Išbandyti

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

Vertinama kiekvienoje pramonės šakoje

Sužinokite, kaip LiveAgent pagerina jūsų Apskaitos ir Teisės verslą.

  • ✓ Nėra paruošimo mokesčio    
  • ✓ Klientų aptarnavimas 24/7    
Naudoja
logo clients forbes
logo clients airbus
logo clients nascar

Padidintas įsitraukimas

Sukurkite teigiamą klientų patirtį, kuri privers jūsų klientus bendrauti.

24%

Sutrumpinkite atsakymų laiką

Pagerinkite pirmojo atsakymo santykį su automatizuotu biletų nukreipimu.

37%

Sumažinkite bilietų apimtį

Sumažinkite pagalbos bilietų spūstį, naudodami žinių bazę.

Industry background

Pagalbos tarnybos programinė įranga Apskaitos ir Teisės pramonei

Skaičiuokite su LiveAgent ir pagerinkite savo trutą. LiveAgent yra labiausiai peržiūrima ir #1 vertinama pagalbos tarnybos programinė įranga, smulkioms ir vidutinėms įmonėms 2019 metais. Su LiveAgent, būkite arčiau savo klientų ir greičiau jiems padėkite.

Clock

Sumažinkite išlaidas

Taupykite laiką ir pinigus, sumažindami puikiam klientų aptarnavimo teikimui naudojamų įrankų skaičiui.

Euro

Pasiekite aukštą investicijų pelningumo rodiklį (ROI)

Paverskite potencialius klientus į mokančius klientus ir gaukite daugiau, nei 500% pelno, nuo jūsų investuotų pinigų.

Union icon

Apsaugokite svarbius duomenis

Apsaugokite savo klientų duomenis su pažangiausiomis saugumo priemonėmis įskaitant HTTPS kodavimą, DDoS sušvelninimą ir dar daugiau.

Paspartinkite klientų užklausų sprendimą

Klientams reikalinga greita prieiga prie informacijos ir jie pageidauja kuo greičiau gauti atsakymus į savo klausimus. Savo svetainėje taikydami internetinius pokalbius, jūs galite teikti žaibiškus atsakymus, pagerinti klientų lojalumą ir pagerinti klientų pasitenkinimą. Kadangi laikas yra pinigai, o viskas vyksta dėl pinigų, kodėl laukti? 

accounting legal1
Bilietavimo sistemos sąsaja
accounting legal2
Neribota bilietų istorija

Sudarykite daugiau sandorių realiuoju laiku

Su į vieną vietą nukreiptu bendravimu, labai lengva patikrinti buvusių pokalbių istoriją. Nepamenate, koks buvo adresas ar sutartos sąlygos? Nesvarbu! Su LiveAgent jūs galite peržiūrėti visą paraeities informaciją.

Tvarkykite savo projektus

Niekada nebeieškokite senų el. laiškų. Jūs galėsite naudoti LiveAgent prietaisų skydelius atskiriems projektams/klientams, informacijai apie paslaugas skirtą kliento portalą ir tiesioginėms užklausoms pritaikytą internetinių pokalbių programinę įrangą. Neturėtumėte praleisti nesuskaičiuojamą valandų kiekį bendravimui, praleiskite tik tiek, už kiek išrašote sąskaitas.

accounting legal3
Spausdinimo vaizdo realiuoju laiku funkcija
logo clients forbes
logo clients airbus
logo clients nascar
logo clients usc
logo esky color
slido green

Sumažinkkite išlaidas

Būkime nuoširdūs. Kiekviena įmonė nori kaip įmanoma labiau sumažinti savo išlaidas ir balanso ataskaitose matyti kuo daugiau pajamų. Su internetiniais pokalbiais realiuoju laiku, jūsų klientų aptarnavimo atstovai tuo pat metu gali susitvarkyti su 3 pokalbiais, o tai yra ekonomiškiau. Apskaitos pramonei skirta LiveAgent padeda optimizuoti jūsų išlaidas.

accounting legal4
accounting legal5

Pasirinkite pergalingą ROI

Invetavimas į naujus dalykus kai kurioms įmonėms gali būti bauginantis dalykas. Labai sunku suskaičiuoti eurų / dolerių sumas ir nuspręsti, kuria kryptimi jas investuoti. LiveAgent ir jos “viskas įskaičiuota” planas yra pati saugiausia investicija. Tai ne tik pritrauks laimingų klientų, tačiau ir padidins jūsų pajamas, pinigų srautą ir rinkos dalį. Skaičiuokite su LiveAgent.

Padidinkite savo pajamas

Klientų laimės ir pasitenkinimo palaikymas turėtų būti jūsų verslo centre. Laimingi klientai skleidžia šią žinią savo artimoje aplinkoje, internetiniame pasaulyje ir bendradarbių bei draugų rate. Vienas iš būdų, kaip tai pasiekti yra A+ lygio klientų pagalbos užtikrinimas. LiveAgent yra orientuota į klientus. Apjunkite šiuos du dalykus ir jūs greitai pajausite teigiamą įtaką savo verslui.

accounting legal6

Daugiau, nei 21 000 įmonių negali klysti

Peržiūrėkite mūsų sėkmės istorijas bei liudijimus ir atraskite teigiamą pagalbos tarnybos programinės įrangos taikymo įtaką, apskaitos ir teisės pramonės šakose

"Mums patinka kainodara ir LiveAgent teikiama pagalba."

Didėjant klientų ir pagalbos laiškų srautui, vietoje “Gmail” mes pradėjome naudoti “Zendesk” pagalbos tarnybą. Tačiau neilgai trukus, mes supratome, kad problemų sprendimas trunka per daug laiko ir kartais jas tenka perkelti antro lygio specialistams. Net ir investavus daug laiko, pinigų ir pastangų bei supratus, kad įrankis jums yra nenaudingas, geriau padaryti tai, ką padarėme mes ir pradėti naudoti kitą įrankį. Mums patinka kainodara ir LiveAgent teikiama pagalba.

RTIwala services logo

Sumeet Mahendra, “RTIwala” Paslaugos

Sutaupykitr daugiau su LiveAgent

Išanalizuokte ir palyginkite LiveAgent su kitais pagalbos tarnybos sprendimais, ir išsirinkite jūsų pramonės šakai siūlantį tinkamiausias funkcijas ir geriausią kainą.

Būsite Gerose Rankose!

"Ar žinojote, ką bendro turi Huawei, BMW, Yamaha ir O2? Atspėjote teisingai... LiveAgent!"

Dabar išbandykite nemokamai Nereikalaujama Kreditinė Kortelė

DUK

Kodėl apskaitos ir teisės įmonės turėtų naudoti klientų aptarnavimo programinę įrangą?

Klientų aptarnavimo programinė įranga gali jums padėti geriau pažinti savo klientus, stebint jų bendravimą su jūsų įmone. Dėl to tampa nesudėtinga suprasti savo klientų bazę ir kurti bendravimo su jais strategiją. Tai lemia geresnį klientų aptarnavimą ir geresnę klientų patirtį.

Kodėl turėtumėte rinktis LiveAgent?

Naudojant tokią klientų aptarnavimo programinę įrangą, kaip LiveAgent, galima pagreitinti apskaitos ir teisės pramonės šakos verslą ir efektyviau spręsti klientų aptarnavimo užklausas.

Kokią naudą apskaitos ir teisės pramonės šakai teikia LiveAgent?

Apskaitos ir teisės pramonės šakos verslas gali gauti naudą iš LiveAgent dėl sutaupyto laiko, didesnio klientų pasitenkinimo, klientų patirties ir pajamų.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×

Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai