• Funkcijos
 • Slaptažodžio tikrintuvas ir tikrinimo žurnalas

Slaptažodžio tikrintuvas ir tikrinimo žurnalas

Kas yra slaptažodžio tikrintuvas?

Slaptažodžio tikrintuvas nustato, ar siūlomą slaptažodį galima naudoti. Kad nustatytų, ar slaptažodis yra priimtinas, tikrintuvas atlieka keletą patikrinimų, kad įsitikintų, jog jis atitinka minimalaus ilgio reikalavimus, turi įvairius simbolius arba anksčiau nebuvo naudojamas. Slaptažodžių tikrintuvai taip pat gali nustatyti, ar pasiūlytas slaptažodis buvo rastas pažeidžiant ir nutekinant duomenis.

„Moodle“ slaptažodžio tikrintuvas
„Moodle“ slaptažodžio tikrintuvas

Kaip veikia slaptažodžio tikrintuvai?

Slaptažodžių tikrintuvai turi įmontuotą apsaugos nuo sukčiavimo nustatymą, kuris apibrėžia minimalų lygį, kurį slaptažodis turi atitikti prieš jį patvirtinant. Tai gali būti minimalus simbolių skaičius, simbolių įvairovė arba abiejų derinys.

Paprastai slaptažodžių tikrintuvai vizualizuoja siūlomą slaptažodžio stiprumą, kai vartotojas įveda savo slaptažodį. Visi slaptažodžiai prasideda kaip silpni (raudona spalva), o vartotojui papildant simbolių įvairovę ar ilgį, slaptažodis ilgainiui tampa stiprus (žalias).

slaptažodžio stiprumo tikrintuvas

Kaip veikia „LiveAgent“ slaptažodžių tikrintuvas?

„LiveAgent“ slaptažodžių tikrinimo priemonė neleis jums pasirinkti silpno slaptažodžio. Ji privers jus naudoti stiprų slaptažodį, kuris anksčiau nebuvo naudojamas. Jei pasirinksite silpną slaptažodį, pamatysite pranešimą apie kliadą, kuris paragins pagerinti slaptažodį ir pateiks pasiūlymų, kaip tai padaryti.

„LiveAgent“ slaptažodžių tikrinimo priemonė taip pat informuos, ar jūsų pasiūlytas slaptažodis buvo nutekėjęs ar susijęs su kokiais nors duomenų pažeidimais.

„LiveAgent“ slaptažodžių tikrintuvas
„LiveAgent“ slaptažodžių tikrintuvas

Kas yra stiprus slaptažodis?

Norėdami sukurti tvirtą slaptažodį, įsitikinkite, kad siūlomas slaptažodis:

 • Turi 8-15 simbolių
 • Yra bent viena didžioji ir viena mažoji raidė
 • Yra bent vienas skaitmuo
 • Yra bent vienas specialusis simbolis (pavyzdžiui: @!? =]

Kuo naudingas slaptažodžio tikrintuvas?

Slaptažodžių tikrintuvas yra naudingas, nes užtikrina, kad jūsų slaptažodžiai būtų stiprūs ir rečiau atspėjami ar nutekinami. Atminkite, kad stiprus slaptažodis apsaugo jūsų duomenis ir neleidžia įsilaužėliams pavogti slaptos informacijos. Saugodami savo informaciją ir turėdami unikalius, stiprius slaptažodžius visose svetainėse, užtikrinate, kad:

 • Piratai nepavogs jūsų tapatybės
 • Jūsų kredito kortelės ir banko informacija yra saugi
 • Kitos jūsų paskyros nebus nulaužtos
 • Piratai jūsų nešantažuos
 • Jūs nekelsite pavojaus savo šeimai, darbdaviui ar klientams

Kaip atsiminti sudėtingus slaptažodžius?

Stiprūs slaptažodžiai dažnai yra atsitiktinės simbolių ir skaičių eilutės, todėl juos sunku įsiminti. Gali atrodyti naudinga užsirašyti slaptažodžius ant popieriaus lapo ar į telefone esančią užrašinę, tačiau tai nepatartina. Galite lengvai pamesti popieriaus lapą arba kažkas gali jį paimti. Tas pats gali atsitikti slaptažodžius įrašius telefone. Kaip ir kompiuterius, telefonus galima nulaužti. Jei jūsų telefonas yra netinkamose rankose, gali kilti pavojus jūsų tapatybei ir banko sąskaitai.

Geriausias būdas saugoti sudėtingus slaptažodžius yra slaptažodžių tvarkyklėse. Slaptažodžių tvarkyklės yra mokamos programinės įrangos programos, kuriose galima saugoti slaptažodžius, kredito kortelių numerius ir kitą neskelbtiną informaciją. Jos yra apsaugotos pagrindiniu slaptažodžiu, kuris turi būti stiprus ir unikalus ir jūs turėtumėte sugebėti jį įsiminti.

„enpass“ slaptažodžių tvarkyklė
„Enpass“ slaptažodžių tvarkyklė

Keletas slaptažodžių tvarkyklės programų pavyzdžių:

 • „LastPass“
 • „Keeper“
 • „Dashlane“
 • „1Password“
 • „PasswordBoss“
 • „NordPass“ iš „NordVPN“

„Google“ taip pat siūlo nemokamą slaptažodžių tvarkyklę, kuri parodo, kurie iš jūsų išsaugotų slaptažodžių paviešinti esant duomenų nutekinimui.

Want a secure help desk for you and your customers? Look no further!

Ką daryti, jei įtariu kenkėjišką veiklą arba įtariu, kad į mano „LiveAgent“ paskyrą buvo įsilaužta?

Jei įtariate, kad į jūsų „LiveAgent“ paskyrą buvo įsilaužta, turėtumėte peržiūrėti paskyros saugumą. Tai galite padaryti „LiveAgent“ slaptažodžių tikrinimo žurnale. Tada galite nustatyti, ar įsilaužėlis užblokavo vieną iš jūsų agentų iš paskyrų. Kitas žingsnis yra paprašyti visų vartotojų pakeisti savo slaptažodžius ir užtikrinti, kad visiems būtų įjungtas dviejų veiksnių autentifikavimas.

Kas yra slaptažodžio tikrinimo žurnalas?

„LiveAgent“ slaptažodžio tikrinimo žurnalas įrašo kiekvieną jūsų vartotojų atliktą slaptažodžio pakeitimą. Administratoriai ir paskyrų savininkai gali matyti datą ir laiką, kai kiekvienas agentas atnaujino slaptažodį.

Kas yra slaptažodžio tikrinimo žurnalas? - App - Uploads - 2021 - 06 - Password Audit Log 1.png

Kur galiu rasti „LiveAgent“ slaptažodžio tikrinimo žurnalą?

 1. Prisijunkite prie LiveAgent
 2. Spustelėkite Konfigūracija
 3. Spustelėkite Agentai
 4. Raskite 6 stulpelį, pavadintą „Slaptažodis atnaujintas“

Žinių bazės ištekliai

Youtube video: LiveAgent Product Tour

Pasiruošę apsaugoti savo pagalbos centrą?

Apsaugokite savo kliento duomenis naudodami slaptažodžių patvirtinimo priemones, dviejų veiksnių autentifikavimą ir slaptažodžio audito žurnalą. Išbandykite „LiveAgent“ 14 dienų nemokamai. Nereikia kredito kortelės.

Išbandykite LiveAgent Šiandien​

Mes siūlome migracijos paslaugas daugeliui populiariausių pagalbos tarnybos sprendimų.

Daugiau, nei 3000 apžvalgų Trustpilot GetApp G2 Crowd

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai