„WooCommerce“

Kas yra „WooCommerce“?

„WooCommerce“ yra nemokamas „WordPress“ elektroninės prekybos įskiepis. Jis gali padėti paversti jūsų svetainę el. parduotuve, kurioje galite parduoti savo produktus ar paslaugas. Jei norite pradėti naudoti „WooCommerce“, viskas, ko jums reikia, yra „WordPress“ svetainė, ir galėsite pradėti.

„WooCommerce“ turi visas svarbias funkcijas, kurių reikia norint sukurti puikią el. parduotuvę. Įrankyje, be kita ko, yra puikių tinklaraščių kūrimo funkcijų, įterptųjų produktų, kasos sistemų, pasirinktinių kategorijų, žymų, produktų reitingų ir atsiliepimų, neribotų paveikslėlių galerijų.

Galimybės neribotos – galite pradėti pardavinėti skaitmenines ir fizines prekes, partnerių produktus, teikti pristatymo parinktis, mokėjimo vartus, mokesčių parinktis ir net geolokacijos palaikymą. Be to, „WooCommerce“ gali padėti geriau valdyti užsakymus ir optimizuoti parduotuvę, kad daugiau žmonių rastų jūsų produktus internete.

Kaip galite tuo naudotis?

„WooCommerce“ įskiepį galima naudoti naujiems klientams, kuponams, užsakymams, produktams, užsakymo eilutėms arba „LiveAgent“ prenumeratoms stebėti. Ją taip pat galite naudoti norėdami kurti ir atnaujinti kuponus, klientus, užsakymus, produktus ir prenumeratas iš savo aptarnavimo tarnybos programinės įrangos. 

Klientų aptarnavimas yra labai svarbi bet kurios fizinės ar internetinės parduotuvės dalis. Naudokite „WooCommerce“, kad galėtumėte parduoti fizinius ar skaitmeninius produktus ir kartu teikti geriausią klientų aptarnavimą. „LiveAgent“ ir „WooCommerce“ ryšys gali užtikrinti, kad jūsų klientų aptarnavimo komanda visada žinos apie jūsų klientų užsakymus ir poreikius. 

„WooCommerce“ papildinio įdiegimo privalumai

 • Viskas viename įrankis el. prekybai ir klientų aptarnavimui
 • Pranešimai apie jūsų el. prekybos užsakymus tiesiai į klientų aptarnavimo programinę įrangą
 • Leidžia sukurti ir atnaujinti pasirinktinius CRM laukus iš vieno sprendimo

Kaip integruoti „WooCommerce“ su „LiveAgent“

 • „LiveAgent“ su „WooCommerce“ galite sujungti per mūsų vietinę integraciją. Ją rasite „LiveAgent“ konfigūracijos skydelyje. Eikite į savo paskyrą, atidarykite Configuration > System > Plugins ir sąraše raskite WooCommerce Orders įskiepį. Spustelėkite aktyvavimo jungiklį ir „LiveAgent“ įsijungs iš naujo. 

„WooCommerce Orders“ papildinys „LiveAgent“ konfigūracijos skydelyje
„WooCommerce Orders“ papildinys „LiveAgent“ sistemoje
 • Po paleidimo iš naujo, sąrašo viršuje suraskite aktyvų „WooCommerce Orders“ papildinį ir spustelėkite krumpliaračio konfigūracijos mygtuką. Įveskite savo parduotuvės URL, administratoriaus nuorodą (angl. „Slug“), vartotojo raktą bei vartotojo paslaptį ir spustelėkite išsaugoti.
Kaip integruoti „WooCommerce“ su „LiveAgent“ - App - Uploads - 2021 - 04 - Liveagent Woocommerce Plugin Configuration 1.png
„WooCommerce“ konfigūracija
 • Viskas baigta ir įskiepis jau aktyvus. Turėtumėte matyti „WooCommerce“ užsakymus savo bilietų rodinyje ir kurti naujus mokėjimus. Spustelėkite Edit, kad persikeltumėte į „WordPress“ ir redaguotumėte užsakymo informaciją.
Kaip integruoti „WooCommerce“ su „LiveAgent“ - App - Uploads - 2021 - 04 - Woocommerce Liveagent Active.jpeg
„WooCommerce“ aktyvuotas

Kaip integruoti „WooCommerce“ su „LiveAgent“ per „Zapier“

Jei norite sukurti asmeniškai pritaikytą integraciją, galite tai padaryti naudodami „Zapier“. Jei neturite „Zapier“ paskyros, sukurkite ją čia. Po to eikite į „LiveAgent“ + „WooCommerce“ integravimo puslapį.

Pasirinktinei dviejų programų integracijai sukurti galite pasirinkti savo paleidiklius ir veiksmus. Vienos programos paleidiklis suaktyvins veiksmą antroje programoje, tarp jų sukurdamas integraciją.

„LiveAgent“ ir „WooCommerce“ integracijos „Zapier“ įrankyje
„LiveAgent + WooCommerce“
 • Slinkite žemyn iki skyriaus „Connect LiveAgent + WooCommerce in minutes“. Čia galėsite pasirinkti, kas nutiks jūsų pasirinktinėje integracijoje. Galima rinktis iš kelių variantų, todėl pagalvokite, kokios darbo eigos norėtumėte. Pasirinkę paleidiklį ir veiksmą, spustelėkite mėlyną tęsimo mygtuką.
„Zapier“ integravimo puslapyje pasirinktas „WooCommerce“ paleidiklis ir „LiveAgent“ veiksmas
Pasirinktas „WooCommerce“ paleidiklis ir „LiveAgent“ veiksmas
 • Šis veiksmas yra pakankamai paprastas, nors jis gali skirtis priklausomai nuo paleidiklio ir pasirinktų veiksmo parinkčių. Mūsų atveju turėjome prisijungti prie paleidiklio programos naudodami „WordPress“ prisijungimo duomenis ir suteikti prieigą prie „Zapier“. Taip pat galite rasti paleidiklio testą, kuris patikrins ryšį su paleidiklio programa.
„WooCommerce“ paleidiklio sąranka su prisijungimo parinktimi
„WooCommerce“ paleidiklio sąranka
 • Kitas žingsnis – veiksmų konfigūracija. Pasirinkome veiksmą Sukurti pokalbį, kuris reiškia, kad kiekvieną kartą, kai „WooCommerce“ sistemoje bus pridėtas naujas produktas, į mūsų bilietų sistemą bus siunčiamas el. laiškas.

  Turėjome pasirinkti atitinkamą „LiveAgent“ skyrių, užpildyti el. pašto adresus, žinutės temą ir tekstą, taip pat užpildyti neprivalomus laukus, pavyzdžiui, vardus, el. pašto kopijas ir žinutės ID.

„LiveAgent“ veiksmų sąranka su privalomais laukais
„LiveAgent“ veiksmo sąranka

Paskutinis žingsnis liko integracijos testas, todėl eikite ir išbandykite savo darbo eigą. Taip pat galite patikrinti „LiveAgent“ prietaisų skydelį, kad sužinotumėte, ar gavote el. laiškų pranešimų.

Išbandykite LiveAgent Šiandien​

Mes siūlome migracijos paslaugas daugeliui populiariausių pagalbos tarnybos sprendimų.

Daugiau, nei 3000 apžvalgų Trustpilot GetApp G2 Crowd

Frequently asked questions

Kas yra „WooCommerce“?

„WooCommerce“ yra „WordPress“ svetainėms skirtas elektroninės komercijos papildinys, leidžiantis mažoms ir vidutinėms įmonėms sukurti norimą internetinę parduotuvę.

Kokie yra „WooCommerce“ naudojimo su „LiveAgent“ privalumai?

Informaciją apie savo užsakymus gaunate „LiveAgent“ sistemoje. Stebite užsakymo ID, būseną ir vertę iš vieno sprendimo.

Grįžti prie Integracijų Susikurkite NEMOKAMĄ paskyrą

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai