IP adresas

Kas yra IP adresas

Interneto protokolo adresas – tai skaitinis kodas, kuriuo identifikuojamas kompiuteris arba tinklo sąsaja ir adresuojama vieta.

Egzistuoja dvi IP adresų versijos. IP 4 versijos adresas ir IP 6 versijos adresas. IPv4 adreso dydis yra 32 bitai ir paprastai jis žymimas keturiais dešimtainiais skaičiais. IPv6 adresai yra 128 bitų dydžio ir užrašomi 8 šešioliktainiais skaičiais.

Frequently asked questions

Kas yra IP adresas?

IP adresas – tai skaitinis interneto protokolo adresas. Tai identifikacinis numeris, susijęs su konkrečiu kompiuteriu ar kompiuterių tinklu. IP adresas leidžia kompiuteriams siųsti ir gauti informaciją, kai jie yra prijungti prie interneto.

 

Kaip sužinoti savo IP adresą?

Jei norite patikrinti IP adresą, tai galite padaryti dviem būdais. Pirma, pasinaudoję Wi-Fi ryšiu. Duomenis turėtumėte rasti tinklo sistemos nustatymuose. Pasirinkus tinklą, prie kurio esate prisijungę, ir pažymėjus Properties (savybės), turėtumėte rasti nurodytą jūsų IP adresą. Kitas būdas – naudojant eterneto ryšį. Jo ieškokite panašiai kaip ir naudodamiesi Wi-Fi ryšiu.

Kaip pakeisti savo IP adresą?

Lengviausias būdas pakeisti įrenginio IP adresą – prisijungti prie kito tinklo. Kita galimybė – iš naujo nustatyti prie tinklo prijungto modemo parametrus, nes taip pat iš naujo nustatomas IP adresas. Taip pat galite prisijungti per virtualųjį privatųjį tinklą (VPN), naudoti tarpinį serverį arba kreiptis į interneto paslaugų teikėją. Taip pat yra įrankių, leidžiančių pakeisti IP adresą.

 

Grįžti į Žodyną Susikurkite NEMOKAMĄ paskyrą

Expert note

IP adresas yra skaitinis identifikacinis kodas, skirtas identifikuoti kompiuterio arba tinklo sąsają internete, naudojant IP protokolą.

Andrej Saxon
Andrej Saxon
Sales manager
Kaip susisiekti su „Ipsos“ klientų aptarnavimo tarnyba el. paštu, tiesioginiu pokalbiu internete, telefonu, socialiniuose tinkluose ir savitarnoje.

„Ipsos“ pagalbos centro kontaktai

Ipsos yra trečia pagal dydį pasaulyje rinkos tyrimų įmonė, kuri teikia klientų aptarnavimo paslaugas el. paštu, skambučių centro ir socialinių tinklų pagalba. Jie neturi tiesioginių pokalbių internetu. Jų kontaktiniai duomenys yra pateikti prieš tai pateiktame tekste. Taip pat yra pateikta nuoroda į jų teisinius kontaktus ir interneto svetainę, kurioje galite sužinoti daugiau informacijos. Ipsos taip pat yra socialinėje žiniasklaidoje, tokiuose kaip Facebook ir Twitter, tačiau neturi veikiančios žinių bazės ar forumų.

„Tel link“ protokolai naudojami skambinimo parinktims tinkle nustatyti (spustelėti ir skambinti). Naudojant „tel link“ protokolą, svetainėje sukuriama telefono numerio nuoroda.

„Tel link“ protokolas

Žinant, kad klientai gali tapti prekės ženklo šalininkais ir pritraukti daugiau potencialių pirkėjų, svarbu užtikrinti sklandžią kelionę klientams ir pasiūlyti gerą klientų aptarnavimą. LiveAgent programinė įranga siūlo sukurti pasirinktinius skambinimo mygtukus, analizuoti klientų sąlyčio taškus ir padėti didinti klientų išlaikymą, bendravimą ir pajamas bei klientų lojalumą. Įmonė taip pat pasiūlo mokymui, šablonus ir internetinius seminarus.

Partnerio adresai yra organizacijų el. pašto adresai, su kuriomis mūsų įmonė turi bendrinimo sutartį. Tai praverčia, kai jūs stengiatės išvengti el. pašto kilpų.

Partnerių adresai

Tekste aprašyta „LiveAgent“ programinė įranga, skirta klientų aptarnavimui ir bendravimui su jais. Programa turi daug įvairių funkcijų, įskaitant VoIP sistemas, skundų valdymą ir el. pašto valdymą. Taip pat yra pateikti kontaktai ir informacija apie partnerių programą. Prenumeruojant naujienlaiškį, galima gauti informaciją apie programos atnaujinimus ir nuolaidas.

Aptarnavimo adresas yra el. pašto adresas, kuriuo susisiekia jūsų klientai, kai jiems prisireikia jūsų pagalbos. Aptarnavimo adresas sudarytas iš raktažodžių, tokių kaip informacija ir kitų.

Aptarnavimo adresas

Teksto apibendrinimas: Žyro yra produktas, skirtas mažoms įmonėms. Jame yra klientų aptarnavimo funkcijos. LiveAgent yra „LiveAgent“ įmonės paslauga klientų aptarnavimui. Produktui nėra palaikoma tiesioginė pagalba ir teisiniai kontaktai nenurodyti. Įmonė taip pat siūlo pramogų, kad savininkai įsitikintų produkto vertėmis.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai