Vertinama kiekvienoje pramonės šakoje

Atraskite, kaip LiveAgent gali pagerinti jūsų SaaS verslą.

  • ✓ Jokio paruošimo mokesčio    
  • ✓ Klientų aptarnavimas 24/7    
Naudoja
Forbes logo
airbus logo
Nascar logo

Pagerinkite įsitraukimą

Sukurkite teigiamą klientų aptarnavimo patirtį, kuri paskatins jūsų klientus bendrauti.

24%

Sutrumpinkite atsakymo laiką

Pagerinkite pirmojo atsakymo rodiklius, naudodami automatizuotą bilietų nukreipimą.

37%

Sumažinkite bilietų apimtį

Sumažinkite pagalbos bilietų įtaką srautą su žinių baze.

Industry background

Pagalbos tarnybos programinė įranga SaaS

Pasitikėkite LiveAgent, atnaujinkite savo SaaS verslą ir sumažinkite klientų sutarčių nutraukimo santykį.

Palaikykite žemą sutarčių atsisakymo rodiklį, laikydamiesi visų aptarnavimo lygio sutarčių ir klientų lūkesčių.

Reguliariai analizuokite agento naudongumo rodiklius ir užtikrinkite, kad jūsų klientai yra patenkinti jūsų paslaugomis.

Apjungdami visus kliento pranešimus į vieną pašto dėžutę užtikrinkite, kad būtų atsakyta į visas kliento žinutes.

Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
Slido green logo

Sumažinkite sutarčių atsisakymą

Greita ir neatidėliotina pagalba gali turėti didelę įtaką, kalbant apie sutarčių nutraukimo sumažinimą. Šiuo atveju, tai yra labai svarbus veiksnys. Internetiniai pokalbiai realiuoju laiku gali padėti jums iš karto išspręsti problemas ir išsaugoti klientus. Daugiau jokių galvojimų apie strategijas, kaip tai sumažinti – sprendimas atėjo tiesiai pas jus.

decrease churn rate-illustration
Improve customer happiness illustration

Padidinkite klientų laimingumą

Jūsų verslo sėkmė priklauso nuo jūsų klientų pasitenkinmo. Suteikite jiems galimybę susirasti atsakymus kliento portale, susisiekite su jais paštu ir užbaikite pardavimą skambučiu – viskas vienoje vietoje! Priedas: dėka atlygio / priekaištų sistemos, jūs galite pamatuoti, kokie patenkinti yra jūsų klientai. 🙂

Būkite organizuoti

Daugiau jokių atskirų pašto dėžučių, skirtingų internetinių pokalbių sprendimų ar papildomų skambučių centro tiekėjų. LiveAgent į vieną paketą apjungia visus kanalus (taip pat ir socialinius tinklus) už labai prieinamą kainą. Dėl automatizacijos, nivestuokite mažiau laiko į kasdienių užduočių valdymą ir sutelkite dėmesį į tai, kas jums rūpi – jūsų klientai, verslas ir plėtra.

stay organized - illustration

Sutaupykite daugiau su LiveAgent

Išanalizuokite ir palyginkite LiveAgent su kitais klientų aptarnavimo sprendimais ir pasirinkite siūlantį labiausiai jūsų pramonę atitinkančias funkcijas ir geriausią kainą.

Daugiau, nei 21 000 įmonių negali klysti

Peržiūrėkite mūsų sėkmės istorijas ir liudijimus bei sužinokite, kaip LiveAgent gali pagerinti jūsų klientų aptarnavimą ir padidinti klientų laimę.

Jūs Būsite Gerose Rankose!

"Ar žinojote, ką bendro turi Huawei, BMW, Yamaha ir O2? Atspėjote teisingai... LiveAgent!"

Dabar išbandykite nemokamai Nereikalaujama Kreditinė Kortelė
G2 Crowd
Capterra
GetApp
Susiję straipsniai suSaaS
Padidinkite klientų įsitraukimą siūlydami suasmenintą daugiakanalę pagalbą. Suteikite savo klientams malonius pojūčius, kas kartą bendraujant su jūsų įmone.

Padidinkite įsitraukimą su LiveAgent

48% išmaniųjų telefonų naudotojų linkę įgyti iš įmonių, kurių mobiliose svetainėse yra mokomoji vaizdinė medžiaga. Mes teikiame migracijos paslaugas ir asmenišką klientų aptarnavimą realiuoju laiku.

Sužinokite, kaip internetu teikti geriausią klientų aptarnavimą, savo būsimiems klientams. LiveAgent gali jums parodyti, kaip tai padaryti teisingai.

Pagalbos tarnybos programinė įranga E-komercijos pramonei

LiveAgent yra klientų aptarnavimo programinė įranga, pritaikyta individualiems poreikiams, siūlanti realaus laiko rašymo peržiūros funkciją ir momentinių pranešimų paslaugą. Tai padeda didelėms įmonėms greitai atgauti investicijas ir supaprastina bendravimą su klientais, įskaitant tarptautinius klientus. LiveAgent taip pat siūlo daugybę kitų funkcijų ir alternatyvų, o jo kainodara ir integracija yra lengvai pritaikomos.

Naudodami LiveAgent, 26% pagerinkite savo atsakymo laiką. Jūsų klientai bus patenkinti, o pardavimai pradės augit. Išmeginkite LiveAgent jau šiandien.

Norite padidinti atsakymų greitį?

LiveAgent yra labiausiai peržiūrima ir #1 vertinama pagalbos tarnybos programinė įranga smulkioms įmonėms 2020 metais, kurias renkasi daugiau nei 21 000 įmonių. Ji siūlo daugiau nei 180 funkcijų ir 40 integracijų bei lengvai pritaikoma verslo reikalavimams.

Padidinkite konversijos santykį pagerinę klientų aptarnavimo strategiją, tokią kaip internetinių pokalbių pritaikymas ir pagalbos teikimas realiuoju laiku.

Padidinkite konversijos santykį su LiveAgent

Didžioji konversijos santykio dalis rodo sėkmingą rinkodaros strategiją ir lengvai prieinamą produktą. Gerai gali laikyti santykį nuo 2% iki 5%.

LiveAgent yra naudingas daugelyje pramonės segmentų. Apskaita ir teisė yra viena iš jų. Išbandykite LiveAgent šiandien ir pamatykite privalumus.

Pagalbos tarnybos programinė įranga Apskaitos ir Teisės pramonei

"LiveAgent" yra programinė įranga, skirta mažoms ir vidutinėms įmonėms, siekiant pagerinti klientų aptarnavimą ir išlaikyti juos ištikimus prekės ženklui. Jų paslauga yra populiarus pasirinkimas dėl stabilaus veikimo, kainos, integruojamumo ir el. laiškų valdymo galimybių. Su 30 dienų nemokamu bandymu ir paprastu registracijos procesu, "LiveAgent" yra lengvai pasiekiama pagalbos centro programinė įranga.

Kovokite su pirkinių krepšelio atšaukimu ir susigrąžinkite pirkėjus, naudodami LiveAgent pažangias internetinių pokalbių ir automatizacijos funkcijas. Su LiveAgent tai paprasta.

Sumažinkite ir atstatykite atšauktus pirkinių krepšelius

Krepšelio atsisakymas internetinėje prekyboje gali sukelti nusivylimą, stresą ir skausmą. Tačiau tai galima sumažinti pagerinant naršyklės patirtį ir palengvinant apmokėjimą už prekes.Įmonės rodo, kad naudojant programinę įrangą galima pasiūlyti palengvėjimą ir suteikti gerų rezultatų.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai