Vertinama kiekvienoje pramonės šakoje

Sužinokite, kaip LiveAgent pagerina jūsų sveikatos apsaugos verslą.

  • ✓ Nėra paruošimo mokesčio    
  • ✓ Klientų pagalba 24/7    
Naudoja
Forbes logo
airbus logo
Nascar logo

Padidintas įsitraukimas

Sukurkite teigiamą klientų patirtį, kuri privers jūsų klientus bendrauti.

24%

Sutrumpinkite atsakymų laiką

Pagerinkite pirmojo atsakymo santykį su automatizuotu biletų nukreipimu.

37%

Sumažinkite bilietų apimtį

Sumažinkite pagalbos bilietų spūstį, naudodami žinių bazę.

Industry background

Pagalbos tarnybos programinė įranga Sporto pramonei

Pagerinkite klientų aptarnavimo efektyvumą. Naudokite LiveAgent daugiakanalę pagalbos tarnybą ir internetinių pokalbių programinę įrangą, kuri puikiai atitiks jūsų poreikius. Pranokite klientų lūkesčius.

Sukurkite atsakymų šablonus, kuriuos galite išsiųsti vienu paspaudimu ir pateikti greitus atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus.

Stebėkite savo kliento problemos sprendimo eigą skirtinguose kanaluose, naudojant hibridinį bilietų srautą.

Apsaugokite savo klientų duomenis su šiuolaikinėmis saugumo priemonėmis, įskaitant HTTPS kodavimą, DDoS sušvelninimą ir daugiau.

Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
Slido green logo

Duomenų Saugumas ir Kodavimas

Su sporto pramonės šakai skirtu LiveAgent, jums nereikia rūpintis apie savo duomenų saugumą. Mūsų duomenų centrai randasi JAV ir Europoje bei atitinka GDPR reikalavimus. Duomenys apie jūsų klientus yra saugiose rankose – kaip ir visas jūsų verslo ir klientų aptarnavimo departamentas.

woman meditating-illustration
woman exercising-illustration

Suteikite geresnę patirtį

Kiekvienas klientas pageidauja tik specialiai jam / jai pritaikytos patirties. Teikite išskirtinį klientų aptarnavimą su sporto pramonės šakai skirtu LiveAgent ir sukurkite savo lojalių klientų bazę. Patalpinkite internetinius pokalbius, įdiekite skambučių centrą ir sukurkite žinių bazę… Maksimaliai išnaudokite savo pagalbos komandą!

Pagalba paskiriant asmeninius susitikimus

Pati efektyviausia ir produktyviausia treniruotė yra su asmeniniu treneriu. Būkite šalia savo klientų tiksliai tuo laiku, kai jiems reikalinga pagalba ar malonus pokalbis.Sporto pramonės šakai skirtas LiveAgent įsiklauso į jūsų poreikius ir prisitaiko prie jūsų norų.

woman working out with trainer-illustration

Sutaupykite daugiau su LiveAgent

Išanalizuokte ir palyginkite LiveAgent su kitais pagalbos tarnybos sprendimais, ir išsirinkite jūsų pramonės šakai siūlantį tinkamsiausias funkcijas ir geriausią kainą.

Daugiau, nei 21 000 įmonių negali klysti

Peržiūrėkite mūsų sėkmės istorijas ir liudijimus, bei sužinokite, kaip LiveAgent gali pagerinti jūsų klientų aptarnavimą ir padidinti klientų pasitenkinimą.

Jūs Būsite Gerose Rankose!

"Ar žinojote, ką bendro turi Huawei, BMW, Yamaha ir O2? Atspėjote teisingai... LiveAgent!"

Dabar išbandykite nemokamai Nereikalaujama Kreditinė Kortelė
G2 Crowd
Capterra
GetApp
Susiję straipsniai suSveikatos Apsauga
Naudodamosi klientų pasiūlymais ir atsiliepimų lenta, įmonės gali kurti į klientus orientuotus produktus, kurie geriau jiems pasitarnauja ir sprendžia jų problemas.

Kaip sukurti atsiliepimų ir pasiūlymų lentą

Įmonė LiveAgent siūlo klientams atsiliepimų sistema ir grįžtamąjį ryšį elektroniniu paštu, kad pritrauktų naujus klientus. Klientams siūloma galimybė palikti atsiliepimus ir pasiūlymus.

Ar ieškote ko nors, kas išplėstų jūsų pagalbos centro galimybes? Peržiūrėkite pagrindines „LiveAgent“ funkcijas ir privalumus dabar arba prisiregistruokite nemokamam bandymui.

Ieškote „Extend“ alternatyvos?

Su „LiveAgent“ galite pakelti klientų aptarnavimą į kitą lygį. Teikite aptarnavimą elektroniniu paštu, tiesioginiu pokalbiu, socialiniuose tinkluose ir skambučių centre su daugybės funkcijų sprendimu.

Naudodami LiveAgent, 26% pagerinkite savo atsakymo laiką. Jūsų klientai bus patenkinti, o pardavimai pradės augit. Išmeginkite LiveAgent jau šiandien.

Norite padidinti atsakymų greitį?

LiveAgent yra labiausiai peržiūrima ir #1 vertinama pagalbos tarnybos programinė įranga smulkioms įmonėms 2020 metais, kurias renkasi daugiau nei 21 000 įmonių. Ji siūlo daugiau nei 180 funkcijų ir 40 integracijų bei lengvai pritaikoma verslo reikalavimams.

Norint teikti geresnę pagalbą, būtina turėti daugiau informacijos apie klientus. Vienas iš būdų ją gauti yra kliento forma.

Kliento forma

"LiveAgent yra klientų aptarnavimo programinė įranga su daugybe funkcijų ir integracijomis, užtikrinanti aukštą aptarnavimą ir efektyvumą."

Jei ieškote galingos „Kayako“ alternatyvos, apsvarstykite „LiveAgent“. Jame yra greičiausias pokalbių valdiklis rinkoje ir daugiau nei 179 naudingos pagalbos centro funkcijos

Ieškote „Kayako“ alternatyvos?

„LiveAgent“ programinė įranga turi 43 skirtingų kalbų vertimus ir palaiko kalbų valdiklius. Esame daugiakalbiai ir padėsime pašalinti užsienio kalbų barjerą jūsų ir klientų tarpui.

„Liveagent“ yra geriausias klientų aptarnavimo sprendimas jūsų verslui. Teikite aptarnavimą įvairiais kanalais. Teikite pagalbą naudodami geriausius įrankius ir palengvinkite darbo eigą naudodami puikią bilietų sistemą. Viena iš priežasčių, kodėl įmonės pereina į „Liveagent“, yra tiesioginiai pokalbiai internetu. Mūsų tiesioginių pokalbių valdiklis yra greičiausias rinkoje, o pokalbių rodymo greitis yra 2.5 sekundės.

Ieškote „Vocalcom“ alternatyvos?

„LiveAgent“ yra labai populiari klientų aptarnavimo sistema, kuri siūlo daugybę funkcijų, jų integracijų ir puikų aptarnavimą. Kai kurie vartotojai patiria problemų su „Zendesk“ ir išsirenka „LiveAgent“ dėl geresnio funkcionalumo, stabilumo ir kainų. Dauguma naudotojų teigia, kad perėjimas prie „LiveAgent“ buvo puikus sprendimas.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai