• Šablonai
  • Išorėje paskelbto straipsnio el. pašto šablonai

Išorėje paskelbto straipsnio el. pašto šablonai

Norint parašyti puikų straipsnį išorinei svetainei, reikia laiko ir pastangų. Be to, juodraščio užbaigimas yra tik pradžia. Tada seka korektūra ir galbūt juodraštis perduodamas turinio redaktoriui patvirtinti. Po to kyla didžiausias iššūkis: kad straipsnis būtų paskelbtas kitoje svetainėje.

Tai padarę, vis tiek turite paskatinti žmones skaityti tai, ką parašėte. Vienas iš geriausių būdų tai padaryti yra išsiųsti išorėje paskelbto straipsnio el. laišką su nuoroda į publikaciją. Į tokį el. laišką patartina įtraukti viliojančią turinio peržiūrą, nes tai padės jums susilaukti skaitytojo susidomėjimo visu tekstu.

El. Pašto šablonų pritaikymas
Pritaikykite el. pašto šablonus, esančius „LiveAgent“

Kaip susisiekti su potencialiais naujojo straipsnio leidėjais

Jei įmonė ar asmuo kreipėsi į jus su mintimi parašyti straipsnį, kuris bus paskelbtas jų pačių tinklalapyje, tinklaraštyje, žurnale ir t. t., tada jūs jau esate vienu žingsnio arčiau to, kur turite būti. Taip yra todėl, kad leidėjas tikriausiai pats reklamuos straipsnį. Vis dėlto, taip pat būtų gera idėja pasidalinti straipsniu su žmonėmis, esančiais jūsų el. pašto duomenų bazėje. Tai padarius galima padidinti straipsnio sklaidą, pasiekiant potencialiai skirtingą auditoriją.

Taip gali būti, kad nusprendėte parašyti straipsnį vien dėl to, kad kilo nuostabi idėja, kurią reikėjo nedelsiant užrašyti popieriuje (arba labiau tikėtina, kad šiais laikais – nešiojamam kompiuteriui). Tokiu atveju vis tiek turite susirasti asmenį ar įmonę, kad galėtumėte paskelbti savo straipsnį.

Keletas naujų straipsnių el. laiškų šablonų pavyzdžių pateikiami žemiau; jie skirti skatinti gavėjus skaityti nuorodoje paminėtą visą tekstą ir susisiekti su potencialiais publikuotojais, kai jo dar neturite.

Išorėje paskelbtų straipsnių el. laiško temų eilutės

  • Perskaitykite mano naują straipsnį [title], kurį patalpino mūsų partneris
  • Ar norite sužinoti daugiau apie [topic]? Mes tuo pasirūpinome
  • Perskaitykite mūsų naująjį straipsnį adresu [external publisher’s name]
  • Čia galite perskaityti viską, ką reikia žinoti apie [topic]
  • Ar publikuosite mūsų straipsnį [potential publisher’s name]?
  • Turime puikią idėją straipsniui apie [topic] ir jums tai patiks!

Išorėje paskelbto straipsnio el. laiško šablonai

1 išorėje paskelbto straipsnio el. laiško šablonas


Hi [name],

My latest article has just been published over on [external publisher’s name]’s website [link].

[Title] takes an in-depth look into [topic], covering the following points:

Subtopic 1
Subtopic 2
Subtopic 3…

Since you read our blog [name of blog and topic] regularly, I wanted to share this article with you as well. Don’t forget that you can find more similar content on our website by clicking on the link below.

[Read more articles]

Best wishes,
[Name], from [company]

2 išorėje paskelbto straipsnio el. laiško šablonas – leidėjas dėmesio centre


Hello [name],

We’ve recently written a new article called [title] that, as someone who has expressed an interest in [product/service/topic], we are sure you’ll find interesting.

You can find our article here [link] on [external publisher’s name]’s website.

It is a privilege for us to have our content shared there, and we hope that you will take the opportunity to read more of their other content too.

Hope you enjoy reading it!

Best,
[Company]

3 išorėje paskelbto straipsnio el. laiško šablonas – idėjos pristatymas


Dear [name],

We’ve come up with a great idea for an article that we think would be a perfect fit for [potential publisher’s name] and will fit in with your other content on [topic].

The working title is [title], and the article will cover:

Subheading 1
Subheading 2
Subheading 3

Please let us know if this sounds like something that you’d be interested in publishing. If you have any questions please don’t hesitate to get in touch.

Kind regards,
[Name], content writer for [company]

Dažnai užduodami klausimai

Ar galiu į el. laiško kopiją įtraukti visą išorėje paskelbtą straipsnį?

Kadangi straipsnis bus paskelbtas interneto svetainėje ar spausdintine forma, kuri nepriklauso jūsų įmonei, galite neturėti teisių ar leidimo dalintis straipsnio kopija, net jei jūs arba vienas iš jūsų darbuotojų esate autorius. Tokiu atveju jums reikia leidėjo leidimo, kad galėtumėte dalintis visu tekstu. Tačiau net ir suteikus šį leidimą, gali būti ne pati geriausia strategija platinti visą straipsnį el. paštu. Taip yra todėl, kad vienas iš pagrindinių tikslų yra nukreipti skautytojų srautą į leidėjo svetainę, taip pat ir į jūsų pačių svetainę per atgalines nuorodas.

Kaip dar galėčiau pasidalinti nauju straipsniu?

Išorėje paskelbto straipsnio el. laiškas yra tiesiausias būdas pranešti auditorijai apie pilno turinio straipsnį, kurį parašėte, bet kurio nėra jūsų svetainėje, kurioje vartotojai paprastai gali ieškoti jūsų medžiagos. Tačiau yra keletas netiesioginių būdų skleisti žinią per įvairaus tipo turinį, pvz., socialinių tinklų įrašus, jūsų interneto svetainę ir naujienlaiškius.

Ar turėčiau įtraukti nuorodas į savo svetainę išoriniame straipsnyje?

Kadangi jūsų straipsnis talpinamas kitur, o ne jūsų pačių puslapiuose, turėtumėte būtinai įtraukti atgalines nuorodas į savo svetainę. Tai padės pritraukti lankytojų srautą į savo svetainę, padidinti prekės ženklo žinomumą ir pagerinti optimizavimą paieškos sistemoms (SEO).

Start improving customer engagement and drive more traffic!

Sign up for our free, 14-day, all-inclusive trial today. Discover all that LiveAgent has to offer, including customizable email templates.

{ “@context”: “https://schema.org”, “@type”: “FAQPage”, “mainEntity”: [{ “@type”: “Question”, “name”: “Can I include an entire externally published article in the email copy?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “You need to have permission from the publisher to share the full text. However, even if this permission is granted, it may not be the best strategy to distribute your full article via email. That’s because one of its main purposes is to drive traffic to the publisher’s website as well as your own via backlinks. ” } }, { “@type”: “Question”, “name”: “How else could I share a new article?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “There are several indirect ways to spread the word through various other types of content such as social media posts, your website, and newsletters.” } }, { “@type”: “Question”, “name”: “Should I include links to my website in an external article?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “You should absolutely include backlinks to your website. Doing so will help drive traffic to your website, build brand awareness, and improve your search engine optimization.” } }] }
Grįžti į Šablonus Susikurkite NEMOKAMĄ paskyrą

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai