Vertinama kiekvienoje pramonės šakoje

Atraskite, kaip LiveAgent pagerina bankininkystės ar draudimo verslą.

  • ✓ Nėra paruošimo mokesčio
  • ✓ Klientų aptarnavimas 24/7
Naudoja
Forbes logo
airbus logo
Nascar logo

Pagerinkite įsitraukimą

Sukurkite teigiamą klientų patirtį, kuri paskatins jūsų klientus kalbėtis.

24%

Sumažinkite atsakymo laiką

Pagerinkite pirmojo atsakymo rodiklius su automatizuotu bilietų nukreipimu.

37%

Sumažinkite bilietų kiekį

Sumažinkite pagalbos bilietų srautą naudodami žinių bazę.

Industry background

Pagalbos tarnybos programinė įranga Bankininkystės pramonei

Investuokite į savo klientus su pirmaujančia pagalbos tarnyba. Likite arčiau savo klientų ir greičiau jiems padėkite su LiveAgent.

Paskirkite kasdienes ir pasikartojančias užduotis savo pagalbos tarnybos programinei įrangai, kad jūsų agentai galėtų sutelkti dėmesį į ryšių su klientais palaikymą.

Padidinkite savo pagalbos efektyvumą ir sumažinkite kaštus, su mūsų klientų aptarnavimo programine įranga.

Clock icon

Palaikykite savo klientų informacijos kodavimą su naujausiomis saugumo priemonėmis įskaitant HTTPS kodavimą, DDoS sušvelninimą ir daugiau.

Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
eSky logo
Slido green logo

Susikaupkite į buvimą internetiniame pasaulyje

Technologinė ir skaitmeninė transformacija pakeitė klientų ir bankų bei draudimo kompanijų bendravimo būdą. Daugumą poreikių galima patenkinti internetu, naudojant įprastinį kompiuterį ar mobiliąją aplikaciją. Naudokite savo svetainę ir suteikite aptarnavimo galią savo įmonei su finansų sektoriui skirta LiveAgent.

banking insurance-illustration
Banking insurance illustration

Laikykite klientus saugioje vietoje

Taip, kaip ir jūsų klientai, siekiantys saugiai laikyti ir naudoti savo pinigus, tą patį norėtumėte pasiekti ir aptarnaudami savo klientus. Finansų sektoriui skirtas LiveAgent suteikia jums pakankamai pasirinkimų, kaip sumažinti riziką.

Taupykite laiką

Taupykite ne tik savo, tačiau ir savo klientų laiką, naudodami mūsų internetinius pokalbius. Realaus laiko rašymo projekcijos funkcija jums suteikia galimybę iš anksto žvilgtelti, ką rašo jūsų klientai. Tokiu būdu jūs galite paruošti atsakymus ir pateikti juos laiku.

Real-time typing feature in Customer service software - LiveAgent

Sutaupykite daugiau su LiveAgent

Išanalizuokte ir palyginkite LiveAgent su kitais pagalbos tarnybos sprendimais, ir išsirinkite jūsų pramonės šakai siūlantį tinkamiausias funkcijas ir geriausią kainą.

Daugiau, nei 21 000 įmonių negali klysti

Peržiūrėkite mūsų sėkmės istorijas ir liudijimus, bei atraskite teigiamą pagalbos tarnybos programinės įrangos taikymo įtaką, bankininkystės sektoriuje.

Susiję straipsniai suBanininkystė ir Draudimas
Puikus klientų aptarnavimas prasideda nuo pažangesnės aptarnavimo komandos programinės įrangos. Susipažinkite su LiveAgent privalumais ir pradėkite ja naudotis vos po keleto minučių.

Teikite puikų klientų aptarnavimą

Intuityvi klientų aptarnavimo programinė įranga, daugiakanalė platforma su daugybė integracijų ir mokymosi galimybės. LiveAgent siūlo įvairias klientų aptarnavimo įrankių, įskaitant tiesioginius pokalbius, skambučių centrą, ir užklausų valdymo sistemą.

Kovokite su pirkinių krepšelio atšaukimu ir susigrąžinkite pirkėjus, naudodami LiveAgent pažangias internetinių pokalbių ir automatizacijos funkcijas. Su LiveAgent tai paprasta.

Sumažinkite ir atstatykite atšauktus pirkinių krepšelius

Klientų krepšelių atsisakymą galima sumažinti pagerinant naršyklės patirtį, palengvinant apmokėjimą ir ugdant pasitikėjimą bei lojalumą. LiveAgent yra gerai įvertinta pagalbos tarnybos programinė įranga, pasirinkta daugiau nei 21 000 įmonių. Teikiama su 180+ funkcijų ir saugumu debesų kompiuterijoje. Svarbu užtikrinti, kad klientai jaustųsi patogiai bendraudami su jumis.

Be įspūdingų konstrukcijų ir statinių statymo, jūs taip pat galite statyti lojalių klientų duomenų bazę. Sužinokite, kaip suvaldyti LiveAgent galią.

Pagalbos tarnybos programinė įranga Nekilnojamojo Turto sektoriui

LiveAgent siūlo pagalbos tarnybos programinę įrangą mados, mažmeninės, automobilių, ir sporto pramonei. Jos leidžia taupyti laiką clientų aptarnavimo ir padeda išvengti pirkinių krepšelio atšaukimo. Sistema suteikia galimybę teikti pagalbą klientams realiuoju laiku ir personalizuoti klientų patirtį. Taikant LiveAgent, galima greitai reaguoti į klientų aptarnavimo problemas ir pagerinti klientų aptarnavimo kokybę.

Suteikite savo klientams galimybę rasti atsakymus, kuriie jiems reikalingi, naudojantis savitarnos paslaugomis. „LiveAgent“ DUK programinė įranga leidžia jums sukurti puikius klientų portalus.

Pasinaudokite DUK programine įranga, kad optimizuotumėte klientų savitarną

Sukurkite tvarkingai suformatuotą turinį naudodami WYSIWYG redaktorių. Pridėkite paveikslėlių ir vizualinių efektų, kad turinys būtų patrauklesnis ir lengviau įsisavinamas. Išbandykite „LiveAgent“ klientų aptarnavimo programinę įrangą nemokamai. Sukurkite DUK programinę įrangą, kad optimizuotumėte klientų savitarną ir pagerintumėte agentų produktyvumą.

LiveAgent gali patenkinti keletos verslo sričių reikalavimus. Peržiūrėkite, kaip LiveAgent gali atitikti jūsų keliamus reikalavimus ir pagerinti klientų aptarnavimą.

Vienas pagalbos tarnybos sprendimas skirtingoms pramonėms

"LiveAgent" siūlo įvairias klientų aptarnavimo programinės įrangos galimybes, įskaitant internetinius pokalbius, telefoniją ir daugiau. Užsiregistruokite nemokamai ir sužinokite daugiau.

LiveAgent yra labiausiai įvertinta ir #1 vertinama pagalbos tarnybos programinė įranga 2020 metais, skirta smulkioms ir vidutinėms įmonėms. Prisijunkite prie tokių gerai žinomų įmonių, kaip Huawei ir Yamaha, bei teikite puikią pagalbą.

Keliatės iš "LiveHelpNow" į Liveagent?

"LiveAgent" - klientų aptarnavimo programinė įranga su daugybe funkcijų ir integracijų, skirta mažoms ir vidutinėms įmonėms. Padidinkite pardavimus su geriausiu aptarnavimu, naudojamu pasaulinėse kompanijose.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

Start Free Trial x