Išbandyti

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

  • Šablonai
  • Skambučių centro kontakto užbaigimo/sustabdymo šablonai

Skambučių centro kontakto užbaigimo/sustabdymo šablonai

Klientų aptarnavimas yra esminis kiekvieno verslo ramstis. Nepriklausomai nuo pramonės šakos, klientų aptarnavimas visada yra svarbus jūsų verslui. Klientų pasitenkinimo lygis, tiesiogiai susijęs su klientų aptarnavimu, turi įtakos klientų lojalumui kiekvienoje įmonėje.

Taigi kiekviena įmonė, nesvarbu, kokia didelė ar maža, turėtų dėti visas pastangas, kad užtikrintų puikų klientų aptarnavimą visiems savo vartotojams ar klientams. Tiksliau tariant, klientų aptarnavimo agentai turėtų stengtis, kad klientai jaustų rūpestį ir būtų išgirsti per visą aptarnavimo procesą – nuo bilietų sukūrimo iki bilietų sprendimo pabaigos.

Šis metodas turėtų būti taikomas visiems komunikacijos kanalams, įskaitant aptarnavimą telefonu. Ką tiksliai turėtų daryti klientų aptarnavimo agentai ir kokias savybes bei įgūdžius jie turi turėti, kad galėtų suteikti puikų klientų aptarnavimą?

Puikaus klientų aptarnavimo ypatybės

Klientų aptarnavimas yra susijęs su žmonėmis – tiek klientais, tiek klientų aptarnavimo agentais. Jūs negalite priskirti atsitiktinių darbuotojų, neturinčių papildomų žinių, kad galėtų dirbti pirmoje komunikacijos su klientais linijoje. Nepamirškite, kad klientų aptarnavimo komandos dažnai laikomos jūsų įmonės veidu, todėl pagalvokite, kas atsidurs priešakyje ir kokį įspūdį jie padarys.

Jokiu būdu neturėtumėte palikti klientų aptarnavimo komandų veiklos atsitiktinumui. Atsakingas asmuo ar asmenys turėtų turėti bendrauti atvirai ir laikytis nuostatų, kurios padėtų jiems atlikti savo pareigas.

Jūsų patogumui sukūrėme savybių ir įgūdžių, kuriuos turėtų turėti kiekvienas klientų aptarnavimo srityje dirbantis asmuo, sąrašą. Jį rasite žemiau.

Komunikacijos įgūdžiai

Agentai, dirbantys su klientais, turi būti puikūs komunikatoriai. Jie turi žinoti, kaip bendrauti su žmogumi kitame telefono gale, el. paštu, pokalbyje internetu ar prie vieno stalo. Jie turėtų mokėti kalbėti taip, kad būtų suprantama skirtingiems žmonėms ir padėtų išsklaidyti visas abejones ar neigiamus jausmus, kuriuos klientas gali turėti.

Skambučių centro kontakto užbaigimo/sustabdymo šablonai

Išmanymas apie įmonę ir produktą

Be abejo, agentai turi išmanyti apie įmonę, kurioje dirba ir produktus ar paslaugas, kurias ji teikia. Jie turėtų sugebėti atsakyti į daugumą klausimų, pasiūlyti tinkamus problemų sprendimus ir nepasimesti įvairiose situacijose.

Daugialypė žinių bazė
Nenorite, kad jūsų agentai būtų užklupti nepasiruošę? Sukurkite vidinę žinių bazę, kuria jie galėtų pasinaudoti.

Problemų sprendimas

Greitas reagavimas ir ryžtingumas yra vienos iš svarbiausių gero klientų aptarnavimo agento savybių. To ieško vartotojai ar klientai, nes tikisi greitai gauti pagalbą ir paprastus atsakymus, kurie arba išspręs jų problemas, arba bent šiek tiek padės suprasti jų problemas ir pateiks galimus sprendimus.

Design your own templates

LiveAgent gives you the power to design your own customer email templates. Curious about all the opportunities?

Try LiveAgent

Kantrybė

Daugeliu atvejų klientų aptarnavimo agentai ar vadybininkai turės atsidurs nemaloniose, įtemptose ir sudėtingose situacijose situacijose su klientais. Štai kodėl jie turi išlikti kantrūs ir empatiški, o taip pat sugebėti dirbti su visais klientais, net jei jie yra įsiutę ir nepagarbūs.

Empatija ir klausymosi įgūdžiai

Idealiu atveju agentai turėtų žinoti, kaip atsidurti kito žmogaus vietoje, kad suprastų jų požiūrį. Kartais klientai turi neįprastų problemų, o agentai turi turėti kuo daugiau informacijos, kad padėtų ir empatiškai suprastų juos.

Klientas-empatija-Vaizdo-skambučių-funkcija-„LiveAgent“
Empatija ir personalizavimas eina koja kojon. Kodėl nepasinaudojus vaizdo skambučiu, kad bendravimas taptų dar asmeniškesnis?

Gera atmintis ir dėmesys detalėms

Tai priklausys nuo įmonės, tačiau idealiu atveju agentai turėtų žinoti ir prisiminti asmens, su kuriuo kalbasi, vardą. Jei jūsų agentai visada vadins jūsų klientus vardu, jie jausis labiau susiję su įmone ir užtikrintesni. Dėl to visas bendravimo procesas bus daug sklandesnis.

Laimingi klientai yra geriausi klientai

Mes siūlome migracijos paslaugas daugeliui populiariausių pagalbos tarnybos sprendimų.

Ženkleliai

Skambučių centro kontakto užbaigimo/sustabdymo šablonai

Skambučių centro kontakto užbaigimo/sustabdymo šablonas #1

Skambučių centro kontakto užbaigimo šablonas #2

Skambučių centro kontakto užbaigimo šablonas #3

Dažnai užduodami klausimai

Ar klientas turėtų būti informuotas, kodėl bilietas buvo anuliuotas arba jo sprendimas pristabdytas?

Taip, būtų geriausia, jei visada informuotumėte klientą, kodėl baigiate spręsti bilietą, net jei norite pasakyti: „Problema, apie kurią pranešėte, ką tik buvo išspręsta, todėl jūsų bilietas anuliuotas“.

Jei pristabdote bilieto sprendimą, dar svarbiau apie tai pranešti klientui. Kiekvieną kartą, kai bilieto sprendimas sustabdomas, turite apie tai pranešti klientui, paaiškinti, kodėl taip atsitinka, ir informuoti, kiek užtruks, kol bus išspręstas klausimas. Priešingu atveju klientai gali jaustis pamiršti ar nesuprasti, ir tokia situacija jiems nesuteiks puikaus įspūdžio.

Kiek laiko galima pristabdyti bilieto sprendimą?

Į šį klausimą nėra paprasto atsakymo. Jūsų įmonė ir jos agentai turėtų padaryti viską, kad kuo greičiau išspręstų bilietus. Žmonės nemėgsta laukti, o jūsų klientai nėra išimtis. Štai kodėl neturėtumėte išbandyti žmonių kantrybės per ilgai atsakinėdami į jų bilietus. Jei norite įsitikinti, kad jūsų teikiamos paslaugos yra pakankamai geros, ieškokite pramonės etalonų.

Šie duomenys parodys, kiek laiko užtrunka kitos jūsų sektoriaus įmonės, kad išspręstų klientų aptarnavimo bilietus, kiek laiko užtrunka iš naujo sukurti bilietą ir pan. Kai turėsite šią informaciją, pabandykite išspręsti problemas greičiau nei jūsų konkurentai.

Išbandykite LiveAgent Šiandien​

Mes siūlome migracijos paslaugas daugeliui populiariausių pagalbos tarnybos sprendimų.

Daugiau, nei 3000 apžvalgų Trustpilot GetApp G2 Crowd

{ “@context”: “https://schema.org”, “@type”: “FAQPage”, “mainEntity”: [{ “@type”: “Question”, “name”: “Ar klientas turėtų būti informuotas, kodėl bilietas buvo anuliuotas arba jo sprendimas pristabdytas?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “Taip, būtų geriausia, jei visada informuotumėte klientą, kodėl baigiate spręsti bilietą, net jei norite pasakyti: „Problema, apie kurią pranešėte, ką tik buvo išspręsta, todėl jūsų bilietas anuliuotas“.” } }, { “@type”: “Question”, “name”: “Kiek laiko galima pristabdyti bilieto sprendimą?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “Į šį klausimą nėra paprasto atsakymo. Jūsų įmonė ir jos agentai turėtų padaryti viską, kad kuo greičiau išspręstų bilietus. Žmonės nemėgsta laukti, o jūsų klientai nėra išimtis. Štai kodėl neturėtumėte išbandyti žmonių kantrybės per ilgai atsakinėdami į jų bilietus. Jei norite įsitikinti, kad jūsų teikiamos paslaugos yra pakankamai geros, ieškokite pramonės etalonų.” } }, { “@type”: “Question”, “name”: “Kokie yra būtini klientų aptarnavimo agento bruožai ir įgūdžiai?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “Kiekvienas klientų aptarnavimo srityje dirbantis žmogus turėtų turėti ir nuolat tobulinti savo bendravimo įgūdžius, problemų sprendimo įgūdžius, įmonės/produkto žinias. ” } }] }
Grįžti į Šablonus Susikurkite NEMOKAMĄ paskyrą

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×

Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai