Išbandyti

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

Vidiniai skambučiai

Vidinių pokalbių funkcija jums suteikia galimybę perjungti vidinį pokalbį į daug patogesnį bendravimo būdą su kolegomis – balso pokalbį. Tiesiogiai į LiveAgent skambučių centrą integruota funkcija leidžia greitai spręsti bet kurias atsiradusias problemas ar greitai gauti atsakymą. Vidinio skambučio atlikimas yra labai lengva užduotis.

Paprasčiausiai paspauskite ant pliuso mygtuko, esančio viršutiniame kampe ir iš sąrašo pasirinkite “Naujas vidinis skambutis”.

Vidiniai skambučiai

Tuomet bus atidaryta nauja LiveAgent dalis, kur jūs galite pasirinkti asmenį, su kuriuo norėtumėte bendrauti. Paspaudus ant skambučio mygtuko, jūs greitai atidarysite naują bilietą su unikaliu ID numeriu ir į LiveAgent panašia sąsaja.

Panašiai kaip ir vidinio pokalbio metu, jūs galite įterpti pastabą su Bilieto ID (kuris yra paspaudžiamas ir nukreipiantis jus į tą bilietą).

Jei jums bus reikalinga pagalba su konkrečiu bilietu ar kliento užklausa, jūs galite pradėti vidinį skambutį tiesiai iš to bilieto sąsajos. Paspaudę ant 3 taškų, jūs galėsite pamatyti galimų parinkčių sąrašą. Skambučio pradžios procesas yra toks pat, kaip ir prieš tai. Pasirinkite kolegą ir paspauskite skambučio mygtuką.

Feeling stuck? Hit up a colleague

LiveAgent enables you to call your online colleagues for free, without the need for any third-party software. Try it today. No credit card required.

Start free 14-day trial

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×

Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai