Vertinama kiekvienoje pramonės šakoje

Sužinokite, kaip LiveAgent pagerina jūsų kelionių verslą.

  • ✓ Nėra paruošimo mokesčio    
  • ✓ Klientų aptarnavimas 24/7    
Naudoja
Forbes logo
airbus logo
Nascar logo

Padidina propagavimą

Sukurkite teigiamą klientų patirtį, kuri privers jūsų klientus kalbėtis.

24%

Sumažintas atsakymo laikas

Pagerinkite pirmojo atsakymo rodiklius su automatizuotu bilietų nukreipimu.

37%

Sumažėjęs bilietų kiekis

Naudodami žinių bazę, sumažinkite pagalbos bilietų srautą.

Industry background

Pagalbos tarnybos programinė įranga Kelionių Pramonei

Su LiveAgent, padėkite sukurti puikius atsiminimus pasaulyje. Būkite arčiau savo klientų ir greičiau jiems padėkite.

Pasiūlykite 24/7/365 pagalbą, sukurdami išsamius savitarnos centrus, užpildytus DUK, bendruomenės forumais, straipsniais ir vadovais.

Stebėkite savo svetainės lankytojų elgseną ar peržiūrėkite CRM duomenys, kad pasiūlytumėte suasmenintas kelionių rekomendacijas.

Naudokite pažangias saugumo funkcijas, tokias kaip kredito kortelės maskavimas ir kodavimas, kuris užtikrina nuolatinį jūsų klientų duomenų saugumą.

Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
Slido green logo

Sprečskite problemas realiuoju laiku

Mes visi žinome, kad problemps nutinka pačiu netinkamiausiu laiku, pačioje netinkamiausioje vietoje. Tačiau visas kliūtis galite išspręsti lengviau, teikdami nepakartojamą ir greitą klientų aptarnavimą, naudojantis momentine internetinių pokalbių programine įranga. Pradžiuginkite savo klientus, kad kelionėms pasirinko jūsų agentūrą!

travellling-searching location-illustration
woman travelling with suitcase-illustration

Dabartiniai pritaikomi pasiūlymai

Daug smalsių klientų, kuriems vienu metu reikalinga pagalba, jau nebeturėtų būti problema. Dabar, LiveAgent naudojimas atsakymams į įvairius klientų klausimus, gali būti smagus. Tai yra tas pats, kaip socialinėje žiniasklaidoje bendrauti su keliais draugais – skamba paprasta, taip? Su LiveAgent padarykite savo gyvenimą lengvesniu, o klientus laimingesniais!

Palaikykite ryšį 24/7

Kai kuriems klientams reikalinga speciali pagalba arba jie tiesiog randasi kitoje laiko zonoje. Jūs neprivalote būti biure 24/7, kad užtikrintumėte nepriekaištingą klientų aptarnavimą. Į visas klientų užklausas galite atsakyti tiesiog patogiai sėdėdami ant sofos. Jau dabar, atsinaujinkite į modernią pagalbos tarnybos programinę įrangą ir nedelsiant palengvinkite savo darbą – jūsų klientai galės pajausti tikrą palengvėjimą!

woman on camel in Egypt-illustration

Sutaupykite daugiau su LiveAgent

Išanalizuokite ir palyginkite LiveAgent su skirtingais pagalbos tarnybos sprendimais, ir pasirinkite teikiantį jūsų pramonės šakai tinkamiausias funkcijas ir geriausią kąiną.

Daugiau, nei 21 000 įmonių negali klysti

Peržiūrėkite mūsų sėkmės istorijas ir liudijimus, bei atraskite teigiamą pagalbos tarnybos programinės įrangos taikymo įtaką, kelionių patogumui.

Jūs Būsite Gerose Rankose!

"Ar žinojote, ką bendro turi Huawei, BMW, Yamaha ir O2? Atspėjote teisingai... LiveAgent!"

Dabar išbandykite nemokamai Nereikalaujama Kreditinė Kortelė
G2 Crowd
Capterra
GetApp
Susiję straipsniai suApgyvendinimas Kelionėse
Padidinkite klientų įsitraukimą siūlydami suasmenintą daugiakanalę pagalbą. Suteikite savo klientams malonius pojūčius, kas kartą bendraujant su jūsų įmone.

Padidinkite įsitraukimą su LiveAgent

80% vartotojų yra linkę įsigyti iš prekės ženklo, kuris suteikia suasmenintą patirtį, o 48% išmaniųjų telefonų naudotojų yra linkę įsigyti iš įmonių, kurių mobiliosiose svetainėse yra mokomoji medžiaga. Taip pat siūlome migracijos paslaugas iš populiariausių pagalbos tarnybų sprendimų, kad klientai būtų laimingi.

LiveAgent apjungia puikius internetinius pokalbius, bilietavimą ir automatizaciją. Pagerinkite savo rinkodarą su LiveAgent pagalbos tarnybos programine įranga.

Norite pagerinti savo rinkodaros reputaciją?

LiveAgent yra daugiakalbė programa, kuri palaiko 43 kalbas. Taip užtikrina, kad jūsų užsienio klientai nesijustų kalbinės barjero. Taip pat yra mobili aplikacija.

Įvairios sveikatos apsaugos įstaigos pasitiki LiveAgent teikdami pagalbą klientams. Išbandykite ir pamatysite kodėl.

Pagalbos tarnybos programinė įranga Sporto pramonei

LiveAgent yra klientų aptarnavimo programinė įranga, kuri apima voip telefono sistemas, skundų valdymo sistemą ir el. pašto valdymo programinę įrangą. Company taip pat yra akademija, kuri siūlo mokymo kursus, ir partnerių programa. Galite susisiekti su LiveAgent per socialinius kanalus arba užsiregistruoti demonstracijai. Quality Unit LLC valdo LiveAgent ir taiko taisykles ir sąlygas, saugumo politiką ir privatumo politiką.

Padidinkite konversijos santykį pagerinę klientų aptarnavimo strategiją, tokią kaip internetinių pokalbių pritaikymas ir pagalbos teikimas realiuoju laiku.

Padidinkite konversijos santykį su LiveAgent

LiveAgent is a powerful customer service software that helps organizations efficiently handle customer requests from various channels and improve their marketing reputation. By integrating with websites and social media, LiveAgent can attract new customers and increase brand awareness. It offers a free trial and various features, including IVR functions. The solution can also increase customer satisfaction, loyalty, and sales while reducing costs. Migruokite iš Gorgias į LiveAgent is a call to migrate from Gorgias to LiveAgent to reduce customer shopping cart abandonment and increase engagement. LiveAgent is an economical and effective solution for organizations with high service request volume that provides unlimited agent conditions and integration with calls and social media.

Ar klientams, naudojantiems jūsų svetainės talpinimo paslaugas, reikia geresnės pagalbos? Suteikite tai jiems su tinkama programine įranga. Išbandykite „LiveAgent“ 14 dienų nemokamai be jokių išankstinių įsipareigojimų.

Pagalbos tarnybos programinė įranga, skirta svetainių talpinimo pramonei

LiveAgent - tai klientų aptarnavimo sistema, kurioje yra susijungiama bilietų sistema, pokalbis, balsas ir vaizdo skambučiai, socialiniai tinklai ir savarankiškos priemonės. Ši programa gali būti pritaikyta skirtingoms pramonės šakoms ir ji yra patikima, neribotos agentų, elektroninių laiškų, socialinės žiniasklaidos ir skambučių integracija bei žinių bazės kūrimo ir valdymo įrankis. Naudojant LiveAgent, galima personalizuoti klientų patirtį ir padidinti pajamas. Tai yra ekonomiškas ir gerai veikiantis sprendimas, dėl ko jis yra naudojamas daugiau nei 21 000 įmonių, tarp jų yra ir brandžių įmonių.

Bankininkystės pramonei keliantis į skaitmeninį pasaulį yra svarbu atitikti klientų keliamus reikalavimus ir poreikius. LiveAgent gali jums padėti.

Pagalbos tarnybos programinė įranga Bankininkystės pramonei

LiveAgent yra programinė įranga, skirta mažoms ir vidutinėms įmonėms, padedanti pagerinti klientų aptarnavimą ir laikyti juos ištikimais prekės ženklui. Jų paslauga yra naudojama daugiau nei 30% sėkmingų įmonių. LiveAgent siūlo alternatyvą kitoms pagalbos tarnybos programinėms įrangoms ir daugiau nei 180 pagalbos tarnybos funkcijų bei virš 40 integracijų suteikia geriausią įmanomą klientų aptarnavimą 24/7. Be to, siūloma pasirinkti tinkamiausias funkcijas ir geriausią kainą naudojant LiveAgent alternatyvas. Taip pat pataroma skirti dėmesį esamiems klientams, o ne tik naujiems. Reikia susikurti paskyrą ir sutikti su terminais ir privatumo politika.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai