Vertinama kiekvienoje pramonės šakoje

Sužinokite, kaip LiveAgent pagerina jūsų kelionių verslą.

  • ✓ Nėra paruošimo mokesčio    
  • ✓ Klientų aptarnavimas 24/7    
Naudoja
Forbes logo
airbus logo
Nascar logo

Padidina propagavimą

Sukurkite teigiamą klientų patirtį, kuri privers jūsų klientus kalbėtis.

24%

Sumažintas atsakymo laikas

Pagerinkite pirmojo atsakymo rodiklius su automatizuotu bilietų nukreipimu.

37%

Sumažėjęs bilietų kiekis

Naudodami žinių bazę, sumažinkite pagalbos bilietų srautą.

Industry background

Pagalbos tarnybos programinė įranga Kelionių Pramonei

Su LiveAgent, padėkite sukurti puikius atsiminimus pasaulyje. Būkite arčiau savo klientų ir greičiau jiems padėkite.

Pasiūlykite 24/7/365 pagalbą, sukurdami išsamius savitarnos centrus, užpildytus DUK, bendruomenės forumais, straipsniais ir vadovais.

Stebėkite savo svetainės lankytojų elgseną ar peržiūrėkite CRM duomenys, kad pasiūlytumėte suasmenintas kelionių rekomendacijas.

Naudokite pažangias saugumo funkcijas, tokias kaip kredito kortelės maskavimas ir kodavimas, kuris užtikrina nuolatinį jūsų klientų duomenų saugumą.

Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
Apsaugokite svarbius duomenis
Slido green logo

Sprečskite problemas realiuoju laiku

Mes visi žinome, kad problemps nutinka pačiu netinkamiausiu laiku, pačioje netinkamiausioje vietoje. Tačiau visas kliūtis galite išspręsti lengviau, teikdami nepakartojamą ir greitą klientų aptarnavimą, naudojantis momentine internetinių pokalbių programine įranga. Pradžiuginkite savo klientus, kad kelionėms pasirinko jūsų agentūrą!

travellling-searching location-illustration
woman travelling with suitcase-illustration

Dabartiniai pritaikomi pasiūlymai

Daug smalsių klientų, kuriems vienu metu reikalinga pagalba, jau nebeturėtų būti problema. Dabar, LiveAgent naudojimas atsakymams į įvairius klientų klausimus, gali būti smagus. Tai yra tas pats, kaip socialinėje žiniasklaidoje bendrauti su keliais draugais – skamba paprasta, taip? Su LiveAgent padarykite savo gyvenimą lengvesniu, o klientus laimingesniais!

Palaikykite ryšį 24/7

Kai kuriems klientams reikalinga speciali pagalba arba jie tiesiog randasi kitoje laiko zonoje. Jūs neprivalote būti biure 24/7, kad užtikrintumėte nepriekaištingą klientų aptarnavimą. Į visas klientų užklausas galite atsakyti tiesiog patogiai sėdėdami ant sofos. Jau dabar, atsinaujinkite į modernią pagalbos tarnybos programinę įrangą ir nedelsiant palengvinkite savo darbą – jūsų klientai galės pajausti tikrą palengvėjimą!

woman on camel in Egypt-illustration

Sutaupykite daugiau su LiveAgent

Išanalizuokite ir palyginkite LiveAgent su skirtingais pagalbos tarnybos sprendimais, ir pasirinkite teikiantį jūsų pramonės šakai tinkamiausias funkcijas ir geriausią kąiną.

Daugiau, nei 21 000 įmonių negali klysti

Peržiūrėkite mūsų sėkmės istorijas ir liudijimus, bei atraskite teigiamą pagalbos tarnybos programinės įrangos taikymo įtaką, kelionių patogumui.

Jūs Būsite Gerose Rankose!

"Ar žinojote, ką bendro turi Huawei, BMW, Yamaha ir O2? Atspėjote teisingai... LiveAgent!"

Dabar išbandykite nemokamai Nereikalaujama Kreditinė Kortelė

DUK

Kodėl kelionių agentūros turėtų naudoti pagalbos tarnybos programinę įrangą?

Pagalbos tarnybos programinė įranga padeda automatizuoti kasdienius klientų aptarnavimo procesus ir efektyviai teikti aptarnavimą. Dar daugiau, tai padeda sėkmingai valdyti didelį klientų srautą, nes ji apjungia kelias platformas į vieną sąsają.

Kodėl jūsų kelionių agentūra turėtų rinktis LiveAgent?

LiveAgent suteikia galimybę susijungti su klientais iš bet kurios vietos, bet kuriuo metu, bet kokiu patogiu būdu. LiveAgent pagalbos tarnybos programinė įranga turi keletą svarbių funkcijų, įskaitant bilietavimą, internetinius pokalbius, žinių bazę, forumą ir dar daugiau. LiveAgent taip pat siūlo keletą kalbų ir galimybę pritaikyti paslaugą pagal kiekvienos įmonės poreikius.

Kokią naudą jūsų kelionių agentūra gali gauti iš LiveAgent?

LiveAgent turi daug naudų, tokias kaip klientų pasitenkinimas, klientų išlaikymas, klientų lojalumas ir sumažėję kąštai.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai