Vertinama kiekvienoje pramonės šakoje

Sužinokite, kaip LiveAgent pagerina jūsų automobilių pramonės verslą.

  • ✓ Nėra paruošimo mokesčio    
  • ✓ Klientų aptarnavimas 24/7    
Naudoja
Forbes logo
airbus logo
Nascar logo

Padidinkite įsitraukimą

Sukurkite teigiamą klientų patirtį, kuri paskatins jūsų klientus bendrauti.

24%

Sutrumpinkite atsakymo laiką

Pagerinkite pirmojo atsakymo rodiklius, naudodami automatizuotą bilietų nukreipimą.

37%

Sumažinkite bilietų apimtį

Sumažinkite pagalbos bilietų srautą, naudodami žinių bazę.

Industry background

Pagalbos tarnybos programinė įranga Automobilių pramonei

Užsisekite saugos diržus ir aplenkite savo konkurentus su LiveAgent – geriausia pagalbos tarnybos ir internetinių pokalbių programine įranga.

Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
Slido green logo

Sukurkite suasmenintą apsipirkimo patirtį teikdami pagalbą įvairiuose kanaluose, įskaitant telefoną, internetinius pokalbius ir socialinę žiniasklaidą..

Atsakykite į klientų klausimus apie savo transporto priemones realiuoju laiku, tarsi jūs realiai bendrautumėte automobilių salone.

Stebėkite savo svetainės lankytojų elgesį, pradėkite pokalbį, įgykite pasitikėjimą ir užbaikite sandorį.

Pritaikytas klientų aptarnavimas

Kiekvienas klientas yra skirtingas, o jo ar jos poreikiai taip pat skiriasi. Yra geriau iš anksto išsiaiškinti lūkesčius, nei suteikti neteisingą informaciją. Automobilių prekeiviams skirtas LiveAgent jums suteikia daug pasirinkimų, kaip neprarasti ryšio su savo būsimais lojaliais klientais – realiuoju laiku bendraujant jūsų svetainėje įdiegtais internetiniais pokalbiais, integruotu skambučių centru ar senojo kirpimo el. paštu. Su visais šiais skirtingais pasirinkimais, jums gali tikrai pasisekti.

Automotive illustration
Car with two guys illustration

Teikite greitus atsakymus

Kaip ir vis greitesniais tampantys automobiliai, kuriuos pardavinėjate savo klientams, taip ir klientai nori greitesnių atsakymų į savo klausimus. Įprastiniai el. laiškai jau tapo atgyvena, kaip ir automobiliai su garo varikliais. Automobilių prekeiviams skirtas LiveAgent gali leisti pateikti atsakymus realiuoju laiku, atlikus vos porą paspaudimų. Viskas ką reikia atlikti, tai paprasčiausiai patalpinti LiveAgent savo autmobilių svetainėje. Ar žinote, kas dar yra geriau? Naudodami realiuoju laiku pateikiamą projekciją, jūs galite stebėti ką rašo jūsų klientai, dar prieš jiems paspaudžiants siuntimo mygtuką. Argi nepakankamai greitai?

Greičiau pasiekite pirmąją vietą

Jūsų konkurentai niekada nemiega. Tiesą sakant, iš esmės, visa konkurencija niekada nemiega. Užkariaukite pirmąją vietą ir tapkite nugalėtojais, bei aptarnaukite savo klientus naudodami nepalaužiamą pagalbos tarnybos programinę įrangą, nes “Nugalėtojas gauna viską”. Būkite iš tų, kurie veikia iš karto. Nesustokite, judėkite į priekį su automobilių prekeiviams skirtu LiveAgent.

woman and man celebrating winning throphy-illustration

Asmeninė pagalba jūsų kliento kelionėje

Prieš nuspręsdami įsigyti naują automobilį, klientai skiria tam laiko ir kruopščiai apsvarsto kiekvieną pasirinkimą. Pagreitinkite savo automobilių prekiautojo sėkmę su internetiniais pokalbiais. Pamaloninkite savo klientus su nauju bendravimo strategijos modeliu ir leiskite jiems žinoti, kad jūs esate šalia jų 24/7.

Susitarkite dėl demonstracijos jums tinkamiausiu metu

Suplanuokite demonstraciją

Pasikalbėkite su LiveAgent pardavimo vadybininku

Pasinerkite į varžybas ir susitarkite dėl asmeninio skambučio, su vienu iš mūsų klientų sėkmės atstovu, bei sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų įmonei.

Ką sužinosite demonstracijos metu

  • Kaip pasiekti savo verslo tikslus su LiveAgent
  • Kuris planas jums yra tinkamiausias, remiantis jūsų verslo tikslais
  • Kaip veikia LiveAgent
  • Atsakymus į bet kuriuos jūsų klausimus, susijusius su kainodara, aptarnavimu, integracijomis ir funkcijomis

ir dar daugiau…

“Į kiekvieną klientą kreiptis su noru jam ar jai padėti išspręsti problemą ir pasiekti tikslų, o ne parduoti produktą ar paslaugą.” – Brian Tracy

Andrej Saxon, Pardavimų vadovas

Forbes logo
airbus logo
Nascar logo

Sutaupykite daugiau naudodami „LiveAgent“

Analizuokite ir palyginkite „LiveAgent“ su kita klientų aptarnavimo įranga ir pasirinkite tą, kuri atitinka jūsų pramonės šakai reikalingas funkcijas už geriausią kainą.

Daugiau, nei 21 000 įmonių negali klysti

Peržiūrėkite mūsų sėkmės istorijas ir liudijimus, bei atraskite teigiamą pagalbos tarnybos programinės įrangos taikymo įtaką, automobilių pramonėje

Jūs Būsite Gerose Rankose!

"Ar žinojote, ką bendro turi Huawei, BMW, Yamaha ir O2? Atspėjote teisingai... LiveAgent!"

Dabar išbandykite nemokamai Nereikalaujama Kreditinė Kortelė

DUK

Kodėl automobilių pramonės bendrovės turėtų naudoti pagalbos tarnybos programinę įrangą?

Automobilių pramonės versle, agentai turi efektyviai spręsti klientų problemas. Pagalbos tarnybos programinė įranga padeda išspręsti šias užduotis ir suteikia galimybę peržiūrėti problemų sprendimo istoriją ir sprendimo rezultatus. Tokių būdu automobilių pramonės įmonės gali išsaugoti savo klientus.

Kodėl jūsų automobilių pramonės įmonė, kaip pagalbos tarnybos programinę įrangą turėtų rinktis LiveAgent?

LiveAgent yra lanksti pagalbos tarnybos programinė įranga, kuri suteikia galimybę sukurti jūsų įmonės poreikius atitinkančią pagalbos tarnybą. Ji teikiama su paprasta ir intuityvia vartotojo sąsaja, bei daug funkcijų, kurios palengvina gaunamų užklausų valdymą.

Kokią naudą jūsų automobilių pramonės įmonė gali gauti iš LiveAgent?

LiveAgent yra išsami pagalbos tarybos programinė įranga, su daugybe funkcijų ir lanksčia kainodara, kuri tiks įvairau tipo įmonėms. Pagrindinė LiveAgent teikiama nauda yra ta, kad ji lengvai pritaikoma bet kurioje verslo aplinkoje.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai