Vertinama kiekvienoje pramonės šakoje

Sužinokite, kaip LiveAgent pagerina jūsų sveikatos apsaugos verslą.

  • ✓ Nėra paruošimo mokesčio
  • ✓ Klientų pagalba 24/7
Naudoja
Forbes logo
airbus logo
Nascar logo

Padidintas įsitraukimas

Sukurkite teigiamą klientų patirtį, kuri privers jūsų klientus bendrauti.

24%

Sutrumpinkite atsakymų laiką

Pagerinkite pirmojo atsakymo santykį su automatizuotu biletų nukreipimu.

37%

Sumažinkite bilietų apimtį

Sumažinkite pagalbos bilietų spūstį, naudodami žinių bazę.

Industry background

Pagalbos tarnybos programinė įranga Sporto pramonei

Pagerinkite klientų aptarnavimo efektyvumą. Naudokite LiveAgent daugiakanalę pagalbos tarnybą ir internetinių pokalbių programinę įrangą, kuri puikiai atitiks jūsų poreikius. Pranokite klientų lūkesčius.

Sukurkite atsakymų šablonus, kuriuos galite išsiųsti vienu paspaudimu ir pateikti greitus atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus.

Stebėkite savo kliento problemos sprendimo eigą skirtinguose kanaluose, naudojant hibridinį bilietų srautą.

Apsaugokite savo klientų duomenis su šiuolaikinėmis saugumo priemonėmis, įskaitant HTTPS kodavimą, DDoS sušvelninimą ir daugiau.

Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
eSky logo
Slido green logo

Duomenų Saugumas ir Kodavimas

Su sporto pramonės šakai skirtu LiveAgent, jums nereikia rūpintis apie savo duomenų saugumą. Mūsų duomenų centrai randasi JAV ir Europoje bei atitinka GDPR reikalavimus. Duomenys apie jūsų klientus yra saugiose rankose – kaip ir visas jūsų verslo ir klientų aptarnavimo departamentas.

woman meditating-illustration
woman exercising-illustration

Suteikite geresnę patirtį

Kiekvienas klientas pageidauja tik specialiai jam / jai pritaikytos patirties. Teikite išskirtinį klientų aptarnavimą su sporto pramonės šakai skirtu LiveAgent ir sukurkite savo lojalių klientų bazę. Patalpinkite internetinius pokalbius, įdiekite skambučių centrą ir sukurkite žinių bazę… Maksimaliai išnaudokite savo pagalbos komandą!

Pagalba paskiriant asmeninius susitikimus

Pati efektyviausia ir produktyviausia treniruotė yra su asmeniniu treneriu. Būkite šalia savo klientų tiksliai tuo laiku, kai jiems reikalinga pagalba ar malonus pokalbis.Sporto pramonės šakai skirtas LiveAgent įsiklauso į jūsų poreikius ir prisitaiko prie jūsų norų.

woman working out with trainer-illustration

Sutaupykite daugiau su LiveAgent

Išanalizuokte ir palyginkite LiveAgent su kitais pagalbos tarnybos sprendimais, ir išsirinkite jūsų pramonės šakai siūlantį tinkamsiausias funkcijas ir geriausią kainą.

Daugiau, nei 21 000 įmonių negali klysti

Peržiūrėkite mūsų sėkmės istorijas ir liudijimus, bei sužinokite, kaip LiveAgent gali pagerinti jūsų klientų aptarnavimą ir padidinti klientų pasitenkinimą.

Susiję straipsniai suSveikatos Apsauga
Ataskaitos, dar vadinamos analitika, jums suteikia bendras įžvalgas apie tai, kas vyksta jūsų paskyroje. LiveAgent siūlo išsamias ataskaitas.

Ataskaitos

LiveAgent yra klientų aptarnavimo programinė įranga, kuri teikia išsamias ataskaitas, integruotą el. pašto valdymą ir kitas funkcijas. Tai padeda gerinti klientų patirtį ir išlaikyti ilgalaikius santykius. Sistemoje taip pat yra veiklos žurnalas, žinių bazė ir galimybė eksportuoti ataskaitas į CSV formatą.

677682 Custom Roles Available Permissions

Custom roles available permissions

LiveAgent is an integrated customer support software with various features. It offers ticketing system, live chat, social helpdesk, and voice helpdesk. It also provides custom roles for agents with different permissions.

Jūsų klientams reikalinga pagalba atostogų ir kelionių metų? Jums reikalinga teisinga programinė įranga. Išbandykite LiveAgent 14 dienų nemokamai, be jokių paslėptų mokesčių.

Pagalbos tarnybos programinė įranga Kelionių Pramonei

LiveAgent siūlo pagalbos tarnybos programinę įrangą, pagerindama klientų aptarnavimą ir laikydama juos ištikimais prekės ženklui. Taip pat teikia alternatyvą kitoms programinėms įrangoms bei daugiau nei 180 funkcijų ir 40 integracijų. Su LiveAgent galite padidinti pardavimus ir pagerinti klientų aptarnavimo kokybę.

Ar norite pereiti iš „Outlook“ į unifikuotą klientų aptarnavimo sprendimą? Pažvelkite ir sužinokite daugiau apie duomenų perkėlimą į „LiveAgent“.

Keliatės iš „Outlook“?

LiveAgent yra daugiafunkcinė programa, padedanti pagerinti klientų patirtį, palaikyti daug kalbų ir integraciją su socialiniais tinklais. Vartotojai giria greitą atsakymą, kuris padėjo pagerinti klientų konversijų rodiklį. Tai ekonomiškas sprendimas, leidžiantis atsakyti į didelį aptarnavimo užklausų kiekį skirtingais kanalais.

Svarstote apie LiveAgent pagalbos tarnybos programinę įrangą? Užpildykite savo informaciją ir pradėkite Nemokamą Bandymą, jokių paslėptų eilučių ir nereikalaujama kreditinės kortelės informacija.

Pradėkite nemokamą išbandymą jau šiandien

The given text is promoting LiveAgent, a customer service software that offers various tools such as VoIP phone systems, inbound call center software, complaint management, and email management. The text provides information on the company's history, awards, and partnerships, as well as offering a free trial and demo. Contact options include a contact form, messenger, and WhatsApp chat. The text concludes with a request to accept the use of cookies before engaging in contact.

„LiveAgent“ nemokama tiesioginių pokalbių programinė įranga leidžia bendrauti ir efektyviai paversti svetainės lankytojus klientais. Naudokite greičiausią pokalbių valdiklį.

Ar jums reikia nemokamos tiesioginių pokalbių programinės įrangos?

"LiveAgent" yra daugiafunkcinė programa, suteikianti klientams greitą aptarnavimą ir lankstumą per įvairius kanalus. Tai vertinama geriausiai 2019 ir 2020 metais, o daugybė funkcijų padeda pagerinti klientų patirtį ir reputaciją. Integracija su populiariais socialiniais tinklais suteikia galimybę efektyviai valdyti klientų komunikaciją ir laikyti juos ištikimais prekės ženklui.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

Start Free Trial x