“Salesflare”

Kas yra “SalesFlare”?

“Salesflare” yra CRM sprendimas smulkiam B2B sektoriaus verslui ir startuoliams. Dėka įvairių automatizacijų, “Salesflare” suteikia jums galimybę daugiau parduoti įdedant mažiau darbo. Ji automatiškai užpildo jūsų adresų knygą, stebi sąveiką ir už jus renka duomenis iš socialinės žiniasklaidos, el. pašto, įmonės duomenų bazių, telefono ir kalendoriaus.

Kaip galite panaudoti “Salesflare”?

Su LiveAgent skirta “Salesflare” integracija, jūs galite išgauti duomenis iš pokalbio ar formos į LiveAgent. Vėliau šiuos duomenis galite matyti LiveAgent ir stebėti kas vyksta. Naudokite šiuos duomenis, siekdami teikti geresnį ir greitesnį aptarnavimą savo klientams su internetiniais pokalbiais.

LiveAgent internetiniai pokalbiai buvo sukurti siekiant užtikrinti greitos pagalbos teikimą jūsų klientams. Jie pateikiami su įvairiomis naudingomis funkcijomis, neskaitant tokių produktyvumo integracijų, kaip “Salesflare”. Greičiau paruoškite atsakymus naudodami realaus vaizdo spausdinimo peržiūrą, kuri parodo, ką spausdina klientai, prieš jiems paspaudžiant siųsti mygtuką.

Pritaikykite savo pokalbių išvaizdą ar įkelkite jūsų prekės ženklo įvaizdį atitinkantį pokalbių mygtuką. Pasinaudokite aktyviais pakvietimais pokalbiui ir greičiau susisiekite su klientais.

Youtube video: LiveAgent Live Chat Demo

Kokia yra “Salesflare” teikiama nauda?

  • Išgaukite informaciją iš pokalbių ir formų
  • Stebėkite “Salesflare” su LiveAgent
  • Pašalinkite nuolatinį persijungimą tarp aplikacijų
  • Sklandesnė darbo eiga

Provide fast support with live chat

Get access to our lightning fast live chat and provide better support today

Kaip integruoti “Salesflare” CRM su LiveAgent?

LiveAgent apima “Salesflare” CRM integracijos įskiepį, kurį reikia aktyvuoti ir sukonfogūruoti. Procesas yra paprastas ir jis trunka vos kelias minutes. Sekite žemiau nurodytus žingsnius ir sužinokite, kaip tai atlikti patiems.

  • Atsidarykite LiveAgent ir eikite į Konfigūracija > Sistema > Įskiepiai. Įskiepių sąraše raskite “Salesflare” integraciją ir paspauskite ant aktyvuoti jungiklio. Po to, LiveAgent persikraus.
"Salesflare" integracijos įskiepis LiveAgent konfigūracijoje
“Salesflare” integracijos įskiepis
  • Kai persikraus LiveAgent, įskiepių sąrašo viršuje suraskite aktyvų įskiepį ir paspauskite ant konfigūravimo krumpliaračio mygtuko. Pamatysite API rakto laukelį. “Salesflare” nustatymuose jums reikės gauti API raktą.
API laukelis "Salesflare" integracijos įskiepyje LiveAgent viduje
API laukelis įskiepyje
  • Eikite į “Salesflare” Nustatymus > API raktai ir sukurkite naują API raktą paspaudus Sukurti mygtuką. Užvardinkite API raktą ir paspauskite Sukurti. Nukopijuokite API raktą ir grįžkite į LiveAgent ir “Salesflare” CRM integracijos konfigūraciją.
API raktai "Salesflare" konfigūracijoje
API raktai “Salesflare”
  • Įklijuokite API raktą į LiveAgent “Salesflare” integracijos API rakto laukelį esantį konfogūracijoje, kaip tai parodyta praėjusiame žingsnyje. Tuomet paspauskite Išsaugoti
Naujas API skirtas LiveAgent "Salesflare" integracijai
Naujas LiveAgent API

Štai ir viskas, integracija yra aktyvi. Norėtumėte daugiau sužinoti apie mūsų internetinius pokalbius? Peržiūrėkite mūsų internetinių poaklbių programinę įrangą arba panaršykite po internetinių pokalbių funkcijas ir sužinokite, ką jie suteikia.

Youtube video: LiveAgent Product Tour

Išbandykite LiveAgent Šiandien​

Mes siūlome migracijos paslaugas daugeliui populiariausių pagalbos tarnybos sprendimų.

Daugiau, nei 3000 apžvalgų Trustpilot GetApp G2 Crowd

Frequently asked questions

Kas yra "SalesFlare?

"SalesFlare" yra Klientų Santykių valdymas (CRM), labiausiai skirtas smulkiam verslui, dirbančiam B2B srityje. 

 

Kokia yra nauda integruoti "SalesFlare? į LiveAgent?

- sklkandi darbo eiga

- nėra poreikio perjunginėti programų

- galimybė išgauti / perkelti duomenis iš pokalbių ir formų

Grįžti prie Integracijų Susikurkite NEMOKAMĄ paskyrą

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai