Pokalbiai internetu

Kas yra pokalbiai internetu?

Viskas prasidėjo nuo „Talkomatic“ – pirmosios pasaulyje internetinių pokalbių sistemos, kuri siūlė tik kelis kanalus. Šiandien turime daugybę internetinių pokalbių programų, kurios siūlo daugybę funkcijų ir ypatybių. Šios programos leidžia žmonėms realiuoju laiku bendrauti su kitais žmonėmis internetu. Šis bendravimas dar vadinamas internetiniais pokalbiais arba pokalbiais internetu.

Bendravimui internetu taip pat taikomos kelios pagrindinės taisyklės. Pokalbių etiketas buvo sukurtas siekiant išvengti nesusipratimų ar konfliktų.

Frequently asked questions

Kas yra pokalbiai internetu?

Internetiniai pokalbiai – tai internetinis susirašinėjimas / programa, leidžianti realiuoju laiku bendrauti su kitais žmonėmis internetu. Ją galima pasiekti tiesiogiai naršyklėje arba bendrauti per programą.

 

Kokie yra internetinio pokalbio privalumai?

Pokalbių per internetą privalumai – galimybė greitai reaguoti į kliento problemą. Dėl to visa įmonė turi galimybę padidinti konversijas ir išvengti krepšelio palikimo, nes klientas gaus greitą atsakymą į problemą. Be to, tai sumažina aptarnavimo išlaidas ir padidina klientų aptarnavimo komandos efektyvumą. Tai taip pat leidžia rinkti klientų duomenis.

 

Ar „LiveAgent“ teikia pokalbius internetu?

„LiveAgent“ teikia pagalbos per tiesioginį pokalbį paslaugas. Ji turi greičiausią rinkoje valdiklį ir leidžia bendrauti efektyviai. Taip pat galite pasirinkti bet kokią internetinių pokalbių konfigūraciją pagal savo poreikius.

 

Grįžti į Žodyną Susikurkite NEMOKAMĄ paskyrą

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai