Vertinama kiekvienoje pramonės šakoje

Sužinokite, kaip LiveAgent pagerina jūsų Apskaitos ir Teisės verslą.

  • ✓ Nėra paruošimo mokesčio    
  • ✓ Klientų aptarnavimas 24/7    
Naudoja
Forbes logo
airbus logo
Nascar logo

Padidintas įsitraukimas

Sukurkite teigiamą klientų patirtį, kuri privers jūsų klientus bendrauti.

24%

Sutrumpinkite atsakymų laiką

Pagerinkite pirmojo atsakymo santykį su automatizuotu biletų nukreipimu.

37%

Sumažinkite bilietų apimtį

Sumažinkite pagalbos bilietų spūstį, naudodami žinių bazę.

Industry background

Pagalbos tarnybos programinė įranga Apskaitos ir Teisės pramonei

Skaičiuokite su LiveAgent ir pagerinkite savo trutą. LiveAgent yra labiausiai peržiūrima ir #1 vertinama pagalbos tarnybos programinė įranga, smulkioms ir vidutinėms įmonėms 2019 metais. Su LiveAgent, būkite arčiau savo klientų ir greičiau jiems padėkite.

Sumažinkite išlaidas

Taupykite laiką ir pinigus, sumažindami puikiam klientų aptarnavimo teikimui naudojamų įrankų skaičiui.

Pasiekite aukštą investicijų pelningumo rodiklį (ROI)

Paverskite potencialius klientus į mokančius klientus ir gaukite daugiau, nei 500% pelno, nuo jūsų investuotų pinigų.

Apsaugokite svarbius duomenis

Apsaugokite savo klientų duomenis su pažangiausiomis saugumo priemonėmis įskaitant HTTPS kodavimą, DDoS sušvelninimą ir dar daugiau.

Paspartinkite klientų užklausų sprendimą

Klientams reikalinga greita prieiga prie informacijos ir jie pageidauja kuo greičiau gauti atsakymus į savo klausimus. Savo svetainėje taikydami internetinius pokalbius, jūs galite teikti žaibiškus atsakymus, pagerinti klientų lojalumą ir pagerinti klientų pasitenkinimą. Kadangi laikas yra pinigai, o viskas vyksta dėl pinigų, kodėl laukti? 

LiveAgent answering ticket-gif
Bilietavimo sistemos sąsaja
LiveAgent answering ticket-gif
Neribota bilietų istorija

Sudarykite daugiau sandorių realiuoju laiku

Su į vieną vietą nukreiptu bendravimu, labai lengva patikrinti buvusių pokalbių istoriją. Nepamenate, koks buvo adresas ar sutartos sąlygos? Nesvarbu! Su LiveAgent jūs galite peržiūrėti visą paraeities informaciją.

Tvarkykite savo projektus

Niekada nebeieškokite senų el. laiškų. Jūs galėsite naudoti LiveAgent prietaisų skydelius atskiriems projektams/klientams, informacijai apie paslaugas skirtą kliento portalą ir tiesioginėms užklausoms pritaikytą internetinių pokalbių programinę įrangą. Neturėtumėte praleisti nesuskaičiuojamą valandų kiekį bendravimui, praleiskite tik tiek, už kiek išrašote sąskaitas.

LiveAgent answer to ticket-gif
Spausdinimo vaizdo realiuoju laiku funkcija
Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
Slido green logo

Sumažinkkite išlaidas

Būkime nuoširdūs. Kiekviena įmonė nori kaip įmanoma labiau sumažinti savo išlaidas ir balanso ataskaitose matyti kuo daugiau pajamų. Su internetiniais pokalbiais realiuoju laiku, jūsų klientų aptarnavimo atstovai tuo pat metu gali susitvarkyti su 3 pokalbiais, o tai yra ekonomiškiau. Apskaitos pramonei skirta LiveAgent padeda optimizuoti jūsų išlaidas.

Calculating illustration
reports-illustration

Pasirinkite pergalingą ROI

Invetavimas į naujus dalykus kai kurioms įmonėms gali būti bauginantis dalykas. Labai sunku suskaičiuoti eurų / dolerių sumas ir nuspręsti, kuria kryptimi jas investuoti. LiveAgent ir jos “viskas įskaičiuota” planas yra pati saugiausia investicija. Tai ne tik pritrauks laimingų klientų, tačiau ir padidins jūsų pajamas, pinigų srautą ir rinkos dalį. Skaičiuokite su LiveAgent.

Padidinkite savo pajamas

Klientų laimės ir pasitenkinimo palaikymas turėtų būti jūsų verslo centre. Laimingi klientai skleidžia šią žinią savo artimoje aplinkoje, internetiniame pasaulyje ir bendradarbių bei draugų rate. Vienas iš būdų, kaip tai pasiekti yra A+ lygio klientų pagalbos užtikrinimas. LiveAgent yra orientuota į klientus. Apjunkite šiuos du dalykus ir jūs greitai pajausite teigiamą įtaką savo verslui.

customer touchpoints report-illustration

Daugiau, nei 21 000 įmonių negali klysti

Peržiūrėkite mūsų sėkmės istorijas bei liudijimus ir atraskite teigiamą pagalbos tarnybos programinės įrangos taikymo įtaką, apskaitos ir teisės pramonės šakose

Mums patinka kainodara ir LiveAgent teikiama pagalba.

Didėjant klientų ir pagalbos laiškų srautui, vietoje “Gmail” mes pradėjome naudoti “Zendesk” pagalbos tarnybą. Tačiau neilgai trukus, mes supratome, kad problemų sprendimas trunka per daug laiko ir kartais jas tenka perkelti antro lygio specialistams. Net ir investavus daug laiko, pinigų ir pastangų bei supratus, kad įrankis jums yra nenaudingas, geriau padaryti tai, ką padarėme mes ir pradėti naudoti kitą įrankį. Mums patinka kainodara ir LiveAgent teikiama pagalba.

RTIwala services logo

Sumeet Mahendra, “RTIwala” Paslaugos

Sutaupykitr daugiau su LiveAgent

Išanalizuokte ir palyginkite LiveAgent su kitais pagalbos tarnybos sprendimais, ir išsirinkite jūsų pramonės šakai siūlantį tinkamiausias funkcijas ir geriausią kainą.

Jūs Būsite Gerose Rankose!

"Ar žinojote, ką bendro turi Huawei, BMW, Yamaha ir O2? Atspėjote teisingai... LiveAgent!"

Dabar išbandykite nemokamai Nereikalaujama Kreditinė Kortelė
G2 Crowd
Capterra
GetApp
Susiję straipsniai suApskaita ir Teisė
Būkite priekyje, su klientų sąveikos programine įranga, jau šiandien. Neatsilikite nuo klientų užklausų ir pagerinkite klientų patirtį visuose kanaluose.

Būkite užtikrinti su klientų sąveikos programine įranga

"LiveAgent" yra įrankis, kuris padidino klientų konversijų rodiklį ir pagerino klientų aptarnavimo patirtį įvairiais kanalais. Tai ekonomiškas ir efektyvus sprendimas.

Ar norite pereiti iš „Outlook“ į unifikuotą klientų aptarnavimo sprendimą? Pažvelkite ir sužinokite daugiau apie duomenų perkėlimą į „LiveAgent“.

Keliatės iš „Outlook“?

"LiveAgent" yra efektyvus interneto aptarnavimo sprendimas, padedantis padidinti klientų konversijų rodiklį ir pagerinti klientų patirtį.

LiveAgent apjungia puikius internetinius pokalbius, bilietavimą ir automatizaciją. Pagerinkite savo rinkodarą su LiveAgent pagalbos tarnybos programine įranga.

Norite pagerinti savo rinkodaros reputaciją?

LiveAgent yra daugiakalbė programa, kuri palaiko 43 kalbas. Taip užtikrina, kad jūsų užsienio klientai nesijustų kalbinės barjero. Taip pat yra mobili aplikacija.

Mūsų pagalbos agentai jums padės saugiai ir be problemų perkelti jūsų duomenis iš "Novocall". Prisijunkite prie LiveAgent jau šiandien ir teikite geresnę pagalbą.

Keliatės iš "Novocall" į LiveAgent?

Gaukite išskirtinį klientų aptarnavimą, pasirinkite iš 175 funkcijų ir daugiau nei 40 integracijų su LiveAgent. Padidinkite investicijų pelningumo rodiklį ir sutaupykite.

Norint teikti geresnę pagalbą, būtina turėti daugiau informacijos apie klientus. Vienas iš būdų ją gauti yra kliento forma.

Kliento forma

"LiveAgent yra programinė įranga klientų aptarnavimui, kuri apima įvairias funkcijas, tokius kaip skundų valdymas ir el. pašto valdymas." (145 characters)

Planuojate perkelti savo duomenis iš "Lucep" į kitą sprendimą? Atkreipkite dėmesį į LiveAgent ir pamatykite visus privalumus. Pradėkite savo nemokamą bandymą jau šiandien.

Norite migruoti iš "Lucep" į LiveAgent?

LiveAgent siūlo daugybę funkcijų, įskaitant žinių bazę, klientų forumą, automatizaciją, API, IVR, vaizdo skambučius ir neribotą pagalbą 24/7. Taip pat siūloma integracija su "Viber", "Facebook", "Twitter" ir "Instagram". Paslaugos kaina prasideda nuo 15$/agentui/mėn. "Lucep" nesiūlo daugelio šių funkcijų ir integracijų, ir paslaugos kaina yra aukštesnė - 30$/agentui/mėn.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai