Pasiekite sėkmę su klientų patenkinimo programinė įranga

Išsiskirkite teikdami greitą, suasmenintą ir kompetentingą pagalbą visais kanalais.

 • ✓ Jokio sąrankos mokesčio   
 • ✓ Klientų aptarnavimas 24/7    
 • ✓ Nereikia kreditinės kortelės    
 • ✓ Galima bet kada atšaukti
Naudoja
Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
Play Wow button
Tour

Klientų pasitenkinimo programinė įranga patenkintiems klientams

Patenkinti klientai yra ištikimesni, dažniau sugrįžta pirkti, noriau rekomenduoja jūsų prekės ženklą, yra pelningesni jūsų verslui ir reikalauja mažesnių išlaidų jų išlaikymui. Klientų pasitenkinimo aptarnavimu matavimas šiais laikais tapo privalomas daugumai įmonių, nes jis suteikia vertingos informacijos apie jūsų aptarnavimo būklę.

Kai „LiveAgent“ ataskaitų teikimo galimybės integruojamos su vienu iš pirmaujančių klientų patenkinimo programinės įrangos sprendimų, užtikrintai pakelsite pasitenkinimą klientų aptarnavimu į aukštesnį lygį. Lengvai gaukite klientų atsiliepimus apie „LiveAgent“ pokalbius, sekite klientų aptarnavimo kokybę ir geriau supraskite savo klientus, kad galėtumėte nuolat tobulinti aptarnavimą.

 • Leader in knowledge management software
 • Leader in issue tracking software badge

Kodėl svarbus klientų pasitenkinimas

Pozityvios rekomendacijos iš lūpų į lūpas

Laimingi klientai gerą žodį apie jus skleidžia nemokamai! Po teigiamos patirties su įmone 69 % klientų rekomenduotų įmonę kitiems, o dažniau naudotųsi jos paslaugomis – 50 % (NewVoiceMedia).

Klientų pasitenkinimas kuria ir stiprina lojalumą

Klientų pasitenkinimas kuria pasitikėjimą jūsų prekės ženklu. Įmonės klientų pasitenkinimo vertinimui padidėjus 10 %, klientų pasitikėjimas padidėja 12 % („Institute of Customer Service“).

Priviliojimas kainuoja daugiau nei išlaikymas

Privilioti klientą kainuoja daugiau nei jį išlaikyti. Naujas klientas jums kainuos nuo 5 iki 25 kartų brangiau nei esamo kliento išlaikymas („Harvard Business Review“).

customer feedback - illustration

Kas yra klientų patenkinimo programinė įranga?

Klientų patenkinimo programinė įranga – tai įrankis, leidžiantis įmonėms lengvai rinkti, tvarkyti ir valdyti klientų atsiliepimus, matuoti klientų pasitenkinimą ir nustatyti, kurie klientai nebuvo patenkinti. TOkia įranga gali turėti analizės, apklausų valdymo, atsiliepimų rinkimo, skundų stebėjimo, skambučių ataskaitų teikimo galimybes ir kitas funkcijas. Klientų patenkinimo programinė įranga ne tik suteikia jums naudingos informacijos apie tai, ar jūsų klientai patenkinti jūsų verslu arba jūsų teikiamomis klientų aptarnavimo paslaugomis, bet ir gali padėti jums įvertinti savo aptarnavimo darbuotojus pagal gautus atsiliepimus.

Kodėl svarbu klientų pasitenkinimas?

business and finance - icon

Klientų pasitenkinimas skatina pelną

Didelis klientų pasitenkinimas atneša daugiau pelno. Teigiamą patirtį su įmone patyrę klientai išleidžia 140 % daugiau nei tie, kurių patirtis buvo bloga („Harvard Business Review“).

live chat increases sales

Didesnė patenkintų klientų ilgalaikė vertė

Patenkinti klientai turi didesnę ilgalaikę vertę. Klientų patirties skatintojo ilgalaikė vertė įmonei yra 600–1 400 % didesnė nei klientų, kurie ją menkina. („Bain & Company“)

Klientų pasitenkinimo aptarnavimu vertinimas yra labai svarbus

Šiuolaikinėje itin konkurencingoje rinkoje sukurti puikų produktą negarantuoja sėkmės, jei jo nesustiprinsite puikiu aptarnavimu. Nuo jūsų įmonės teikiamo aptarnavimo kokybės tiesiogiai priklauso bendras klientų pasitenkinimas jūsų prekės ženklu. Jei nematuosite klientų pasitenkinimo aptarnavimu, niekada nesužinosite, kiek jūsų klientai yra patenkinti (ar nepatenkinti) jūsų organizacijos teikiamų paslaugų kokybe.

report on tablet-illustration

Sukurkite geresnę paslaugų patirtį naudodami „LiveAgent“ platformą ir pagerinkite klientų pasitenkinimą

„LiveAgent“ klientų aptarnavimo platforma yra sudėtingas daugiakanalis sprendimas. Funkcijos, leidžiančios įvertinti klientų pasitenkinimą aptarnavimu, yra tik nedidelė dalis to, ką ši programinė įranga siūlo. Joje yra daugiau nei 179 funkcijos, kurios gali padėti jums supaprastinti bendravimą su klientais, pagerinti klientų aptarnavimą ir pakelti klientų pasitenkinimo aptarnavimu reitingus.

Visą viename turintis sprendimas visiems jūsų aptarnavimo poreikiams

Pašalinkite priežastis blaškytis tarp įvairių įrankių. „LiveAgent“ sujungia:

 • – galingas bilietų tvarkymo funkcijas su išmaniu bilietų paskirstymu
 • – integruotą skambučių centrą, palaikantį balso ir vaizdo skambučius
 • – tiesioginius pokalbius su iniciatyviais paleidikliais ir lankytojų stebėjimu realiuoju laiku
 • savitarnos portalą ir žinių bazę, DUK ir forumus
 • – integracijas su pagrindinėmis socialinėmis platformomis, tokiomis kaip „Facebook“, „Twitter“ ir „Instagram“
Work files - illuustration
Choose option - illustration

Teikite omnikanalės paslaugos patirtį

Šiuolaikiniai vartotojai, norėdami susisiekti su prekių ženklais, dažniausiai naudojasi keliais ryšių kanalais ir tikisi vientisos patirties visuose juose. Naudodamiesi „LiveAgent“ programine įranga galite lengvai valdyti visus savo ryšius su klientais iš vienos vietos ir užtikrinti nuoseklią daugiakanalę aptarnavimo patirtį nepriklausomai nuo to, kokiais kanalais klientai naudojasi.

Pagerinkite aptarnavimo komandos efektyvumą

Platus funkcijų pasirinkimas (įskaitant automatinį bilietų nukreipimą, SLA valdymą, atsakymų šablonus, komandos bendradarbiavimo galimybes, taip pat tiesioginę prieigą prie išsamios informacijos apie klientus ir ankstesnį bendravimą) leidžia jūsų komandai teikti greitą, labai veiksmingą ir asmeniškai pritaikytą pagalbą – visa tai padeda didinti klientų pasitenkinimą.

feeling proud - illustration
woman mapping out process on three posters

Perženkite klientų pasitenkinimo vertinimo ribas

Įvertinkite bendrą klientų aptarnavimo efektyvumą ir nustatykite tobulintinas sritis. „LiveAgent“ siūlo patikimas analizės ir ataskaitų teikimo galimybes, leidžiančias stebėti daugybę paslaugų rodiklių ir KPI, rengti įvairias ataskaitas, pvz., kanalų naudojimo, agentų veiklos ir prieinamumo, SLA atitikties, laiko stebėjimo ataskaitas ir kt.

Kodėl „LiveAgent“ yra tinkama klientų pasitenkinimo programa jūsų verslui

Pasirinkta 21 tūkst. įmonių

„LiveAgent“ pasitiki daugiau nei 21 000 įmonių visame pasaulyje įvairiose pramonės šakose.

Lankstu ir pritaikoma

Mūsų programinė įranga yra lanksti, lengvai keičiama ir gali būti pritaikyta pagal jūsų poreikius.

Skaidri ir sąžininga kainodara

Jokių sutarčių, jokių paslėptų mokesčių. Tiesiog 4 skirtingi sąžiningų kainų planai, iš kurių galite rinktis, įskaitant nemokamą.

Jūs Būsite Gerose Rankose!

"Ar žinojote, ką bendro turi Huawei, BMW, Yamaha ir O2? Atspėjote teisingai... LiveAgent!"

Dabar išbandykite nemokamai Nereikalaujama Kreditinė Kortelė

DUK

Kas yra klientų patenkinimo programinė įranga?

Klientų patenkinimo programinė įranga – tai sistema, kuri padeda jūsų verslui kurti ilgalaikius santykius su klientais. Dėl to jūsų įmonė gali gauti didesnes pajamas, užtikrinti gerą klientų patirtį (CX) ir prekės ženklo populiarumą.

Koks geriausias būdas matuoti klientų pasitenkinimą?

Optimaliausias būdas matuoti arba stebėti klientų pasitenkinimą yra csat apklausos, ypač po bendravimo su klientais el. paštu arba tiesioginio pokalbio. Prieš kurdami csat apklausą, įsitikinkite, kad jūsų klausimai nukreipti į jūsų verslo poreikius / tikslus. Suteikite klientui galimybę pareikšti savo nuomonę, bet nedarykite jos privalomos. Jei reikalausite, kad prieš pateikiant anketą atsakytų į visus klausimus, gausite mažiau duomenų, galinčių padėti tobulėti. Sėkmingos csat apklausos sukūrimas gali pareikalauti šiek tiek laiko, tačiau tai geriausias būdas įvertinti klientų pasitenkinimą.

Kodėl klientų pasitenkinimo stebėjimas yra svarbesnis nei bet kada anksčiau?

Na, pažvelkime į pavyzdį. Jei klientai patenkinti, jie dažnai sugrįžta ir (arba) skleidžia gerą žodį apie jus. Dėl to jie gali tapti prekės ženklo šalininkais, kurti organišką prekės ženklo žinomumą, o tai lemia didesnį pelną. Šis pavyzdys parodo, kiek daug įtakos šiais laikais turi klientų pasitenkinimas

.
Related Articles to Klientų patenkinimo programinė įranga
Puikus klientų aptarnavimas prasideda su geresne pagalbos tarnybos programine įranga. Išbandykite LiveAgent per 14-os dienų pilną nemokamą bandymo laikotarpį. Kurkite santykius, didinkite lojalumą ir pardavimus.

Padėkime tašką blogam aptarnavimui su pagalbos tarnybos programine įranga

LiveAgent yra pagalbos tarnybos programinė įranga, kuri prisitaiko prie skirtingų verslo modelių poreikių. Tai gali būti naudinga įmonėms klientų pagalbos srityje. Be to, pristatomi įvairūs verslo sprendimai ir sėkmės istorijos įvairiose pramonėse ir sektoriuose.

Pasirūpinkite, kad jūsų bendravimas nekeltų rizikos ir pasirinkite galingą komunikacijos įrankį savo įmonės verslui – „LiveAgent“ tiesioginį pokalbį.

Tiesioginio pokalbio funkcija verslo įmonėms

Tiesioginis pokalbis gali pagerinti komandinį darbą ir klientų aptarnavimą. Tai lengva integruoti į jūsų svetainę ir saugu naudoti su daugybe funkcijų, tokių kaip video pokalbiai ir atsiliepimų apklausa. LiveAgent yra patikima tiek mažoms, tiek didelėms įmonėms ir jums nereikia turėti programavimo patirties, kad pradėtumėte naudoti tai.

Naudodami „LiveAgent“ klientų aptarnavimo dokumentacijos programinę įrangą, galite lengvai sukurti išsamią žinių bazę su klientų aptarnavimo dokumentacija ir tada jie turės prieigą prie savitarnos.

Lengvai sukurkite žinių bazę ir klientų aptarnavimo dokumentaciją

LiveAgent is a customer service system that combines ticketing, chat, voice and video calls, social media, and self-service tools. It has over 180 functions, 40 integrations, and can be customized to meet the needs of various industries. LiveAgent has been in the market for over 15 years and has served various businesses. It has received the most reviews and highest ratings for its software in 2019-2020. More than 30,000 companies trust LiveAgent for their customer service needs.

Sumažinkite dėl naujų klientų įsigijimo patiriamas išlaidas ir padidinkite savo startuolio ar smulkaus verslo klientų ilgalaikę vertę naudodami tiesioginių pokalbių programinę įrangą.

Tiesioginis pokalbis startuoliams ir mažoms įmonėms

Straipsnyje aptariami tiesioginiai pokalbiai internete ir jų pranašumai. Tiesioginis pokalbis gali būti naudojamas ne tik bendravimo su klientais, bet ir vidiniams tikslams, pavyzdžiui, apmokymams. Integruojant į savo svetainę, tiesioginis pokalbis yra lengvai prieinamas. Tačiau, svarbu užtikrinti klientų saugumą ir laikytis internetinio etiketo taisyklių. Paskutiniame skyriuje pateikiami klausimai ir atsakymai apie live chat software.

Puikus klientų aptarnavimas prasideda nuo pažangesnės aptarnavimo komandos programinės įrangos. Susipažinkite su „LiveAgent“ privalumais ir pradėkite ja naudotis vos po keleto minučių.

Intuityviklientų aptarnavimo programinė įranga

Tiesioginis pokalbis yra veiksmingas būdas padidinti pajamas ir turėtų būti naudojamas visuose klientų aptarnavimo agentų repertuaruose. Greitas ir lengvai diegiamas įrankis gali padidinti pajamas net iki 48%, o žmonės gali būti paversti klientais pasinaudojant pažangiomis pokalbių funkcijomis. Sužinokite daugiau apie tiesioginius pokalbius.

Puikus klientų aptarnavimas prasideda nuo pažangesnės aptarnavimo komandos programinės įrangos. Susipažinkite su „LiveAgent“ privalumais ir pradėkite ja naudotis vos po keleto minučių.

Intuityviklientų aptarnavimo programinė įranga

Tiesioginis pokalbis yra tinkamas įrankis bet kokiam su aptarnavimu susijusiam darbui atlikti. Mūsų tiesioginiai pokalbiai turi greičiausią rinkoje pokalbių valdiklį, įrankį labai lengva įdiegti ir jis gali padėti padidinti jūsų pajamas net 48%. Pakvieskite svetainės lankytojus tiesioginiam susirašinėjimui ir paverskite juos klientais pasinaudoję pažangiomis pokalbių funkcijomis bei iniciatyviu bendravimu. Sužinokite daugiau apie tiesioginius pokalbius.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai