El. pašto rinkodara

El. pašto rinkodara yra nepamainomas pagalbos centro programinės įrangos įrankis. Tai gali padėti pritraukti daugiau klientų, pasiūlyti jiems greitą pagalbą ir padidinti pardavimus. Jį naudodami galite kurti apklausas ir rinkti atsiliepimus, teikti specialius pasiūlymus, siųsti asmeninį turinį arba tiesiog priminti apie jus ir palaikyti ryšį.

„LiveAgent“ siūlo el. pašto komunikacijos ir el. pašto rinkodaros įrankius ir puikiai dera su kitomis vietinėmis ar išorinėmis el. pašto integracijomis.

„LiveAgent“ yra tinkamas įrankis el. pašto rinkodarai su tam skirtomis funkcijomis. Pasinaudokite patikima bilietų sistema ir stebėkite viską, kas vyksta jūsų pašto dėžutėje. Įtraukite savo klientus ir sudominkite juos naudodamiesi galingais el. pašto rinkodaros įrankiais, tokiais kaip mūsų WYSIWYG redaktorius, kuris skirtas sukurti puikius šablonus, žymas, padedančias tvarkyti kontaktus ar skyrius, kad jūsų pagalbos tarnyba būtų organizuota ir profesionali.

Skyriai

Integrate payment processors with ease

Want to connect your favorite payment processor with LiveAgent? No problem! Try it today for free. No credit card required.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai