Išbandyti

„WooCommerce“

Kas yra „WooCommerce“?

„WooCommerce“ yra nemokamas „WordPress“ e-komercijos įskiepis. Jis gali padėti paversti jūsų internetinę svetainę į el. parduotuvę, kurioje galite parduoti savo produktus ar paslaugas. Jei norite pradėti naudoti „WooCommerce“, viskas, ko jums reikia, yra “„WordPress“ svetainė.

„WooCommerce“ turi visas svarbias funkcijas, kurių reikia norint sukurti puikią el. parduotuvę. Joje, be kita ko, yra puikių tinklaraščių kūrimo funkcijų, įterptųjų produktų, atsiskaitymo sistemų, pasirinktinių kategorijų, žymų, produktų įvertinimų ir atsiliepimų ar neribotų paveikslėlių galerijų.

Galimybės yra neribotos – galite pradėti pardavinėti tiek skaitmenines, tiek fizines prekes, pardavinėti partnerių produktus, teikti skirtingus pristatymo būdus, mokėjimų vartus, mokesčių parinktis ir net geolokacijos palaikymą. „WooCommerce“ taip pat gali padėti geriau valdyti užsakymus ir optimizuoti parduotuvę, kad daugiau žmonių rastų jūsų produktus internete.

Kaip galite tuo naudotis?

„WooCommerce“ įskiepį galima naudoti naujų klientų, kuponų, užsakymų, produktų, užsakymo eilučių arba „LiveAgent“ prenumeratų stebėjimui. Jį taip pat galite naudoti kuponams, klientams, užsakymams, produktams ir prenumeratoms kurti ir atnaujinti tiesiai iš klientų aptarnavimo programinės įrangos.

Klientų aptarnavimas išlieka labai svarbi bet kurios fizinės ar internetinės parduotuvės dalis. Naudokite „WooCommerce“ fizinių ar skaitmeninių produktų pardavimui ir kartu užtikrinkite geriausią klientų aptarnavimą. „LiveAgent“ ir „WooCommerce“ ryšys padės jūsų klientų aptarnavimo komandai visada žinoti apie jūsų klientų užsakymus ir poreikius.

„WooCommerce“ papildinio įdiegimo privalumai

  • Viskas viename įrankis el. prekybai ir klientų aptarnavimui
  • Pranešimai apie jūsų el. prekybos užsakymus tiesiai į klientų aptarnavimo programinę įrangą
  • Leidžia sukurti ir atnaujinti pasirinktinius CRM laukus iš vieno sprendimo

Kaip integruoti „WooCommerce“ su „LiveAgent“

  • „LiveAgent“ galite prijungti prie „WooCommerce“ per mūsų integraciją. Ją galite rasti „LiveAgent“ konfigūracijos skydelyje. Eikite į savo paskyrą, atidarykite Configuration > System > Plugins ir sąraše raskite WooCommerce Orders papildinį. Spustelėkite aktyvinimo jungiklį ir „LiveAgent“ bus paleistas iš naujo.
„WooCommerce Orders“ papildinys „LiveAgent“ konfigūracijos skydelyje
„WooCommerce Orders“ papildinys „LiveAgent“ sistemoje
  • Po paleidimo iš naujo, sąrašo viršuje suraskite aktyvų „WooCommerce Orders“ papildinį ir spustelėkite krumpliaračio konfigūracijos mygtuką. Įveskite savo parduotuvės URL, administratoriaus nuorodą (angl. „Slug“), vartotojo raktą bei vartotojo paslaptį ir spustelėkite išsaugoti.
„WooCommerce“
„WooCommerce“ konfigūracija
  • Baigta – įskiepis aktyvus. Turėtumėte matyti savo „WooCommerce“ užsakymus bilietų tvarkymo rodinyje ir galėti kurti naujus mokėjimus. Paspausdę redaguoti būsite perkelti į „WordPress“, kur galėsite redaguoti užsakymo informaciją.
„WooCommerce“
„WooCommerce“ aktyvuotas

Kaip integruoti „WooCommerce“ su „LiveAgent“ per „Zapier“

Jei norite sukurti asmeniškai pritaikytą integraciją, galite tai padaryti naudodami „Zapier“. Jei neturite „Zapier“ paskyros, sukurkite ją čia. Po to eikite į „LiveAgent“ + „WooCommerce“ integravimo puslapį.

Pasirinktinei dviejų programų integracijai sukurti galite pasirinkti savo paleidiklius ir veiksmus. Vienos programos paleidiklis suaktyvins veiksmą antroje programoje, tarp jų sukurdamas integraciją.

„LiveAgent“ ir „WooCommerce“ integracijos „Zapier“ įrankyje
„LiveAgent + WooCommerce“
  • Slinkite žemyn iki skyriaus „Connect LiveAgent + WooCommerce in minutes“. Čia galėsite pasirinkti, kas nutiks jūsų pasirinktinėje integracijoje. Galima rinktis iš kelių variantų, todėl pagalvokite, kokios darbo eigos norėtumėte. Pasirinkę paleidiklį ir veiksmą, spustelėkite mėlyną tęsimo mygtuką.
„Zapier“ integravimo puslapyje pasirinktas „WooCommerce“ paleidiklis ir „LiveAgent“ veiksmas
Pasirinktas „WooCommerce“ paleidiklis ir „LiveAgent“ veiksmas
  • Šis veiksmas yra pakankamai paprastas, nors jis gali skirtis priklausomai nuo paleidiklio ir pasirinktų veiksmo parinkčių. Mūsų atveju turėjome prisijungti prie paleidiklio programos naudodami „WordPress“ prisijungimo duomenis ir suteikti prieigą prie „Zapier“. Taip pat galite rasti paleidiklio testą, kuris patikrins ryšį su paleidiklio programa.
„WooCommerce“ paleidiklio sąranka su prisijungimo parinktimi
„WooCommerce“ paleidiklio sąranka
  • Kitas žingsnis yra veiksmo konfigūravimas. Pasirinkome veiksmą Create Conversation (sukurti pokalbį), o tai reiškia, kad į mūsų bilietų tvarkymo sistemą bus išsiųstas el. laiškas kiekvieną kartą, kai „WooCommerce“ sistemoje pridedamas naujas produktas. Turėjome pasirinkti atitinkamą „LiveAgent“ skyrių, įrašyti el. pašto adresus, pranešimo temą ir tekstą bei užpildyti neprivalomus laukus, tokius kaip vardai ar pranešimo ID.
„LiveAgent“ veiksmų sąranka su privalomais laukais
„LiveAgent“ veiksmo sąranka

Paskutinis žingsnis liko integracijos testas, todėl eikite ir išbandykite savo darbo eigą. Taip pat galite patikrinti „LiveAgent“ prietaisų skydelį, kad sužinotumėte, ar gavote el. laiškų pranešimų.

Išbandykite LiveAgent Šiandien​

Mes siūlome migracijos paslaugas daugeliui populiariausių pagalbos tarnybos sprendimų.

Daugiau, nei 3000 apžvalgų Trustpilot GetApp G2 Crowd

Frequently asked questions

Kas yra „WooCommerce“?

„WooCommerce“ yra „WordPress“ svetainėms skirtas elektroninės komercijos papildinys, leidžiantis mažoms ir vidutinėms įmonėms sukurti norimą internetinę parduotuvę.

Kokie yra „WooCommerce“ naudojimo su „LiveAgent“ privalumai?

- Gaukite informaciją apie savo užsakymus į „LiveAgent“

- Stebėkite užsakymo ID, būseną ir vertę iš vieno sprendimo

Grįžti prie Integracijų Susikurkite NEMOKAMĄ paskyrą

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai