Išbandyti

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

Pokalbių programa

Kas yra pokalbių programa?

Pokalbių programa yra programinė įranga, kuri tvarko momentinius pokalbius ir pokalbių kambarius. Ji yra patalpinta vartotojo kompiuteryje. Ji leidžia vartotojams kalbėtis su kitais vartotojais, dalintis emocijomis, nuorodomis ir nuotraukomis. Vartotojai gali prisitaikyti spalvą, laiko antspaudą, pasirinkti šriftą ir daug duagiau. Tai yra nesudėtingas bendravimo su kitais žmonėmis būdas.

FAQ

Koks yra pokalbių programos apibrėžimas?

Pokalbių programa yra naudojama internetiniuose pokalbių kambariuose. Ji suteikia bendravimo realiuoju laiku galimybę. Papildomai, ją galima integruoti su programomis, palaikančiomis momentinius pranešimus. Tai nesudėtingas būdas susisiekti su kitais žmonėmis.

Ar LiveAgent siūlo pokalbių programą?

LiveAgent siūlo pokalbių programą. Ši programinė įranga, bet kuriam LiveAgent naudotojui, yra nemokama. Šis funkcionalumas įgalina momentinius pranešimus. Vartotojai gali pritaikyti išvaizdą, spalvą, laiko antspaudus ir šriftą.

Ar jūs galite prisitaikyti pokalbių programą?

Žinoma, jūs galite nustatyti pokalbių programą pagal savo nustatymus. Galite pasirinkti pageidaujamą šriftą, pritaikyti spalvą, pakeisti laiko antspaudą. Jūs turite daug galimybių atlikti pakeitimus, todėl pokalbių programą galite pritaikyti pagal savo poreikius.

Grįžti į Žodyną Susikurkite NEMOKAMĄ paskyrą

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×

Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai