El. laiškų persiuntimas

El. laiškų persiuntimas yra nesudėtingas būdas susieti skirtingų tiekėjų el. pašto paskyras su savo pagalbos tarnyba. Jums nereikia paleisti veltui savo klientų aptarnavimo el. pašto paskyrų, kai pereinate prie el. pašto bilietavimo. Laiškų persiuntimas yra greitas bendravimo el. laiškais perkėlimo būdas, palyginus su IMAP. Tiesiog pridėkite visus pageidaujamus el. pašto adresus ir gaukite el. laiškus į LiveAgent. Universali pašto dėžutė surinks bendravimą el. paštu ir pavers jį į bilietus.

El. laiškų persiuntimas į „LiveAgent“
El. laiškų persiuntimas į „LiveAgent“

Kaip veikia el. laiškų persiuntimas?

Kai jūs sukuriate LiveAgent sąskaitą, tokią kaip yourdomainname.ladesk.com, jums bus priskirtas aptarnavimo el. paštas, toks kaip support@mail.yourdomainname.ladesk.com. Bet kuris šiuo adresu siųstas laiškas, bus automatiškai paverstas į Bilietą

Trumpai tariant, LiveAgent persiuntimo funkcija jums suteikia galimybę iš karto atsakyti į el. laiškus (iš el. pašto serverio, turinčio jūsų domeno pavadinimą), vietoje to, kad verstų jus laukti, kol el. laiškas bus gautas ir parsiųstas iš jūsų el. pašto dėžutės. Tai įmanoma dėl DNS nustatymų, TXT SPF įrašų ar savo SMTP serverio naudojimo.

Integruokite naują el. pašto paskyrą su persiuntimu į LiveAgent
El. laiškų persiuntimas

Greiti persiuntimo nustatymai

El. pašto paskyrų sujungimas

Pamatykite, kaip atlikę vos kelis paprastus žingsnius, LiveAgent galite paruošti el. laiškų persiuntimą.

  • Prisijunkite prie LiveAgent, eikite į Konfigūracija ir atidarykite El. paštą. Pasirinkite Gaunamų el. laiškų paskyrą iš skydelyje esančių parinkčių.
  • Paspauskite Pridėti El. Pašto Paskyrą, parinktyse pasirinkite Persiuntimas ir paspauskite Integruoti.
  • Įveskite el. pašto adresus, į kurių norite persiųsti el. laiškus į LiveAgent bilietavimo sistemą. Jei reikia, galite iš karto pridėti kelis el. pašto adresus. Pridėkite el. pašto paskyros pavadinimą, kad būtų galima lengvai atskirti kelias el. pašto paskyras. Paspauskite Sekantis ir tęskite. 
  • Dabar, pasirinkite departamentus, kurie bus atsakingi už visą el. paštu gaunamą bendravimą, siunčiamą iš nurodytų el. pašto paskyrų. Pasirinkite numatytą siuntėjo el. pašto adresą ir paspauskite Užbaigti Integraciją.
El. pašto paskyrų ir el. pašto paskyrų pavadinimų pridėjimas, LiveAgent el. pašto persiuntimo integracijoje
Nukreipimo nustatymas

Žinių bazės ištekliai

Norėdami gauti daugiau informacijos apie problemų sprendimą ar SPF DNS nustatymus, peržiūrėkite mūsų žinių bazės straipsnį apie el. laiškų persiuntimą.

Forward emails at light speed

Appear more professional with our email forwarding feature. Try it today. No credit card required.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai