„Postfix“

Kas yra „Postfix“?

„Postfix“ yra nemokama, atviro kodo el. pašto programa, siunčianti ir nukreipianti elektroninį paštą. Programinė įranga yra išleista pagal „IBM Public License 1.0“, o tai yra nemokama programinės įrangos licencija. „Postfix“ iš pradžių buvo sukurta 1997 m., o pirmasis leidimas įvyko 1998 m. gruodžio mėn. Tai vienas iš populiariausių pašto serverių internete. „Postfix“ naudoja maždaug 32% viešai pasiekiamų serverių.

Kaip galite naudoti „Postfix“?

„Postfix“ puikiai tinka el. paštui tvarkyti.  Jei norite programos, kuri patikimai apdorotų visą jūsų el. pašto komunikaciją, jūsų paieška baigta. „Postfix“ el. paštą galima prijungti prie „LiveAgent“ pagalbos tarnybos sistemos, kuri padės surinkti klientų el. laiškus, paversti juos bilietais ir sutvarkyti, kad nepasiklystumėte.

Ar esate pavargę ir išsekę tvarkydami kiekvieną kliento problemą iš savo el. pašto programos? Skirkite šiek tiek laiko ir sužinokite apie puikią „LiveAgent“ bilietų sistemą. Ji sukurta el. laiškams tvarkyti ir gali padėti greičiau išspręsti klientų problemas, tuo pačiu didinant klientų pasitenkinimą. Pasinaudokite šia visapusiška bilietų sistema ir naudokite filtrus, žymas ar kontaktų sąrašus.

Nustatykite savo darbo valandas, sukurkite taisykles ar paslaugų lygio susitarimus. Būtinai įtraukite žaidimus į savo pagalbos centrą, kad jūsų klientų aptarnavimo agentai stengtųsi labiau. „LiveAgent“ gali padaryti daug jūsų ir jūsų verslo labui. Norėdami sužinoti daugiau, naršykite bilietų sistemos funkcijas.

Geriausia yra tai, kad „LiveAgent“ taip pat galima prijungti prie kitų komunikacijos kanalų. Sukurkite tiesioginio pokalbio valdiklį savo svetainei, sukurkite veiksmingą skambučių centrą, rašykite straipsnius ir forumo įrašus savo klientų portalui arba prijunkite savo socialinius tinklus – „Facebook“, „Twitter“, „Instagram“ ir net „Viber“.

https://www.youtube.com/watch?v=zyBEt7ScQYk

Kokie yra „Postfix“ naudojimo pranašumai?

  • Viena populiariausių el. pašto paslaugų
  • Išplėstiniai konfigūracijos būdai
  • Mažiau šlamšto
  • Turinio filtravimas

Improve your email ticketing with LiveAgent

Start your free LiveAgent trial, connect your email address and get the job done efficiently

Kaip integruoti „Postfix“ su „LiveAgent“?

„Postfix“ galima lengvai sujungti su „LiveAgent“ per IMAP/POP3 per kelias minutes. Vykdykite toliau pateiktą instrukciją, kad sužinotumėte, kaip prijungti el. pašto paskyras prie „LiveAgent“ bilietų sistemos.

„Postfix“ svetainė su paaiškinimu apie „Postfix“
„Postfix“ pagrindinis puslapis
  • Jei dar neturite „Postfix“ el. pašto sąrankos, eikite į svetainę ir atsisiųskite failus, reikalingus įdiegimui. Svetainėje taip pat siūloma daug naudojimo vadovų ir instrukcijų, skirtų įvairiems atvejams. Kai nustatysite, atlikite kitus veiksmus.
POP/IMAP naudojimo vadovai, skirti „Postfix“ nustatymui „Postfix“ svetainėje
POP/IMAP vadovas, skirtas „Postfix“
  • Dabar, kai „Postfix“ sąranka yra baigta, eikite į „LiveAgent“ ir spauskite Konfigūracija>El. paštas>El. pašto paskyros. Spustelėkite oranžinį mygtuką Sukurti ir pasirinkite Kitas. Tada pasirinkite IMAP/POP3.
„LiveAgent“ el. pašto integravimas su persiuntimu arba IMAP/POP3 nustatymais
IMAP/POP3
  • Viskas, ką jums reikia padaryti, tai pateikti savo duomenis – el. paštą, vartotojo vardą, slaptažodį ir pasirinkti gavimo tipą, serverį ir prievadą. Taip pat galite pasirinkti autentifikavimo metodą ir skyrių, kuris bus atsakingas už bilietus, gautus iš šio el. pašto. Kai baigsite, apačioje spustelėkite Išsaugoti.

Galite grįžti prie šio vadovo, kai nuspręsite pridėti daugiau el. pašto paskyrų. Ieškote daugiau informacijos? Paskaitykite mūsų akademijos puslapį ir sužinokite daugiau apie bilietų sistemą arba peržiūrėkite toliau pateiktą vaizdo įrašą, kad sužinotumėte, ką dar galima padaryti.

https://www.youtube.com/watch?v=3zYfDwqNj0U&t

Išbandykite LiveAgent Šiandien​

Mes siūlome migracijos paslaugas daugeliui populiariausių pagalbos tarnybos sprendimų.

Daugiau, nei 3000 apžvalgų Trustpilot GetApp G2 Crowd

Frequently asked questions

Kas yra „Postfix“?

El. laiškų siuntimo programa „Postfix“ yra nemokamas atviro kodo įrankis, siunčiantis ir nukreipiantis el. laiškus. El. pašto serveris yra vienas populiariausių internete. Programinę įrangą gali nemokamai naudoti visi. „Postfix“ buvo sukurtas 1997 m., o pristatytas 1998 m. gruodžio mėn.

Kaip galite naudoti „Postfix“?

„Postfix“ gali tapti pagrindine „LiveAgent“ el. pašto integracija priimant klientų bilietus. Tai patikima el. pašto programa, kuri gali siųsti el. laiškus tiesiai į jūsų bilietų sistemą.

Kaip integruoti „Postfix“ su „LiveAgent“?

  • Eikite į „LiveAgent“ ir atidarykite Konfigūracija>El. paštas>El. pašto paskyros
  • Sukurkite naują el. laišką ir pasirinkite Kitas
  • Pasirinkite IMAP/POP3, pateikite informaciją ir spustelėkite Išsaugoti
Grįžti prie Integracijų Susikurkite NEMOKAMĄ paskyrą

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai