Vertinama kiekvienoje pramonės šakoje

Sužinokite, kaip LiveAgent pagerina jūsų sveikatos apsaugos verslą.

  • ✓ Nėra paruošimo mokesčio    
  • ✓ Klientų pagalba 24/7    
Naudoja
Forbes logo
airbus logo
Nascar logo

Padidintas įsitraukimas

Sukurkite teigiamą klientų patirtį, kuri privers jūsų klientus bendrauti.

24%

Sutrumpinkite atsakymų laiką

Pagerinkite pirmojo atsakymo santykį su automatizuotu biletų nukreipimu.

37%

Sumažinkite bilietų apimtį

Sumažinkite pagalbos bilietų spūstį, naudodami žinių bazę.

Industry background

Pagalbos tarnybos programinė įranga Sporto pramonei

Pagerinkite klientų aptarnavimo efektyvumą. Naudokite LiveAgent daugiakanalę pagalbos tarnybą ir internetinių pokalbių programinę įrangą, kuri puikiai atitiks jūsų poreikius. Pranokite klientų lūkesčius.

Sukurkite atsakymų šablonus, kuriuos galite išsiųsti vienu paspaudimu ir pateikti greitus atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus.

Stebėkite savo kliento problemos sprendimo eigą skirtinguose kanaluose, naudojant hibridinį bilietų srautą.

Apsaugokite savo klientų duomenis su šiuolaikinėmis saugumo priemonėmis, įskaitant HTTPS kodavimą, DDoS sušvelninimą ir daugiau.

Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
Slido green logo

Duomenų Saugumas ir Kodavimas

Su sporto pramonės šakai skirtu LiveAgent, jums nereikia rūpintis apie savo duomenų saugumą. Mūsų duomenų centrai randasi JAV ir Europoje bei atitinka GDPR reikalavimus. Duomenys apie jūsų klientus yra saugiose rankose – kaip ir visas jūsų verslo ir klientų aptarnavimo departamentas.

woman meditating-illustration
woman exercising-illustration

Suteikite geresnę patirtį

Kiekvienas klientas pageidauja tik specialiai jam / jai pritaikytos patirties. Teikite išskirtinį klientų aptarnavimą su sporto pramonės šakai skirtu LiveAgent ir sukurkite savo lojalių klientų bazę. Patalpinkite internetinius pokalbius, įdiekite skambučių centrą ir sukurkite žinių bazę… Maksimaliai išnaudokite savo pagalbos komandą!

Pagalba paskiriant asmeninius susitikimus

Pati efektyviausia ir produktyviausia treniruotė yra su asmeniniu treneriu. Būkite šalia savo klientų tiksliai tuo laiku, kai jiems reikalinga pagalba ar malonus pokalbis.Sporto pramonės šakai skirtas LiveAgent įsiklauso į jūsų poreikius ir prisitaiko prie jūsų norų.

woman working out with trainer-illustration

Sutaupykite daugiau su LiveAgent

Išanalizuokte ir palyginkite LiveAgent su kitais pagalbos tarnybos sprendimais, ir išsirinkite jūsų pramonės šakai siūlantį tinkamsiausias funkcijas ir geriausią kainą.

Daugiau, nei 21 000 įmonių negali klysti

Peržiūrėkite mūsų sėkmės istorijas ir liudijimus, bei sužinokite, kaip LiveAgent gali pagerinti jūsų klientų aptarnavimą ir padidinti klientų pasitenkinimą.

Jūs Būsite Gerose Rankose!

"Ar žinojote, ką bendro turi Huawei, BMW, Yamaha ir O2? Atspėjote teisingai... LiveAgent!"

Dabar išbandykite nemokamai Nereikalaujama Kreditinė Kortelė

DUK

Kodėl sveikatos apsaugos įmonei reikalinga pagalbos tarnybos programinė įranga?

Sveikatos apsaugos verslui skirta pagalbos tarnybos programinė įranga gali padidinti personalo efektyvumą ir produktyvumą ir padėti suteikti aukščiausio lygio klientų pasitenkinimą.

Kodėl sveikatos apsaugos verslas turėtų pasirinkti LiveAgent, kaip pagalbos tarnybos programinę įrangą?

Sveikatos apsaugos įmonės gali pasinaudoti LiveAgent vartotojui draugiška aplinka ir paslaugiu personalu. LiveAgent yra debesų kompiuterija pagrįsta programinė įranga, kuri gali padėti sutaupyti laiką, pinigus ir palaikyti klientų pasitenkinimą.

Kokią naudą sveikatos apsaugos įmonė gali gauti iš LiveAgent?

Naudodamos LiveAgent, sveikatos apsaugos įmonės gali geriau suprasti į juos besikreipiančius savo klientus. Dėl to, greitesnis atsakymas į bilietus suteiks geresnį klientų aptarnavimą ir padidins pardavimus.

Related Articles to Sveikatos Apsauga
Padidinkite klientų įsitraukimą siūlydami suasmenintą daugiakanalę pagalbą. Suteikite savo klientams malonius pojūčius, kas kartą bendraujant su jūsų įmone.

Padidinkite įsitraukimą su LiveAgent

80% vartotojų yra linkę įsigyti iš prekės ženklo, kuris suteikia suasmenintą patirtį, o 48% išmaniųjų telefonų naudotojų yra linkę įsigyti iš įmonių, kurių mobiliosiose svetainėse yra mokomoji medžiaga. Taip pat siūlome migracijos paslaugas iš populiariausių pagalbos tarnybų sprendimų, kad klientai būtų laimingi.

LiveAgent apjungia puikius internetinius pokalbius, bilietavimą ir automatizaciją. Pagerinkite savo rinkodarą su LiveAgent pagalbos tarnybos programine įranga.

Norite pagerinti savo rinkodaros reputaciją?

LiveAgent yra galinga pagalbos tarnybos programinė įranga, kuri padeda efektyviai išspręsti klientų užklausas iš skirtingų kanalų ir padidina klientų triukšmo lygį, lojalumą ir sumažina nutrauktų sutarčių kiekį. Ją galima integruoti į jūsų svetainę ir socialinius tinklus, taigi tai gali padėti pritraukti naujų klientų ir pagerinti prekės ženklo žinomumą.

Ar klientams, naudojantiems jūsų svetainės talpinimo paslaugas, reikia geresnės pagalbos? Suteikite tai jiems su tinkama programine įranga. Išbandykite „LiveAgent“ 14 dienų nemokamai be jokių išankstinių įsipareigojimų.

Pagalbos tarnybos programinė įranga, skirta svetainių talpinimo pramonei

Svarbu tvarka ir gražūs kūrimi kanalai, kad klientai galėtų susisiekti. LiveAgent yra sprendimas, kuris gali padėti geriausiai pasirinkti jūsų verslo reikmėms.

Be įspūdingų konstrukcijų ir statinių statymo, jūs taip pat galite statyti lojalių klientų duomenų bazę. Sužinokite, kaip suvaldyti LiveAgent galią.

Pagalbos tarnybos programinė įranga Nekilnojamojo Turto sektoriui

LiveAgent yra pagalbos tarnybos programinė įranga, kuri padeda nekilnojamojo turto agentams atsakyti į klientų užklausas greitai ir efektyviai. Tai leidžia agentams sutelkti dėmesį į klientus ir pagerinti visų užklausų valdymą, kad būtų suteikta puiki klientų aptarnavimo patirtis ir padidintos pajamos.

LiveAgent apjungia puikius internetinius pokalbius, bilietavimą ir automatizaciją, kurie leidžia suteikti išskirtinį aptarnavimą. Padidinkite savo pardavimus su LiveAgent jau šiandien.

Neturite išeičių? Padidinkite pardavimus su LiveAgent!

LiveAgent klientų aptarnavimo programinė įranga padeda bendrovėms padidinti pardavimus teikiant puikų klientų aptarnavimą. Taip pat LiveAgent sprendimas padidina klientų pasitenkinimą, klientų išlaikymą, taupo laiką ir sumažina su klientų aptarnavimu susijusias išlaidas. Geras pardavimų padidėjimas nuo 5% iki 10% gali būti laikomas geru. LiveAgent siūlo nemokamą 7 arba 30 dienų bandymą, prieiga prie klientų aptarnavimo yra prieinama 24/7, ir paslaugos atsisakyti galima bet kuriuo metu.

Naudodami LiveAgent, 26% pagerinkite savo atsakymo laiką. Jūsų klientai bus patenkinti, o pardavimai pradės augit. Išmeginkite LiveAgent jau šiandien.

Norite padidinti atsakymų greitį?

Įmonės ir vartotojai dalijosi teigiamais atsiliepimais apie „LiveAgent“ klientų aptarnavimo sistemą, palyginti su konkurentu „Zendesk“. Jie patenkinti funkcionalumu, integracija su socialiniais tinklais, stabilumu ir galimybe naudoti skaičiuokles el. laiškuose. Kainos yra prieinamos, o klientų aptarnavimo komanda padeda 24/7.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai