Daugiafunkcinė nemokama tiesioginių pokalbių programinė įranga.

Pasinaudokite rašymo peržiūra realiuoju laiku, aktyviais kvietimais pokalbiui ir lankytojų stebėjimu.

  • ✓ Nėra įdiegimo mokesčio    
  • ✓ Klientų aptarnavimas 24/7    
  • ✓ Nereikalinga kreditinė kortelė    
  • ✓ Galite atsisakyti bet kuriuo metu
Šią paslaugą naudoja
Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo

Sveiki, aš esu Džonas, kaip galiu jums padėti?

Norėčiau patikrinti savo užsakymo būseną.

Jokių problemų, pateikite man savo užsakymo ID.

Mano užsakymo ID yra GQ34566Ar jums reikia nemokamos tiesioginių pokalbių programinės įrangos?

Ar žinojote, kad daugiau nei pusė visų klientų nori su kuo nors bendrauti realiu laiku ir internetu, o ne skambinti įmonei? Nemokamos tiesioginių pokalbių programinės įrangos naudojimas tiek klientams, tiek agentams turi daug privalumų. Padidinkite klientų pasitenkinimą, pagerinkite atsako laiką, padidinkite agento produktyvumą ir investicinę grąžą. Pasak „CrazyEgg“, 38% vartotojų labiau linkę pirkti iš įmonės, jei ji siūlo aptarnavimą tiesioginiu pokalbiu.

Išbandykite mūsų nemokamą tiesioginio pokalbio sprendimą šiandien. Mūsų nemokama tiesioginių pokalbių programa gali pasigirti greičiausiu pokalbių valdikliu rinkoje, kurį galima visiškai pritaikyti savo poreikiams ir keisti kalbą.

Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
Slido green logo

Nemokamos tiesioginių pokalbių įrangos pranašumai

Įdiekite nemokamą tiesioginių pokalbių programinę įrangą savo verslo svetainėms ir įgykite šiuos privalumus:

Greitesnis atsakymo laikas

Nemokamos bilietų sistemos funkcijos padeda sumažinti laiką, skirtą kliento problemai išspręsti.

Visa komunikacija vienoje vietoje

Klientų aptarnavimo komanda gali tvarkyti visas klientų užklausas iš įvairių kanalų vienoje vietoje.

Padidėjęs jūsų agentų produktyvumas

Turėdami visus aptarnavimo kanalus vienoje vietoje, jūsų agentai užtrunka mažiau laiko spręsdami problemas.

Greičiausia nemokama tiesioginių pokalbių programinė įranga

Nemokama „LiveAgent“ tiesioginių pokalbių programinė įranga gali pasigirti greičiausiu pokalbių valdikliu rinkoje. Palyginę „LiveAgent“ ir konkurentų pokalbių valdiklio bendrą našumą, pastebėsite, kad „LiveAgent“ yra greičiausias. „LiveAgent“ pokalbių valdiklio rodymo greitis yra vos 2,5 sekundės, kai tuo tuo tarpu konkurentų pokalbių valdikliai užtrunka nuo 3,3 iki 9,4 sekundės.

Greitas pokalbių valdiklis yra tinkamas pasirinkimas, jei norite efektyviai paversti svetainės lankytoją klientu. Remiantis „eMarketer“ ataskaita, 35% daugiau žmonių pirko internetu po to, kai pasinaudojo tiesioginiais pokalbiais.

LiveAgent rating live chat agent - gif
LiveAgent Chat invitation

Nemokamos tiesioginių pokalbių programinės įrangos funkcijos

Mūsų nemokamas tiesioginių pokalbių įrankis yra pilnai pritaikomas individualiems poreikiams, taip pat pritaikomas kalboms. Be to, naudodamiesi mūsų nemokama tiesioginių pokalbių programine įranga taip pat galite naudotis nemokama bilietų sistema su universalia pašto dėžute, skambučių centru ir žinių baze/klientų portalu.

Mūsų nemokama tiesioginių pokalbių programinė įranga siūlo 7 dienų bilietų istorijos paiešką ir vieną integraciją (vienas tiesioginio pokalbio mygtukas, el. pašto adresas, kontaktinė forma, telefono numeris.) Jei ieškote daugiau, pvz., neribotos istorijos paieškos , socialinių tinklų žintegracijos ir automatizavimo funkcijų, peržiūrėkite mūsų mokamus planus.

Sklandus integravimas į svetainę

„LiveAgent“ buvo sukurtas siekiant sutaupyti jūsų brangaus laiko. Paprasta (reikia tiesiog nukopijuoti ir įklijuoti) integracija per kelias sekundes sujungia jus su klientais. „LiveAgent“ nukreipia naujus gaunamus pokalbius tinkamiems jūsų komandos nariams ir dinamiškai koreguoja pasiekiamumą jūsų agentams prisijungiant ir atsijungiant pamainos metu.

Nemokama tiesioginių pokalbių programinė įranga sumažina nesėkmes klientų aptarnavimo srityje

Lėtas reagavimo laikas

12% amerikiečių teigia, kad klientų aptarnavime juos labiausiai nuvilia greičio trūkumas. Statista

Aiškumo trūkumas

72% vartotojų mano, kad jeigu reikia paaiškinti apie savo problemą keliems asmenims, tai reiškia prastą klientų aptarnavimą. Dimensional Research

Skaidrumo trūkumas

72% vartotojų teigia, kad kreipdamiesi į klientų aptarnavimo tarnybą jie tikisi, kad agentas „žinos, kas jie tokie, ką įsigijo ir apie ką kalbėjo ankstesnio bendravimo metu“. „Microsoft“

LiveAgent Live Chat Demo | Live Agent02:16Youtube video: LiveAgent Live Chat Demo
Live Agent

Išbandykite „LiveAgent“ jau šiandien

„LiveAgent“ yra daugiausiai apžvalgų turinti ir geriausiai įvertinta SVĮ pagalbos centro programinė įranga 2020 m. Pradėkite naudotis mūsų nemokama tiesioginių pokalbių įranga ir bet kuriuo metu užsisakykite mokamą versiją, kad gautumėte neribotą bilietų istoriją, daugiau funkcijų ir neribotų tiesioginio pokalbio mygtukų, el. pašto adresų, telefono numerių ir kontaktinių formų.

Jūs Būsite Gerose Rankose!

"Ar žinojote, ką bendro turi Huawei, BMW, Yamaha ir O2? Atspėjote teisingai... LiveAgent!"

Dabar išbandykite nemokamai Nereikalaujama Kreditinė Kortelė
G2 Crowd
Capterra
GetApp
Susiję straipsniai suNemokama tiesioginių pokalbių programinė įranga
Įmonė LiveAgent siūlo įvairius sprendimus klientų aptarnavimo programinės įrangos srityje, įskaitant VoIP, savitarną ir klientų portalo programinę įrangą.

تقييمات برامج الهاتف الرقمي

Įmonė LiveAgent siūlo įvairius sprendimus klientų aptarnavimo programinės įrangos srityje, įskaitant VoIP, savitarną ir klientų portalo programinę įrangą.

Naudodamosi klientų pasiūlymais ir atsiliepimų lenta, įmonės gali kurti į klientus orientuotus produktus, kurie geriau jiems pasitarnauja ir sprendžia jų problemas.

Kaip sukurti atsiliepimų ir pasiūlymų lentą

Įmonė LiveAgent siūlo klientams atsiliepimų sistema ir grįžtamąjį ryšį elektroniniu paštu, kad pritrauktų naujus klientus. Klientams siūloma galimybė palikti atsiliepimus ir pasiūlymus.

Ar ieškote ko nors, kas išplėstų jūsų pagalbos centro galimybes? Peržiūrėkite pagrindines „LiveAgent“ funkcijas ir privalumus dabar arba prisiregistruokite nemokamam bandymui.

Ieškote „Extend“ alternatyvos?

Su „LiveAgent“ galite pakelti klientų aptarnavimą į kitą lygį. Teikite aptarnavimą elektroniniu paštu, tiesioginiu pokalbiu, socialiniuose tinkluose ir skambučių centre su daugybės funkcijų sprendimu.

Nežinote, kaip atsakyti į užklausas per socialinius tinklus apie savo darbo laiką? Pasinaudokite mūsų visiškai pritaikomais iš anksto parengtais šablonais.

Atsakymų dėl klausimų apie darbo valandas / aptarnavimo laiką šablonai

Hubspot yra programinės įrangos įmonė, kuri siūlo platų funkcionalumą klientų aptarnavimo ir VoIP sistemoms. Jie taip pat teikia duomenų rinkimo programinę įrangą ir skiria dėmesio saugumui ir privatumui.

Jei ieškote galingos „Kayako“ alternatyvos, apsvarstykite „LiveAgent“. Jame yra greičiausias pokalbių valdiklis rinkoje ir daugiau nei 179 naudingos pagalbos centro funkcijos

Ieškote „Kayako“ alternatyvos?

„LiveAgent“ programinė įranga turi 43 skirtingų kalbų vertimus ir palaiko kalbų valdiklius. Esame daugiakalbiai ir padėsime pašalinti užsienio kalbų barjerą jūsų ir klientų tarpui.

„Liveagent“ yra geriausias klientų aptarnavimo sprendimas jūsų verslui. Teikite aptarnavimą įvairiais kanalais. Teikite pagalbą naudodami geriausius įrankius ir palengvinkite darbo eigą naudodami puikią bilietų sistemą. Viena iš priežasčių, kodėl įmonės pereina į „Liveagent“, yra tiesioginiai pokalbiai internetu. Mūsų tiesioginių pokalbių valdiklis yra greičiausias rinkoje, o pokalbių rodymo greitis yra 2.5 sekundės.

Ieškote „Vocalcom“ alternatyvos?

„LiveAgent“ yra labai populiari klientų aptarnavimo sistema, kuri siūlo daugybę funkcijų, jų integracijų ir puikų aptarnavimą. Kai kurie vartotojai patiria problemų su „Zendesk“ ir išsirenka „LiveAgent“ dėl geresnio funkcionalumo, stabilumo ir kainų. Dauguma naudotojų teigia, kad perėjimas prie „LiveAgent“ buvo puikus sprendimas.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai