Vertinama kiekvienoje pramonės šakoje

Sužinokite, kaip LiveAgent pagerina jūsų statybų ir nekilnojamojo turto verslą.

  • ✓ Nėra paruošimo mokesčio    
  • ✓ Klientų aptarnavimas 24/7    
Naudoja
Forbes logo
airbus logo
Nascar logo

Padidinkite įsitraukimą

Sukurkite teigiamą klientų patirtį, kuri paskatins jūsų klientus bendrauti.

24%

Sutrumpinkite atsakymo laiką

Pagerinkite pirmojo atsakymo rodiklius su automatizuotu bilietų nukreipimu.

37%

Sumažinkite bilieto apimtį

Sumažinkite pagalbos bilietų srautus, naudodami žinių bazę.

Industry background

Pagalbos tarnybos programinė įranga Nekilnojamojo Turto sektoriui

Sukurkite nepriekaištingą klientų aptarnavimą su LiveAgent. Laiku ištieskite pagalbos ranką savo būsimiems nuosavybės pirkėjams, naudodami realaus laiko internetinius pokalbius.

Atsakykite į savo potencialių pirkėjų klausimus naudodami internetinius ar vaizdo pokalbius, pirkėjams naršant jūsų namų kataloge.

Pateikite žaibiškus atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus, naudodami atsakymų ir el. laiškų šablonus.

Stebėkite savo svetainės lankytojų elgseną ir reikiamu momentu pakvieskite juos pokalbiui.

Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
Slido green logo

Padidinkite savo įmonės vertę

Labiau patenkinti jūsų nekilnojamojo turto bendrovės klientai reiškia didesnę vertę ir atstovavimą rinkoje. Jūsų klientai tikisi geriausios vertės ir aptarnavimo, todėl neturėtumėte pasitenkinti vidutinybėmis. Daugiakanalė pagalbos tarnybos programinė įranga gali padidinti jūsų pajamas ir sukurti lojalių klientų ratą.

real estate-illustration
house-illustration

Parduokite daugiau nuosavybės naudodami internetinius pokalbius

Naudodami realaus laiko internetinius pokalbius, laiku suteikite reikiamą informaciją savo būsimiems nuosavybės pirkėjams. Nėra jokio porekio kelias valandas laukti, kol pateiksite atsakymą į klausimą. Naudodami nekilnojamojo turto sektoriui skirtą pagalbos tarnybą, padidinkite patenkintų klientų skaičių ir savo rinkos dalį.

Statykite plyta po plytos

Lankstumas ir galimybė prisitaikyti ateities namus yra vienas iš esminių veiksnių jūsų klientams, apsisprendžiant dėl savo svajonių namų įsigijimo. Su LiveAgent jūs turite pakankamai laisvės pritaikyti savo klientų aptarnavimą esamiems poreikiams. Renkatės internetinius pokalbius realiuoju laiku? Užskaityta. Galbūt integruotą skambučių centrą? Susisiekite su mumis ir mes jums padėsime.

building a house-illustration

Užsisakykite demonstraciją jums patogiu metu

Suplanuokite demonstraciją

Pasikalbėkite su LiveAgent pardavimo vadybininku

Gaukite konkurencinę pagalbą ir susitarkite dėl asmeninio pokalbio su mūsų klientų sėkmės atstovais, bei sužinokite, kokią naudą jūsų įmonei gali suteikti LiveAgent.

Pristatymo metu sužinosite

  • Kaip su LiveAgent pasiekti savo verslo tikslų
  • Kuris planas jums yra tinkamiausias, remiantis jūsų verslo tikslais
  • Kaip veikia LiveAgent
  • Gausite atsakymus į bet kokius klausimus, susijusius su kainodara, aptarnavimu, integracijomis ir funkcijomis

ir daug daugiau…

“Kreipkitės į kiekvieną klientą su idėja jiems padėti išspręsti problemą ar pasiekti tikslų, o ne su ketinimais parduoti produktą ar paslaugą.” – Brian Tracy

Andrej Saxon, Pardavimų vadovas

Forbes logo
airbus logo
Nascar logo

Save more with LiveAgent

Išanalizuokte ir palyginkite LiveAgent su kitais pagalbos tarnybos sprendimais, ir išsirinkite jūsų pramonės šakai siūlantį tinkamsiausias funkcijas ir geriausią kainą.

Daugiau, nei 21 000 įmonių negali klysti

Peržiūrėkite mūsų sėkmės istorijas ir liudijimus, bei sužinokite apie teigiamą pagalbos tarnybos programinės įrangos taikymo įtaką, Nekilnojamojo Turto pramonėje.

Jūs Būsite Gerose Rankose!

"Ar žinojote, ką bendro turi Huawei, BMW, Yamaha ir O2? Atspėjote teisingai... LiveAgent!"

Dabar išbandykite nemokamai Nereikalaujama Kreditinė Kortelė

DUK

Kodėl nekilnojamojo turto agentūros turėtų naudoti pagalbos tarnybos progrmainę įrangą?

Pagalbos tarnybos programinė įranga jums padeda valdyti klientų užklausas pačiu efektyviausiu būdu, įskaitant ir klientų problemų stebėjimą keliuose kanaluose.

Kodėl jūsų nekilnojamojo turto agentūra turėtų rinktis LiveAgent?

Nekilnojamojo turto agentūroms LiveAgent teikia pagalbos tarnybos bilietavimo programinę įrangą, kuri užtikrina greitą ir efektyvų atsakymą į kliento pateiktą užklausą. Be to, ji leidžia agentams sutelkti dėmesį į klientus, o ne į kompiuterį.

Kokios yra LiveAgent naudojimo naudos?

LiveAgent yra pilnavertė pagalbos tarnybos programinė įranga, kuri padeda jums suteikti puikią klientų aptarnavimo patirtį, taupo lėšas, didina pajamas ir mažina sutarčių nutraukimo rodiklius.

Related Articles to Statyba ir Nekilnojamasis Turtas
Puikus klientų aptarnavimas prasideda nuo tinkamo aptarnavimo tarnybų programinių įrangų palyginimo. Išbandykite „LiveAgent“ platformą 14 dienų nemokamai. Kurkite santykius ir skatinkite pardavimus.

Norite palyginti aptarnavimo tarnybų programinės įrangos alternatyvas?

Šiame tekste teikiama informacija apie skirtingus programų ir platformų sprendimus, susijusius su tiesioginiu pokalbiu, bilietų tvarkymu, skambučių centre ir socialinių tinklų aptarnavimo tarnyba. Suteikiami palyginimai pagal funkcionalumą, vartotojų įvertinimus, kainas ir patogumą naudotis, siekiant padėti vartotojams rasti geriausią sprendimą, kuris atitiktų jų individualius poreikius.

Ar klientams, naudojantiems jūsų svetainės talpinimo paslaugas, reikia geresnės pagalbos? Suteikite tai jiems su tinkama programine įranga. Išbandykite „LiveAgent“ 14 dienų nemokamai be jokių išankstinių įsipareigojimų.

Pagalbos tarnybos programinė įranga, skirta svetainių talpinimo pramonei

Svarbu tvarka ir gražūs kūrimi kanalai, kad klientai galėtų susisiekti. LiveAgent yra sprendimas, kuris gali padėti geriausiai pasirinkti jūsų verslo reikmėms.

Jei ieškote galingos alternatyvos „Freshdesk“ sistemai, siūlome išbandyti „LiveAgent“. „LiveAgent“ turi daugiau nei 179 pagalbos centro funkcijas ir jas siūlo už konkurencingą kainą

Ieškotealternatyvos „Freshdesk“ aptarnavimo tarnybos programai?

Išspręskite klientų užsakymus greičiau su automatizavimo taisyklėmis ir rinkite atsiliepimus siekdami puikaus klientų aptarnavimo. Prijunkite programinę įrangą ir trečiųjų šalių įrankius, kad sukurtumėte integracijas su LiveAgent. Suteikite klientams daugiau galimybių bendrauti per socialinius tinklus ir derinkite el. paštus su LiveAgent. Teikite aukštos kokybės aptarnavimą per skambučių centrą ir žinių bazę. LiveAgent turi daugybę funkcijų ir integracijų, pritaikytų jūsų aptarnavimo poreikiams.

„LiveAgent“ yra ekonomiškesnis, palyginti su kita pagalbos centro įranga. Jame yra daugiau nei 175 pagalbos centro funkcijos ir daugiau nei 40 integracijų. Sužinokite daugiau.

Ieškote „LiveHelpNow“ alternatyvos?

Šis tekstas skelbia apie geriausiai įvertintą ir daugiausiai apžvalgų turintį pagalbos centro sprendimą, LiveAgent, kuris teikia paslaugas daugiau nei 150 mln. vartotojų ir 40 tūkst. verslų visame pasaulyje. Siūloma naudoti šį pasirinkimą rinkos lyderiams ir skirti dėmesio esamiems klientams, taip pat pasirinkti tinkamiausias funkcijas ir geriausią kainą naudojant LiveAgent alternatyvas. Tekstas taip pat informuoja apie LiveAgent įdiegimo būklę ir jo funkcionalumą.

Automobilių pramonei skirtas LiveAgent jums suteikia daug galimybių palaikyti ryšius su savo lojaliais klientais, naudojant galingus įrankius ir funkcijas.

Pagalbos tarnybos programinė įranga Automobilių pramonei

LiveAgent yra lanksti ir išsami pagalbos tarnybos programinė įranga, kuri padeda spręsti klientų problemas ir suteikia galimybę peržiūrėti problemų sprendimo istoriją. Ji tinka automobilių pramonės verslui, nes leidžia išsaugoti klientus ir lengvai pritaikoma bet kokioje verslo aplinkoje.

Naudodami LiveAgent, 26% pagerinkite savo atsakymo laiką. Jūsų klientai bus patenkinti, o pardavimai pradės augit. Išmeginkite LiveAgent jau šiandien.

Norite padidinti atsakymų greitį?

Įmonės ir vartotojai dalijosi teigiamais atsiliepimais apie „LiveAgent“ klientų aptarnavimo sistemą, palyginti su konkurentu „Zendesk“. Jie patenkinti funkcionalumu, integracija su socialiniais tinklais, stabilumu ir galimybe naudoti skaičiuokles el. laiškuose. Kainos yra prieinamos, o klientų aptarnavimo komanda padeda 24/7.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai