Vertinama kiekvienoje pramonės šakoje

Atraskite, kaip LiveAgent pagerina bankininkystės ar draudimo verslą.

  • ✓ Nėra paruošimo mokesčio    
  • ✓ Klientų aptarnavimas 24/7    
Naudoja
Forbes logo
airbus logo
Nascar logo

Pagerinkite įsitraukimą

Sukurkite teigiamą klientų patirtį, kuri paskatins jūsų klientus kalbėtis.

24%

Sumažinkite atsakymo laiką

Pagerinkite pirmojo atsakymo rodiklius su automatizuotu bilietų nukreipimu.

37%

Sumažinkite bilietų kiekį

Sumažinkite pagalbos bilietų srautą naudodami žinių bazę.

Industry background

Pagalbos tarnybos programinė įranga Bankininkystės pramonei

Investuokite į savo klientus su pirmaujančia pagalbos tarnyba. Likite arčiau savo klientų ir greičiau jiems padėkite su LiveAgent.

Paskirkite kasdienes ir pasikartojančias užduotis savo pagalbos tarnybos programinei įrangai, kad jūsų agentai galėtų sutelkti dėmesį į ryšių su klientais palaikymą.

Padidinkite savo pagalbos efektyvumą ir sumažinkite kaštus, su mūsų klientų aptarnavimo programine įranga.

Palaikykite savo klientų informacijos kodavimą su naujausiomis saugumo priemonėmis įskaitant HTTPS kodavimą, DDoS sušvelninimą ir daugiau.

Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
Slido green logo

Susikaupkite į buvimą internetiniame pasaulyje

Technologinė ir skaitmeninė transformacija pakeitė klientų ir bankų bei draudimo kompanijų bendravimo būdą. Daugumą poreikių galima patenkinti internetu, naudojant įprastinį kompiuterį ar mobiliąją aplikaciją. Naudokite savo svetainę ir suteikite aptarnavimo galią savo įmonei su finansų sektoriui skirta LiveAgent.

banking insurance-illustration
Banking insurance illustration

Laikykite klientus saugioje vietoje

Taip, kaip ir jūsų klientai, siekiantys saugiai laikyti ir naudoti savo pinigus, tą patį norėtumėte pasiekti ir aptarnaudami savo klientus. Finansų sektoriui skirtas LiveAgent suteikia jums pakankamai pasirinkimų, kaip sumažinti riziką.

Taupykite laiką

Taupykite ne tik savo, tačiau ir savo klientų laiką, naudodami mūsų internetinius pokalbius. Realaus laiko rašymo projekcijos funkcija jums suteikia galimybę iš anksto žvilgtelti, ką rašo jūsų klientai. Tokiu būdu jūs galite paruošti atsakymus ir pateikti juos laiku.

Real-time typing feature in Customer service software - LiveAgent

Sutaupykite daugiau su LiveAgent

Išanalizuokte ir palyginkite LiveAgent su kitais pagalbos tarnybos sprendimais, ir išsirinkite jūsų pramonės šakai siūlantį tinkamiausias funkcijas ir geriausią kainą.

Daugiau, nei 21 000 įmonių negali klysti

Peržiūrėkite mūsų sėkmės istorijas ir liudijimus, bei atraskite teigiamą pagalbos tarnybos programinės įrangos taikymo įtaką, bankininkystės sektoriuje.

Jūs Būsite Gerose Rankose!

"Ar žinojote, ką bendro turi Huawei, BMW, Yamaha ir O2? Atspėjote teisingai... LiveAgent!"

Dabar išbandykite nemokamai Nereikalaujama Kreditinė Kortelė

DUK

Kodėl bankininkystės ir draudimo institucijos turi naudoti klientų aptarnavimo programinę įrangą?

Finansų institucijai reikalinga klientų aptarnavimo programinė įranga, kuri saugo klientų aptarnavimo užklausas ir efektyviai aptarnauja klientus.

Kodėl turėtumėte rinktis LiveAgent?

LiveAgent pagalbos tarnybos programinė įranga padidina klientų pasitenkinimą, suteikdama klientams galimybę greičiau ir efektyviau gauti reikiamus atsakymus į klausimus. Be to, LiveAgent yra lengvai naudojama, prieinama ir siūlo daugiau nei 180 funkcijų, kurios pagerina kasdienes užduotis.

Kokia yra LiveAgent nauda?

LiveAgent padeda įmonėms vienoje platformoje valdyti klientų pagalbą ir siūlo novatoriškus sprendimus, kurie sumažina laiką, praleistą kalbant telefonu, yra draugiški vartotojui ir pagerina klientų patirtį.

Related Articles to Banininkystė ir Draudimas
Ar norite pereiti iš „Outlook“ į unifikuotą klientų aptarnavimo sprendimą? Pažvelkite ir sužinokite daugiau apie duomenų perkėlimą į „LiveAgent“.

Keliatės iš „Outlook“?

LiveAgent yra platforma, kuri gali padėti pagerinti klientų patirtį ir teikti greitesnę pagalbą. Kai kuriems klientams, naudojant šią platformą, atsakymo laikas pagerėjo ir padidėjo pardavimai. LiveAgent yra nemokamai išbandyti.

Galvojate migruoti iš Gorgias? Išbandykite nemokamą migraciją į LiveAgent. Mes galime nemokamai perkelti visus jūsų žmones, bilietus, žymas ir dar daugiau.

Migruokite iš Gorgias į LiveAgent

LiveAgent yra sprendimas, kuris padeda organizacijoms gerinti klientų patirtį ir padidinti pardavimus. Keli klientai išskiria didesnį klientų pasitenkinimą ir greitesnius laikus reaguojant į užklausas. LiveAgent taip pat siūlo įvairias funkcijas, tokias kaip neribojamos agentų sąlygos ir integracija su skambučiais ir socialine žiniasklaida. Tai yra ekonomiškas ir efektyvus sprendimas organizacijoms, turinčioms didelį aptarnavimo užklausų kiekį.

Norite pereiti iš „Olark“ į „LiveAgent“? Prisijunkite prie tokių kompanijų kaip „Huawei“, „BMW“, „Yamaha“ ir „O2“ ir teikite pasaulinės klasės aptarnavimą.

Keliatės iš „Olark“?

LiveAgent yra klientų aptarnavimo programinė įranga, kuri padeda gerinti klientų patirtį ir pagerinti pasitenkinimą naudojant savipagalbos įrankius. Tai taip pat padeda supaprastinti bilietų tvarkymą ir kurti savo žinių bazę. LiveAgent siūlo daugybę funkcijų, integracijų ir švietimo resursų. Verslo partneriai gali prisijungti prie jų partnerystės programos. Tai yra alternatyva kitoms pagalbos tarnybų sistemoms, ir jis pasirodė gerai funkcionalumu, stabilumu ir geru kainos ir kokybės santykiu.

Planuojate perkelti savo duomenis iš "Lucep" į kitą sprendimą? Atkreipkite dėmesį į LiveAgent ir pamatykite visus privalumus. Pradėkite savo nemokamą bandymą jau šiandien.

Norite migruoti iš "Lucep" į LiveAgent?

LiveAgent siūlo įvairias socialinių žiniasklaidų integracijas, įskaitant "Facebook", "Twitter", "Instagram" ir "Viber". Taip pat jie siūlo žinių bazę ir klientų forumą, tačiau automatizacijos ir taisyklių neatlieka. API funkcijos galimos Bilieto plane už mažiau nei "Lucep" pasirinkęjųplaną. LiveAgent siūlo IVR funkcijas, o "Lucep" - ne.

Automobilių pramonei skirtas LiveAgent jums suteikia daug galimybių palaikyti ryšius su savo lojaliais klientais, naudojant galingus įrankius ir funkcijas.

Pagalbos tarnybos programinė įranga Automobilių pramonei

LiveAgent yra lanksti ir išsami pagalbos tarnybos programinė įranga, kuri padeda spręsti klientų problemas ir suteikia galimybę peržiūrėti problemų sprendimo istoriją. Ji tinka automobilių pramonės verslui, nes leidžia išsaugoti klientus ir lengvai pritaikoma bet kokioje verslo aplinkoje.

Kovokite su pirkinių krepšelio atšaukimu ir susigrąžinkite pirkėjus, naudodami LiveAgent pažangias internetinių pokalbių ir automatizacijos funkcijas. Su LiveAgent tai paprasta.

Sumažinkite ir atstatykite atšauktus pirkinių krepšelius

Tekstas yra skirtas pritraukti naujus klientus ir propaguoti bendrovės produkta, ji taip pat suteikia galimybę užsisakyti demonstraciją ir gauti naujienlaiškį. Atvejo analizė yra vienas iš geriausių būdų pristatyti socialinį įrodymą savo verslo vertės ir padėti klientams išspręsti savo problemas. Jūsų LiveAgent skydelis yra kuriamas, įdiegimo būklė yra 0%, taip pat mes naudojame slapukus savo svetainėje.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai