Tiesioginių pokalbių internetu programinė įranga, skirta agentūroms

Nustebinkite savo klientus ir padidinkite jų pasitenkinimą
 • ✓ Nėra paruošimo mokesčio   
 • ✓ Klientų aptarnavimas 24/7    
 • ✓ Nereikalaujama kreditinė kortelė    
 • ✓ Atšaukite bet kuriuo metu
Antraštės Animacija
Pagalbos Tarnybos programinė įranga

Tiesioginis pokalbis internetu yra viena greičiausių ir patikimiausių aptarnavimo paslaugų, kurias agentūros gali pasiūlyti savo klientams. Šiuolaikiniame technologiškai pažangiame pasaulyje paprasčiausiai nėra galimybės sėdėti ir laukti, kol klientai kreipsis į jus. Gyvename amžiuje, kai beveik viską galima sužinoti internetu, todėl daugelis vartotojų prieš registruodamiesi išsamiai ištirs kiekvieną svetainę.

Tačiau net ir patyrusiems vartotojams laikas nuo laiko reikia pagalbos. Tikimasi, kad įmonės prireikus pagalbos turėtų ją teikti nedelsiant, pageidautina realiuoju laiku. Būtent tai gali suteikti tiesioginis pokalbis internetu.

Pokalbis realiuoju laiku
Tiesioginio pokalbio internetu pavyzdys

Kodėl jūsų agentūra turėtų siūlyti tiesioginius pokalbius?

Agentūros ir jų siekiai yra įvairūs – reklama, rinkodara, žmogiškieji ištekliai ir pan. Vienintelis jų bendras bruožas yra dinamiška klientūra, kuriai labai reikia greito ir tiesaus atsakymo.

Šiuolaikiniai vartotojai yra nekantrūs. Vienos apklausos metu teigiama, kad galimybės patraukti klientą laikas yra apie 10 minučių. Šis 10 minučių laikotarpis yra viskas, ko reikia norint prarasti potencialius klientus. Čia gali padėti tiesioginis pokalbis.

Tiesioginio pokalbio naudojimo priežastis yra neabejotina. Tai suteikia geresnį investicijų pelningumo rodiklį (ROI) nei bet kuris kitas ryšio kanalas ir užtikrina aukščiausią vartotojų pasitenkinimo lygį – 92%.

Dažniausias klientų prašymas yra pasikalbėti su konkrečiu asmeniu internetu, tuo pat metu naršant svetainėje ar atliekant užduotį.

Naršymas svetainėje gali užimti daug laiko. Tiesioginis pokalbis padeda priimant sprendimus ir imantis iniciatyvos. Inicijuodami pokalbį galite pakeisti kliento nenorą kalbėti su klientų aptarnavimo komanda. Telefonas ir el. paštas vis dar yra vertingos bendravimo galimybės, tačiau naudodamiesi tiesioginiais pokalbiais internetu galėsite sumažinti jų naudojimo poreikį. Dėl to sumažėja gaunamų užklausų kiekis, nes agentai gali jas išspręsti aktyvios pokalbio sesijos metu.

„LiveAgent“ universali pašto dėžutė leidžia pasiekti visus komunikacijos klausimus ir užklausas nepaisant platformos, iš kurios jie buvo išsiųsti.

Tiesioginis pokalbis praeityje buvo neteisingai interpretuojamas kaip tiesiog paprastas valdiklis kažkur svetainėje, kurį klientai gali naudoti, jei jie to nori. Tačiau pastaraisiais metais jo, kaip rinkodaros ir konversijos įrankio, funkcionalumą pradėjo atpažinti daugelis įmonių.

Try it out

Start a free-14 day trial, no credit card required

Kuo tiesioginis pokalbis yra naudingesnis, palyginti su telefonu ir el. paštu?

Efektyvus klientų aptarnavimas kelia daug iššūkių. Pavyzdžiui, telefono skambučiu laukimas eilėje gali būti ilgas. El. laiškus ilgai užtrunka parašyti, išsiųsti ir galiausiai sulaukti atsakymo.

Kuo tiesioginis pokalbis pranašesnis?

 • Vidutinis laukimo laikas
 • Sumažinta el. pašto apimtis
 • Aukštesnis konversijų rodiklis
 • Sumažėjęs atmetimo rodiklis
 • Patogi komunikacija
 • Padidėjęs įsitraukimas
 • Aukštesnis klientų pasitenkinimo balas

Kaip įsitikinti, kad agentai yra pasirengę tiesioginiam pokalbiui?

Palaikymo agento karjeros ciklą sudaro trys etapai:

 • Naujokas
 • Įgudęs darbuotojas
 • Meistras profesionalas

Klientų aptarnavimo srityje agentai paprastai pradeda atsakyti į užklausas telefonu, kad įgytų patirties. Tiesioginius pokalbius internetu, jei įmanoma, turėtų tvarkyti tik puikius rašymo įgūdžius turintys agentai. Rašyti tiesioginiame pokalbyje labai skiriasi nuo el. laiško, kur agentų paprastai nevaržo laikas. Kita vertus, būtent tuo tiesioginis pokalbis internetu skiriasi nuo el. laiško rašymo. Jei įmanoma, visada verta turėti korektūros taisykles, kurias galima naudoti.

Kokių funkcijų galite tikėtis iš tiesioginio pokalbio?

Galimų funkcijų skaičius artėja prie įspūdingo skaičiaus 200.

Visi jūsų agentūrų ir klientų susirašinėjimai yra saugomi pagrindinėje, bendroje pašto dėžutėje bilietų pavidalu. Aptarnaujantis agentas gali parodyti bet kokį ankstesnį pokalbį keliais paspaudimais hibridinėje bilietų sistemoje. Kiekvieno kliento profilis ir istorija yra iškart prieinami.

Universalios-pašto-dėžutės-funkcija-„LiveAgent“
Universalios pašto dėžutės pavyzdys

Yra ne vienas pokalbio valdiklio ir pokalbio lango dizaino variantas, jei norite sukurti arba pasirinkti iš anksto nustatytą šabloną iš galerijos.

Pokalbių mygtukų galerija
Pokalbių mygtukų galerijos pavyzdys

Atrodo, kad klientams reikalinga pagalba, bet jie yra per daug drovūs, kad ko nors klaustų? Nereikia laukti, kol jie pradės pokalbį. Tiesioginis pokalbis sutrumpina laukimo laiką ir tiesia pagalbos ranką kvietimo pokalbiui būdu.

Kvietimų pokalbiui galerija
Kvietimų pokalbiui pavyzdys

Iš anksto nustatyti atsakymai į dažnai užduodamus klausimus arba skirti naudojamui vykdant reklaminę kampaniją.

Atsakymų šablonai
Atsakymų šablonų pavyzdys

Pokalbių peradresavimas neužimtiems agentams arba automatinis pokalbių nukreipimas pasirinkus iš trijų iš anksto nustatytų nukreipimo variantų: atsitiktinis priskyrimas, skambutis visiems, maksimali apkrova.

Pokalbių paskirstymas
Pokalbių paskirstymo pavyzdys

Ataskaitos ir stebėjimas padeda susidaryti aiškų vaizdą apie jūsų klientų elgesio tipą, poreikius ir reikalavimus arba tai, kiek jie išleidžia naršydami jūsų svetainę.

Svetainės stebėjimas - pokalbių apžvalga
Pokalbių stebėjimo pavyzdys

Pasaulis tampa vis mažesnis, kai kalbama apie bendravimo apribojimus, todėl galite naudoti tiesioginio pokalbio daugiakalbę parinktį. Šiuo metu palaikomos 45 kalbos ir reguliariai pridedama daugiau vertimų.

Kalbai pritaikomų valdiklių pavyzdys

Leidžia klientams siųsti pranešimus per kontaktinę formą ne darbo valandomis arba kai konkretus agentas neprisijungęs.

Kontaktinės formos
Neprisijungus pildomos formos pavyzdys

Leidžia sužinoti klientų nuomonę ir atsiliepimus bei reitinguoja pokalbį ar agento efektyvumą.

Agentų reitingavimo funkcija pagalbos centro programinėje įrangoje - „LiveAgent“

Create instant connections

Handle all customer inquiries and discover all that LiveAgent has to offer

Tiesioginių pokalbių programinės įrangos pranašumai konkrečioms agentūroms

Agentūrų tinklai paprastai yra gana platūs, o gaunamų užklausų dažnumas yra didelis. Tiesioginių pokalbių privalumai įvairioms agentūroms skiriasi, tačiau rezultatas visada yra tas pats – laimingi ir patenkinti klientai.

Klientų aptarnavimas yra savanoriškas poelgis, parodantis tikrą norą padėti, o gal ir nudžiuginti klientą.

Steve Curtin – Klientų entuziastas, „Marriott International“ darbuotojas

Reklamos agentūros

Įsivaizduokite tokią situaciją: išleidžiate daug laiko ir išteklių kampanijai tik tam, kad žmonės ateitų į jūsų svetainę ir išeitų. Priežasčių gali būti daug. Gal jie negali rasti instrukcijų, kaip pritaikyti nuolaidos kodą arba raginimas veikti nėra aiškiai apibrėžtas. Naudodamiesi tiesioginiu pokalbiu galite aktyviai pasiūlyti pagalbos ranką, o tai reiškia aukštesnį konversijų rodiklį.

Rinkodara remiasi ne tik elektroniniu paštu ar telefono skambučiais. Tiesioginis pokalbis suteikia reklamuotojams galimybę informuoti klientus po vieno mygtuko paspaudimo. Taip pat galite pridėti paveikslėlių, kad žinutė būtų labiau suasmeninta. Stebėjimo funkcija leidžia kreiptis į kiekvieną svetainės lankytoją ir užmegzti ryšį su jais atsižvelgiant į jų elgesį ar vietą. Ataskaitose pateikiama pokalbių konversijų ataskaita, kad būtų galima pamatyti, kiek pokalbių pavyko.

Skaitmeninės agentūros

Kartu su aktyvia tiesioginių pokalbių programine įranga, potencialių klientų generavimo rinkodara sukuria vertingą kelių kanalų rinkodaros platformą. Skaitmeniniame pasaulyje klientai gali susidurti su beveidžiais ir automatiniais pokalbių robotais. Uždėję agento nuotrauką ant savo pritaikyto pokalbio mygtuko, įtinkinsite, kad jūsų klientas kalba su tikru žmogus.

Pagalbos agentūros

Tiesioginis pokalbis internetu yra ekonomiškas, todėl tai yra ideali reklaminės kampanijos komunikacijos priemonė. Agentai gali pasiūlyti nuolaidų kuponus, pristatyti savo auditorijai naujus produktus pokalbio metu arba po jo, prašydami kliento atsiliepimo. Šis reklamos būdas yra labai naudingas mažoms įmonėms, kai plečiamas jų kontaktų sąrašas.

Socialinių tinklų agentūros

Socialiniai tinklai tapo ne tik įdomia laisvalaikio veikla, bet ir vertinga rinkodaros priemone. Įdiegusi tiesioginį pokalbį socialinio tinklo puslapyje, agentūra gali atidžiau stebėti savo klientų buvimą internete ir aktyviai susisiekti su potencialiais klientais. Galite gauti el. pašto adresą iš pokalbio, kad galėtumėte jį naudoti rinkodaros tikslais, paversdami sekėjus mokančiais abonentais. „LiveAgent“ siūlo integraciją su visomis standartinėmis socialinių tinklų platformomis, tokiomis kaip „Facebook“ ar „Twitter“.

Paskyrų rinkodaros agentūros (ABM)

Paskyrų rinkodara yra orientuota į konkrečių paskyrų ar prekės ženklų ir B2B rinkodarą. Todėl naudodama modifikuotus aktyvius kvietimus tiesioginiam pokalbiui, jūsų agentūra gali pasiekti svarbiausias paskyras naudodama atitinkamus pranešimus ir žymiai padidinti ROI. Kitas pranašumas yra tiesioginio pokalbio naudojimas savo paskyros rinkodaros strategijoje, norint užmegzti glaudų ryšį, siekiant nustatyti tikslines paskyras ir sukurti konkretesnę potencialių klientų duomenų bazę ir galimybes.

Viešųjų ryšių (PR) agentūros

Kuriant verslą reikia daug pastangų. Bet bet kokio sėkmingo verslo pagrindas yra pasitikėjimas. Norėdami įtvirtinti įmonės ir jos klientų pasitikėjimą, į verslą įeina viešieji ryšiai. Bendravimas su rinka ir vartotojais yra akivaizdus viešųjų ryšių sektoriuje. Aprėptis yra apgalvota ir plati, ketinama pasiekti kuo daugiau klientų. Tiesioginiai pokalbiai ir darbas su viešųjų ryšių agentūra yra puikus verslo plėtros įrankis.

Kelionių ir turizmo agentūros

Suplanuokite skrydį ir užtikrinkite, kad klientai maloniai praleistų laiką ir keliautų bet kurioje pasaulio vietoje be jokio streso. Keliaukite po internetą ir po pasaulį naudodamiesi tiesioginiu pokalbiu su klientų aptarnavimo komanda. Atidarytos tiesioginės pokalbių aptarnavimo linijos keliautojams teikia naudingos informacijos ir patarimų kelionėms. Jei užduotas klausimas yra įprastas, pokalbis internetu leidžia jums į jį atsakyti vienu paspaudimu, naudojant iš anksto nustatytų atsakymų ar pranešimų šablonų funkciją.

Tiesioginio pokalbio daugiakalbė funkcija leidžia jums bendrauti su bet kuo pasaulyje jų pasirinkta kalba ir pritaikyti savo pokalbių valdiklį konkrečios rinkos kalbai. „LiveAgent“ šiuo metu palaiko 45 kalbas, o nauji vertimai pridedami reguliariai. Jei nerandate konkrečios kalbos, susisiekite su mumis su pasiūlymu ir mes už tai apdovanosime jus „LiveAgent“ paskyros kreditu.

Laisvai samdomi darbuotojai

Maždaug per pastarąjį dešimtmetį laisvai samdomų darbuotojų skaičius išaugo, nes vis dažniau pasitaikė daugiau galimybių dirbti nuotoliniu būdu iš namų. Nesvarbu, ar dirbate savarankiškai, ar kaip laikinosios agentūros dalis, tiesioginiai pokalbiai gali padėti išplėsti jūsų tinklą. Kūrybinėje srityje dirbantys profesionalūs laisvai samdomi darbuotojai įvertins aukštą pritaikymo lygį.

Kitos agentūros

Nesijaudinkite, jei jūsų agentūra nėra įtraukta į sąrašą. Tiesioginis pokalbis internetu yra universalus įrankis, tinkantis įvairiausioms agentūroms. Išlieka pagrindinis tikslas – patogiai bendrauti su klientais iškart, kai to reikia. Universali pašto dėžutė leidžia peradresuoti pokalbį, nes visi jūsų klientai gali būti toje pačioje „LiveAgent“ paskyroje.

https://www.youtube.com/watch?v=c5FMaNBxmAk

Kaip valdyti agentūros klientų srautus naudojant „LiveAgent“?

„LiveAgent“ pagalbos centro programinė įranga yra galinga aptarnavimo sistema, kurios viena iš pagrindinių funkcijų yra tiesioginiai pokalbiai. Tačiau kokias galimybes tvarkyti savo paskyras agentūros gali pasiūlyti klientams, naudojantiems „LiveAgent“?

Viena paskyra visuose skyriuose:

Tai naudinga agentūrai, kuri rūpinasi interneto dizaino ir prekės ženklo kūrimu arba gauna komisinius iš dažnai užsakomų paslaugų. Nors klientas gali nesutikti, kad į jo paskyrą būtų įtraukta nepažįstamos paskyros informacija, tačiau tai vis tiek yra patogi galimybė.

Kelios paskyros su pasirinktu domenu:

Agentūra gali sukurti individualų domeną klientui (arba, jei reikia, kelis domenus). Minusas šiuo atveju bus tas, kad teisės priklausys agentūrai, o ne klientui. Kita vertus, tokia paslauga gali būti atskiros agentūros paslaugos dalis.

Paskyros nustatymas klientui:

Gali būti, kad agentūra už tam tikrą mokestį sukurs ar prižiūrės kliento paskyrą. Ši parinktis yra naudingesnė klientui nei įmonei, nes klientas gali ją naudoti kaip vienkartinę paslaugą. Niekas netrukdo klientui bet kuriuo metu nutraukti ryšius su dabartine agentūra ir pradėti bendradarbiauti su kita.

Integracija ir nustatymas

Paprasta ir pilnai pritaikoma integracija. Tiesiog greitai nukopijuokite ir įklijuokite HTML kodą savo „LiveAgent“ paskyroje ir jis bus rodomas jūsų ar jūsų kliento svetainėje bei galėsite nedelsdami pradėti pokalbius. Dar vienas pranašumas yra integracija su trečiųjų šalių programine įranga ar programa.

Žinių bazė

Norite sužinoti daugiau? Eikite į mūsų žinių bazę.

Still not sure if the live chat is the right tool for you?

Start a free-14 day trial and start exploring LiveAgent today

DUK

Kas yra tiesioginis pokalbis internetu?

Tiesioginis pokalbis internetu yra komunikacijos įrankis, leidžiantis realaus laiko sąveiką B2B ar B2C komunikacijoje. Pokalbių mygtukas, taip pat žinomas kaip pokalbių valdiklis, yra strategiškai patalpintas svetainėje, kad galima būtų reaguoti ir pakviesti klientus tiesiogiai susisiekti su agentu.

Kodėl tiesioginis pokalbis internetu yra svarbus agentūroms?

Tai suteikia didesnį investicijų pelningumo rodiklį nei bet kuris kitas ryšio kanalas. Sumažina poreikį naudotis el. pašto ir telefono paslaugomis. Padidina konversijos galimybę ir kartu padeda potencialiems klientams naršyti svetainėje.

Every business thrives on excellent customer service. Discover whether your company provides these services by reading our statistics and benchmarks.

Internetinių pokalbių naudojimas

Internetiniai pokalbiai yra populiari pagalbos priemonė, kuri naudojama daugelyje amžiaus grupių. Daugiau kaip 42% klientų renkasi internetinius pokalbius vietoj el. pašto ar socialinės žiniasklaidos. B2B ir B2C įmonės dažniausiai naudoja internetinius pokalbius pardavimams ir klientų aptarnavimui. Internetinių pokalbių agentai daugiausiai pokalbių sulaukia nuo 11 iki 15 valandos.

Tiesioginio pokalbio valdiklis įmonės svetainėje yra praktiškai būtinas bet kokio dydžio įmonėms. Sužinokite, kaip jį integruoti.

Kaip savo svetainėje patalpinti tiesioginio pokalbio internetu mygtuką

Šiame tekste aptariama internetinių pokalbių statistika ir tendencijos. Nagrinėjamos internetinių pokalbių sistemos, pokalbių skaičius, klientų apleidimo priežastys, konversija, lojalumas, kaina, pokalbio valdiklių skaičius ir laikas. Taip pat kalbama apie atsakymų laikus, greitį, pirkimo įtaką, atsakyti pokalbiai ir likusios rodikliai. Pokalbis naršyklėje yra žmonių bendravimo internetu būdas. LiveAgent yra klientų aptarnavimo programinė įranga.

Pokalbis naršyklėje yra žmonių bendravimo internetu būdas. Tokiam pokalbiui nereikia jokios programinės įrangos.

Saityno pokalbiai internetu

Straipsnyje aptariami tiesioginiai pokalbiai svetainėse ir jų nauda įmonėms. Tinkamai integruoti tiesioginiai pokalbiai gali padėti pasiūlyti greitą ir efektyvų klientų aptarnavimą, padidinti pardavimus ir sumažinti išlaidas. Apklausų metu nustatyta, kad daugiau kaip 40% klientų ieško pagalbos internetinių pokalbių būdu, o agentai daugiausiai pokalbių sulaukia nuo 11 iki 15 valandos. Įmonės gali pasinaudoti nemokama internetinių pokalbių programine įranga, tokią kaip LiveAgent, kad surinktų potencialius klientus ir padidintų savo konkurencinį pranašumą.

Tiesioginis pokalbis internetu vis dar yra populiariausias skaitmeninis klientų bendravimo kanalas. Peržiūrėkite nemokamus tiesioginių pokalbių šablonus ir nedelsdami juos naudokite.

Tiesioginių pokalbių šablonai

Šios tekstinės informacijos pagrindinis tikslas yra pritraukti naujų klientų ir pagerinti savo verslą. Atsiliepimų prašymo laiškas gali padėti geriau pažinti klientus, padidinti jų pasitenkinimą ir padėti išlaikyti jau esamus bei pritraukti naujus klientus. El. laiško šablonai padeda sukurti efektyvius atsiliepimų prašymo laiškus. Tekste pateikiamos informacijos apie bendravimo su klientais įvairiais būdais, apie verslo įrankius, o kiekvienas gali apžiūrėti LiveAgent demonstraciją nemokamai ir susipažinti su kitais pasirinktais funkcionalumais ir kainodara. Rašoma ir apie kontaktų programinės įrangos privalumus bei kaip tuo pasinaudoti.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai