Pokalbių programos

Kas yra pokalbių programos?

Pokalbių programa leidžia bendrauti su klientais per susirašinėjimą. Tai leidžia siųsti ir gauti pranešimus. Pokalbių programa leidžia lengviau, paprasčiau ir greičiau susisiekti su visais, be to, ja lengva naudotis. Yra daugybė pokalbių programų tipų ir kiekviena turi savo formatą, dizainą ir funkcijas.

„LiveAgent“ siūlo jums puikų įrankį – tiesioginį pokalbį internetu. Kalbėkitės su savo klientais realiu laiku!

Kas yra pokalbių programos?

Frequently asked questions

Kas yra pokalbių programos?

Pokalbių programos leidžia palaikyti ryšį su kitais žmonėmis, kurie gali naudotis programa net ir kitoje pasaulio pusėje. Klientų aptarnavimo srityje tokios programos yra vienas svarbiausių komunikacijos kanalų.

Kaip veikia pokalbių programa?

Pokalbių programos paprastai veikia centralizuotuose tinkluose, kuriuos aptarnauja ne P2P protokolai, pvz., XMPP, o platformos operatorių serveriai. Taip du žmonės gali kalbėtis tarpusavyje realiu laiku.

Ar yra nemokamų pokalbių programų?

Žinoma. Rinkoje yra daug nemokamų pokalbių programų. Jos naudojamos tiek kasdieniame gyvenime, tiek klientų aptarnavimo srityje. Tokios programos pavyzdys yra „Messenger“, kurios veikimą galima sinchronizuoti su „LiveAgent“ programine įranga.

Grįžti į Žodyną Susikurkite NEMOKAMĄ paskyrą

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai