Vertinama kiekvienoje pramonės šakoje

Sužinokite, kaip LiveAgent pagerina jūsų statybų ir nekilnojamojo turto verslą.

  • ✓ Nėra paruošimo mokesčio
  • ✓ Klientų aptarnavimas 24/7
Naudoja
Forbes logo
airbus logo
Nascar logo

Padidinkite įsitraukimą

Sukurkite teigiamą klientų patirtį, kuri paskatins jūsų klientus bendrauti.

24%

Sutrumpinkite atsakymo laiką

Pagerinkite pirmojo atsakymo rodiklius su automatizuotu bilietų nukreipimu.

37%

Sumažinkite bilieto apimtį

Sumažinkite pagalbos bilietų srautus, naudodami žinių bazę.

Industry background

Pagalbos tarnybos programinė įranga Nekilnojamojo Turto sektoriui

Sukurkite nepriekaištingą klientų aptarnavimą su LiveAgent. Laiku ištieskite pagalbos ranką savo būsimiems nuosavybės pirkėjams, naudodami realaus laiko internetinius pokalbius.

  • Leader in issue tracking software badge

Atsakykite į savo potencialių pirkėjų klausimus naudodami internetinius ar vaizdo pokalbius, pirkėjams naršant jūsų namų kataloge.

Pateikite žaibiškus atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus, naudodami atsakymų ir el. laiškų šablonus.

Stebėkite savo svetainės lankytojų elgseną ir reikiamu momentu pakvieskite juos pokalbiui.

Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
eSky logo
Slido green logo

Padidinkite savo įmonės vertę

Labiau patenkinti jūsų nekilnojamojo turto bendrovės klientai reiškia didesnę vertę ir atstovavimą rinkoje. Jūsų klientai tikisi geriausios vertės ir aptarnavimo, todėl neturėtumėte pasitenkinti vidutinybėmis. Daugiakanalė pagalbos tarnybos programinė įranga gali padidinti jūsų pajamas ir sukurti lojalių klientų ratą.

real estate-illustration
house-illustration

Parduokite daugiau nuosavybės naudodami internetinius pokalbius

Naudodami realaus laiko internetinius pokalbius, laiku suteikite reikiamą informaciją savo būsimiems nuosavybės pirkėjams. Nėra jokio porekio kelias valandas laukti, kol pateiksite atsakymą į klausimą. Naudodami nekilnojamojo turto sektoriui skirtą pagalbos tarnybą, padidinkite patenkintų klientų skaičių ir savo rinkos dalį.

Sužinoti daugiau

Statykite plyta po plytos

Lankstumas ir galimybė prisitaikyti ateities namus yra vienas iš esminių veiksnių jūsų klientams, apsisprendžiant dėl savo svajonių namų įsigijimo. Su LiveAgent jūs turite pakankamai laisvės pritaikyti savo klientų aptarnavimą esamiems poreikiams. Renkatės internetinius pokalbius realiuoju laiku? Užskaityta. Galbūt integruotą skambučių centrą? Susisiekite su mumis ir mes jums padėsime.

building a house-illustration

Užsisakykite demonstraciją jums patogiu metu

Suplanuokite demonstraciją

Pasikalbėkite su LiveAgent pardavimo vadybininku

Gaukite konkurencinę pagalbą ir susitarkite dėl asmeninio pokalbio su mūsų klientų sėkmės atstovais, bei sužinokite, kokią naudą jūsų įmonei gali suteikti LiveAgent.

Pristatymo metu sužinosite

  • Kaip su LiveAgent pasiekti savo verslo tikslų
  • Kuris planas jums yra tinkamiausias, remiantis jūsų verslo tikslais
  • Kaip veikia LiveAgent
  • Gausite atsakymus į bet kokius klausimus, susijusius su kainodara, aptarnavimu, integracijomis ir funkcijomis
ir daug daugiau…

“Kreipkitės į kiekvieną klientą su idėja jiems padėti išspręsti problemą ar pasiekti tikslų, o ne su ketinimais parduoti produktą ar paslaugą.” – Brian Tracy

Andrej Saxon, Pardavimų vadovas

Forbes logo
airbus logo
Nascar logo

Save more with LiveAgent

Išanalizuokte ir palyginkite LiveAgent su kitais pagalbos tarnybos sprendimais, ir išsirinkite jūsų pramonės šakai siūlantį tinkamsiausias funkcijas ir geriausią kainą.

Daugiau, nei 21 000 įmonių negali klysti

Peržiūrėkite mūsų sėkmės istorijas ir liudijimus, bei sužinokite apie teigiamą pagalbos tarnybos programinės įrangos taikymo įtaką, Nekilnojamojo Turto pramonėje.

Susiję straipsniai suStatyba ir Nekilnojamasis Turtas
Learn with LiveAgent. We share articles about customer service, live chat software, call center setup, self-service support, and more!

Pagalba

LiveAgent siūlo įvairias klientų aptarnavimo programinės įrangos ir komunikacijos kanalus, įskaitant skambučius, pokalbius ir socialinius tinklus. Taip pat suteikia galimybę registruotis demonstracijai ir gauti naujienas apie atnaujinimus bei nuolaidas. Teikiama galimybė susisiekti su jais per kontaktinę formą, internetinius pokalbius arba skambučius.

415713 How To Setup And Create Contacts In LiveAgent

How to setup and create Contacts in LiveAgent

LiveAgent is a versatile customer support software with features like live chat, social helpdesk, and voice helpdesk. It is cloud-based and secure with SSL safety. It also offers various integrations and plugins, and a free trial.

485115 How To Create Contact Groups In LiveAgent

How to create Contact groups in LiveAgent

Learn how to create and manage Contact groups in LiveAgent to easily sort your business Contacts. Follow video or text instructions to set up and use Contact groups effectively.

677682 Custom Roles Available Permissions

Custom roles available permissions

LiveAgent is an integrated customer support software with various features. It offers ticketing system, live chat, social helpdesk, and voice helpdesk. It also provides custom roles for agents with different permissions.

752568 Using Contact Groups To Answer VIP Customers Faster

Using Contact Groups to Answer VIP Customers Faster

Using Contact Groups allows prioritizing VIP customers, creating specialized departments, and triggering rules for faster customer support.

Learn with LiveAgent. We share articles about customer service, live chat software, call center setup, self-service support, and more!

Apžvalgos

Peržiūrėkite produktų apžvalgas iš pramonės pusės ir išbandykite visus bendravimo kanalus, kol jūsų „LiveAgent“ ruošiama. Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

Start Free Trial x