pramonės šakoje

Atraskite, kaip LiveAgent pagerina bankininkystės ar draudimo verslą.

  • ✓ Nėra paruošimo mokesčio    
  • ✓ Klientų aptarnavimas 24/7    
Naudoja
Forbes logo
airbus logo
Nascar logo

Pagerinkite įsitraukimą

Sukurkite teigiamą klientų patirtį, kuri paskatins jūsų klientus kalbėtis.

24%

Sumažinkite atsakymo laiką

Pagerinkite pirmojo atsakymo rodiklius su automatizuotu bilietų nukreipimu.

37%

Sumažinkite bilietų kiekį

Sumažinkite pagalbos bilietų srautą naudodami žinių bazę.

Industry background

Pagalbos tarnybos programinė įranga Bankininkystės pramonei

Investuokite į savo klientus su pirmaujančia pagalbos tarnyba. Likite arčiau savo klientų ir greičiau jiems padėkite su LiveAgent.

Paskirkite kasdienes ir pasikartojančias užduotis savo pagalbos tarnybos programinei įrangai, kad jūsų agentai galėtų sutelkti dėmesį į ryšių su klientais palaikymą.

Padidinkite savo pagalbos efektyvumą ir sumažinkite kaštus, su mūsų klientų aptarnavimo programine įranga.

Clock icon

Palaikykite savo klientų informacijos kodavimą su naujausiomis saugumo priemonėmis įskaitant HTTPS kodavimą, DDoS sušvelninimą ir daugiau.

Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
Slido green logo

Susikaupkite į buvimą internetiniame pasaulyje

Technologinė ir skaitmeninė transformacija pakeitė klientų ir bankų bei draudimo kompanijų bendravimo būdą. Daugumą poreikių galima patenkinti internetu, naudojant įprastinį kompiuterį ar mobiliąją aplikaciją. Naudokite savo svetainę ir suteikite aptarnavimo galią savo įmonei su finansų sektoriui skirta LiveAgent.

banking insurance-illustration
Banking insurance illustration

Laikykite klientus saugioje vietoje

Taip, kaip ir jūsų klientai, siekiantys saugiai laikyti ir naudoti savo pinigus, tą patį norėtumėte pasiekti ir aptarnaudami savo klientus. Finansų sektoriui skirtas LiveAgent suteikia jums pakankamai pasirinkimų, kaip sumažinti riziką.

Taupykite laiką

Taupykite ne tik savo, tačiau ir savo klientų laiką, naudodami mūsų internetinius pokalbius. Realaus laiko rašymo projekcijos funkcija jums suteikia galimybę iš anksto žvilgtelti, ką rašo jūsų klientai. Tokiu būdu jūs galite paruošti atsakymus ir pateikti juos laiku.

Real-time typing feature in Customer service software - LiveAgent

Sutaupykite daugiau su LiveAgent

Išanalizuokte ir palyginkite LiveAgent su kitais pagalbos tarnybos sprendimais, ir išsirinkite jūsų pramonės šakai siūlantį tinkamiausias funkcijas ir geriausią kainą.

Daugiau, nei 21 000 įmonių negali klysti

Peržiūrėkite mūsų sėkmės istorijas ir liudijimus, bei atraskite teigiamą pagalbos tarnybos programinės įrangos taikymo įtaką, bankininkystės sektoriuje.

Jūs Būsite Gerose Rankose!

"Ar žinojote, ką bendro turi Huawei, BMW, Yamaha ir O2? Atspėjote teisingai... LiveAgent!"

Dabar išbandykite nemokamai Nereikalaujama Kreditinė Kortelė
G2 Crowd
Capterra
GetApp
Susiję straipsniai suBanininkystė ir Draudimas
Būkite priekyje, su klientų sąveikos programine įranga, jau šiandien. Neatsilikite nuo klientų užklausų ir pagerinkite klientų patirtį visuose kanaluose.

Būkite užtikrinti su klientų sąveikos programine įranga

"LiveAgent" yra įrankis, kuris padidino klientų konversijų rodiklį ir pagerino klientų aptarnavimo patirtį įvairiais kanalais. Tai ekonomiškas ir efektyvus sprendimas.

Ar norite pereiti iš „Outlook“ į unifikuotą klientų aptarnavimo sprendimą? Pažvelkite ir sužinokite daugiau apie duomenų perkėlimą į „LiveAgent“.

Keliatės iš „Outlook“?

"LiveAgent" yra efektyvus interneto aptarnavimo sprendimas, padedantis padidinti klientų konversijų rodiklį ir pagerinti klientų patirtį.

Ar ieškote ko nors, kas išplėstų jūsų pagalbos centro galimybes? Peržiūrėkite pagrindines „LiveAgent“ funkcijas ir privalumus dabar arba prisiregistruokite nemokamam bandymui.

Ieškote „Extend“ alternatyvos?

Su „LiveAgent“ galite pakelti klientų aptarnavimą į kitą lygį. Teikite aptarnavimą elektroniniu paštu, tiesioginiu pokalbiu, socialiniuose tinkluose ir skambučių centre su daugybės funkcijų sprendimu.

LiveAgent apjungia puikius internetinius pokalbius, bilietavimą ir automatizaciją. Pagerinkite savo rinkodarą su LiveAgent pagalbos tarnybos programine įranga.

Norite pagerinti savo rinkodaros reputaciją?

LiveAgent yra daugiakalbė programa, kuri palaiko 43 kalbas. Taip užtikrina, kad jūsų užsienio klientai nesijustų kalbinės barjero. Taip pat yra mobili aplikacija.

Mūsų pagalbos agentai jums padės saugiai ir be problemų perkelti jūsų duomenis iš "Novocall". Prisijunkite prie LiveAgent jau šiandien ir teikite geresnę pagalbą.

Keliatės iš "Novocall" į LiveAgent?

"Mokymasis, partnerių programa, Klientų aptarnavimo programinė įranga - „LiveAgent“ teikia integruotą sprendimą verslo komunikacijai ir ryšiams."

Planuojate perkelti savo duomenis iš "Lucep" į kitą sprendimą? Atkreipkite dėmesį į LiveAgent ir pamatykite visus privalumus. Pradėkite savo nemokamą bandymą jau šiandien.

Norite migruoti iš "Lucep" į LiveAgent?

LiveAgent siūlo daugybę funkcijų, įskaitant žinių bazę, klientų forumą, automatizaciją, API, IVR, vaizdo skambučius ir neribotą pagalbą 24/7. Taip pat siūloma integracija su "Viber", "Facebook", "Twitter" ir "Instagram". Paslaugos kaina prasideda nuo 15$/agentui/mėn. "Lucep" nesiūlo daugelio šių funkcijų ir integracijų, ir paslaugos kaina yra aukštesnė - 30$/agentui/mėn.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai