Jūsų komunikacijos su klientais valdymo programinės įrangos apžvalga.

Stebėkite visą sąveiką su klientais vienoje informacijos suvestinėje.

  • ✓ Nėra įdiegimo mokesčio
  • ✓ Klientų aptarnavimas 24/7
  • ✓ Nereikalinga kreditinė kortelė
  • ✓ Galite atsisakyti bet kuriuo metu
Šią paslaugą naudoja
Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
helpdesk software animation

Komunikacijos su klientais valdymo programinė įranga

Bendravimas atlieka esminį vaidmenį visuose verslo aspektuose. Tinkamai vykdomas, inovatyvus klientų bendravimas formuoja prekės ženklo tapatybę ir iš esmės prisideda prie prasmingų ir ilgalaikių santykių su klientais.

Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
eSky logo
Slido green logo
analyze - illustration

Ką turėtumėte žinoti?

Įmonės turi bendrauti su savo klientais dėl įvairių priežasčių. Siekdamos informuoti ir įtraukti auditoriją, organizacijos naudoja įvairius komunikacijos kanalus ir metodus, tokius kaip el. laiškai, tekstiniai pranešimai, tiesioginiai pokalbiai internetu, balso skambučiai, socialiniai tinklai ir kt.

Inovatyvūs komunikacijos sprendimai yra platformos debesijos pagrindu, siūlančios integracijų galimybes, o tai savo ruožtu leidžia jums suteikti nuoseklią ir teigiamą klientų patirtį. Šios nuoseklios patirties teikimas yra iššūkis daugumai įmonių, nes klientai įgyja daugiau technologinių žinių.

Kodėl turėtumėte naudoti ryšių su klientais valdymo programinę įrangą?

Šiais laikais klientai tikisi asmeniško, greito ir informatyvaus aptarnavimo. Pažvelkime į keletą pagrindinių 2019 m. el. prekybos statistikų ir tendencijų:

Smiley face icon

Klientų praradimas

41% vartotojų pakeitė įmones dėl neasmeniško aptarnavimo.

Klientai išleidžia daugiau

48% klientų išleidžia daugiau, kai jų aptarnavimas yra asmeniškas.

Neaktualus turinys

74% žmonių nepatinka, kai jiems rodomas neaktualus turinys.

feeling proud - illustration

Kas tai yra CCM programinė įranga?

Apibendrinant galima pasakyti, kad veiksmingas ryšių su klientais valdymas reiškia komunikaciją su konkrečiais klientais jų pageidaujamais kanalais. Kad galėtų teikti tokį asmenišką, centralizuotą ir supaprastintą aptarnavimą, kontaktų su klientais turinčioms komandoms reikia pažangių įrankių.

Komunikacijos klientų valdymo programinė įranga yra bendravimo ir bendradarbiavimo programa, leidžianti įmonėms apdoroti didelį kiekį priimamos ir atliekamos komunikacijos įvairiais kanalais. Tai užtikrina, kad į klientą nukreipta komunikacija būtų aktuali, nuosekli ir pagrįsta ankstesnės patirties duomenimis.

Pažangi komunikacijos su klientais valdymo platforma

Visapusiška „LiveAgent“ ryšių su klientais valdymo programinė įranga skirta sujungti daugybę kontaktų kanalų ir užtikrinti nuoseklumą. „LiveAgent“ „viskas viename“ pagalbos tarnybos sprendimas suteikia įmonėms visą informaciją apie sąveiką su klientais, aiškiai registruoja visus susijusius duomenis ir sklandžiai integruojasi su esamomis įmonės programomis bei sistemomis, kad užtikrinti ypač asmenišką klientų patirtį.

data analysis - illustration
add color to design - illustration

Kas naudoja CCM programinę įrangą?

Remiantis naujausiu „Gartner“ CCM rinkos tyrimu, CCM įrangą pirmiausia naudoja tokios pramonės šakos kaip draudimas, bankininkystė, sveikatos priežiūra ir komunalinės paslaugos, kad surašytų sąskaitas faktūras, ataskaitas, korespondenciją ar įspėtų/praneštų.

Organizacijos plačiai naudoja ryšių su klientais valdymą rinkodaros ir atsiskaitymo tikslais, todėl, kaip taisyklė, ši programinė įranga priklauso produktų rinkodaros, pardavimų ir aptarnavimo komandoms.

Pagrindinės geriausios komunikacijos su klientais valdymo programinės įrangos funkcijos

Renkantis ryšių su klientais valdymo programinę įrangą, svarbu atkreipti dėmesį į pagrindines jos siūlomas funkcijas. Programinė įranga turėtų suteikti jums galimybę suasmeninti jūsų įmonės bendravimą su klientais ir išsųsti reikiamą pranešimą tinkamu kanalu bei tinkamu laiku.

Kryžminis ir kelių kanalų konsolidavimas

Ieškodami geriausio ryšių su klientais valdymo sprendimo, tikitės, kad jis užtikrins aiškią, nepriekaištingą ir nuoseklią klientų patirtį visais kanalais (telefonu, tiesioginiais pokalbiais, el. paštu ir socialiniuose tinkluose).

Perėjimas prie debesijos pagrindu veikiančių paslaugų

Kitas svarbus šiuolaikinio verslo reikalavimas yra funkcionalumas, tuo pačiu atsižvelgiant į proceso optimizavimą. Platformos, pagrįstos debesija ar hibridiniais sprendimais, išsprendžia šį iššūkį ir sumažina dideles senų CCM sistemų priežiūros išlaidas.

Abipusis bendravimas

Šiuolaikinė CCM programinė įranga turėtų leisti skambinti ir priimti skambučius, o visi klientų įrašai būtų saugomi vienoje vietoje. Įmonės tikisi turėti ir valdyti visus klientų duomenis vienoje, lengvai prieinamoje ir patogioje vietoje.

Pažangus „LiveAgent“ CCM sprendimas

„LiveAgent“ siūlo visapusišką sprendimą, skirtą valdyti ryšius su klientais. Naudodama „LiveAgent“ jūsų komanda bus gerai pasirengusi kurti, paskirstyti ir stebėti komunikaciją. Aukštųjų technologijų ryšių su klientais valdymo platforma suteikia asmenišką patirtį ir sklandžiai integruojasi su esamomis įmonės programomis ir sistemomis. Jei ieškote geriausios CCM programinės įrangos, kuri pagerintų prekės ženklo atpažinimą ir padidintų klientų išlaikymą, išbandykite „LiveAgent“. Tai yra daugiausiai apžvalgų turinti ir geriausiai įvertinta SVĮ pagalbos centro programinė įranga 2020 m.

support illustration

Peržiūrėkite daugiau pagrindinių funkcijų

Be aukščiau išvardytų funkcijų, puiki komunikacijų su klientais valdymo programinė įranga taip pat turėtų turėti galingus tinklaviečių kūrimo įrankius ir klientų įtraukimo analizę. Norėdami sužinoti daugiau apie pagrindines funkcijas, kurias turėtų įtraukti galinga CCM programinė įranga, spustelėkite žemiau esantį mygtuką.

help desk no clue about team performance - icon

Galingi kūrimo įrankiai

Vis daugiau įmonių pasirenka naudoti specialią CCM įrangą su integruotomis funkcijomis, kad sukurtų ir valdytų pagrindinius turinio elementus savo komunikacijoje. Šiuolaikiniai pažangiausi CCM sprendimai suteikia ypač galingą tinklaviečių kūrimo ar redagavimo patirtį ir leidžia technologijose nenusimanantiems vartotojams atnaujinti ryšius be jokių kompromisų dėl kokybės ir laiko.

live chat increases sales

Klientų įtraukimo analizė

Duomenų analizė yra esminė ryšių su klientais valdymo programinės įrangos funkcija, nes ji leidžia įmonėms rinkti duomenis apie pagrindines verslo funkcijas (dažniausiai naudojamus kanalus, bilietų kiekį, problemų sprendimo tempą, veiklos kaštus). Ši informacija suteikia įmonėms naudingų duomenimis pagrįstų įžvalgų, padedančių padidinti pajamas ir pelningumą.

Susiję straipsniai suRyšių su klientais valdymo programinė įranga
752568 Using Contact Groups To Answer VIP Customers Faster

Using Contact Groups to Answer VIP Customers Faster

Using Contact Groups allows prioritizing VIP customers, creating specialized departments, and triggering rules for faster customer support.

415713 How To Setup And Create Contacts In LiveAgent

How to setup and create Contacts in LiveAgent

LiveAgent is a versatile customer support software with features like live chat, social helpdesk, and voice helpdesk. It is cloud-based and secure with SSL safety. It also offers various integrations and plugins, and a free trial.

485115 How To Create Contact Groups In LiveAgent

How to create Contact groups in LiveAgent

Learn how to create and manage Contact groups in LiveAgent to easily sort your business Contacts. Follow video or text instructions to set up and use Contact groups effectively.

677682 Custom Roles Available Permissions

Custom roles available permissions

LiveAgent is an integrated customer support software with various features. It offers ticketing system, live chat, social helpdesk, and voice helpdesk. It also provides custom roles for agents with different permissions.

Learn with LiveAgent. We share articles about customer service, live chat software, call center setup, self-service support, and more!

Apžvalgos

Peržiūrėkite produktų apžvalgas iš pramonės pusės ir išbandykite visus bendravimo kanalus, kol jūsų „LiveAgent“ ruošiama. Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Get better overview about your support service. Track time spent by each agent supporting customers automatically by LiveAgent’s function - Time tracking.

Time tracking

Time tracking in LiveAgent allows for automatic tracking of time spent by agents on customer support tickets. It also provides the option to force agents to manually input time and add notes. The tracking stops if the agent switches to another ticket or browser tab, ensuring accurate time tracking.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

Start Free Trial x