Telefono numerių rinkikliai

Kas yra telefono numerių rinkiklis?

Telefono numerių rinkiklis – tai programinės įrangos sistema, kuri supaprastina atliekamų skambučių procesą. Skambučių centrų pramonėje telefonų rinkimo aparatai gali būti skirstomi į dvi kategorijas – rankinius telefonų rinkimo aparatus ir automatinius telefonų rinkimo aparatus. Rankiniai rinkikliai – paprasčiausias skambučių centro rinkiklių tipas – reikalauja, kad agentai rankiniu būdu rinktų klientų ar potencialių klientų telefono numerius. Jie dažniausiai naudojami klientų aptarnavimui arba paprastoms išeinančių skambučių kampanijoms.

Automatiniai telefono rinkikliai plačiai naudojami skambučių centruose, kuriuose pardavimų komandos vykdo skambinimo telerinkodarą, rinkos tyrimus ir klientų aptarnavimo paslaugas. Automatinio rinkimo programinės įrangos sistemos leidžia agentams skambinti dideliu skaičiumi išeinančių telefono skambučių, nerenkant kiekvieno numerio rankiniu būdu. Skirtingai nei rankiniai telefono rinkimo įrenginiai, jie automatiškai skambina potencialiems klientams iš iš anksto įkelto telefono numerių sąrašo ir sujungia skambutį su agentu tik tada, kai atsiliepia tikras asmuo.

Skambučių centras aptarnavimo tarnybos programinėje įrangoje – „LiveAgent“

Naudodami balso aptikimo technologijas, automatiniai rinkikliai gali aptikti balso paštą, atsakiklius, nutrauktus skambučius, užimtus tonus ir neatsakytus skambučius. Sistemą taip pat galima sukonfigūruoti taip, kad kitoje pusėje esantis asmuo būtų sujungtas su IVR (interaktyviuoju balso atsakikliu) ir grotų iš anksto įrašytus pranešimus. Įvairių tipų automatinio rinkimo sistemos –  peržiūros rinkikliai, progresyvieji rinkikliaigalios rinkikliai ir nuspėjančiosios rinkimo sistemos – gali dar labiau supaprastinti išeinančių skambučių kampanijas, siūlydamos skirtingas funkcijas ir galimybes.

Automatiniai telefono rinkikliai padeda skambučių centrų agentams gerokai sumažinti nieko neveikimo laiką ir maksimaliai padidinti efektyvumą, todėl jie gali susisiekti su daugiau potencialių klientų per valandą. Tyrimai parodė, kad automatinio rinkimo sistemos gali padidinti agentų produktyvumą iki 300 %, nes sumažina agentų prastovos laiką ir proporcingai padidina agentų pokalbių laiką per valandą.

Try LiveAgent Today

LiveAgent is the most reviewed and #1 rated call center software for SMB.

Frequently asked questions

Kas yra telefono numerių rinkikliai?

Telefono numerių rinkikliai – tai programinės įrangos sistemos, kurios supaprastina atliekamų skambučių procesą skambučių centruose. Rankiniai numerių rinkikliai reikalauja, kad agentai išeinančius skambučius vykdytų rankiniu būdu, o automatinių rinkiklių sistemos leidžia agentams lengvai ir efektyviai automatiškai vykdyti atliekamus skambučius. Jos gali gerokai padidinti agentų produktyvumą ir našumą, nes sumažina agentų neveikimo laiką ir padidina pokalbiui praleistą laiką.

Kaip veikia telefono numerių rinkikliai?

Naudodami rankinius telefono numerių rinkiklius, agentai inicijuoja išeinančius skambučius rankiniu būdu rinkdami numerius iš kontaktų sąrašo. Naudojant automatinius rinkiklius, sistema nurodo kompiuteriui, kuriuos numerius iš kontaktų sąrašo reikia surinkti ir kaip reaguoti, kai kas nors atsiliepia kitame laido gale arba kai aptinkamas užimtas signalas, balso paštas ar atsakiklis. Priklausomai nuo naudojamo numerio rinkiklio tipo, sistemą galima nustatyti taip, kad ji sujungtų skambutį su gyvu agentu, kai atsiliepia tikras asmuo, paleistų iš anksto įrašytus garso pranešimus, kai tuo metu nėra laisvų agentų, arba nutrauktų skambutį, jei niekas neatsiliepia per 25 sekundes arba aptinkamas užimtas signalas.

Ar telefono numerių rinkiklis yra „LiveAgent“ dalis?

Nors „LiveAgent“ kontaktų centro sprendimas apima tiek įeinančių, tiek išeinančių skambučių funkcijas, šiuo metu išeinančių skambučių centro funkcijos yra susijusios su „click-to-call“ numerių rinkimu. Jį naudodami skambučių centro agentai, naršydami svetaines, gali keliais paspaudimais inicijuoti išeinančius skambučius klientams ar potencialiems klientams tiesiai iš „LiveAgent“ valdymo skydelio.

Grįžti į Žodyną Susikurkite NEMOKAMĄ paskyrą

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai