Vertinama kiekvienoje pramonės šakoje

Sužinokite, kaip LiveAgent pagerina jūsų mažmeninės prekybos verslą.

  • ✓ Jokio paruošimo mokesčio
  • ✓ Klientų aptarnavimas 24/7
Naudoja
Forbes logo
airbus logo
Nascar logo

Padidintas įsitraukimas

Sukurkite teigiamą klientų patirtį, kuri privers jūsų klientus bendrauti.

24%

Sutrumpinkite atsakymų laiką

Pagerinkite pirmojo atsakymo santykį su automatizuotu biletų nukreipimu.

37%

Sumažinkite bilietų apimtį

Sumažinkite pagalbos bilietų spūstį, naudodami žinių bazę.

Industry background

Pagalbos tarnybos programinė įranga Mažmeninės Prekybos Sektoriui

Daugiau parduokite ir padidinkite pasitenkinim – viską galite atlikti su LiveAgent. Teikite savo klientams puikų klientų aptarnavimą. Leiskite jimes su jumis susisiekti naudojant socialinę žiniasklaidą, jūsų svetaines, el. paštą ar internetinius pokalbius…

Teikite aptarnavimą 24/7/365, sukurdami savitarnos centrus ir juos užpildę susijusia informacija ir atsakymais į DUK.

Sumažinkite pirkinių krepšelio atsisakymą, tiesiogiai savo svetainėje siūlydami pagalbą realiuoju laiku.

Naudodami aktyvius pakvietimus pokalbiui, per kelias sekundes pradėkite bendrauti ir pritraukite po svetainę naršančius lankytojus.

Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
eSky logo
Slido green logo

Pagerinkite apsipirkinėjimo patirtį

Sukurkite sklandžią patirtį savo klientams naudodami daugiakanalę koncepciją. Internetinės parduotuvės naudojimas kartu su įprastine parduotuve, gali jums pritraukti pirkėjų. Būkite arčiau jų ir tapkite į klientus orientuota įmone. Visą tai galite pasiekti su mažmeninei pramonei skirtu LiveAgent .

woman with shopping bags-illustration
Valentine's day-woman with hearts

Ištieskite pagalbos ranką

Klientams patinka užduoti klausimus – nesvarbu, ar tiesiogiai jūsų parduotuvėje, ar skirtinguose portaluose internetu. Su LiveAgent sukurkite mažmeninės prekybos pramonei skirtą klientų portalą, žinių bazę ar DUK. Jei jums labiau patinka internetiniai pokalbiai ir pagalbą teikiate asmeniškai, mes galime pasiūlyti sprendimą!

Padidinkite pajamų srautą

Pagalbos teikimas jūsų klientams siekiant išpildyti jų poreikius ir suteikti išskirtinį klientų aptarnavimą, jūsų verslui suteiks privalumų. Ar kai kurie jūsų klientai turėjo ne itin gerą patirtį? Greitai išspręskite tokias situacijas su mažmeninės prekybos pramonei skirtu LiveAgent.

retail-man scanning phone-illustration

Sutaupykite daugiau su LiveAgent

Išanalizuokte ir palyginkite LiveAgent su skirtingais pagalbos tarnybos sprendimais ir išsirinkite jūsų pramonės šakai siūlantį tinkamsiausias funkcijas ir geriausią kainą.

Daugiau, nei 21 000 įmonių negali klysti

Peržiūrėkite sėkmės istorijas ir liudijums, bei sužinokite, kaip LiveAgent pagerina jūsų klientų aptarnavimą ir padidina jūsų klientų pasitenkinimą.

Susiję straipsniai suMažmeninė prekyba
Get better overview about your support service. Track time spent by each agent supporting customers automatically by LiveAgent’s function - Time tracking.

Time tracking

Time tracking in LiveAgent allows for automatic tracking of time spent by agents on customer support tickets. It also provides the option to force agents to manually input time and add notes. The tracking stops if the agent switches to another ticket or browser tab, ensuring accurate time tracking.

Ataskaitos, dar vadinamos analitika, jums suteikia bendras įžvalgas apie tai, kas vyksta jūsų paskyroje. LiveAgent siūlo išsamias ataskaitas.

Ataskaitos

LiveAgent yra klientų aptarnavimo programinė įranga, kuri teikia išsamias ataskaitas, integruotą el. pašto valdymą ir kitas funkcijas. Tai padeda gerinti klientų patirtį ir išlaikyti ilgalaikius santykius. Sistemoje taip pat yra veiklos žurnalas, žinių bazė ir galimybė eksportuoti ataskaitas į CSV formatą.

Ar norite pereiti iš „Outlook“ į unifikuotą klientų aptarnavimo sprendimą? Pažvelkite ir sužinokite daugiau apie duomenų perkėlimą į „LiveAgent“.

Keliatės iš „Outlook“?

LiveAgent yra daugiafunkcinė programa, padedanti pagerinti klientų patirtį, palaikyti daug kalbų ir integraciją su socialiniais tinklais. Vartotojai giria greitą atsakymą, kuris padėjo pagerinti klientų konversijų rodiklį. Tai ekonomiškas sprendimas, leidžiantis atsakyti į didelį aptarnavimo užklausų kiekį skirtingais kanalais.

Duomenų saugumas yra vienas svarbiausių mūsų prioritetų, todėl visada siekiame žinoti apie savo akląsias zonas. Jei esate saugumo tyrėjas, būsime dėkingi už jūsų pagalbą ir už ją atsilyginsime.

„LiveAgent“ premijų už klaidas programa

LiveAgent yra klientų aptarnavimo sistema su daugybe funkcijų ir integracijų, pradedant nuo 15$/agentui/mėn. Tai gali sumažinti bilietų apkrovas ir padidinti klientų aptarnavimo efektyvumą. Nemokama bandomoji versija.

Svarstote apie LiveAgent pagalbos tarnybos programinę įrangą? Užpildykite savo informaciją ir pradėkite Nemokamą Bandymą, jokių paslėptų eilučių ir nereikalaujama kreditinės kortelės informacija.

Pradėkite nemokamą išbandymą jau šiandien

The given text is promoting LiveAgent, a customer service software that offers various tools such as VoIP phone systems, inbound call center software, complaint management, and email management. The text provides information on the company's history, awards, and partnerships, as well as offering a free trial and demo. Contact options include a contact form, messenger, and WhatsApp chat. The text concludes with a request to accept the use of cookies before engaging in contact.

„LiveAgent“ nemokama tiesioginių pokalbių programinė įranga leidžia bendrauti ir efektyviai paversti svetainės lankytojus klientais. Naudokite greičiausią pokalbių valdiklį.

Ar jums reikia nemokamos tiesioginių pokalbių programinės įrangos?

"LiveAgent" yra daugiafunkcinė programa, suteikianti klientams greitą aptarnavimą ir lankstumą per įvairius kanalus. Tai vertinama geriausiai 2019 ir 2020 metais, o daugybė funkcijų padeda pagerinti klientų patirtį ir reputaciją. Integracija su populiariais socialiniais tinklais suteikia galimybę efektyviai valdyti klientų komunikaciją ir laikyti juos ištikimais prekės ženklui.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

Start Free Trial x