Agentų vertinimas

Išvenkite prasto klientų aptarnavimo teikimo ir suteikite galimybę savo klientams vertinti savo klientų aptarnavimo Agentų atsakymus. Nustatykite neigiamas savo klientų aptarnavimo tendencijas ir atitinkamai reaguokite. Pasinaudokite LiveAgent “Vertinimo” funkcija.

Agentų vertinimas Internetiniuose Pokalbiuose - LiveAgent
Agentų vertinimas Internetiniuose pokalbiuose

Jūsų klientai gali pateikti atsiliepimus apie jų pagalbos patirtį įvertindami savo bendravimą su klientų atstovu. Suteikite savo klientams galimybę įvertinti Agento Pokalbius ir atsakymus El. paštu.

Agento vertinimo apžvalga

LiveAgent siūlo apdovanotų ir atmestų Agentų ataskaitą su klientų komentarais. Jūs galite eksportuoti ataskaitą į CSV failą.

Sužinoję daugiau informacijos apie savo Agentus, jūs galėsite apdovanoti pačius geriausius Agentus ir padėti tiems, kuriems šiuo metu ne taip gerai sekasi. Nustatykite neigiamas klientų aptarnavimo tendencijas ir atitinkamai reaguokite. Pasinaudokite LiveAgent “Vertinimo” funkcija.

Receive immediate agent feedback

Learn from customer ratings in real-time and improve your customer satisfaction. Try it today. No credit card required.

Žinių bazės ištekliai

Sužinoti daugiau informacijos

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai