Klientų aptarnavimas

Kas yra klientų aptarnavimas?

Klientų aptarnavimo paslauga – tai pagalbos teikimas klientams prieš pirkimą, jo metu ir po jo. Tai svarbi santykių su klientais dalis, nes ji kelia klientų pasitenkinimo lygį. Taigi, klientų atstovai turėtų būti gerai kvalifikuoti ir organizuoti.

Norint teikti kokybišką aptarnavimą, būtina naudotis daug funkcijų turinčia programine įranga, leidžiančia atsakyti į bilietus. Klientų aptarnavimo centre naudojamos įvairios komunikacijos formos, pavyzdžiui, el. laiškai, pranešimai, „Twitter“ ir kt. Kai kuri pagalboscentro programinė įranga gali būti nemokama.

Klientų aptarnavimo iliustracija

Frequently asked questions

Kaip apibrėžti klientų aptarnavimą?

Klientų aptarnavimo tikslas – suteikti klientui informaciją ir pagalbą, susijusią su konkrečios įstaigos paslaugomis ir produktais. Paprastai tai yra techninė pagalba, pasiekiama per svetainę, momentiniais pranešimais, el. paštu arba karštąja linija.

Ar „LiveAgent“ teikia klientų aptarnavimą?

Žinoma, „LiveAgent“ teikia klientų aptarnavimą tiek patys, tiek suteikdami prieigą prie techninio aptarnavimo parinkčių sistemoje. Tai turi didžiulį poveikį teikiant išskirtinį klientų aptarnavimą, kurio reikia vartotojams.

Kokios yra pagrindinės klientų aptarnavimo funkcijos?

Klientų aptarnavimas turėtų turėti keletą pagrindinių funkcijų. Pirma, jis turi turėti kontaktinius taškus. Tai yra vietos, kur klientas gali susisiekti su technine pagalba. Be to, turėtų būti išvystyta žinių bazė, kuri leistų gauti informaciją be asmeninės agento pagalbos. Jis taip pat turėtų pasižymėti galimybėmis automatizuoti darbą. Dėl šios priežasties agentams nereikia susidurti su pasikartojančia veikla ir jie gali sutelkti dėmesį į kitą veiklą.

Grįžti į Žodyną Susikurkite NEMOKAMĄ paskyrą

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai