Vertinama kiekvienoje pramonės šakoje

Sužinokite, kaip LiveAgent pagerina jūsų automobilių pramonės verslą.

  • ✓ Nėra paruošimo mokesčio    
  • ✓ Klientų aptarnavimas 24/7    
Naudoja
Forbes logo
airbus logo
Nascar logo

Padidinkite įsitraukimą

Sukurkite teigiamą klientų patirtį, kuri paskatins jūsų klientus bendrauti.

24%

Sutrumpinkite atsakymo laiką

Pagerinkite pirmojo atsakymo rodiklius, naudodami automatizuotą bilietų nukreipimą.

37%

Sumažinkite bilietų apimtį

Sumažinkite pagalbos bilietų srautą, naudodami žinių bazę.

Industry background

Pagalbos tarnybos programinė įranga Automobilių pramonei

Užsisekite saugos diržus ir aplenkite savo konkurentus su LiveAgent – geriausia pagalbos tarnybos ir internetinių pokalbių programine įranga.

Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
eSky logo
Slido green logo

Sukurkite suasmenintą apsipirkimo patirtį teikdami pagalbą įvairiuose kanaluose, įskaitant telefoną, internetinius pokalbius ir socialinę žiniasklaidą..

Atsakykite į klientų klausimus apie savo transporto priemones realiuoju laiku, tarsi jūs realiai bendrautumėte automobilių salone.

Stebėkite savo svetainės lankytojų elgesį, pradėkite pokalbį, įgykite pasitikėjimą ir užbaikite sandorį.

Pritaikytas klientų aptarnavimas

Kiekvienas klientas yra skirtingas, o jo ar jos poreikiai taip pat skiriasi. Yra geriau iš anksto išsiaiškinti lūkesčius, nei suteikti neteisingą informaciją. Automobilių prekeiviams skirtas LiveAgent jums suteikia daug pasirinkimų, kaip neprarasti ryšio su savo būsimais lojaliais klientais – realiuoju laiku bendraujant jūsų svetainėje įdiegtais internetiniais pokalbiais, integruotu skambučių centru ar senojo kirpimo el. paštu. Su visais šiais skirtingais pasirinkimais, jums gali tikrai pasisekti.

Automotive illustration
Car with two guys illustration

Teikite greitus atsakymus

Kaip ir vis greitesniais tampantys automobiliai, kuriuos pardavinėjate savo klientams, taip ir klientai nori greitesnių atsakymų į savo klausimus. Įprastiniai el. laiškai jau tapo atgyvena, kaip ir automobiliai su garo varikliais. Automobilių prekeiviams skirtas LiveAgent gali leisti pateikti atsakymus realiuoju laiku, atlikus vos porą paspaudimų. Viskas ką reikia atlikti, tai paprasčiausiai patalpinti LiveAgent savo autmobilių svetainėje. Ar žinote, kas dar yra geriau? Naudodami realiuoju laiku pateikiamą projekciją, jūs galite stebėti ką rašo jūsų klientai, dar prieš jiems paspaudžiants siuntimo mygtuką. Argi nepakankamai greitai?

Greičiau pasiekite pirmąją vietą

Jūsų konkurentai niekada nemiega. Tiesą sakant, iš esmės, visa konkurencija niekada nemiega. Užkariaukite pirmąją vietą ir tapkite nugalėtojais, bei aptarnaukite savo klientus naudodami nepalaužiamą pagalbos tarnybos programinę įrangą, nes “Nugalėtojas gauna viską”. Būkite iš tų, kurie veikia iš karto. Nesustokite, judėkite į priekį su automobilių prekeiviams skirtu LiveAgent.

woman and man celebrating winning throphy-illustration

Asmeninė pagalba jūsų kliento kelionėje

Prieš nuspręsdami įsigyti naują automobilį, klientai skiria tam laiko ir kruopščiai apsvarsto kiekvieną pasirinkimą. Pagreitinkite savo automobilių prekiautojo sėkmę su internetiniais pokalbiais. Pamaloninkite savo klientus su nauju bendravimo strategijos modeliu ir leiskite jiems žinoti, kad jūs esate šalia jų 24/7.

Susitarkite dėl demonstracijos jums tinkamiausiu metu

Suplanuokite demonstraciją

Pasikalbėkite su LiveAgent pardavimo vadybininku

Pasinerkite į varžybas ir susitarkite dėl asmeninio skambučio, su vienu iš mūsų klientų sėkmės atstovu, bei sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų įmonei.

Ką sužinosite demonstracijos metu

  • Kaip pasiekti savo verslo tikslus su LiveAgent
  • Kuris planas jums yra tinkamiausias, remiantis jūsų verslo tikslais
  • Kaip veikia LiveAgent
  • Atsakymus į bet kuriuos jūsų klausimus, susijusius su kainodara, aptarnavimu, integracijomis ir funkcijomis

ir dar daugiau…

“Į kiekvieną klientą kreiptis su noru jam ar jai padėti išspręsti problemą ir pasiekti tikslų, o ne parduoti produktą ar paslaugą.” – Brian Tracy

Andrej Saxon, Pardavimų vadovas

Forbes logo
airbus logo
Nascar logo

Sutaupykite daugiau naudodami „LiveAgent“

Analizuokite ir palyginkite „LiveAgent“ su kita klientų aptarnavimo įranga ir pasirinkite tą, kuri atitinka jūsų pramonės šakai reikalingas funkcijas už geriausią kainą.

Daugiau, nei 21 000 įmonių negali klysti

Peržiūrėkite mūsų sėkmės istorijas ir liudijimus, bei atraskite teigiamą pagalbos tarnybos programinės įrangos taikymo įtaką, automobilių pramonėje

Jūs Būsite Gerose Rankose!

"Ar žinojote, ką bendro turi Huawei, BMW, Yamaha ir O2? Atspėjote teisingai... LiveAgent!"

Dabar išbandykite nemokamai Nereikalaujama Kreditinė Kortelė
Susiję straipsniai suAutomobilių pramonė
LiveAgent apjungia puikius internetinius pokalbius, bilietavimą ir automatizaciją. Pagerinkite savo rinkodarą su LiveAgent pagalbos tarnybos programine įranga.

Norite pagerinti savo rinkodaros reputaciją?

„LiveAgent“ programinė įranga padeda organizuoti pardavimus ir klientų aptarnavimą „AVMarket“ ir „Covomo“ įmonėms, užtikrinant aukštą klientų pasitenkinimą ir pardavimų padidėjimą. Klientų aptarnavimo apklausa svarbi šio procesio dalis. Keliantis iš „Novocall“ į „LiveAgent“, galima pasinaudoti daugiau nei 175 funkcijomis ir 40 integracijomis.

Be įspūdingų konstrukcijų ir statinių statymo, jūs taip pat galite statyti lojalių klientų duomenų bazę. Sužinokite, kaip suvaldyti LiveAgent galią.

Pagalbos tarnybos programinė įranga Nekilnojamojo Turto sektoriui

LiveAgent siūlo pagalbos tarnybos programinę įrangą mados, mažmeninės, automobilių, ir sporto pramonei. Jos leidžia taupyti laiką clientų aptarnavimo ir padeda išvengti pirkinių krepšelio atšaukimo. Sistema suteikia galimybę teikti pagalbą klientams realiuoju laiku ir personalizuoti klientų patirtį. Taikant LiveAgent, galima greitai reaguoti į klientų aptarnavimo problemas ir pagerinti klientų aptarnavimo kokybę.

LiveAgent apjungia puikius internetinius pokalbius, bilietavimą ir automatizaciją, kurie leidžia suteikti išskirtinį aptarnavimą. Padidinkite savo pardavimus su LiveAgent jau šiandien.

Neturite išeičių? Padidinkite pardavimus su LiveAgent!

The TEXT is summarized for marketing purposes in LT.

Naudodami LiveAgent, 26% pagerinkite savo atsakymo laiką. Jūsų klientai bus patenkinti, o pardavimai pradės augit. Išmeginkite LiveAgent jau šiandien.

Norite padidinti atsakymų greitį?

"LiveAgent yra daugiafunkcinė programa, kuri padeda pagerinti klientų patirtį ir reputaciją, palaikyti daug kalbų ir integraciją su populiariais socialiniais tinklais."

Bankininkystės pramonei keliantis į skaitmeninį pasaulį yra svarbu atitikti klientų keliamus reikalavimus ir poreikius. LiveAgent gali jums padėti.

Pagalbos tarnybos programinė įranga Bankininkystės pramonei

LiveAgent yra programinė įranga, skirta mažoms ir vidutinėms įmonėms, padedanti pagerinti klientų aptarnavimą ir laikyti juos ištikimais prekės ženklui. Jų paslauga yra naudojama daugiau nei 30% sėkmingų įmonių. LiveAgent siūlo alternatyvą kitoms pagalbos tarnybos programinėms įrangoms ir daugiau nei 180 pagalbos tarnybos funkcijų bei virš 40 integracijų suteikia geriausią įmanomą klientų aptarnavimą 24/7. Be to, siūloma pasirinkti tinkamiausias funkcijas ir geriausią kainą naudojant LiveAgent alternatyvas. Taip pat pataroma skirti dėmesį esamiems klientams, o ne tik naujiems. Reikia susikurti paskyrą ir sutikti su terminais ir privatumo politika.

Norėtumėte nemokamai gauti LiveAgent paskyrą? Pirmyn į registraciją, ji yra nesudėtinga it trunka vos porą minučių.

Susikurti Nemokamą Paskyrą

LiveAgent siūlo nemokamą paskyrą, kurios galima susikurti per 60 sekundžių. Galima pasirinkti LigeAgent subdomeno pavadinimą ir gauti produktų naujienų ir reklaminių pasiūlymų. Po registracijos elektroniniu paštu yra siunčiama prisijungimo informacija. Mūsų svetainėje naudojami slapukai, o prisijungimo informacija yra siunčiama į pašto dėžutę. LiveAgent siūlo susitarti dėl skambučio ir išbandyti realią demonstraciją. Tinklalapyje galima naudoti internetinius pokalbius.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai