Svarstote apie persikėlimą iš „OTRS“?

Mes galime padėti jums perkelti duomenis iš bet kurios „OTRS“ versijos ir įdiegti jūsų naują „LiveAgent“ pagalbos tarnybos programinę įrangą. Su mūsų komandos pagalba sutaupysite laiko ir išsaugosite jums svarbius failus. Pereikite prie naujojo klientų aptarnavimo sprendimo jau šiandien ir 14 dienų bandykite nemokamai.

Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
Svarstote apie persikėlimą iš „OTRS“?
Slido green logo
Agents in Help desk software - LiveAgent

Duomenų importavimas naudojant „LiveAgent“ papildinį

Persikelti iš „OTRS“ yra lengva naudojant „LiveAgent“ perkėlimo papildinį. Šis papildinys yra įtrauktas į „LiveAgent“ pagalbos tarnybos diegimą ir jis importuos visus jūsų bilietus ir kitus atsarginius failus iš šaltinio.

Štai ką gaunate persikėlę į „LiveAgent“

LiveAgent streamlines multiple customer service channels into one piece of software

Nemokamas perkėlimas su mūsų pagalba

Perkėlimą galite patikėti mums: perkelsime visus jūsų el. pašto bilietus ir kitus standartinius failus. Taip sutaupysite laiko, kurį galėsite skirti susipažinimui su „LiveAgent“, arba tiesiog atsipūsti, kol mes viską tvarkysime.

Add an attachment in tickets - LiveAgent help desk feature

Kokius duomenis galima perkelti?

Kokius duomenis galima perkelti?

Bilietus

Perkelkite visus pokalbius su klientais į vieną pašto dėžutę

Bilietus

Žmones

Importuokite viską iš kontaktų katalogo, „OTRS“ vartotojus ir agentus

Žmones

Žymas

Susikurkite pilną atsarginę savo žymų kopiją, kad užtikrintumėte sklandžią savo pagalbos tarnybos veiklą

Su tinkamais įrankiais teikite aktualias paslaugas

Susiekite visas savo socialinės žiniasklaidos paskyras su mūsų kontaktų centro programine įranga ir pagerinkite agentų produktyvumą bei apsaugokite savo klientų duomenis. „LiveAgent“ pagalbos tarnybos programinė įranga integruojama su „Instagram“, „Twitter“, „Facebook“, „Facebook Messenger“ ir „Viber“.

„LiveAgent“ pagalbos tarnybos programinė įranga gali pasigirti greičiausiu tiesioginių pokalbių valdikliu rinkoje. Akimirksniu paverskite svetainės lankytojus klientais. Rodydami iniciatyvą, teikite individualizuotą ir informatyvią pagalbą, mėgaukitės labiau patenkintais klientais ir parduokite daugiau.

Supaprastinkite visas klientų užklausas į centralizuotą daugiakanalio agento darbalaukį naudodamiesi mūsų bilietų tvarkymo programine įranga. Priskirkite bilietus skirtingiems padaliniams ir agentams bei rūšiuokite užklausas pagal žymas, prioritetą ar gavimo datą. Kiekvieno kliento problemos sprendimo eigą nuo pradžios iki pabaigos išsamiu formatu peržiūrėkite naudodami skirtingus palaikymo kanalus mūsų hibridiniame bilietų sraute.

Sukurkite ir stilizuokite savo žinių bazę naudodami mūsų „WYSIWYG“ („What You See Is What You Get“, lt. „Gaunate tai, ką matote“) rengyklę. Sukurkite personalizuotą turinį su aktualia informacija ir pagerinkite klientų pasitenkinimą suteikdami jiems skirtus savipagalbos įrankius, pavyzdžiui, „Kaip?“ straipsnius, DUK ar bendruomenės forumus. Taip pat galite nustatyti savo dizainą, kuris atitiktų jūsų prekės ženklą.

Merge customer tickets in Help desk software - LiveAgent

Pasirengę pereiti prie savo naujojo klientų aptarnavimo įrankio?

Išbandykite mūsų perkėlimo papildinį nemokamai visų savo duomenų perkėlimui. Kol vykdysime jūsų duomenų ir bilietų perkėlimą, kviečiame susipažinti su mūsų įrankių rinkiniu.

Pasiruošę pradėti? Spustelėkite mygtuką ir išbandykite mūsų perkėlimą jau dabar.

Jūs Būsite Gerose Rankose!

"Ar žinojote, ką bendro turi Huawei, BMW, Yamaha ir O2? Atspėjote teisingai... LiveAgent!"

Dabar išbandykite nemokamai Nereikalaujama Kreditinė Kortelė

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai