Išbandyti

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

Elekroninė prekyba

Jei nusprendėte pradėti parduoti savo produktus ar paslaugas internetu ir sukurti savo internetinę parduotuvę, „LiveAgent“ labai puikiai tiks jūsų el. prekybai.

Kiekviena gera internetinė parduotuvė turėtų padėti savo klientams. Klientai gali klausti apie problemas, susijusias su prekėmis ar paslaugomis, o taip pat apie teigiamus ir neigiamus produkto aspektus. Būtent čia galite įtikinti juos pirkti jūsų produktus.

„LiveAgent“ gali padėti pakelti jūsų el. prekybos svetainę į aukštesnį lygį. Paverskite svetainės lankytojus mokančiais klientais, patarkite jiems ir padėkite apsispręsti dėl jūsų produktų pirkimo tiesiai iš savo prietaisų skydelio.

Tiesioginis pokalbis yra vienas greičiausių būdų, kaip klientai gali jus pasiekti tiesiai iš jūsų svetainės. Viena iš priežasčių, kodėl „LiveAgent“ yra puikus sprendimas jūsų el. prekybos svetainei, yra mūsų galingas ir greitas tiesioginių pokalbių valdiklis. Jis yra greičiausias rinkoje ir gali padėti pritraukti daugiau mokančių klientų.

Don’t have a CMS?

No problem! LiveAgent offers a powerful knowledge base that’s equipped with a WYSIWYG editor. Try it today for free. No credit card required.

Start free 14-day trial

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×

Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai