Vertinama kiekvienoje pramonės šakoje

Sužinokite, kaip LiveAgent pagerina jūsų mažmeninės prekybos verslą.

  • ✓ Jokio paruošimo mokesčio    
  • ✓ Klientų aptarnavimas 24/7    
Naudoja
Forbes logo
airbus logo
Nascar logo

Padidintas įsitraukimas

Sukurkite teigiamą klientų patirtį, kuri privers jūsų klientus bendrauti.

24%

Sutrumpinkite atsakymų laiką

Pagerinkite pirmojo atsakymo santykį su automatizuotu biletų nukreipimu.

37%

Sumažinkite bilietų apimtį

Sumažinkite pagalbos bilietų spūstį, naudodami žinių bazę.

Industry background

Pagalbos tarnybos programinė įranga Mažmeninės Prekybos Sektoriui

Daugiau parduokite ir padidinkite pasitenkinim – viską galite atlikti su LiveAgent. Teikite savo klientams puikų klientų aptarnavimą. Leiskite jimes su jumis susisiekti naudojant socialinę žiniasklaidą, jūsų svetaines, el. paštą ar internetinius pokalbius…

Teikite aptarnavimą 24/7/365, sukurdami savitarnos centrus ir juos užpildę susijusia informacija ir atsakymais į DUK.

Sumažinkite pirkinių krepšelio atsisakymą, tiesiogiai savo svetainėje siūlydami pagalbą realiuoju laiku.

Naudodami aktyvius pakvietimus pokalbiui, per kelias sekundes pradėkite bendrauti ir pritraukite po svetainę naršančius lankytojus.

Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
eSky logo
Slido green logo

Pagerinkite apsipirkinėjimo patirtį

Sukurkite sklandžią patirtį savo klientams naudodami daugiakanalę koncepciją. Internetinės parduotuvės naudojimas kartu su įprastine parduotuve, gali jums pritraukti pirkėjų. Būkite arčiau jų ir tapkite į klientus orientuota įmone. Visą tai galite pasiekti su mažmeninei pramonei skirtu LiveAgent .

woman with shopping bags-illustration
Valentine's day-woman with hearts

Ištieskite pagalbos ranką

Klientams patinka užduoti klausimus – nesvarbu, ar tiesiogiai jūsų parduotuvėje, ar skirtinguose portaluose internetu. Su LiveAgent sukurkite mažmeninės prekybos pramonei skirtą klientų portalą, žinių bazę ar DUK. Jei jums labiau patinka internetiniai pokalbiai ir pagalbą teikiate asmeniškai, mes galime pasiūlyti sprendimą!

Padidinkite pajamų srautą

Pagalbos teikimas jūsų klientams siekiant išpildyti jų poreikius ir suteikti išskirtinį klientų aptarnavimą, jūsų verslui suteiks privalumų. Ar kai kurie jūsų klientai turėjo ne itin gerą patirtį? Greitai išspręskite tokias situacijas su mažmeninės prekybos pramonei skirtu LiveAgent.

retail-man scanning phone-illustration

Sutaupykite daugiau su LiveAgent

Išanalizuokte ir palyginkite LiveAgent su skirtingais pagalbos tarnybos sprendimais ir išsirinkite jūsų pramonės šakai siūlantį tinkamsiausias funkcijas ir geriausią kainą.

Daugiau, nei 21 000 įmonių negali klysti

Peržiūrėkite sėkmės istorijas ir liudijums, bei sužinokite, kaip LiveAgent pagerina jūsų klientų aptarnavimą ir padidina jūsų klientų pasitenkinimą.

Jūs Būsite Gerose Rankose!

"Ar žinojote, ką bendro turi Huawei, BMW, Yamaha ir O2? Atspėjote teisingai... LiveAgent!"

Dabar išbandykite nemokamai Nereikalaujama Kreditinė Kortelė
Susiję straipsniai suMažmeninė prekyba
LiveAgent apjungia puikius internetinius pokalbius, bilietavimą ir automatizaciją. Pagerinkite savo rinkodarą su LiveAgent pagalbos tarnybos programine įranga.

Norite pagerinti savo rinkodaros reputaciją?

„LiveAgent“ programinė įranga padeda organizuoti pardavimus ir klientų aptarnavimą „AVMarket“ ir „Covomo“ įmonėms, užtikrinant aukštą klientų pasitenkinimą ir pardavimų padidėjimą. Klientų aptarnavimo apklausa svarbi šio procesio dalis. Keliantis iš „Novocall“ į „LiveAgent“, galima pasinaudoti daugiau nei 175 funkcijomis ir 40 integracijomis.

Be įspūdingų konstrukcijų ir statinių statymo, jūs taip pat galite statyti lojalių klientų duomenų bazę. Sužinokite, kaip suvaldyti LiveAgent galią.

Pagalbos tarnybos programinė įranga Nekilnojamojo Turto sektoriui

LiveAgent siūlo pagalbos tarnybos programinę įrangą mados, mažmeninės, automobilių, ir sporto pramonei. Jos leidžia taupyti laiką clientų aptarnavimo ir padeda išvengti pirkinių krepšelio atšaukimo. Sistema suteikia galimybę teikti pagalbą klientams realiuoju laiku ir personalizuoti klientų patirtį. Taikant LiveAgent, galima greitai reaguoti į klientų aptarnavimo problemas ir pagerinti klientų aptarnavimo kokybę.

„LiveAgent“ siūlo nemokamą jūsų duomenų perkėlimą iš „Kayako“ į „LiveAgent“. Sužinokite daugiau ir gaukite nemokamą perkėlimą šiandien.

Pereinate iš „Kayako“?

Prisijunkite prie „LiveAgent“ ir gaukite geriausios kokybės aptarnavimą, kuris teikiamas pasaulinėms kompanijoms, tokoms kaip „Huawei“, „BMW“ ir Oksfordo universitetas. (152 characters)

LiveAgent apjungia puikius internetinius pokalbius, bilietavimą ir automatizaciją, kurie leidžia suteikti išskirtinį aptarnavimą. Padidinkite savo pardavimus su LiveAgent jau šiandien.

Neturite išeičių? Padidinkite pardavimus su LiveAgent!

The TEXT is summarized for marketing purposes in LT.

Bankininkystės pramonei keliantis į skaitmeninį pasaulį yra svarbu atitikti klientų keliamus reikalavimus ir poreikius. LiveAgent gali jums padėti.

Pagalbos tarnybos programinė įranga Bankininkystės pramonei

LiveAgent yra programinė įranga, skirta mažoms ir vidutinėms įmonėms, padedanti pagerinti klientų aptarnavimą ir laikyti juos ištikimais prekės ženklui. Jų paslauga yra naudojama daugiau nei 30% sėkmingų įmonių. LiveAgent siūlo alternatyvą kitoms pagalbos tarnybos programinėms įrangoms ir daugiau nei 180 pagalbos tarnybos funkcijų bei virš 40 integracijų suteikia geriausią įmanomą klientų aptarnavimą 24/7. Be to, siūloma pasirinkti tinkamiausias funkcijas ir geriausią kainą naudojant LiveAgent alternatyvas. Taip pat pataroma skirti dėmesį esamiems klientams, o ne tik naujiems. Reikia susikurti paskyrą ir sutikti su terminais ir privatumo politika.

Naudodami LiveAgent, 26% pagerinkite savo atsakymo laiką. Jūsų klientai bus patenkinti, o pardavimai pradės augit. Išmeginkite LiveAgent jau šiandien.

Norite padidinti atsakymų greitį?

"LiveAgent yra daugiafunkcinė programa, kuri padeda pagerinti klientų patirtį ir reputaciją, palaikyti daug kalbų ir integraciją su populiariais socialiniais tinklais."

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai