Išbandyti

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

 • Šablonai
 • Naujo tinklaraščio įrašo el. laiško šablonai

Naujo tinklaraščio įrašo el. laiško šablonai

Sunku reguliariai rašyti vertingus tinklaraščio įrašus, tuo pačiu išlaikant klientų susidomėjimą jūsų verslu. Dar vienas iššūkis yra informuoti auditoriją, kad jūsų svetainėje paskelbtas naujas tinklaraščio įrašas.

Žinoma, kai kurie žmonės nustatys pranešimų gavimą apie naujus tinklaraščio įrašus, o kiti gali nepamiršti patikrinti kas antrą dieną, savaitę ar mėnesį.

Tačiau kiti asmenys gali norėti gauti pranešimus el. paštu, nes jie reguliariai netikrina jūsų tinklaraščio. Daugelis žmonių tiesiog per daug užsiėmę arba pamiršta kaskart apsilankyti jūsų tinklaraštyje, todėl neskaitys jūsų naujausių įrašų. Štai kuo naudingi el. laiškai apie naujus tinklaraščio įrašus.

„The Economist“ paskelbtas naujas straipsnis
Naujas tinklaraščio įrašo el. laiškas iš „The Economist“

Kas iš tiesų yra el. laiškas apie naują tinklaraščio įrašą?

Vienas iš efektyviausių būdų informuoti skaitytojus apie naują tinklaraščio įrašą yra nusiųsti jiems ištrauką arba straipsnio fragmentą el. paštu. Štai ką reiškia naujas tinklaraščio įrašas el. paštu, o jo tikslas yra supažindinti jūsų prenumeratorius su naujais straipsniais.

Šio el. laiško tikslas – paskatinti prenumeratorius perskaityti visą tinklaraščio įrašą, kad jie galėtų įsitraukti į su jūsų verslą spustelėdami „skaityti daugiau“ arba prisiregistruodami gauti nemokamą bandomąją versiją.

Tai galite padaryti išsiųsdami naują tinklaraščio įrašą el. paštu, kuris:

 • Paskatina gavėją domėtis straipsnio tema
 • Apibūdinama, kaip tinklaraščio įrašas padės skaitytojui pasiekti savo tikslus arba išspręsti konkrečią problemą
 • Yra aiškus raginimas veikti (CTA), nukreipiantis į pilną publikaciją
Naujas tinklaraščio įrašo šablonas iš „Mailchimp“

Naujo tinklaraščio įrašo temos

 • Jūs nesate vienintelis, kuriam sunku dėl [problemos]…
 • Pavargote nepasiekti norimų rezultatų? Esame čia tam, kad padėtume
 • Nepraleiskite šių puikių patarimų, kaip pasiekti [tikslą]!
 • Ar girdėjote šį triuką, skirtą [užduočiai]?
 • Atidarykite ir sužinokite, kaip galite pasiekti [tikslą]
 • Neturite laiko [užduočiai]? Šie [X] patarimai padės.

Naujo tinklaraščio įrašo el. laiško šablonai

1 naujo tinklaraščio įrašo el. laiško šablonas – išreiškiant empatiją dėl problemos

2 naujo tinklaraščio įrašo el. laiško šablonas – sukelti smalsumą

3 naujo tinklaraščio įrašo el. laiško šablonas – kaip pasiekti tam tikrą tikslą

Nauji tinklaraščio įrašų el. laiškai – dažnai užduodami klausimai

Ar geriausia į el. laiško kopiją įtraukti visą naują tinklaraščio įrašą?

Kai kurie autoriai siunčia visą tinklaraščio įrašą el. laiško kopijoje, tačiau tai nėra geriausia strategija. Tai ypač aktualu, jei jūsų verslo tikslai yra pritraukti srautą į svetainę ir (arba) įtraukti skaitytojus į pakartotinės rinkodaros sąrašus, o ne norėti, kad kuo daugiau žmonių skaitytų tai, ką parašėte. Vietoj to, ištrauka arba fragmentas turėtų paskatinti gavėją perskaityti visą straipsnį jūsų svetainėje.

Kaip dažnai turėčiau siųsti el. laiškus apie naujus tinklaraščio įrašus?

Geriausia siųsti žinutę, kad informuotumėte vartotojus kiekvieną kartą, kai paskelbiate naują tinklaraščio įrašą. Tai veda prie kito klausimo – kaip dažnai turėtumėte skelbti naują tinklaraščio įrašą savo svetainėje. Žinoma, atsakymas į šį klausimą priklauso nuo daugelio veiksnių, pavyzdžiui, kiek laiko turite rašymui ir kiek naujos medžiagos sukaupėte.

Tačiau svarbiausias aspektas yra nuosekliai planuoti naujų tinklaraščio įrašų paskelbimą. Tai ne tik padeda nuolat rašyti naują turinį, bet, dar svarbiau, gali padėti suformuoti skaitytojams įprotį ir sustiprinti pasitikėjimą jūsų prekės ženklu.

Ar naujas tinklaraščio įrašo el. laiškas turėtų būti paprastas tekstas ar HTML?

Naujame tinklaraščio įraše nebūtinai turi būti specialių elementų, kuriems reikalingas HTML. Jei jūsų el. laiško tikslas yra nukreipti žmones į jūsų svetainę, kur jie galėtų perskaityti visą publikaciją, tada kopija gali būti tokia pat paprasta, kaip tik tekstas, aprašantis tinklaraščio įrašą (ir nuoroda į jį).

Tačiau, kadangi norite paskatinti gavėją atlikti norimą veiksmą – apsilankyti jūsų svetainėje ir perskaityti visą tinklaraštį, galbūt geriau būtų padaryti el. laišką kuo patrauklesnį įtraukiant HTML elementus, pvz., vaizdus, spalvas ir įvairias kitas formatavimo parinktis.

Discover all that LiveAgent has to offer

Take advantage of our free 14-day trial! No credit card required, and you'll have access to all of our advanced features like live chat, email templates, ticketing, call center, social media integrations, and more.

Free Trial
{ “@context”: “https://schema.org”, “@type”: “FAQPage”, “mainEntity”: [{ “@type”: “Question”, “name”: “Ar geriausia į el. laiško kopiją įtraukti visą naują tinklaraščio įrašą?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “Geriausia yra nusiųsti trumpą ištrauką arba naujo tinklaraščio įrašo fragmentą. Tai turėtų paskatinti gavėją perskaityti visą straipsnį jūsų svetainėje” } }, { “@type”: “Question”, “name”: “Kaip dažnai turėčiau siųsti el. laiškus apie naujus tinklaraščio įrašus?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “Geriausia siųsti žinutę, kad informuotumėte vartotojus kiekvieną kartą, kai paskelbiate naują tinklaraščio įrašą.” } }, { “@type”: “Question”, “name”: “Ar naujas tinklaraščio įrašo el. laiškas turėtų būti paprastas tekstas ar HTML?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “Naujame tinklaraščio įraše nebūtinai turi būti specialių elementų, kuriems reikalingas HTML. Jei jūsų el. laiško tikslas yra nukreipti žmones į jūsų svetainę, kur jie galėtų perskaityti visą publikaciją, tada kopija gali būti tokia pat paprasta, kaip tik tekstas, aprašantis tinklaraščio įrašą (ir nuoroda į jį).” } }] }
Grįžti į Šablonus Susikurkite NEMOKAMĄ paskyrą

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×

Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai