Išbandyti

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

Apklausos el. laiško šablonai

Jei norite patobulinti rinkodaros strategiją, kad pasiektumėte geresnių rezultatų, atsižvelgimas į klientų atsiliepimus yra puikus būdas tai padaryti. Kiekvienas verslas, pradedant nepriklausomais startuoliais ir baigiant tarptautinėmis korporacijomis, labai priklauso nuo mokymosi iš savo klientų. Kaip verslas, jūs negalite sau leisti tiesiog atspėti savo kliento norų ir poreikių, o vietoj to turite iš tiesų pažinti klientą, kad viršytumėte jo lūkesčius.

Apklausos yra bene efektyviausia priemonė klientų atsiliepimams gauti, nors pasiekti, kad vartotojai jas iš tikrųjų užpildytų, gali būti tam tikras iššūkis. Žmonės paprastai nėra labai linkę atiduoti savo laisvo laiko atsakydami į klausimus vien todėl, kad į jų pašto dėžutę pateko el. laiškas. Todėl nenuostabu, kad vidutinis apklausos atsakymų rodiklis yra apie 10% ir net gerai žinomiems prekių ženklams gali būti sunku pasiekti 25% ribą (šaltinis). Taigi, ką galite padaryti, kad paskatintumėte savo klientus pateikti vertingų atsiliepimų per jūsų sukurtą apklausą?

Apklausos el. laiško šablonai
Įtraukite vieno klausimo apklausą į savo „LiveAgent“ el. laiškų šablonus naudodami mūsų „Nicereply“ integraciją

Geriausi patarimai rašant apklausos el. laiškus

Pateikiame keletą patarimų, kurie padės parašyti efektyviausius el. laiškus, kviečiančius gavėjus užpildyti jūsų apklausas:

 1. Siūlykite paskatas – žmonės labiau linkę pateikti atsiliepimus, jei vėliau jų laukia atlygis, pvz., kuponas ar nuolaidų kuponas kitam pirkiniui jūsų parduotuvėje.
 2. Tebūna apklausa trumpa – kuo ji trumpesnė, tuo didesnis bus atsakymų procentas, todėl parodykite savo vartotojams, kad gerbiate jų laiką, sumažindami klausimų skaičių.
 3. Nurodykite, kiek laiko tai užtruks – jei būsite sąžiningi, kiek užtruks apklausa, respondentams taip pat parodysite, kad vertinate jų laiką.
 4. Paaiškinkite apklausos tikslą – praneškite savo el. laiško gavėjams, kodėl norite išgirsti jų įžvalgas ir kaip surinkti atsiliepimai bus panaudoti jų naudai.
 5. Būkite dėkingi – paprastas „ačiū“ apklausos pabaigoje yra mandagus gestas ir parodo jūsų dėkingumą, o taip pat patvirtina, kad jūsų vartotojų atsakymai buvo pateikti.
 6. Pasidalykite rezultatais – jei jūsų klientai bus informuoti apie jūsų apklausos rezultatus ir bet kokius pakeitimus, jie jausis išklausyti ir bus labiau linkę pateikti atsiliepimų ateityje.
trys skirtingų tipų apklausų formatai pagal „nicereply“

Apklausos el. laiško temos

 • Sutaupykite [X]% kito pirkinio, pasidalydami atsiliepimais
 • Atlygis už jūsų mintis
 • Padėkite mums tobulinti [produktą/paslaugą] atsakydami į vieną paprastą klausimą
 • Minutė jūsų laiko yra viskas, ko mums reikia norint sužinoti jūsų nuomonę
 • Pasakykite mums, ką iš tikrųjų manote apie [produktą/paslaugą]
 • Mums labai reikalinga jūsų pagalba! Prašome atsakyti į keletą trumpų klausimų
 • Jūsų atsiliepimai buvo tikrai vertinami: štai kodėl
 • Rezultatai yra…

Apklausos el. laiško šablonai

Apklausos el. laiško šablonas – paskatos siūlymas

2 apklausos el. laiško šablonas – tik vienas klausimas

3 apklausos el. laiško šablonas – produkto/paslaugos apžvalga

4 apklausos el. laiško šablonas – klausimyno rezultatai

Apklausos el. laiškų šablonai – dažnai užduodami klausimai

Integracija

Galimi abu variantai, nors įterpti apklausų su daug klausimų į el. laišką neverta. Jei siunčiate vieno klausimo mikro apklausą, pageidautina įterpti atsiliepimo formą į el. laišką, kad naudotojai galėtų atsakyti vienu paspaudimu ir po to būtų nukreipiami į patvirtinimo puslapį, kurį gali iš karto uždaryti. Taip pat gera idėja pateikti nuorodą į pilną apklausą, įterpiant pirmąjį klausimą.

Kiek klausimų turėtų būti apklausoje (el. laiške)?

Klientų pasitenkinimo apklausa

Jei įterpiate apklausą į el. laišką, jame turėtų būti tik vienas klausimas. Jei pateikiate nuorodą į ilgesnę apklausą, jos trukmei nėra jokių apribojimų. Svarbiausia – iš anksto informuoti savo vartotojus, kiek laiko tai užtruks, kitaip rizikuojate juos suerzinti ir prarasti respondentus.

Kodėl turėčiau siųsti el. laišką su kvietimu dalyvauti apklausoje?

Klientų aptarnavimo apklausa

Apklausos leidžia rinkti vertingus duomenis iš esamų klientų ar prenumeratorių, o el. paštas yra ekonomiškas ir greitas būdas gauti daug atsakymų. Galite gauti sąžiningus atsakymus, nes jūsų klientai drąsiai išreikš savo tikrą nuomonę, jei apklausa bus anoniminė. El. paštu atliekamos apklausos taip pat leidžia pasiekti auditoriją tuo būdu, kurį jie jau yra įpratę naudoti.

Sign up for our free trial today!

Enjoy 170+ help desk features including ticketing, automation, live chat, and call center capabilities. No credit card required

Free Trial
{ “@context”: “https://schema.org”, “@type”: “FAQPage”, “mainEntity”: [{ “@type”: “Question”, “name”: “Ar turėčiau pateikti nuorodą į apklausą ar įterpti formą?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “Galimi abu variantai, nors įterpti apklausų su daug klausimų į el. laišką neverta.” } }, { “@type”: “Question”, “name”: “Kiek klausimų turėtų būti apklausoje (el. laiške)?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “Jei įterpiate apklausą į el. laišką, jame turėtų būti tik vienas klausimas. Jei pateikiate nuorodą į ilgesnę apklausą, jos trukmei nėra jokių apribojimų.” } }, { “@type”: “Question”, “name”: “Kodėl turėčiau siųsti el. laišką su kvietimu dalyvauti apklausoje?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “Apklausos leidžia rinkti vertingus duomenis iš esamų klientų ar prenumeratorių, o el. paštas yra ekonomiškas ir greitas būdas gauti daug atsakymų. ” } }] }
Grįžti į Šablonus Susikurkite NEMOKAMĄ paskyrą

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×

Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai