Pokalbis realiuoju laiku

Kas yra pokalbis realiuoju laiku?

Pokalbis, dar žinomas kaip internetinis pokalbis, yra bendravimo realiuoju laiku internete, būdas. Šis bendravimas paremtas tekstiniais pranešimais. Du ar daugiau žmonių gali bendrauti tarpusavyje ir siųsti nuotraukas, atvaizdus ar audio failus.

Yra daugybė pokalbių tipų – pavyzdžiui vykstantys ar numatyti konkrečiam laikui. Pokalbiams reikalinga progrmainė įranga ar žinučių siuntimo aplikacija. Kai kurie pokalbiai reikalauja vartotojų registracijos ar prisijungimo prie pokalbių grupių.

Pokalbis realiuoju laiku

Frequently asked questions

Koks yra pokalbių realiuoju laiku apibrėžimas?

Pokalbis realiuoju laiku yra internetinio bendravimo kanalas, kuris suteikia galimybę vykdyti pokalbius realiuoju laiku. Jie apima tekstinių siuntėjo žinučių siuntimą gavėjui.

 

Ar jūsų įmonei reikalingi pokalbiai realiuoju laiku?

Jei jūs pageidaujate, kad jūsų įmonė turėtų pasitikėjimą ir būtų pripažinta klientų akyse, jums būtinai reikalingi pokalbiai realiuoju laiku. Tokie pokalbiai problemų turinčiam klientui suteikia progą greitai pradėti bendravimą ir gauti greitus atsakymus ir sprendimus. pokalbiai realiuoju laiku daro įtaką pirkinių krepšelių atsisakymui ir padidėjusioms konversijoms.

 

Ar LiveAgent teikia pokalbius realiuoju laiku?

LiveAgent teikia pokalbius realiuoju laiku. Dėl to, jūs galite pakelti savo bendrovės klientų aptarnavimą į aukštesnį lygį ir savo klientams palengvinti susisiekimą su jūsų įmone.

 

Grįžti į Žodyną Susikurkite NEMOKAMĄ paskyrą

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai