IP adresas

Kas yra IP adresas

Interneto protokolo adresas – tai skaitinis kodas, kuriuo identifikuojamas kompiuteris arba tinklo sąsaja ir adresuojama vieta.

Egzistuoja dvi IP adresų versijos. IP 4 versijos adresas ir IP 6 versijos adresas. IPv4 adreso dydis yra 32 bitai ir paprastai jis žymimas keturiais dešimtainiais skaičiais. IPv6 adresai yra 128 bitų dydžio ir užrašomi 8 šešioliktainiais skaičiais.

Frequently asked questions

Kas yra IP adresas?

IP adresas – tai skaitinis interneto protokolo adresas. Tai identifikacinis numeris, susijęs su konkrečiu kompiuteriu ar kompiuterių tinklu. IP adresas leidžia kompiuteriams siųsti ir gauti informaciją, kai jie yra prijungti prie interneto.

 

Kaip sužinoti savo IP adresą?

Jei norite patikrinti IP adresą, tai galite padaryti dviem būdais. Pirma, pasinaudoję Wi-Fi ryšiu. Duomenis turėtumėte rasti tinklo sistemos nustatymuose. Pasirinkus tinklą, prie kurio esate prisijungę, ir pažymėjus Properties (savybės), turėtumėte rasti nurodytą jūsų IP adresą. Kitas būdas – naudojant eterneto ryšį. Jo ieškokite panašiai kaip ir naudodamiesi Wi-Fi ryšiu.

Kaip pakeisti savo IP adresą?

Lengviausias būdas pakeisti įrenginio IP adresą – prisijungti prie kito tinklo. Kita galimybė – iš naujo nustatyti prie tinklo prijungto modemo parametrus, nes taip pat iš naujo nustatomas IP adresas. Taip pat galite prisijungti per virtualųjį privatųjį tinklą (VPN), naudoti tarpinį serverį arba kreiptis į interneto paslaugų teikėją. Taip pat yra įrankių, leidžiančių pakeisti IP adresą.

 

Grįžti į Žodyną Susikurkite NEMOKAMĄ paskyrą

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai