RSVP el. laiškų šablonai

Renginio planavimas, nesvarbu, ar jis vyktų gyvai, ar internetu, užima daug laiko ir pastangų. Turite rasti vietą (fizinę vietą arba interneto prieglobą/platformą), rasti pranešėjus ir (arba) parodos dalyvius, sudaryti tvarkaraštį ir sukurti rinkodaros strategiją, kad pasiektumėte kuo daugiau žmonių, be daugelio kitų užduočių.

Paskutinis punktas yra ypač svarbus, nes yra vienas dalykas, kurio reikia absoliučiai kiekvienam renginiui, kad jis būtų sėkmingas – svečiai. Tai reiškia, kad labai svarbu savo auditorijai išsiųsti gerai apgalvotą kvietimo į renginį el. laišką, kuris pritrauktų kuo daugiau žmonių „répondez s’il vous plaît“ (RSVP) arba „prašau atsakyti“ ir patvirtinti dalyvavimą.

„Salon Biz“ RSVP el. laiško šablonas
„Salon Biz“ RSVP el. laiško šablonas

Kaip parašyti veiksmingą RSVP el. laišką

Yra keli el. laiško su kvietimu elementai, kurie padės sėkmingai gauti RSVP:

 1. El. laiško siuntėjo vardas – jei gavėjai nežino, nuo ko yra pakvietimas, greičiausiai jie neatsakys, todėl nustatykite siuntėjo vardą į įmonės pavadinimą arba naudokite asmeninį vardą ir temos eilutėje įrašykite įmonės pavadinimą.
 2. Antraštės logotipas – jis gali priminti skaitytojui apie tai, nuo ko atėjo pranešimas, jei jis nepastebėtų siuntėjo vardo. Be to, jei jis aiųkiai matysis jūsų el. laiškuose, galite padidinti prekės ženklo žinomumą.
 3. Prekės ženklo tapatybė – nuoseklių įmonės spalvų, šriftų, vaizdų ir stiliaus (taip pat ir antraštės logotipo) naudojimas visoje jūsų komunikacijoje taip pat padės sukurti žinomumą ir pasitikėjimą, o tai savo ruožtu gali padidinti ilgalaikę jūsų renginių IG dėl daug RSVP.
 4. Peržiūrėkite tekstą – naudokite sub-temos eilutę, kad patrauktumėte auditorijos dėmesį.
 5. Poraštės parašas – užbaikite savo RSVP el. laišką taip, kaip jis prasidėjo, su savo prekės ženklo pavadinimu ir logotipu, o taip pat nuorodomis į svetainę ir socialinių tinklų profilius, kad gautumėte papildomą galimybę įtikinti gavėjus dalyvauti jūsų renginyje.
El. laiškų šablonų pritaikymas
Tinkinkite RSVP el. laiškų šablonus „LiveAgent“ programoje

RSVP el. laiško temos

 • Prisijunkite prie mūsų būsimoje [kompanijos] [konferencijoje/internetiniame seminare]!
 • Nepraleiskite progos, dalyvaukite mūsų renginyje [tema]
 • Susitiksime [įvykio pavadinimas] kitą [savaitę/mėnesį]?
 • Visi kalba apie [pavadinimas] apdovanojimus…
 • Pasižymėkite kalendorių [įmonės] komandos formavimo renginiui
 • Kviečiame smagiai praleisti [rytą/popietę/dieną] ne darbe!

RSVP el. laiško šablonai

1 RSVP el. laiško šablonas – kvietimas į konferenciją/internetinį seminarą


Hi [name],

The next [company] [weekly/monthly/annual] [conference/webinar] will take place on [date].

With a great list of speakers covering a range of [subject]-related topics, we’re sure that this event will be our most rewarding yet.

There will be presentations that you won’t want to miss from:

Speaker 1
Speaker 2
Speaker 3…

For more information, including a full schedule, visit the dedicated [conference/webinar[ website here [link].

Don’t forget to confirm your attendance in advance in order to receive your [event pass/link to video stream]:

[RSVP]

Best wishes,
The [company] team

2 RSVP el. laiško šablonas – kvietimas į apdovanojimų renginį


Dear [name],

As a valued [customer/team member], you are hereby cordially invited to celebrate the [name of the ceremony] awards with us at [location] on [date].

You can expect a great evening with [activity] and [food/drink] besides the awards ceremony itself, so it promises to be an exciting event!

There will be awards for multiple categories in the field of [subject], including:

Awards category 1
Awards category 2
Awards category 3…

For more details about the event, including a full list of nominees and categories, visit the event’s website [link].

We hope to see you there! All you need to do is RSVP by clicking on the button below:

[Confirm your attendance]

Kind regards,
[Name] from [company]

3 RSVP el. laiško šablonas – kvietimas į komandos formavimo renginį


Hey [name],

The [company] team has been busy planning our [quarterly/bi-annual/annual] team-building with the hope of making this event our most successful so far!

On [date] at [time] all [department] staff are invited to leave their work for [period] to get to know each other better whilst taking part in some fun activities, such as:

Activity 1
Activity 2
Activity 3…

There will be no formal dress code for the day, so feel free to wear casual clothes for a more comfortable [morning/afternoon/day]. If you have any questions, don’t hesitate to get in touch with us.

We look forward to seeing you there! Just RSVP [link] beforehand so we can accommodate the correct number of attendees.

Best, [company] HR staff

RSVP el. laiško šablonai – dažnai užduodami klausimai

Kokio ilgio turėtų būti RSVP el. laiškas?

Parašas ranka

Kaip ir daugumos el. laiškų atveju, kvietimai į renginius turi būti trumpi ir malonūs, kad būtų išlaikytas skaitytojo dėmesys ir susidomėjimas. Supažindinkite su svarbia renginio informacija, pvz., data, vieta ir pagrindiniais pranešėjais/parodos dalyviais/veiklomis, tuo pačiu metu ragindami žmones dalyvauti. Nepamirškite įtraukti labai svarbaus raginimo veikti (CTA), kad atliktumėte faktinę rezervaciją!

Kas turėtų būti RSVP el. laiške?

Sąrašas

Nors kvietimų el. laiškų kopija turi būti funkcionali, kaip aprašyta anksčiau, ji taip pat turi būti pakankamai įdomi, kad įtikintų gavėjus atsakyti į jūsų kvietimą. El. laiške taip pat turėtų būti pateikta išsami informacija apie tai, kur ir kada jis vyks, kartu aprašant dalyvavimo renginyje naudą. Tai galite padaryti atsižvelgdami į tai, ko jūsų auditorija ieško tokiame renginyje. Pateikite tai pakankamai įdomiai, kad įtikintumėte juos dalyvauti, sutelkdami dėmesį į unikalius pardavimo taškus. Nepamirškite RSVP ir CTA.

Ar RSVP el. laiške turėčiau naudoti paprastą tekstą?

Ar RSVP el. laiške turėčiau naudoti paprastą tekstą?

Paveikslėlis tikrai pasako tūkstantį žodžių, ypač aprašant tokius aspektus kaip jaudinančio įvykio vieta. Raiškioji medija, pvz., vaizdai ir vaizdo įrašai, greičiausiai paskatins gavėjus atsakyti greičiau nei bet kas, ką galite parašyti, todėl atsakymas į šį klausimą iš esmės yra tvirtas „ne“.

Sign up for our free 14-day trial. No credit card required. All features.

Discover all that LiveAgent has to offer, including a WYSIWYG email template builder.

{ “@context”: “https://schema.org”, “@type”: “FAQPage”, “mainEntity”: [{ “@type”: “Question”, “name”: “Kokio ilgio turėtų būti RSVP el. laiškas?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “Kaip ir daugumos el. laiškų atveju, kvietimai į renginius turi būti trumpi ir malonūs, kad būtų išlaikytas skaitytojo dėmesys ir susidomėjimas.” } }, { “@type”: “Question”, “name”: “Kas turėtų būti RSVP el. laiške?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “El. laiške turėtų būti pateikta išsami informacija apie tai, kur ir kada jis vyks, kartu aprašant dalyvavimo renginyje naudą” } }, { “@type”: “Question”, “name”: “Ar RSVP el. laiške turėčiau naudoti paprastą tekstą?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “Paveikslėlis tikrai pasako tūkstantį žodžių, ypač aprašant tokius aspektus kaip jaudinančio įvykio vieta. Raiškioji medija, pvz., vaizdai ir vaizdo įrašai, greičiausiai paskatins gavėjus atsakyti greičiau nei bet kas, ką galite parašyti, todėl atsakymas į šį klausimą iš esmės yra tvirtas „ne“. } }] }
Grįžti į Šablonus Susikurkite NEMOKAMĄ paskyrą

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai